'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker van Charleroi'

door
'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker van Charleroi'

RSC Anderlecht wordt stilaan met meer en meer spelers in verband gebracht. De Brusselaars gaan in de zomer fors tekeergaan op de transfermarkt. Volgens buitenlandse media houden ze één van de smaakmakers van Sporting Charleroi in de gaten.

LEES OOK: Vanaken sleurt zwoegend Club Brugge over de streep

Anderlecht aast op Titraoui

Anderlecht zou Yacine Titraoui scouten. De 21-jarige Algerijnse kwam een jaar geleden naar het Zwarte Land en liet zich daar opmerken. Paars-Wit kwam onder de indruk van de technisch vaardige middenvelder, die als centrale middenvelder of defensieve middenvelder uitgespeeld kan worden.

Olivier Renard zal wel stevig moeten onderhandelen, want Titraoui ligt nog tot medio 2027 onder contract bij de Zebra's en ze hebben een optie om dit contract nog een jaar open te breken. Charleroi betaalde zelf 1,2 miljoen euro en ondertussen bedraagt zijn marktwaarde al 3,5 miljoen euro.

AS Monaco & co

Charleroi zal een pittige som vragen, zeker aangezien Lille OSC, Toulouse, AS Monaco, OGC Nice, Eintracht Frankfurt en Hull City de jonge middenvelder ook op de radar hebben staan. De concurrentie is dus pittig en Anderlecht baadt niet in financiële weelde. Het zal eerst flink moeten verkopen vooraleer het kan aankopen.

Anderlecht gaat in de zomer afscheid nemen van Leander Dendoncker en de toekomst van Théo Leoni, Majeed Ashimeru en Mats Rits is ook onzeker. Nathan De Cat en Cédric Hatenboer kunnen de ploeg op hun jonge leeftijd uiteraard niet gaan leiden, waardoor er dus versterking nodig is. 

Moet RSCA een bod doen op hem?

Meest recent

Eerste nederlaag Lammens: Engelse pers trekt harde conclusie

In de Engelse Premier League kreeg Manchester United maandag een flinke domper te verwerken. Ondanks ...

16
16
'Anderlecht in shock: Man City-topdeal in de maak'

Anderlecht ruikt een unieke kans: een 18-jarige goalgetter die in Engeland alles aan flarden schiet, ...

103
103
'Nieuwe coach Antwerp: Overmars spreekt met topkandidaat'

Antwerp FC staat in de komende weken voor een loodzwaar programma. De vraag is welke trainer dat ...

41
41
'Nieuwe transferstrategie Anderlecht: potentiële goudmijn'

RSC Anderlecht speelde afgelopen weekend geen goede wedstrijd op het veld van La Louvière, ...

98
98
Club doet gouden zet: bliksemvertrek voor topaanwinst?

In de Champions League gaat Club Brugge woensdagavond op bezoek bij Sporting CP. Voor de spelers ...

216
216
DAZN dropt hint: overeenkomst met Telenet in de maak?

De voorbije weken en maanden werd er druk gespeculeerd over de uitzendingen van de Jupiler en ...

274
274
'Antwerp lanceert winteroffensief: budget Overmars bekend'

Het hing al een tijdje in de lucht, maar de nederlaag tegen Dender betekende het nekschot voor Stef ...

244
244
Hayen houdt adem in: rampscenario voor Club Brugge?

Club Brugge boekte zaterdag een zuinige 1-0 zege tegen Charleroi. Veel tijd om te recupereren is er ...

297
297
'Renard vs. De Condé: transferoorlog tussen RSCA & Genk'

In de internationale jacht op talent belanden de Belgische topclubs geregeld in mekaars vaarwater. ...

241
241
Zorgen om Franky Van der Elst: 'Had het einde kunnen zijn'

Franky Van der Elst is één van de meest aimabele analisten van ons land. Het voormalig ...

279
279
Premier League-waanzin: ploegmaats op de vuist in volle match

In de Engelse Premier League stond maandagavond een interessant duel op het programma. Zo stond ...

71
71
Club slikt last-minute domper vlak voor Portugese trip

Deze week staat opnieuw Champions League-voetbal op het programma. De twee Belgische deelnemers Club ...

311
311
Opzienbarend trainersplan Antwerp: fraaie naam genoemd

Wat al een tijdje in de lucht hing, is sinds zondagavond ook een feit: Stef Wils is niet langer de ...

242
242
Sporting zet alles op alles: bekende 'spion' in tegen Club

De vierde speeldag in de League Phase van de Champions League komt er deze week aan. Club Brugge ...

271
271
'De Bruyne in shock: Napoli neemt rigoureuze beslissing'

Kevin De Bruyne dook de voorbije dagen meermaals op in de tribunes rond de Belgische velden. De ...

188
188
Groot probleem bij Genk: Fink geeft zelf dé oorzaak

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

347
347
'Antwerp zoekt T1: onmogelijke opdracht voor Overmars?'

Het doek is gevallen voor Stef Wils, wiens ontslag onafwendbaar was nu Antwerp ook tegen ...

142
142
Under Review: Lardot laat licht schijnen op speeldag 15

De reguliere competitie is officieel halfweg. Ook afgelopen weekend lag de Belgische arbitrage hier ...

110
110
Toby Alderweireld emotioneel: "Doe het voor mijn kinderen"

Toby Alderweireld zit zeker niet stil, sinds hij eind vorig seizoen afscheid nam van de Bosuil. De ...

179
179
'Gheysens speelt solo slim: interne onrust bij Antwerp'

De nederlaag in de kelderkraker tegen rode lantaarn Dender bleek zoals verwacht de druppel voor Stef ...

295
295
'Renard pakt uit: Anderlecht draait Club Brugge loer'

RSC Anderlecht stevende af op een brilscore in La Louvière, maar dankzij een kopbal van ...

574
574
'Overmars dropt bom: droomcoach Gheysens al binnen'

Terwijl Paul Gheysens iedereen deed geloven dat hij nog zoekende was, lijkt Marc Overmars achter de ...

547
547
Union SG mikt op stunt: "Volgens de 'expected results'..."

Union SG speelt morgen in de Champions League op het veld van Galatasaray. David Hubert en Adem ...

52
52
Teklak verrast: “Renard doet wat Fredberg nooit kon”

Bij RSC Anderlecht waren ze bijzonder tevreden met de zege tegen La Louvière. De Brusselaars ...

322
322
Boeckx: "Als Antwerp zijnde zou ik hem bellen"

Royal Antwerp FC zette Stef Wils zoals verwacht op straat. De trainer betaalde het gelag voor de 14 ...

263
263

Meer sportnieuws