'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker van Charleroi'

door
'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker van Charleroi'

RSC Anderlecht wordt stilaan met meer en meer spelers in verband gebracht. De Brusselaars gaan in de zomer fors tekeergaan op de transfermarkt. Volgens buitenlandse media houden ze één van de smaakmakers van Sporting Charleroi in de gaten.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

Anderlecht aast op Titraoui

Anderlecht zou Yacine Titraoui scouten. De 21-jarige Algerijnse kwam een jaar geleden naar het Zwarte Land en liet zich daar opmerken. Paars-Wit kwam onder de indruk van de technisch vaardige middenvelder, die als centrale middenvelder of defensieve middenvelder uitgespeeld kan worden.

Olivier Renard zal wel stevig moeten onderhandelen, want Titraoui ligt nog tot medio 2027 onder contract bij de Zebra's en ze hebben een optie om dit contract nog een jaar open te breken. Charleroi betaalde zelf 1,2 miljoen euro en ondertussen bedraagt zijn marktwaarde al 3,5 miljoen euro.

AS Monaco & co

Charleroi zal een pittige som vragen, zeker aangezien Lille OSC, Toulouse, AS Monaco, OGC Nice, Eintracht Frankfurt en Hull City de jonge middenvelder ook op de radar hebben staan. De concurrentie is dus pittig en Anderlecht baadt niet in financiële weelde. Het zal eerst flink moeten verkopen vooraleer het kan aankopen.

Anderlecht gaat in de zomer afscheid nemen van Leander Dendoncker en de toekomst van Théo Leoni, Majeed Ashimeru en Mats Rits is ook onzeker. Nathan De Cat en Cédric Hatenboer kunnen de ploeg op hun jonge leeftijd uiteraard niet gaan leiden, waardoor er dus versterking nodig is. 

Moet RSCA een bod doen op hem?

Meest recent

Eén verrassing in basiself Club, Sporting met 3 nieuwe namen

Om 21u staat Club Brugge voor zijn vijfde opdracht in de Champions League. Het hoopt verder te gaan ...

75
75
Fink spreekt klare taal over Europese ambities

Donderdag mag KRC Genk weer aan de bak in de Europa League. Daarin krijgt het voor zijn vijfde ...

12
12
'Anderlecht moet bliksemsnel toeslaan voor toptalent'

Het wordt uitkijken wat Anderlecht tijdens de wintermercato zal doen. Sportief directeur Olivier ...

63
63
Benteke krijgt slecht nieuws: transfer in de maak?

Het was bij de Rode Duivels de voorbije maanden zoeken in de spits, maar aan Christian Benteke werd ...

37
37
Goots stelt zich grote vragen bij aanpak Antwerp

Antwerp wacht zondag een aartsmoeilijke uitwedstrijd tegen Club Brugge. De Great Old zal die ...

89
89
Pro League stapt naar rechtbank in DAZN-conflict

Er heerste de voorbije maanden al grote onzekerheid over de toekomst van het televisiecontract voor ...

133
133
DAZN-bom: één fatale clausule verplettert Belgisch voetbal

Eén zinnetje in de tender, zogezegd om de fan te beschermen, dreigt nu het hele Belgische ...

332
332
'Strijd om David helemaal los: 3 Engelse clubs all-in'

Vorig seizoen ontpopte Promise David zich tot dé revelatie bij Union. In deze jaargang heeft ...

55
55
'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

102
102
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

39
39
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

116
116
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

123
123
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

223
223
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

76
76
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

119
119
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

172
172
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

85
85
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

127
127
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

265
265
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

240
240
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

141
141
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

264
264
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

176
176
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

844
844
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

170
170

Meer sportnieuws