'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker van Charleroi'

door
'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker van Charleroi'

RSC Anderlecht wordt stilaan met meer en meer spelers in verband gebracht. De Brusselaars gaan in de zomer fors tekeergaan op de transfermarkt. Volgens buitenlandse media houden ze één van de smaakmakers van Sporting Charleroi in de gaten.

LEES OOK: Eerste midweekspeeldag PO's: scheidsrechters bekend

Anderlecht aast op Titraoui

Anderlecht zou Yacine Titraoui scouten. De 21-jarige Algerijnse kwam een jaar geleden naar het Zwarte Land en liet zich daar opmerken. Paars-Wit kwam onder de indruk van de technisch vaardige middenvelder, die als centrale middenvelder of defensieve middenvelder uitgespeeld kan worden.

Olivier Renard zal wel stevig moeten onderhandelen, want Titraoui ligt nog tot medio 2027 onder contract bij de Zebra's en ze hebben een optie om dit contract nog een jaar open te breken. Charleroi betaalde zelf 1,2 miljoen euro en ondertussen bedraagt zijn marktwaarde al 3,5 miljoen euro.

AS Monaco & co

Charleroi zal een pittige som vragen, zeker aangezien Lille OSC, Toulouse, AS Monaco, OGC Nice, Eintracht Frankfurt en Hull City de jonge middenvelder ook op de radar hebben staan. De concurrentie is dus pittig en Anderlecht baadt niet in financiële weelde. Het zal eerst flink moeten verkopen vooraleer het kan aankopen.

Anderlecht gaat in de zomer afscheid nemen van Leander Dendoncker en de toekomst van Théo Leoni, Majeed Ashimeru en Mats Rits is ook onzeker. Nathan De Cat en Cédric Hatenboer kunnen de ploeg op hun jonge leeftijd uiteraard niet gaan leiden, waardoor er dus versterking nodig is. 

Moet RSCA een bod doen op hem?

Meest recent

Kompany legt opvallende aanbiedingen naast zich neer

Vincent Kompany is hot in Duitsland én wereldwijd. De Belgische oefenmeester is Europa aan ...

8
8
Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Wie selecteert bondscoach Rudi ...

53
53
Leko hakt knoop door over Vanaken: basis tegen KVM?

Hans Vanaken moest afgelopen speeldag op de bank beginnen in de topper tegen Union SG. De ...

59
59
Cornelis maakt korte metten met Frutos na ontslag

Hans Cornelis werd de laan uitgestuurd bij Sporting Charleroi na een desastreuze reeks in de Jupiler ...

117
117
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht verbaast, Antwerp kijkt in JPL’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

212
212
Zoon van Klinsmann breekt nek na horrorblessure

In Italië maakte Jonathan Klinsmann, zoon van Duitse legende Jürgen Klinsmann, een ...

30
30
Wit WK-konijn Garcia afgeschoten: “Ik zou het apart vinden”

Het WK sluipt dichterbij en de discussies over wie de selectie zal halen worden al opgelaaid. Ook de ...

100
100
Drama voor KAS Eupen-speler: gevangenisstraf in Denemarken

KAS Eupen-speler Yoram Zague heeft een hard verdict te horen gekregen. Het jeugdproduct van PSG ...

41
41
DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

484
484
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

133
133
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

219
219
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

262
262
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

231
231
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

170
170
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

93
93
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

66
66
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

105
105
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

446
446
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

232
232
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

343
343
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

170
170
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

239
239
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

284
284
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

687
687
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

259
259

Meer sportnieuws