'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker van Charleroi'

380 stemmen
'Anderlecht zet zinnen op smaakmaker van Charleroi'

RSC Anderlecht wordt stilaan met meer en meer spelers in verband gebracht. De Brusselaars gaan in de zomer fors tekeergaan op de transfermarkt. Volgens buitenlandse media houden ze één van de smaakmakers van Sporting Charleroi in de gaten.

LEES OOK: 'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Anderlecht aast op Titraoui

Anderlecht zou Yacine Titraoui scouten. De 21-jarige Algerijnse kwam een jaar geleden naar het Zwarte Land en liet zich daar opmerken. Paars-Wit kwam onder de indruk van de technisch vaardige middenvelder, die als centrale middenvelder of defensieve middenvelder uitgespeeld kan worden.

Olivier Renard zal wel stevig moeten onderhandelen, want Titraoui ligt nog tot medio 2027 onder contract bij de Zebra's en ze hebben een optie om dit contract nog een jaar open te breken. Charleroi betaalde zelf 1,2 miljoen euro en ondertussen bedraagt zijn marktwaarde al 3,5 miljoen euro.

AS Monaco & co

Charleroi zal een pittige som vragen, zeker aangezien Lille OSC, Toulouse, AS Monaco, OGC Nice, Eintracht Frankfurt en Hull City de jonge middenvelder ook op de radar hebben staan. De concurrentie is dus pittig en Anderlecht baadt niet in financiële weelde. Het zal eerst flink moeten verkopen vooraleer het kan aankopen.

Anderlecht gaat in de zomer afscheid nemen van Leander Dendoncker en de toekomst van Théo Leoni, Majeed Ashimeru en Mats Rits is ook onzeker. Nathan De Cat en Cédric Hatenboer kunnen de ploeg op hun jonge leeftijd uiteraard niet gaan leiden, waardoor er dus versterking nodig is. 

Moet RSCA een bod doen op hem?

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

48
48
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

9
9
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

39
39
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

21
21
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

77
77
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

106
106
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

25
25
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

41
41
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

54
54
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

240
240
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

147
147
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

36
36
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

193
193
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

137
137
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

132
132
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

411
411
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

324
324
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

128
128
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

127
127
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

91
91
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

161
161
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

193
193
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

41
41

Meer sportnieuws