Superaanval in de maak: ‘Grootmacht all-in voor Haaland'

door
Superaanval in de maak: ‘Grootmacht all-in voor Haaland'

Erling Haaland kent dit seizoen met Manchester City een collectief minder seizoen, maar de Noorse spits scoorde nog steeds het ene doelpunt na het andere. De magie van Pep Guardiola lijkt echter uitgewerkt en de resultaten vallen dik tegen. Kevin De Bruyne zal de club aan het einde van het seizoen verlaten en mogelijk volgt Haaland.

Volgens het Spaanse Fichajes gaat Real Madrid namelijk all-in om Haaland binnen te halen. De Koninklijke wil uitpakken met een grootse aanval want Vinicius Junior dreigt te vertrekken. De Braziliaan is aan het onderhandelen over een nieuw contract, maar met de Saudische miljoenen op de loer vreest Real een doemscenario.

LEES OOK: 'Real Madrid plant Haaland-bom: op één voorwaarde'

Astronomisch bod

Saudi-Arabië organiseert het WK in 2034 en wil enkele grote namen naar de competitie halen. Vini Jr wordt al een tijdje genoemd en mogelijk trekken astronomische bedragen de Braziliaanse superster alsnog over de streep. Bij Real Madrid wordt er alvast rekening gehouden met een vertrek van Vini Jr. Zijn vervanger moet een stunt van formaat worden.

Real zou van Haaland namelijk een prioriteit hebben gemaakt voor komende zomer. Florentino Perez wil een superaanval vormen met Mbappé en Rodrygo. Dat zal echter geen goedkope operatie zijn want Haaland verlengde zijn contract onlangs nog tot 2034. De Noorse superster wordt gezien als één van de beste aanvallers van het huidige voetbal.

Eerder al interesse

De geruchten over een knaltransfer van Haaland naar Real Madrid zijn niet nieuw. In het verleden werd De Koninklijke al meermaals genoemd voor de Noor. Perez is een grote fan van de goaltjesdief en na de transfervrije komst van Kylian Mbappé moet Haaland de nieuwe ‘Galactico’ worden. Het zou alvast de mercato op stelten zetten.

Denk jij dat Haaland goed zou kunnen samenspelen met Mbappé?

Meest recent

'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

2
2
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

6
6
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

66
66
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

56
56
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

161
161
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

53
53
Penders verbaast iedereen: nieuw wapen gaat Europa rond

In de Conference League stond Strasbourg tegenover Crystal Palace. De aantrekkelijke affiche, met ...

93
93
Refs speeldag 16: Brusselse derby en pikante affiche

Na een Europese midweekspeeldag staat er alweer een nieuwe speeldag in de Jupiler Pro League op het ...

48
48
Opvallende transferonthulling De Cuyper: “Dankzij Meijer”

Maxim De Cuyper was de afgelopen seizoen één van de smaakmakers bij Club Brugge, maar ...

164
164
Anderlecht mengt zich in strijd met Club Brugge en Union

De Belgische voetbalbond zoekt een nieuwe pion voor de raad van bestuur na het vertrek van Wouter ...

177
177
Van Crombrugge klopt op eigen borst: signaal naar Fink

KRC Genk deed in de Europa League goede zaken. De Limburgers wonnen met 2-1 van Basel. In het slot ...

114
114
'Guardiola gecharmeerd: JPL-parel op radar Manchester City'

Manchester City is weer aan het bouwen aan een team dat de komende jaren de Premier League kan ...

181
181
Fellaini in opspraak: pikant verhaal duikt op

Marouane Fellaini is al een tijdje geen voetballer meer. Hij werd vorige week nog gehuldigd in Luik ...

192
192
'Code rood bij Standard: berucht duo plots op Sclessin'

Standard is nog steeds bezig met het zoeken naar investeerders. De Rouches hebben zwarte sneeuw ...

262
262
'Transferbom Man Utd: bod van 100 miljoen bij Real'

Manchester United draait een iets beter seizoen, maar overtuigend is het zeker niet. De recente 1 op ...

119
119
Fink wil klus afmaken: "Dat is de volgende stap"

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel en boekt zo een zeer knappe 10 op 15 in de Europa League. De ...

110
110
STVV aan de bak: deals met twee succespionnen?

Bij STVV lopen heel wat spelers in de kijker. Trainer Wouter Vrancken sprak bij TVL Sportcafé ...

66
66
'Anderlecht slaakt zucht: Union krijgt harde ‘nee’'

RSC Anderlecht wist in het verleden Théo Leoni uit de handen van Union SG te houden. De ...

350
350
Code rood: ook JPL-tv dreigt regelrechte ramp te worden

Na de DAZN-bom schuift een eigen JPL-tv-kanaal plots naar voren als dé oplossing. Eén ...

246
246
'Transferoorlog los: Club vs. Anderlecht om 1 man'

RSC Anderlecht en Club Brugge hebben in januari nood aan versterking. Beide ploegen kunnen op ...

298
298
Overmars voelt hitte: Antwerp eist topbeslissing

Marc Overmars kreeg al veel lof in België, maar de Nederlandse sportief directeur moet aan de ...

452
452
Genk blaast iedereen weg: droom leeft weer op

KRC Genk won met 2-1 van FC Basel. De Limburgers doen het uitstekend in Europa, wat het grijze ...

171
171
'Anderlecht negeert Mourinho: opvallend signaal'

Bij RSC Anderlecht begint de interesse in een aantal spelers serieus toe te nemen. De Brusselaars ...

368
368
Verrassende keepersoptie Club: géén Mignolet in doel?

Club Brugge wil zondagmiddag tegen Antwerp FC zijn Europese kater doorspoelen. Maar dan zal coach ...

1489
1489
Karetsas gaat Europa rond: "Mooiste van mijn carrière"

Terwijl de prestaties in eigen land tot dusver ondermaats waren, mag de Europese campagne van KRC ...

126
126

Meer sportnieuws