Superaanval in de maak: ‘Grootmacht all-in voor Haaland'

door
Superaanval in de maak: ‘Grootmacht all-in voor Haaland'

Erling Haaland kent dit seizoen met Manchester City een collectief minder seizoen, maar de Noorse spits scoorde nog steeds het ene doelpunt na het andere. De magie van Pep Guardiola lijkt echter uitgewerkt en de resultaten vallen dik tegen. Kevin De Bruyne zal de club aan het einde van het seizoen verlaten en mogelijk volgt Haaland.

Volgens het Spaanse Fichajes gaat Real Madrid namelijk all-in om Haaland binnen te halen. De Koninklijke wil uitpakken met een grootse aanval want Vinicius Junior dreigt te vertrekken. De Braziliaan is aan het onderhandelen over een nieuw contract, maar met de Saudische miljoenen op de loer vreest Real een doemscenario.

Astronomisch bod

Saudi-Arabië organiseert het WK in 2034 en wil enkele grote namen naar de competitie halen. Vini Jr wordt al een tijdje genoemd en mogelijk trekken astronomische bedragen de Braziliaanse superster alsnog over de streep. Bij Real Madrid wordt er alvast rekening gehouden met een vertrek van Vini Jr. Zijn vervanger moet een stunt van formaat worden.

Real zou van Haaland namelijk een prioriteit hebben gemaakt voor komende zomer. Florentino Perez wil een superaanval vormen met Mbappé en Rodrygo. Dat zal echter geen goedkope operatie zijn want Haaland verlengde zijn contract onlangs nog tot 2034. De Noorse superster wordt gezien als één van de beste aanvallers van het huidige voetbal.

Eerder al interesse

De geruchten over een knaltransfer van Haaland naar Real Madrid zijn niet nieuw. In het verleden werd De Koninklijke al meermaals genoemd voor de Noor. Perez is een grote fan van de goaltjesdief en na de transfervrije komst van Kylian Mbappé moet Haaland de nieuwe ‘Galactico’ worden. Het zou alvast de mercato op stelten zetten.

POLL: Denk jij dat Haaland goed zou kunnen samenspelen met Mbappé?

Meest recent

Genk rekent op één man: "Hij blijft voor 200% zeker"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

53
53
'City all-in voor opvolger De Bruyne: bod van ruim 100 miljoen'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

18
18
'Club Brugge neemt beslissing over bliksemvertrek Jashari'

Club Brugge maakt zich op voor een drukke transferzomer waarbij verschillende sterkhouders in ...

159
159
Sensatie in UCL! Barça en Inter houden groots voetbalspektakel

De tweede heenmatch in de halve finales heeft een absoluut spektakelstuk opgeleverd. Internazionale ...

71
71
Sterkhouder naast selectie: Hasi dropt hint over vertimmerd elftal

RSC Anderlecht staat donderdag voor een belangrijk duel in de strijd om de vierde plaats en gaat dan ...

163
163
Voorrondes UCL: Club moet één zware tegenstander vrezen

Club Brugge hoopt dat het de titelstrijd in de resterende vier speeldagen alsnog naar zich kan toe ...

218
218
Milicevic pareert vernietigende aanval Vanhaezebrouck

AA Gent werkt donderdagnamiddag de loodzware verplaatsing naar Club Brugge af. Daags voordien sprak ...

129
129
Vuurwerk op Montjuïc! Yamal antwoordt héérlijk na wereldgoals Inter

In de Champions League werd woensdag de tweede heenmatch van de halve finales afgewerkt. FC ...

38
38
Jan Mulder bekent kleur: "Ik hoop dat zij kampioen worden"

De Champions' Play-Offs draaien op volle toeren, donderdag wordt speeldag zeven alweer op gang ...

1339
1339
'Heibel bij Real Madrid: grote naam dient vertrekwens in'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

120
120
Zomerse vertrek bij Genk? 'Karetsas beslist over toptransfer'

KRC Genk dreigt alsnog naast de landstitel te grijpen, maar beschikt over voldoende elementen om ...

381
381
Opvolger Vertonghen bij Anderlecht: is hij nog te braaf?

Anderlecht haalde afgelopen winter de 22-jarige Deense verdediger Lucas Hey binnen als veelbelovende ...

141
141
'Antwerp greep naast sensatietransfer Bounida'

Bij Antwerp hebben ze het transferbeleid de voorbije twee jaar stevig omgegooid. De club richt zich ...

250
250
Hubert spreekt duidelijke taal over volgende uitdaging

De trainerscarrière van David Hubert nam de voorbije maanden een zeer opmerkelijke vlucht. ...

72
72
Westerlo verliest parel allicht wél: transfer in aantocht

KVC Westerlo gaat in de zomer heel wat transfers afronden. In- en uitgaand. Onze redactie weet dat ...

96
96
RWDM kondigt vertrek van volgende sterkhouder aan

RWDM likt zijn wonden nadat het op dramatische wijze naast promotie naar 1A greep. Door een ...

73
73
Ulderink doet markante uitspraak over toekomst bij Antwerp

Na een zwakke start in de play-offs leefde Antwerp de voorbije weken weer op. Na een nul op negen ...

95
95
'Schokkende wending rond Roméo Lavia'

Donderdag gaat Chelsea op zoek naar een ticket voor de finale van de Conference League. De Blues ...

150
150
Nieuwe spits Club Brugge? Hayen geeft duidelijke mening

Club Brugge moet donderdagnamiddag winnen van AA Gent als het nog kans wil blijven maken op de ...

327
327
Twee blunders Anderlecht: Kindermans doet boekje open

Donderdag gaat Anderlecht op bezoek bij Antwerp en dat is voor Jean Kindermans nog altijd een ...

610
610

Meer sportnieuws