Superaanval in de maak: ‘Grootmacht all-in voor Haaland'

door
Superaanval in de maak: ‘Grootmacht all-in voor Haaland'

Erling Haaland kent dit seizoen met Manchester City een collectief minder seizoen, maar de Noorse spits scoorde nog steeds het ene doelpunt na het andere. De magie van Pep Guardiola lijkt echter uitgewerkt en de resultaten vallen dik tegen. Kevin De Bruyne zal de club aan het einde van het seizoen verlaten en mogelijk volgt Haaland.

Volgens het Spaanse Fichajes gaat Real Madrid namelijk all-in om Haaland binnen te halen. De Koninklijke wil uitpakken met een grootse aanval want Vinicius Junior dreigt te vertrekken. De Braziliaan is aan het onderhandelen over een nieuw contract, maar met de Saudische miljoenen op de loer vreest Real een doemscenario.

LEES OOK: Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

Astronomisch bod

Saudi-Arabië organiseert het WK in 2034 en wil enkele grote namen naar de competitie halen. Vini Jr wordt al een tijdje genoemd en mogelijk trekken astronomische bedragen de Braziliaanse superster alsnog over de streep. Bij Real Madrid wordt er alvast rekening gehouden met een vertrek van Vini Jr. Zijn vervanger moet een stunt van formaat worden.

Real zou van Haaland namelijk een prioriteit hebben gemaakt voor komende zomer. Florentino Perez wil een superaanval vormen met Mbappé en Rodrygo. Dat zal echter geen goedkope operatie zijn want Haaland verlengde zijn contract onlangs nog tot 2034. De Noorse superster wordt gezien als één van de beste aanvallers van het huidige voetbal.

Eerder al interesse

De geruchten over een knaltransfer van Haaland naar Real Madrid zijn niet nieuw. In het verleden werd De Koninklijke al meermaals genoemd voor de Noor. Perez is een grote fan van de goaltjesdief en na de transfervrije komst van Kylian Mbappé moet Haaland de nieuwe ‘Galactico’ worden. Het zou alvast de mercato op stelten zetten.

🚀

Denk jij dat Haaland goed zou kunnen samenspelen met Mbappé?

Meest recent

'Club slaat de bal mis: opschudding om Mignolet-opvolger'

Club Brugge moet deze zomer niet zomaar een doelman vervangen. Het moet vooral de leegte opvangen ...

33
33
Consequenties voor Lukaku: Napoli drijft conflict op de spits

Het zit momenteel serieus scheef tussen Romelu Lukaku en zijn werkgever SSC Napoli. De Rode Duivel ...

71
71
"Zoutpilaar", "Miniem" - Catastrofe in basiself Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een tegenvallende start van de Champions' Play-Offs genomen. Het verloor ...

27
27
Napoli klopt Milan: actie De Bruyne bij Modric gaat viraal

In de Italiaanse Serie A heeft titelverdediger SSC Napoli op paasmaandag een gouden zaak gedaan. Het ...

43
43
Crisis wenkt in Anderlecht: stoel Taravel wankelt al

Van een valse start gesproken. RSC Anderlecht herpakte zich wel in de tweede helft tegen Club ...

81
81
Controverse bij Club Brugge: Leko op vingers getikt

Club Brugge won maandag in eigen huis met 4-2 van aartsrivaal RSC Anderlecht. Toch kon Ivan Leko ...

146
146
Lichtpunt bij Anderlecht: keert Taravel zijn kar?

RSC Anderlecht ging maandag met 4-2 onderuit op het veld van Club Brugge. Naar eigen zeggen zag ...

112
112
Trio titularissen valt door de mand bij Club Brugge

Na de pauze was het nog even bibberen geblazen, maar halfweg had Club Brugge eigenlijk reeds komaf ...

230
230
Anderlecht rekent zich rijk: Real Madrid & co zien sterretjes

RSC Anderlecht nam de afgelopen dagen deel aan het bekende toernooi in Amsterdam: de Future Cup. ...

228
228
De Cat verbaast Vanhaezebrouck: "Zag het al in opwarming"

Met een betere tweede periode werd de schade nog ietwat beperkt. Maar RSC Anderlecht werd ...

369
369
Standen PO's: Anderlecht in penarie, afscheiding in Europe Play-Offs

De eerste speeldag van de Play-Offs in de Jupiler Pro League zit erop. In de Champions' Play-Offs ...

130
130
Pijnlijk beeld: Tzolis vernedert Sardella tot op het bot

Club Brugge is sterk aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van RSC ...

843
843
Enorme kater AA Gent: KVM pakt gouden punt in 95ste minuut

KV Mechelen heeft het andermaal geflikt in de slotfase. Malinwa leek nochtans met een nederlaag op ...

180
180
Fiasco dreigt voor Club: stadiondrama loert om de hoek

Club Brugge leek eindelijk uitzicht te krijgen op zijn nieuwe stadion, maar ook nu kan het weer ...

711
711
Ferrera slaat op tafel bij Dender na zege van de hoop

Dender won met 0-1 van La Louvière en de rode lantaarn kan zich zo vasthouden aan een vleugje ...

75
75
Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en kreeg in Frankrijk de ene na de andere klap. ...

198
198
Taravel haalt verwoestend uit: groot probleem bloot

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft kletsen van Club Brugge. Blauw-Zwart stond na 45 minuten al ...

235
235
El Hadj spreekt kritiek STVV tegen: “Absoluut niét”

Union SG won met het kleinste verschil van Sint-Truiden VV. De Brusselse club blijft zo leider in de ...

93
93
Llansana neemt geen blad voor de mond: “Vernedering”

RSC Anderlecht kreeg in de eerste helft een pak voor de broek van Club Brugge, maar in de tweede ...

183
183
Hans Vanaken verrast met uitspraken na Anderlecht

Club Brugge won met 4-2 van RSC Anderlecht. De eerste helft van Blauw-Zwart was wervelend, maar ...

601
601
Dender grijpt laatste strohalm in strijd om behoud

Dender staat voor een loodzware opdracht om in de Relegation Play-Off nog het behoud te verzekeren. ...

70
70
De Mil moet één keer wijzigen, 2 nieuwkomers bij KVM

De eerste speeldag in de Champions' Play-Off wordt maandagavond afgesloten met een partij tussen AA ...

34
34
Atalanta dankt 'assist king' Charles voor ruime zege

Atalanta heeft maandag in de Serie A een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Champions ...

34
34
Leko noemt verrassende oorzaak voor instorting Club

Club Brugge heeft zijn play-offs geopend met een overwinning tegen Anderlecht, maar helemaal ...

272
272
Kranten streng: 3 drietjes bij dramatisch Anderlecht

Anderlecht dreigt in de Champions' Play-Off stilaan een figurant te worden. Paars-Wit zakte al weg ...

582
582

Meer sportnieuws