'Charleroi wil Ajax en Sporting aftroeven'

door
'Charleroi wil Ajax en Sporting aftroeven'

Charleroi bleef vorig weekend steken op een 2-2-gelijkspel tegen Westerlo, maar mag toch nog altijd dromen van eindwinst in de Europe Play-Off. Het gaat immers samen met KV Mechelen aan de leiding. Een Europees ticket zou een zeer mooie bekroning zijn voor de Carolo's.

Die brachten dit seizoen immers vaak zeer goed voetbal, maar vergaten zichzelf te belonen. Een gebrek aan efficiëntie speelde hen parten, vooral in het begin van het seizoen. Met Daan Heymans en Nikola Stulic hebben ze nu wel twee spelers die vlot de weg naar doel vinden.

LEES OOK: 'Anderlecht baalt: Ajax plukt weer talent weg'

Charleroi wil opnieuw shoppen bij Paradou

Die eerste vertrekt in de zomer mogelijk wel naar Genk en dus zal Charleroi nog wat extra vuurkracht nodig hebben. Mogelijk vinden ze die op bekend terrein. Algerijnse bronnen melden dat Charleroi opnieuw wil gaan shoppen bij AC Paradou.

Daar haalden ze de voorbije jaren al drie spelers op met Adem Zorgane, Nadhir Benbouali en Yacine Titraoui. In dat rijtje zou nu ook Adil Boulbina moeten terechtkomen. De 21-jarige winger werd ook vorige zomer al aan Charleroi gelinkt, maar toen kwam het niet tot een transfer.

Concurrentie van Ajax en Sporting

Sindsdien is Boulbina helemaal ontploft in Algerije. Hij was dit seizoen in 20 competitiewedstrijden al goed voor maar liefst vijftien goals en vier assists. Daardoor zal Charleroi wellicht dieper in de buidel moeten tasten, ook omdat ze zullen moeten afrekenen met heel wat concurrentie.

Boulbina zou zich namelijk ook in de kijker gespeeld hebben van enkele stevige Europese clubs. Ook Sporting CP, Ajax en Burnley worden in de lokale pers immers genoemd als potentiële bestemmingen. Charleroi zal dus stevig uit zijn pijp moeten komen om de strijd te winnen.

Kan Charleroi hem nog binnenhalen?

Meest recent

'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

25
25
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

6
6
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

101
101
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

185
185
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

372
372
Godts scoort in nipte zege Ajax, horror voor Hatenboer

Ajax is met een goed resultaat begonnen aan de tweede seizoenshelft in de Eredivisie. Na onder meer ...

136
136
Clement ziet 'enorme transferuitdaging' Club Brugge

Club Brugge KV wil zich tijdens de huidige transferperiode versterken met minstens één ...

478
478
Transferbommetje bij Antwerp: "Verslikte me in mijn koffie"

Antwerp FC wist de voorbije mercato's verschillende spelers voor de nodige miljoenen van de hand te ...

251
251
Historische Gouden Schoen Vanaken? "Zou te makkelijk zijn"

Hans Vanaken kan zondagavond voor een fenomenale mijlpaal zorgen. Indien hij zichzelf opvolgt als ...

100
100
'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

FC Barcelona kruist zondagavond de degens met eeuwige rivaal Real Madrid in de finale van de ...

99
99
Coach vh Jaar: ophefmakende naam plots in de running

Zondagavond wordt in Middelkerke de Gouden Schoen uitgereikt. Daarnaast worden ook prijzen ...

404
404
'AA Gent pakt uit: publiekslieveling op zucht van terugkeer'

Onder het bewind van nieuwe coach Rik De Mil, wil KAA Gent zich in de komende maanden herpakken na ...

409
409
Verbazend ontslag bij Esssevee: Vandenbroeck prikt terug

Zulte Waregem besloot vlak voor de winterstop een belangrijke wijziging door te voeren binnen de ...

487
487
'Recordtransfer Tzolis: minimum-prijs Club Brugge onthuld'

Club Brugge wist in het voorbije kalenderjaar weer een pak miljoenen op te halen met de verkoop van ...

589
589
Courtois maakt Spanjaarden wild: "Reddingsboei Alonso"

Zondagavond wordt in Riyad de finale van de Supercopa de España afgewerkt. Dat wordt ...

240
240
Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

914
914
Straffe Anderlecht-onthulling: "Werd zelfs met flesje gegooid"

RSC Anderlecht wist de voorbije maanden verschillende knappe resultaten neer te zetten. Maar die ...

480
480
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

137
137
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

261
261
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

208
208
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

142
142
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

121
121
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

289
289
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

178
178
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

660
660

Meer sportnieuws