'Charleroi wil Ajax en Sporting aftroeven'

door
'Charleroi wil Ajax en Sporting aftroeven'

Charleroi bleef vorig weekend steken op een 2-2-gelijkspel tegen Westerlo, maar mag toch nog altijd dromen van eindwinst in de Europe Play-Off. Het gaat immers samen met KV Mechelen aan de leiding. Een Europees ticket zou een zeer mooie bekroning zijn voor de Carolo's.

Die brachten dit seizoen immers vaak zeer goed voetbal, maar vergaten zichzelf te belonen. Een gebrek aan efficiëntie speelde hen parten, vooral in het begin van het seizoen. Met Daan Heymans en Nikola Stulic hebben ze nu wel twee spelers die vlot de weg naar doel vinden.

LEES OOK: Ajax spoelt CL-kater door met komst toptalent Anderlecht

Charleroi wil opnieuw shoppen bij Paradou

Die eerste vertrekt in de zomer mogelijk wel naar Genk en dus zal Charleroi nog wat extra vuurkracht nodig hebben. Mogelijk vinden ze die op bekend terrein. Algerijnse bronnen melden dat Charleroi opnieuw wil gaan shoppen bij AC Paradou.

Daar haalden ze de voorbije jaren al drie spelers op met Adem Zorgane, Nadhir Benbouali en Yacine Titraoui. In dat rijtje zou nu ook Adil Boulbina moeten terechtkomen. De 21-jarige winger werd ook vorige zomer al aan Charleroi gelinkt, maar toen kwam het niet tot een transfer.

Concurrentie van Ajax en Sporting

Sindsdien is Boulbina helemaal ontploft in Algerije. Hij was dit seizoen in 20 competitiewedstrijden al goed voor maar liefst vijftien goals en vier assists. Daardoor zal Charleroi wellicht dieper in de buidel moeten tasten, ook omdat ze zullen moeten afrekenen met heel wat concurrentie.

Boulbina zou zich namelijk ook in de kijker gespeeld hebben van enkele stevige Europese clubs. Ook Sporting CP, Ajax en Burnley worden in de lokale pers immers genoemd als potentiële bestemmingen. Charleroi zal dus stevig uit zijn pijp moeten komen om de strijd te winnen.

Kan Charleroi hem nog binnenhalen?

Meest recent

STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

4
4
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

89
89
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

155
155
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

45
45
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

368
368
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

289
289
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

125
125
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

273
273
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

313
313
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

143
143
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

245
245
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

86
86
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

455
455
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

328
328
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

131
131
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

198
198
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

820
820
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

274
274
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

160
160
'Genk hakt knoop door: nog één last-minute transfer'

De wintermercato is sinds maandagavond gesloten in de meeste Europese voetbalnaties. Maar in ...

310
310
'Nieuwe coach Anderlecht? Pure controverse barst los'

Een uitspraak van Marc Delire heeft een nieuwe coach-discussie meteen explosief gemaakt bij ...

362
362
'Groot risico Club: laatste maanden voor víér smaakmakers'

Club Brugge heeft een onverwacht kalme wintermercato achter de rug. De vicekampioen haalde ...

424
424
Drukte voor Deadline: ontdek de last-minute deals in de JPL

Maandagavond om middernacht sloot de transfermarkt weer onverbiddelijk zijn deuren in België. ...

189
189
'Club Brugge neemt enorme gok: recordtransfer op spel'

Club Brugge KV vatte de huidige transferperiode aan met de intentie om zijn sterkhouders aan boord ...

892
892
Anderlecht zoekt trainer: twee grote namen al geschrapt

De wintermercato zit erop in de meeste grote voetballanden, ook in België is de transferperiode ...

535
535

Meer sportnieuws