'Charleroi wil Ajax en Sporting aftroeven'

door
'Charleroi wil Ajax en Sporting aftroeven'

Charleroi bleef vorig weekend steken op een 2-2-gelijkspel tegen Westerlo, maar mag toch nog altijd dromen van eindwinst in de Europe Play-Off. Het gaat immers samen met KV Mechelen aan de leiding. Een Europees ticket zou een zeer mooie bekroning zijn voor de Carolo's.

Die brachten dit seizoen immers vaak zeer goed voetbal, maar vergaten zichzelf te belonen. Een gebrek aan efficiëntie speelde hen parten, vooral in het begin van het seizoen. Met Daan Heymans en Nikola Stulic hebben ze nu wel twee spelers die vlot de weg naar doel vinden.

LEES OOK: 'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Charleroi wil opnieuw shoppen bij Paradou

Die eerste vertrekt in de zomer mogelijk wel naar Genk en dus zal Charleroi nog wat extra vuurkracht nodig hebben. Mogelijk vinden ze die op bekend terrein. Algerijnse bronnen melden dat Charleroi opnieuw wil gaan shoppen bij AC Paradou.

Daar haalden ze de voorbije jaren al drie spelers op met Adem Zorgane, Nadhir Benbouali en Yacine Titraoui. In dat rijtje zou nu ook Adil Boulbina moeten terechtkomen. De 21-jarige winger werd ook vorige zomer al aan Charleroi gelinkt, maar toen kwam het niet tot een transfer.

Concurrentie van Ajax en Sporting

Sindsdien is Boulbina helemaal ontploft in Algerije. Hij was dit seizoen in 20 competitiewedstrijden al goed voor maar liefst vijftien goals en vier assists. Daardoor zal Charleroi wellicht dieper in de buidel moeten tasten, ook omdat ze zullen moeten afrekenen met heel wat concurrentie.

Boulbina zou zich namelijk ook in de kijker gespeeld hebben van enkele stevige Europese clubs. Ook Sporting CP, Ajax en Burnley worden in de lokale pers immers genoemd als potentiële bestemmingen. Charleroi zal dus stevig uit zijn pijp moeten komen om de strijd te winnen.

Kan Charleroi hem nog binnenhalen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

105
105
Ait El Hadj doet verrassende uitspraak over bekerfinale

Union heeft na de nederlaag op STVV geen nieuwe steek laten vallen. Het slaagde er zondag wel in om ...

15
15
Zure nasmaak voor Westerlo: "Er zat meer in"

Voor Westerlo lijkt het een moeilijke zaak te gaan worden om de Europe Play-Off nog te gaan winnen. ...

9
9
Champagne knalt: Barça verzekert zich in Clasico van titel

De Spaanse titelstrijd heeft zondagavond zijn ontknoping gekend. FC Barcelona trok immers aan het ...

36
36
Bidden voor Karetsas en Heymans: Hayen brengt nieuws

Voor Genk is het een tegenvallend seizoen geweest, maar dat kunnen ze wel nog altijd afsluiten met ...

91
91
'Princiepsakkoord bereikt: Union verliest smaakmaker'

Voor Union staat of valt het seizoen met de komende week. Donderdag strijden ze met Anderlecht om de ...

59
59
Rentree in mineur: Hairemans verklaart penaltymisser

Antwerp lijkt zondag definitief afgehaakt te zijn in de strijd om de Europe Play-Off te winnen. Door ...

23
23
'Genk waagt nieuwe poging en kent prijskaartje'

Bij KRC Genk staan ze wellicht voor een drukke transferzomer. Na een tegenvallend seizoen lijkt vers ...

70
70
Hubert komt met eerste update over Rodriguez

Union stond zondag onder grote druk doordat Club Brugge zaterdag al gewonnen had. De Brusselaars ...

125
125
Genk wint ruim, maar blijft met kopzorgen achter

KRC Genk heeft zondag gedaan wat het moest doen om in de running te blijven voor het laatste ...

96
96
Lichtpunt bij Anderlecht: "Of ik start in de bekerfinale?"

Bij RSC Anderlecht mocht Adriano Bertaccini zoals verwacht starten voor Thorgan Hazard, die rust ...

135
135
Union SG klaart de klus, grote zorgen omtrent sterkhouder

Union SG moest winnen tegen KV Mechelen, nadat Club Brugge vlot won van STVV. De Brusselaars konden ...

209
209
'Relatiebreuk voor Trossard? Vrouw verwijdert alle foto’s'

Sportief kent Leandro Trossard geweldige tijden. Hij was vandaag alweer bepalend voor Arsenal, maar ...

203
203
Club Brugge slaat toe met miljoenenbod voor topschutter

Club Brugge bereidt zich voor op een mogelijk vertrek van Nicolo Tresoldi, en dat gaat sneller dan ...

720
720
Roef misnoegd: "Hiervoor speel ik geen voetbal"

AA Gent mocht ruim een helft met een man meer spelen tegen RSC Anderlecht. Verder dan een ...

157
157
Trossard grote redder bij Arsenal na sensationeel slot

In de Premier League is de titelstrijd bijzonder spannend. Manchester City won, waardoor Arsenal ook ...

88
88
Taravel ziet groot lichtpunt na draw bij AA Gent

RSC Anderlecht speelde 1-1 op het veld van AA Gent. De Brusselaars speelden ruim een helft met een ...

138
138
Hommeles Antwerp: Oosting opvallend streng na penaltymoment

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een erg dure thuisnederlaag tegen Sporting Charleroi geleden. In de ...

176
176
Vlak voor Clasico: Flick getroffen door persoonlijk drama

Zondagavond kan de beslissing vallen in de Spaanse titelstrijd. Uitgerekend in de clash tegen ...

57
57
Flirtend met de grens: Coosemans doet Gent-publiek koken

AA Gent en RSC Anderlecht hebben zondagmiddag de punten gedeeld in de Champions' Play-Offs: 1-1. De ...

321
321
Charleroi telt Antwerp uit: lat fnuikt gedroomde rentree Hairemans

Antwerp FC lijkt uitgeteld voor de eindzege in de Europe Play-Offs. Een week na de pandoering tegen ...

49
49
Cvetkovic geschorst in bekerfinale? Anderlecht krijgt uitsluitsel

De competitiewedstrijd van zondagmiddag op AA Gent was voor RSC Anderlecht tevens de generale ...

436
436
Nog geen Champions League: Burnley voorkomt droomweek Villa

In Engeland blijft de strijd om de landstitel bijzonder spannend. Het gevecht om de Champions ...

22
22
Rood Cvetkovic: aanstoker Van der Heyden klapt uit biecht

RSC Anderlecht is er niet in geslaagd zijn laatste competitiewedstrijd voor de bekerfinale al ...

330
330
De Mil in volle wedstrijd naar binnen: oorzaak bekend

AA Gent is er zondagmiddag wederom niet in geslaagd om zijn eerste zege in de Champions' Play-Offs ...

226
226
Poppen aan het dansen: Gent-Anderlecht escaleert na affluiten

In de Champions' Play-Offs hebben AA Gent en RSC Anderlecht zondagmiddag de punten gedeeld: 1-1. Een ...

586
586

Meer sportnieuws