'Charleroi wil Ajax en Sporting aftroeven'

37 stemmen
'Charleroi wil Ajax en Sporting aftroeven'

Charleroi bleef vorig weekend steken op een 2-2-gelijkspel tegen Westerlo, maar mag toch nog altijd dromen van eindwinst in de Europe Play-Off. Het gaat immers samen met KV Mechelen aan de leiding. Een Europees ticket zou een zeer mooie bekroning zijn voor de Carolo's.

Die brachten dit seizoen immers vaak zeer goed voetbal, maar vergaten zichzelf te belonen. Een gebrek aan efficiëntie speelde hen parten, vooral in het begin van het seizoen. Met Daan Heymans en Nikola Stulic hebben ze nu wel twee spelers die vlot de weg naar doel vinden.

LEES OOK: Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Charleroi wil opnieuw shoppen bij Paradou

Die eerste vertrekt in de zomer mogelijk wel naar Genk en dus zal Charleroi nog wat extra vuurkracht nodig hebben. Mogelijk vinden ze die op bekend terrein. Algerijnse bronnen melden dat Charleroi opnieuw wil gaan shoppen bij AC Paradou.

Daar haalden ze de voorbije jaren al drie spelers op met Adem Zorgane, Nadhir Benbouali en Yacine Titraoui. In dat rijtje zou nu ook Adil Boulbina moeten terechtkomen. De 21-jarige winger werd ook vorige zomer al aan Charleroi gelinkt, maar toen kwam het niet tot een transfer.

Concurrentie van Ajax en Sporting

Sindsdien is Boulbina helemaal ontploft in Algerije. Hij was dit seizoen in 20 competitiewedstrijden al goed voor maar liefst vijftien goals en vier assists. Daardoor zal Charleroi wellicht dieper in de buidel moeten tasten, ook omdat ze zullen moeten afrekenen met heel wat concurrentie.

Boulbina zou zich namelijk ook in de kijker gespeeld hebben van enkele stevige Europese clubs. Ook Sporting CP, Ajax en Burnley worden in de lokale pers immers genoemd als potentiële bestemmingen. Charleroi zal dus stevig uit zijn pijp moeten komen om de strijd te winnen.

Kan Charleroi hem nog binnenhalen?

Meest recent

Degryse briest: “Ontzettend jammer voor Belgisch voetbal”

Club Brugge is op weg naar een nieuwe landstitel. Na een tweestrijd met Union SG in de Champions ...

13
13
Ophef na Club-Union: opvallend gebaar veroorzaakt storm

Club Brugge heeft de topper van Union SG overtuigend gewonnen. Aan het einde van de wedstrijd stond ...

220
220
Epolo onder de indruk: "Zij horen thuis in PO 1"

Standard speelde 0-0 in eigen huis tegen Racing Genk. Een gemiste kans voor de Luikenaars. Ibe ...

45
45
Fans keren RSCA de rug toe: De Cat en Taravel reageren

RSC Anderlecht speelde 2-2 tegen KV Mechelen, waardoor ze nog steeds vierde staan. De Brusselaars ...

153
153
El Ouahdi vol vertrouwen: “Dan komt het in orde”

KRC Genk speelde 0-0 op het veld van Standard. Een belangrijk punt, want de Limburgers hebben nu ...

61
61
'JPL lonkt voor Nederlandse doelpuntenmachine'

Heel veel Belgische clubs gaan op zoek naar een nieuwe spits. In Nederland loopt één ...

88
88
'Wéér jackpot voor Club Brugge: miljoenen lonken'

Club Brugge verkocht Antonio Nusa voor 21 miljoen euro aan RB Leipzig. Het is de verwachting dat de ...

286
286
'Charleroi droomt van absolute monstertransfer'

Bij Sporting Charleroi zullen er in de zomer topspelers de club verlaten. Ze hopen één ...

52
52
Auwch! Club maakt Union extra belachelijk na pandoering

Club Brugge heeft zondag een aanzienlijke claim op de landstitel gelegd. In een rechtstreeks duel ...

364
364
'Genk vindt nieuwe steunpilaar: ervaren kracht naar uitgang'

KRC Genk blijft op koers om de Europe Play-Offs te winnen. De Limburgers hielden zaterdag stand op ...

215
215
'Lewandowski zwaait af in tranen: spectaculaire opvolger'

De emoties liepen zondagavond even hoog op in Camp Nou. Met tranen in de ogen nam Robert Lewandowski ...

182
182
Club Brugge donderdag kampioen? Dit zijn de scenario's

In de voorbije jaren viel de beslissing in de titelstrijd pas op de slotspeeldag, dit seizoen kan ...

382
382
'Kompany zorgt voor schokgolf rond De Ketelaere'

Charles De Ketelaere zou zelf al groen licht hebben gegeven voor een transfer naar Bayern ...

276
276
'Zomerwerken Anderlecht: Sibierski bouwt verder op viertal'

Dat RSC Anderlecht komende zomer een metamorfose moet ondergaan, werd zondagnamiddag andermaal ...

705
705
'Nieuwe coach krijgt meteen rampzalig nieuws bij Antwerp'

Antwerp FC heeft afgelopen weekend met onmiddelijke ingang afscheid genomen van Joseph Oosting. De ...

491
491
Prestatie Vanaken doet monden openvallen: "Beste van België"

Club Brugge heeft zijn 20ste landstitel binnen handbereik. Voor Blauw-Zwart kan het nauwelijks nog ...

486
486
Ingeving Taravel wordt nefast: grote klos bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft zondagmiddag in extremis een dure nederlaag tegen KV Mechelen kunnen voorkomen. ...

349
349
Extra ontgoocheling Union: "Was de wereld rondgegaan"

Union lijkt definitief een kruis te moeten maken over de titel nadat het een 5-0 om de oren kreeg ...

148
148
Pakkend afscheid Lewandowski: Barça pakt record

In LaLiga is de titelstrijd al gestreden. Daardoor mocht FC Barcelona wat later op zondagavond aan ...

140
140
Ontknoping Ligue 1: vreugde voor Lille, drama Pocognoli

Zondagavond stond in de Ligue 1 de ontknoping van het seizoen op het programma. Daarin moesten ...

62
62
'Miljoenentransfer Cercle krijgt vorm'

Cercle Brugge kan zich al volop beginnen voorbereiden op volgend seizoen, want hun seizoen zit er al ...

204
204
'Pijnlijke details over Oosting bij Antwerp lekken uit'

Antwerp nam dit weekend een drastische beslissing. Na de pijnlijke 3-0-nederlaag van vrijdag op OH ...

427
427
Vanaken waarschuwt Club voor rampscenario

Club Brugge heeft zondagavond een reuzenstap gezet richting een 20ste landstitel. Het veegde grote ...

591
591
Ferrera haalt snoeihard uit naar arbitrage na pijnlijk slot

Voor Dender lonkt stilaan degradatie uit de Jupiler Pro League. Het ging in zijn heenwedstrijd in de ...

103
103
Pijnlijke cijfers? Hubert wil daar niets van weten

Union zal dit seizoen wellicht niet de dubbel pakken. Donderdag pakte het tegen Anderlecht wel nog ...

360
360

Meer sportnieuws