Union nog kampioen? Moris velt oordeel

181 stemmen
Union nog kampioen? Moris velt oordeel

Voor Union kon de Champions' Play-Off niet beter begonnen zijn. Het zette zaterdag ook Anderlecht opzij en pronkt zo met negen op negen. Een dag later kon het zich opnieuw in de handen wrijven, want het zag hoe Club Brugge het haalde in de topper tegen Genk.

Daardoor moeten de Brusselaars de tweede plaats wel opnieuw laten aan Blauw-Zwart, maar naderen ze ook tot op drie punten van de koppositie. Meer dan ooit profileren ze zich dus als een echte titelkandidaat.

LEES OOK: 'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Union praat nog niet over titel

Al gaat Anthony Moris wel op de rem staan. "Dat we 9 op 9 pakken geeft ons uiteraard veel vertrouwen, maar we praten niet over de titel", aldus de aanvoerder bij Het Nieuwsblad. "Dat zou nu ongepast zijn. Momenteel is er nog Genk dat alles in handen heeft en ook Club doet volop mee. We concentreren ons telkens op de volgende wedstrijd, want in de play-offs kan het erg snel gaan."

Dat zal volgend weekend ongetwijfeld opnieuw blijken. Dan moet Union op bezoek bij Genk. Een nederlaag daar zet hen opnieuw op zes punten, maar bij winst komen ze wel naast de huidige leider. In het beste geval komen ze dan mee op kop, in het slechtste geval zullen ze op twee punten van Club Brugge volgen.

Revanche nemen in Genk

Enkele weken geleden ging Union wel nog onderuit in de Cegeka Arena. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie verloren ze met 2-1 in Genk. Ze zullen dus iets recht te zetten hebben.

"We willen nu absoluut een ander gelaat tonen", bevestigt Moris ook. "Genk won toen verdiend, dus dat moet nu anders. Het zal allemaal stukken beter moeten, maar we trekken wel met vertrouwen naar daar."

Zal Union volgende week winnen in Genk?

Meest recent

Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

4
4
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

37
37
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

129
129
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

37
37
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

572
572
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

132
132
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

183
183
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

321
321
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

72
72
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

426
426
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

96
96
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

218
218
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

123
123
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

77
77
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

248
248
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

27
27
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

83
83
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

65
65
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

214
214
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

181
181
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

66
66
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

469
469
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

229
229

Meer sportnieuws