Union nog kampioen? Moris velt oordeel

181 stemmen
Union nog kampioen? Moris velt oordeel

Voor Union kon de Champions' Play-Off niet beter begonnen zijn. Het zette zaterdag ook Anderlecht opzij en pronkt zo met negen op negen. Een dag later kon het zich opnieuw in de handen wrijven, want het zag hoe Club Brugge het haalde in de topper tegen Genk.

Daardoor moeten de Brusselaars de tweede plaats wel opnieuw laten aan Blauw-Zwart, maar naderen ze ook tot op drie punten van de koppositie. Meer dan ooit profileren ze zich dus als een echte titelkandidaat.

LEES OOK: Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

Union praat nog niet over titel

Al gaat Anthony Moris wel op de rem staan. "Dat we 9 op 9 pakken geeft ons uiteraard veel vertrouwen, maar we praten niet over de titel", aldus de aanvoerder bij Het Nieuwsblad. "Dat zou nu ongepast zijn. Momenteel is er nog Genk dat alles in handen heeft en ook Club doet volop mee. We concentreren ons telkens op de volgende wedstrijd, want in de play-offs kan het erg snel gaan."

Dat zal volgend weekend ongetwijfeld opnieuw blijken. Dan moet Union op bezoek bij Genk. Een nederlaag daar zet hen opnieuw op zes punten, maar bij winst komen ze wel naast de huidige leider. In het beste geval komen ze dan mee op kop, in het slechtste geval zullen ze op twee punten van Club Brugge volgen.

Revanche nemen in Genk

Enkele weken geleden ging Union wel nog onderuit in de Cegeka Arena. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie verloren ze met 2-1 in Genk. Ze zullen dus iets recht te zetten hebben.

"We willen nu absoluut een ander gelaat tonen", bevestigt Moris ook. "Genk won toen verdiend, dus dat moet nu anders. Het zal allemaal stukken beter moeten, maar we trekken wel met vertrouwen naar daar."

Zal Union volgende week winnen in Genk?

Meest recent

'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

41
41
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

62
62
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

18
18
Arsenal bibbert: winnend City houdt titelstrijd springlevend

Met nog slechts twee speeldagen te gaan is de titelstrijd in de Premier League allerminst voorbij. ...

75
75
Analisten unaniem: 'Vaste Rode Duivel gedumpt voor WK'

Nog twee keer slapen en bondscoach Rudi Garcia maakt bekend welke 26 spelers België zullen ...

127
127
'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Manchester United maakt komend seizoen zijn comeback in de Champions League en lijk het seizoen te ...

87
87
Verschaeren doet Anderlecht-fans dromen vlak voor finale

RSC Anderlecht wil er donderdag alles aan doen om de beker van België veroveren. De Belgische ...

230
230
'Transferschok Lewandowski: kersvers kampioen in de dans'

Nu de landstitel een feit is, kan FC Barcelona zich stilaan kan toeleggen op de voorbereiding op het ...

63
63
WK-selectie Duivels: 'Geen De Cat, wél onverwachte naam'

Het aftellen zit er bijna op: aanstaande vrijdag maakt bondscoach Rudi Garcia bekend welke Rode ...

413
413
Club krijgt enorme opsteker voor titelclash met Union

Club Brugge maakt zich op voor een levensbelangrijke afspraak. Aanstaande zondag wordt immers de ...

367
367
Taravel geeft finale-selectie vrij: extra boost Anderlecht

RSC Anderlecht krijgt donderdag een unieke kans om een einde te maken aan de jarenlange droogte. De ...

298
298
'Duidelijkheid voor Lammens: Man Utd kiest coach'

De komende weken zullen alle ogen in de Premier League gericht zijn op de titelstrijd tussen Arsenal ...

82
82
'Napoli wil af van Lukaku: verrassende wending'

Vanuit Napels kwam er woensdag opmerkelijk nieuws. Romelu Lukaku kreeg immers van zijn club ...

150
150
Niemand ziet dit aankomen: plots toptransfer Vermeeren

Arthur Vermeeren wordt overal aan de kant geschoven, maar toch duikt zijn naam op in bijna ...

665
665
'Pocognoli ziet eerste Belgische pion vertrekken'

Sébastien Pocognoli verruilde in oktober Union voor AS Monaco, maar een enorm succes is die ...

42
42
Albert beschermt Anderlecht-pion: "Gebrek aan respect"

Anderlecht zal donderdagnamiddag alles uit de kast halen om de Croky Cup te pakken. Het snakt immers ...

123
123
'Openda geeft groen licht: transfer in de maak'

De voorbije jaren was Loïs Openda een vaste waarde in de selectie van de Rode Duivels, maar het ...

77
77
Godts tegenover Saibari en Antwerp-lieveling voor prijs

Vrijdag zal blijken of Rudi Garcia plaats heeft in zijn WK-selectie voor Mika Godts. De 20-jarige ...

30
30
Revanche op Anderlecht? Hubert oordeelt

Donderdagnamiddag staat er nog eens een Brusselse derby op het programma. Dat wordt niet zomaar een ...

102
102
'Standard krijgt mokerslag en moet mercato op'

Drie speeldagen voor het einde is Standard nog steeds volop in de running voor een Europees ticket. ...

203
203
Burgess houdt druk weg bij Union voor bekerfinale

Union kan zich donderdagnamiddag verzekeren van al de derde prijs op drie jaar tijd. Nadat het twee ...

92
92
Glen De Boeck wordt intens gemist: bericht raakt iedereen

Enkele maanden geleden werd de voetbalwereld plots heel stil bij het overlijden van voormalig ...

181
181
Genk geeft cruciale blessure-update Heymans/Karetsas

KRC Genk moet in de komende weken vol aan de bak om alsnog de Europe Play-Offs te winnen. In aanloop ...

99
99
'Nationaal recordbod richting Club: duizelingwekkende cijfers'

Dat Club Brugge komende zomer opnieuw miljoenen gaat verdienen op de transfermarkt, staat inmiddels ...

720
720
Garcia houdt adem in: sterkhouder in allerijl naar België

Binnen minder dan een maand gaat het wereldkampioenschap officieel van start. Het wordt de komende ...

216
216

Meer sportnieuws