Union nog kampioen? Moris velt oordeel

181 stemmen
Union nog kampioen? Moris velt oordeel

Voor Union kon de Champions' Play-Off niet beter begonnen zijn. Het zette zaterdag ook Anderlecht opzij en pronkt zo met negen op negen. Een dag later kon het zich opnieuw in de handen wrijven, want het zag hoe Club Brugge het haalde in de topper tegen Genk.

Daardoor moeten de Brusselaars de tweede plaats wel opnieuw laten aan Blauw-Zwart, maar naderen ze ook tot op drie punten van de koppositie. Meer dan ooit profileren ze zich dus als een echte titelkandidaat.

LEES OOK: Moris scherp: "Daar heeft Union de titel laten liggen"

Union praat nog niet over titel

Al gaat Anthony Moris wel op de rem staan. "Dat we 9 op 9 pakken geeft ons uiteraard veel vertrouwen, maar we praten niet over de titel", aldus de aanvoerder bij Het Nieuwsblad. "Dat zou nu ongepast zijn. Momenteel is er nog Genk dat alles in handen heeft en ook Club doet volop mee. We concentreren ons telkens op de volgende wedstrijd, want in de play-offs kan het erg snel gaan."

Dat zal volgend weekend ongetwijfeld opnieuw blijken. Dan moet Union op bezoek bij Genk. Een nederlaag daar zet hen opnieuw op zes punten, maar bij winst komen ze wel naast de huidige leider. In het beste geval komen ze dan mee op kop, in het slechtste geval zullen ze op twee punten van Club Brugge volgen.

Revanche nemen in Genk

Enkele weken geleden ging Union wel nog onderuit in de Cegeka Arena. Op de slotspeeldag van de reguliere competitie verloren ze met 2-1 in Genk. Ze zullen dus iets recht te zetten hebben.

"We willen nu absoluut een ander gelaat tonen", bevestigt Moris ook. "Genk won toen verdiend, dus dat moet nu anders. Het zal allemaal stukken beter moeten, maar we trekken wel met vertrouwen naar daar."

Zal Union volgende week winnen in Genk?

Meest recent

'Alonso laat zich gelden: Chelsea-bom van 80 miljoen'

Chelsea FC wil zondagavond alsnog een Europees ticket veroveren, maar de supporters kijken ook al ...

7
7
"Pure criminaliteit" - zware gevolgen na rellen Waalse derby

Vlak voor het einde van het seizoen heeft het Belgische voetbal zich nogmaals van zijn lelijkste ...

47
47
'Atlético en co schrikken: transferstatement Club-bestuur'

Dat Club Brugge een aantal sterkhouders zal kwijtspelen, staat inmiddels buiten kijf. Maar de ...

180
180
Nieuwe trainerswissel? 'Union beslist over Hubert'

Union SG moest de voorbije seizoenen steevast van trainer wisselen. Zo'n scenario lijkt zich niet te ...

129
129
Ploegmaats voorzien bijzonder 'afscheidscadeau' Mignolet

Simon Mignolet werkt zondagavond zijn laatste wedstrijd als profvoetballer af. De supporters van ...

104
104
Pfaff stinkend rijk? Zoveel levert verbluffende veiling op

De legendarische voetbalcollectie van Jean-Marie Pfaff is in Parijs onder de hamer gegaan. ...

68
68
Drama nipt voorkomen: Ajax door kleinste gaatje naar Europa

Ajax heeft zondagmiddag op het laatste nippertje nog een Europees ticket uit de brand gesleept. In ...

90
90
JPL 'Talent vh Jaar': De Cat níét bij drie kandidaten

Maandagavond worden de uitblinkers van het voorbije seizoen nog eens in de verf gezet op de Pro ...

322
322
'Toptransfer Joaquin Seys: Club hakt knoop door'

Met hun sterke prestaties van de voorbije maanden, hebben heel wat spelers van Club Brugge zich in ...

567
567
Kane-statement bij Bayern: Barça krijgt tik om de oren

Bayern München verzekerde zich zaterdag van de Duitse dubbel door in de bekerfinale met VfB ...

87
87
Schokkend! Nieuwe beelden duiken op na veldslag op Sclessin

Sporting Charleroi won zaterdagavond met 0-2 van Standard en kostte de Rouches zo de eindzege in de ...

244
244
Genk zet zinnen op smaakmaker: "Hij is zeker interessant"

KRC Genk hoopt zich via de barrages alsnog te verzekeren van een Europees ticket. Dat weerhoudt de ...

420
420
Brandon Mechele deelt nieuws dat enorm veel emoties losmaakt

De komende dagen staan volledig in het teken van feest, emotie en mooie vooruitzichten. Terwijl ...

258
258
'Nieuwe trainer Napoli absoluut godsgeschenk De Bruyne'

SSC Napoli wil zondagavond zijn tweede plaats veilig stellen in de afsluitende competitiematch tegen ...

156
156
Revanche Tzolis: vier uitdagers voor 'Player of the Season'

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

348
348
TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

395
395
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

163
163
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

447
447
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

107
107
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

352
352
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

390
390
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

539
539
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

176
176
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

278
278
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

193
193

Meer sportnieuws