'AC Milan kraait victorie: bod van 200 miljoen euro'

door
'AC Milan kraait victorie: bod van 200 miljoen euro'

AC Milan kent alweer een pover seizoen. Ze staan negende in de Serie A en in de zomer zullen een aantal jongens moeten vertrekken. De club heeft geld nodig om de kern te verfrissen. De 'vrienden uit Saudi-Arabië' kunnen een handje helpen.

LEES OOK: Lammens vloekt in slotfase, Milan-Belgen sneuvelen in Coppa

Hernandez en Leao

Al-Ettifaq zou volgens buitenlandse media wel graten zien in de komst van Theo Hernandez en Rafael Leão, twee spelers die een matig seizoen kennen. Hernandez zou ook interesse genieten van Manchester City, maar dat lijkt toch vooral makelaarspraat te zijn. Hij kent een dramatisch seizoen.

De twee zouden mogelijk 200 miljoen euro kunnen opleveren. Als deze transfers voor deze bedragen doorgang zouden vinden, dan kunnen we ons daar alweer vragen om stellen. Beide spelers zijn dat absoluut niet waard omwille van hun prestaties. Zien we AC Milan misschien weldra weer in andere buitenlandse handen?

Goed voor De Cuyper?

Het zou zomaar kunnen. Bij Club Brugge houden ze het dossier van Hernandez best ook maar in de gaten. Daar hebben ze Maxim De Cuyper immers op de shortlist staan. Al zullen ze bij AC Milan wel twee keer nadenken als ze een Belg halen.

Charles De Ketelaere, Aster Vranckx en Divock Origi vielen er enkele jaren geleden nog stevig door de mand. De Cuyper is aan een zeer sterk seizoen bezig bij Club Brugge en is klaar voor de volgende stap. AC Milan is een zéér mooie, maar ook moeilijke club. Er is veel onrust de afgelopen jaren.

De club presteerde goed toen Paolo Maldini en co er nog aan het roer stonden, maar zij werden richting uitgang geduwd. Sindsdien gaat het allerminst beter met de legendarische Europese topclub.

Zullen deze twee transfers plaatsvinden?

Meest recent

Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

1
1
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

155
155
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

177
177
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

71
71
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

187
187
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

156
156
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

150
150
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

59
59
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

77
77
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

40
40
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

202
202
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

30
30
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

160
160
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

216
216
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

46
46
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

119
119
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

215
215
Vanderbiest lacht, De Mil baalt: "Geen recht van spreken"

KV Mechelen deed een goede zaak door met 1-0 te winnen van Sporting Charleroi. De Zebra's baalden, ...

112
112
Nederland in de ban van ‘opvolger’ Koeman: 'droomkandidaat'

In Nederland maken ze zich klaar voor het WK 2026. Oranje zit in een groep met Japan, Tunesië ...

75
75
'JPL-topclubs krijgen buitenkans bij ‘Chelsea-imperium''

Chelsea en Straatsburg hebben dezelfde eigenaars. Het is er een komen en gaan van spelers. Misschien ...

152
152
Hasi messcherp voor eigen ploeg na absolute wanprestatie

Een wanprestatie van de bovenste plank. Anders kan je de prestatie van RSC Anderlecht op het veld ...

334
334
Jacques maakt straffe plannen van Antwerp bekend

Royal Antwerp FC heeft vanavond zijn nieuwe tribune officieel geopend. De Great Old kan nu 21.000 ...

318
318
Coosemans loopt leeg na afgang Anderlecht: "Enorme blamage"

Voor RSC Anderlecht is de 17de speeldag van de Jupiler Pro League uitgedraaid op een nachtmerrie. Zo ...

212
212
1 op 10! Kranten halen sloophamer boven voor RSCA-schlemiel

Na zes opeenvolgende overwinningen, is RSC Anderlecht op pijnlijke wijze van zijn paars-witte wolk ...

566
566
Scorende Lokonga goud waard, discutabele goal redt De Cuyper en co

Na enkele lastige seizoenen, heeft Albert Sambi Lokonga zijn voetbalgeluk terug gevonden bij ...

43
43

Meer sportnieuws