'AC Milan kraait victorie: bod van 200 miljoen euro'

door
'AC Milan kraait victorie: bod van 200 miljoen euro'

AC Milan kent alweer een pover seizoen. Ze staan negende in de Serie A en in de zomer zullen een aantal jongens moeten vertrekken. De club heeft geld nodig om de kern te verfrissen. De 'vrienden uit Saudi-Arabië' kunnen een handje helpen.

LEES OOK: Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Hernandez en Leao

Al-Ettifaq zou volgens buitenlandse media wel graten zien in de komst van Theo Hernandez en Rafael Leão, twee spelers die een matig seizoen kennen. Hernandez zou ook interesse genieten van Manchester City, maar dat lijkt toch vooral makelaarspraat te zijn. Hij kent een dramatisch seizoen.

De twee zouden mogelijk 200 miljoen euro kunnen opleveren. Als deze transfers voor deze bedragen doorgang zouden vinden, dan kunnen we ons daar alweer vragen om stellen. Beide spelers zijn dat absoluut niet waard omwille van hun prestaties. Zien we AC Milan misschien weldra weer in andere buitenlandse handen?

Goed voor De Cuyper?

Het zou zomaar kunnen. Bij Club Brugge houden ze het dossier van Hernandez best ook maar in de gaten. Daar hebben ze Maxim De Cuyper immers op de shortlist staan. Al zullen ze bij AC Milan wel twee keer nadenken als ze een Belg halen.

Charles De Ketelaere, Aster Vranckx en Divock Origi vielen er enkele jaren geleden nog stevig door de mand. De Cuyper is aan een zeer sterk seizoen bezig bij Club Brugge en is klaar voor de volgende stap. AC Milan is een zéér mooie, maar ook moeilijke club. Er is veel onrust de afgelopen jaren.

De club presteerde goed toen Paolo Maldini en co er nog aan het roer stonden, maar zij werden richting uitgang geduwd. Sindsdien gaat het allerminst beter met de legendarische Europese topclub.

Zullen deze twee transfers plaatsvinden?

Meest recent

Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

De ene week duikt ze op bij de Rode Duivels, de andere staat ze oog in oog met de grootste sterren ...

0
0
Niemand beter in de PL: zeer straffe statistiek Lammens

Manchester United ging maandag winnen op het veld van Everton en zette daarmee zijn straffe reeks ...

9
9
Garcia krijgt duidelijke boodschap: "Ik wil naar het WK"

Binnen ongeveer een maand blazen de Rode Duivels een laatste keer verzamelen voor de WK-selectie ...

11
11
'Charleroi pakt pittig prijskaartje op smaakmaker'

De kans dat Charleroi straks nog de Champions' Play-Off zal spelen, lijkt stilaan niet al te groot ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Mannaert antwoordt Anderlecht, verrassing Griezmann'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

150
150
Mannaert geeft Club Brugge transferraad: dubbele jackpot

Vincent Mannaert had in het verleden de touwtjes in handen bij Club Brugge, maar nu is hij actief ...

190
190
Revolutie bij Club Brugge: leegloop en grote vrees

Club Brugge kan weer terugkijken op een geslaagde Champions League-campagne. Blauw-Zwart wist zich ...

266
266
Belgische top loert: JPL-revelatie plots gratis optie

De Belgische competitie is nog niet ten einde, maar de transfergeruchten worden al de wereld ...

130
130
Barça krijgt gelijk: Catalanen halen uit naar voetbalbond

Het is hommeles in Spanje. De titelstrijd is weer enorm spannend tussen FC Barcelona en Real Madrid. ...

68
68
KBVB houdt hart vast: grote zorgen om Lukaku en KDB?

Thibaut Courtois, Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne zijn nog de enige constante terugkerende namen ...

48
48
Keeperlegende hakt zwaar in op Courtois én België

De controverse tussen Real Madrid en Benfica blijft nazinderen, zelfs tot in Paraguay. Daar besloot ...

241
241
Pakkende beelden Brandon Mechele gaan door merg en been

Club Brugge speelde gisteren opnieuw een meer dan verdienstelijke partij in de Champions League. Op ...

442
442
Razend ambitieus Club krijgt boodschap: “Geen excuses”

Club Brugge werd door Atlético Madrid uitgeschakeld in de tussenronde van de Champions ...

240
240
Mannaert slaat ferm terug op commotie met De Bilde

Vincent Mannaert heeft de touwtjes stevig in handen achter de schermen bij de Rode Duivels. De ...

145
145
'Schot in de zaak: Anderlecht charmeert 'nieuwe TD''

RSC Anderlecht zal eerstdaags de knoop moeten doorhakken in zijn trainersdossier. Blijft ...

406
406
Oorzaak eliminatie Club gevonden? "Hij had zeker gescoord"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

205
205
Vanaken geeft dé reden voor pijnlijke blunder Mignolet

Na een sterke eerste helft leek het erin te zitten, maar Club Brugge is er uiteindelijk toch niet in ...

402
402
Antwerp in dubio: aanvaller gratis naar uitgang?

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

167
167
Snoeiharde woorden: Brusselmans breekt imago Van Gucht

Herman Brusselmans werd gisteren nogmaals vrijgesproken vanwege een 'aangebrande' column. Dat ...

99
99
Spaanse pers fileert Club: spectaculaire woorden voor één speler

Club Brugge hield één helft lang de schijn hoog, maar moest dinsdagavond uiteindelijk ...

679
679
‘Anderlecht gaat upgraden: prijzenpakker op de A-lijst’

Anderlecht wil upgraden en kijkt verder dan snelle noodoplossingen als hoofdcoach. Plan A blijft ...

315
315
Duizelingwekkend! Club verdient dít bedrag aan UCL-campagne

Het is Club Brugge dan toch niet gelukt om voor het tweede jaar op rij door te stoten naar de 1/8ste ...

762
762
Kranten zien zondebok: toekomst bij Club Brugge in gevaar?

Het Champions League-verhaal van Club Brugge is geschreven voor dit seizoen. In de terugmatch tegen ...

529
529
'Anderlecht vloekt: volgend trainersplan valt in water'

Er zijn ondertussen al een drietal weken verstreken na het ontslag van Besnik Hasi en RSC Anderlecht ...

311
311
'Zeer verrassende WK-ganger voor Club Brugge'

Club Brugge zag dit seizoen weer de nodige spelers doorbreken op het internationale toneel. Sinds de ...

202
202

Meer sportnieuws