'AC Milan kraait victorie: bod van 200 miljoen euro'

door
'AC Milan kraait victorie: bod van 200 miljoen euro'

AC Milan kent alweer een pover seizoen. Ze staan negende in de Serie A en in de zomer zullen een aantal jongens moeten vertrekken. De club heeft geld nodig om de kern te verfrissen. De 'vrienden uit Saudi-Arabië' kunnen een handje helpen.

Hernandez en Leao

Al-Ettifaq zou volgens buitenlandse media wel graten zien in de komst van Theo Hernandez en Rafael Leão, twee spelers die een matig seizoen kennen. Hernandez zou ook interesse genieten van Manchester City, maar dat lijkt toch vooral makelaarspraat te zijn. Hij kent een dramatisch seizoen.

De twee zouden mogelijk 200 miljoen euro kunnen opleveren. Als deze transfers voor deze bedragen doorgang zouden vinden, dan kunnen we ons daar alweer vragen om stellen. Beide spelers zijn dat absoluut niet waard omwille van hun prestaties. Zien we AC Milan misschien weldra weer in andere buitenlandse handen?

Goed voor De Cuyper?

Het zou zomaar kunnen. Bij Club Brugge houden ze het dossier van Hernandez best ook maar in de gaten. Daar hebben ze Maxim De Cuyper immers op de shortlist staan. Al zullen ze bij AC Milan wel twee keer nadenken als ze een Belg halen.

Charles De Ketelaere, Aster Vranckx en Divock Origi vielen er enkele jaren geleden nog stevig door de mand. De Cuyper is aan een zeer sterk seizoen bezig bij Club Brugge en is klaar voor de volgende stap. AC Milan is een zéér mooie, maar ook moeilijke club. Er is veel onrust de afgelopen jaren.

De club presteerde goed toen Paolo Maldini en co er nog aan het roer stonden, maar zij werden richting uitgang geduwd. Sindsdien gaat het allerminst beter met de legendarische Europese topclub.

Zullen deze twee transfers plaatsvinden?

Meest recent

'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

12
12
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

290
290
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

413
413
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

41
41
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

231
231
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

26
26
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

419
419
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

75
75
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

351
351
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

437
437
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

554
554
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

298
298
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

552
552
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

424
424
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

212
212
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

502
502
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

628
628
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

535
535
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

123
123
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

228
228
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

303
303
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

343
343
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

497
497
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

107
107
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

500
500

Meer sportnieuws