'AC Milan kraait victorie: bod van 200 miljoen euro'

door
'AC Milan kraait victorie: bod van 200 miljoen euro'

AC Milan kent alweer een pover seizoen. Ze staan negende in de Serie A en in de zomer zullen een aantal jongens moeten vertrekken. De club heeft geld nodig om de kern te verfrissen. De 'vrienden uit Saudi-Arabië' kunnen een handje helpen.

LEES OOK: Scorende Mokio beslist Klassieker, zure slipper Milan-Belgen

Hernandez en Leao

Al-Ettifaq zou volgens buitenlandse media wel graten zien in de komst van Theo Hernandez en Rafael Leão, twee spelers die een matig seizoen kennen. Hernandez zou ook interesse genieten van Manchester City, maar dat lijkt toch vooral makelaarspraat te zijn. Hij kent een dramatisch seizoen.

De twee zouden mogelijk 200 miljoen euro kunnen opleveren. Als deze transfers voor deze bedragen doorgang zouden vinden, dan kunnen we ons daar alweer vragen om stellen. Beide spelers zijn dat absoluut niet waard omwille van hun prestaties. Zien we AC Milan misschien weldra weer in andere buitenlandse handen?

Goed voor De Cuyper?

Het zou zomaar kunnen. Bij Club Brugge houden ze het dossier van Hernandez best ook maar in de gaten. Daar hebben ze Maxim De Cuyper immers op de shortlist staan. Al zullen ze bij AC Milan wel twee keer nadenken als ze een Belg halen.

Charles De Ketelaere, Aster Vranckx en Divock Origi vielen er enkele jaren geleden nog stevig door de mand. De Cuyper is aan een zeer sterk seizoen bezig bij Club Brugge en is klaar voor de volgende stap. AC Milan is een zéér mooie, maar ook moeilijke club. Er is veel onrust de afgelopen jaren.

De club presteerde goed toen Paolo Maldini en co er nog aan het roer stonden, maar zij werden richting uitgang geduwd. Sindsdien gaat het allerminst beter met de legendarische Europese topclub.

Zullen deze twee transfers plaatsvinden?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

22
22
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

46
46
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

36
36
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

16
16
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

211
211
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

127
127
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

325
325
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

318
318
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

213
213
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

316
316
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

125
125
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

205
205
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

126
126
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

163
163
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

176
176
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

660
660
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

682
682
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

50
50
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

316
316
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

196
196
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

167
167
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

291
291

Meer sportnieuws