Mignolet met statement: "Spelen attractiefste voetbal"

216 stemmen
Mignolet met statement:

Club Brugge won met 1-0 van KRC Genk. Bij de thuisploeg had Simon Mignolet weer een rustige match, want Racing Genk zette hem amper aan het werk. De ervaren doelman voert de druk op zijn Limburgse vrienden op. Club Brugge is op jacht.

LEES OOK: ‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Amper werk voor Mignolet

"Ik kan niet in de hoofden van de Genk-spelers kijken. Ik weet dus niet of dit een dreun is voor hen. Ik weet wel dat wij onze job gedaan hebben. Dat doen we al de hele Play-Offs. Die weg zijn we ingeslagen en dat moeten we vasthouden", vertelde Mignolet aan de clubkanalen. 

Met negen op negen is Club, samen met Union, de beste van de Champions Play-offs én het speelt ook naar eigen zeggen heel mooi voetbal. "Het gaat niet om mooi voetbal, maar om punten pakken. Aanvallend spelen we het meest attractieve voetbal, maar dat maakt op zich niet uit. Je moet punten pakken."

Club Brugge jaagt

Club Brugge nadert op Genk, wat het plan was met deze match. "Je staat achter. Dan ben je de jager. Dan moet je punten pakken. Het is goed dat we winnen. Het kan zomaar gebeuren dat er plots een bal goed valt voor hen en dat zij aan het langste eind trekken. Dat is gelukkig niet gebeurd. Ik ben blij dat we die penalty creëren en ook scoren."

Volgende week trekt Club Brugge naar AA Gent, waar het altijd moeilijke matchen kent. De Slag om Vlaanderen belooft weer pittig te worden, waar Club Brugge wéér een goede zaak kan doen. Er staat ook immers een KRC Genk - Union SG op het programma, waardoor de Bruggelingen mits een zege dus wéér eens de winnaar van de speeldag kunnen worden.

Is dit Club nog te stoppen?

Meest recent

KV Kortrijk kondigt volgende wijzigingen in A-kern aan

KV Kortrijk is druk bezig. De Kerels zijn volop bezig met het samenstellen van de selectie, maar de ...

4
4
Cyle Larin behoedt Canada van compleet mislukte WK-start

Om 21u begonnen Canada en Bosnië aan hun eerste match op dit WK. In de prachtige stad Toronto ...

2
2
'Drie Belgische clubs vechten om dezelfde spits'

De transfermolen draait op volle toeren. De geruchten nemen steeds meer toe en de Belgische clubs ...

32
32
Fans Rode Duivels vellen oordeel: eindstation op WK bekend

De Rode Duivels beginnen maandag aan hun WK met een match tegen Egypte. Daar moeten ze meteen de ...

28
28
Gewaagde uitspraken van Kompany kloppen (helaas) niet

Vincent Kompany was van 2019-2022 actief bij Anderlecht. In die periode werkte de coach met heel ...

46
46
“Ik zal het nooit vergeten”: Lukebakio over Mourinho

Dodi Lukebakio is steevast een goede invaller bij de Rode Duivels. Hij kan nog van grote waarde zijn ...

33
33
Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

60
60
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

15
15
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

73
73
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

115
115
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

207
207
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

442
442
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

51
51
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

162
162
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

382
382
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

813
813
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

117
117
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

338
338
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

167
167
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

652
652
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

564
564
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

167
167
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

357
357
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

52
52

Meer sportnieuws