Mignolet met statement: "Spelen attractiefste voetbal"

door
Mignolet met statement:

Club Brugge won met 1-0 van KRC Genk. Bij de thuisploeg had Simon Mignolet weer een rustige match, want Racing Genk zette hem amper aan het werk. De ervaren doelman voert de druk op zijn Limburgse vrienden op. Club Brugge is op jacht.

LEES OOK: Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Amper werk voor Mignolet

"Ik kan niet in de hoofden van de Genk-spelers kijken. Ik weet dus niet of dit een dreun is voor hen. Ik weet wel dat wij onze job gedaan hebben. Dat doen we al de hele Play-Offs. Die weg zijn we ingeslagen en dat moeten we vasthouden", vertelde Mignolet aan de clubkanalen. 

Met negen op negen is Club, samen met Union, de beste van de Champions Play-offs én het speelt ook naar eigen zeggen heel mooi voetbal. "Het gaat niet om mooi voetbal, maar om punten pakken. Aanvallend spelen we het meest attractieve voetbal, maar dat maakt op zich niet uit. Je moet punten pakken."

Club Brugge jaagt

Club Brugge nadert op Genk, wat het plan was met deze match. "Je staat achter. Dan ben je de jager. Dan moet je punten pakken. Het is goed dat we winnen. Het kan zomaar gebeuren dat er plots een bal goed valt voor hen en dat zij aan het langste eind trekken. Dat is gelukkig niet gebeurd. Ik ben blij dat we die penalty creëren en ook scoren."

Volgende week trekt Club Brugge naar AA Gent, waar het altijd moeilijke matchen kent. De Slag om Vlaanderen belooft weer pittig te worden, waar Club Brugge wéér een goede zaak kan doen. Er staat ook immers een KRC Genk - Union SG op het programma, waardoor de Bruggelingen mits een zege dus wéér eens de winnaar van de speeldag kunnen worden.

Is dit Club nog te stoppen?

Meest recent

Analist pakt Bounida aan: "Hij vergooit zijn eigen kansen"

Lange tijd was het crisis bij Ajax, maar nu kan de Nederlandse topclub terugblikken op een geweldige ...

27
27
Westerlo te zwaar gestraft? "Geel was genoeg"

Westerlo verbaasde vorige week door Anderlecht met 4-0 te kloppen en kwam zondag dicht bij een ...

52
52
Volgend ontslag in 1B: RWDM zet Frans op straat

In de Jupiler Pro League blijft het dit seizoen opvallend rustig qua ontslagen trainers. Nicky Hayen ...

41
41
Alonso voorlopig veilig: Real pakt zeer moeizame zege

De voorbije dagen speculeerde de Spaanse media druk over een mogelijk ontslag van Xabi Alonso bij ...

17
17
Wéér een ontgoocheling: Fink reageert op ontslaggeruchten

KRC Genk blijft op de sukkel. Zondag werd er tegen Westerlo wel een einde gemaakt aan de reeks van ...

222
222
Union struikelt weer: harde woorden bij Hubert

Union lijkt even in een dipje te zitten. De landskampioen denderde aanvankelijk door de competitie ...

134
134
'Stevige blessuredomper voor Club Brugge'

Club Brugge liet zondag na een zeer woelige week de rust weer wat terugkeren met een ruime zege. Op ...

348
348
Net geen droomdebuut voor Cornelis: "Natuurlijk ontgoocheld"

Bij Charleroi beleefden ze een woelige week met het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent. ...

34
34
'KV Mechelen dreigt smaakmaker in januari te verliezen'

KV Mechelen blijft dit seizoen hoge ogen gooien in de Jupiler Pro League. Malinwa pakte dit weekend ...

337
337
Fink onder zware druk ondanks late redding tegen Westerlo

Een strijdvaardig Westerlo leek vanavond lange tijd op weg naar een zege in de Cegeka Arena. De ...

213
213
Leko blikt vooruit naar dé clash met AA Gent

Na 46 minuten leek Club Brugge op weg naar een héél moeilijke match. Het stond 1-0 ...

324
324
Union ziet cruciale zege verdampen door pijnlijke blunder

Union leek lange tijd op weg naar een nieuwe zege tegen Sporting Charleroi, maar gaf die in de ...

127
127
Langer bij Antwerp? Van den Bosch geeft update

Royal Antwerp FC moet komende zomer weer spelers gaan verkopen, zoals elke Belgische club. De Great ...

209
209
Tzolis haalt opgelucht adem: "Moeilijke periode"

Bij Club Brugge speelden ze een enorm zwakke eerste helft op het veld van FCV Dender. Gelukkig voor ...

128
128
Vrancken verklaart waar het misliep tegen Anderlecht

STVV verloor zaterdagavond kansloos op het veld van RSC Anderlecht, ook al was het amper 2-1. ...

167
167
Kompany blameert zich met Bayern tegen hekkensluiter

Bayern München kon na de nederlaag van RB Leipzig alweer een geweldige zaak doen in de ...

177
177
Spelers AA Gent delen sneer uit aan Ivan Leko

Ivan Leko verliet AA Gent deze week via de achterdeur. De coach onderhandelde met Club Brugge en ...

663
663
Supersub Vermant verklapt: 'Dít zei Leko tijdens de rust'

Ivan Leko heeft zijn eerste competitiewedstrijd sinds zijn terugkeer als hoofdcoach van Club Brugge ...

692
692
Laatste kans: Fink verrast met basiself in must-win

KRC Genk staat zondagavond onder een enorme druk voor het bezoek van KVC Westerlo. Loopt het opnieuw ...

51
51
Antwerp blijft verbazen: "Dit hield niemand voor mogelijk"

Vlak na de heenronde van de reguliere competitie, was Antwerp FC nog op sterven na dood. Maar ...

320
320
Nieuwe baaldag voor De Roeck, spektakel op Daknam in CPL

Op Daknam zorgden Lokeren en Jong Genk voor spektakel in de Challenger Pro League. De Oost-Vlaamse ...

110
110
Eerste succes voor Leko: Club walst na rust over Dender

Ivan Leko heeft zijn eerste overwinning als nieuwbakken coach van Club Brugge te pakken. Blauw-Zwart ...

197
197
De Mil trekt conclusie na mislukt AA Gent-debuut

Op enkele dagen tijd mogen uiteraard geen mirakels verwacht worden, maar het is duidelijk dat Rik De ...

169
169
Doku-loos City pakt gouden punten, Tielemans wéér belangrijk

In de Engelse Premier League hebben de achtervolgers van leider Arsenal FC geen steken laten vallen. ...

54
54
Club ziet af op Dender: 'zwakke schakel' krijgt volle laag

Na alle commotie van de voorbije dagen, wou Club Brugge zondagnamiddag absoluut een goed resultaat ...

294
294

Meer sportnieuws