Mignolet met statement: "Spelen attractiefste voetbal"

door
Mignolet met statement:

Club Brugge won met 1-0 van KRC Genk. Bij de thuisploeg had Simon Mignolet weer een rustige match, want Racing Genk zette hem amper aan het werk. De ervaren doelman voert de druk op zijn Limburgse vrienden op. Club Brugge is op jacht.

LEES OOK: 'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Amper werk voor Mignolet

"Ik kan niet in de hoofden van de Genk-spelers kijken. Ik weet dus niet of dit een dreun is voor hen. Ik weet wel dat wij onze job gedaan hebben. Dat doen we al de hele Play-Offs. Die weg zijn we ingeslagen en dat moeten we vasthouden", vertelde Mignolet aan de clubkanalen. 

Met negen op negen is Club, samen met Union, de beste van de Champions Play-offs én het speelt ook naar eigen zeggen heel mooi voetbal. "Het gaat niet om mooi voetbal, maar om punten pakken. Aanvallend spelen we het meest attractieve voetbal, maar dat maakt op zich niet uit. Je moet punten pakken."

Club Brugge jaagt

Club Brugge nadert op Genk, wat het plan was met deze match. "Je staat achter. Dan ben je de jager. Dan moet je punten pakken. Het is goed dat we winnen. Het kan zomaar gebeuren dat er plots een bal goed valt voor hen en dat zij aan het langste eind trekken. Dat is gelukkig niet gebeurd. Ik ben blij dat we die penalty creëren en ook scoren."

Volgende week trekt Club Brugge naar AA Gent, waar het altijd moeilijke matchen kent. De Slag om Vlaanderen belooft weer pittig te worden, waar Club Brugge wéér een goede zaak kan doen. Er staat ook immers een KRC Genk - Union SG op het programma, waardoor de Bruggelingen mits een zege dus wéér eens de winnaar van de speeldag kunnen worden.

Is dit Club nog te stoppen?

Meest recent

Steven Defour maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht ging op de laatste speeldag van de reguliere competitie pijnlijk onderuit tegen ...

6
6
Jan Vertonghen mee naar WK? Mannaert hakt knopen door

Wie Rode Duivels zegt, zegt Jan Vertonghen (157 caps). De recordinternational is inmiddels al ...

25
25
Brusselmans zorgt voor kippenvel: "Zou het nooit doen"

Herman Brusselmans heeft met een onverwacht gezinsmoment iedereen naar de keel gegrepen. De ...

7
7
TRANSFERUURTJE: ‘Standard en Club kijken in JPL, Anderlecht dubt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

88
88
Ruben Van Gucht duikt in pikant avontuur met blonde BV

Hij slijpt de messen. Letterlijk en figuurlijk. Ruben Van Gucht lijkt klaar om opnieuw toe te slaan, ...

26
26
Titelrace barst los: Union, Club Brugge of underdog?

Union, Club Brugge, STVV, AA Gent, KV Mechelen en RSC Anderlecht. Ziedaar de zes ploegen die straks ...

59
59
'Hard verdict Hayen: sterkhouder out bij KRC Genk?'

KRC Genk verspeelde zondag een uitgelezen kans om zich op de valreep alsnog bij de top zes scharen. ...

171
171
Aftellen naar de play-offs: de ultieme 11 van de JPL

De echte prijzen worden pas aan de meet uitgedeeld, maar met de reguliere competitie achter de rug ...

91
91
Vanhaezebrouck helpt topclubs: vijf koopjes in JPL

De voorbije maanden drukten weer heel wat smaakmakers hun stempel op de Belgische velden. Niet ...

304
304
JPL 2025-26: 10 opvallende cijfers na regulier seizoen

Nu alle tickets verdeeld zijn maakt de reguliere competitie plaats voor de play-offs. Vooraleer het ...

132
132
Club of Union dé titelfavoriet? Filip Joos bekent kleur

Na de huidige interland-periode gaat de titelstrijd in de Champions' Play-Offs van start. De meeste ...

301
301
'Openda-drama deint uit: drastische beslissing Juventus'

De Rode Duivels blazen dinsdag verzamelen in Tubeke in aanloop naar hun stage in de VS. Voor een ...

107
107
Groot gemis: "Hij is samen met Tzolis beste speler in JPL"

De kaarten zijn geschud in de Jupiler Pro League, de plekjes in de verschillende Play-Offs zijn ...

207
207
Overzicht Europa: record Kompany, eindelijk prijs Arsenal?

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen, de clubs kunnen even tot rust komen in ...

118
118
Mokerslag Anderlecht: zo reageert Coucke op Cercle-fiasco

RSC Anderlecht heeft de reguliere competitie in de Jupiler Pro League afgesloten met een pijnlijke ...

513
513
"Ongelooflijk" - Garcia wild van 'genie' bij Rode Duivels

De Rode Duivels vertrekken deze week naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage richting ...

163
163
'Eerste zomeraanwinst: Standard op zucht van JPL-uitblinker'

Standard zal in de komende weken via de Europe Play-Offs alsnog trachten om een Europees ticket af ...

250
250
Drama rond Lukaku ontploft: Conte grijpt genadeloos in

Het signaal van Conte kon bijna niet harder zijn voor Romelu Lukaku. Terwijl Napoli blijft winnen, ...

182
182
'Hayen zet orde op zaken: eerste slachtoffer in vizier'

KRC Genk heeft een absolute rotweek achter de rug. Daags na de Europese uitschakeling in Freiburg, ...

377
377
Hommeles bij Duivels: ophef rond één naam in selectie

De Rode Duivels reizen eerstdaags naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage op het WK ...

340
340
Nieuwe TD op komst: Anderlecht dropt belangrijke hint

Nu het seizoen even onderbroken wordt door de nationale ploegen, hebben de clubs tijd om zich te ...

430
430
Kalender Play-Offs: groot voordeel Club in volle titelstrijd

In de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, vervolgens barst de titelstrijd in de ...

1029
1029
Hoofdrolspelers vellen verdict over kalender Play-Offs

Na de interlandbreak is het money time in de Jupiler Pro League, waar de reguliere competitie dan ...

314
314
'1B-revelatie dropt hint: RSCA, Union, Gent of Club?'

De titelstrijd lijkt straks opnieuw een tweekoppige race tussen Union en Club Brugge te worden, al ...

427
427
Opvallende afwezige bij Club Brugge: veto van Leko?

Club Brugge sloot de reguliere competitie zondag af met een klinkende zege tegen KV Mechelen. ...

553
553

Meer sportnieuws