Mignolet met statement: "Spelen attractiefste voetbal"

door
Mignolet met statement:

Club Brugge won met 1-0 van KRC Genk. Bij de thuisploeg had Simon Mignolet weer een rustige match, want Racing Genk zette hem amper aan het werk. De ervaren doelman voert de druk op zijn Limburgse vrienden op. Club Brugge is op jacht.

LEES OOK: 'Club Brugge neemt risico: Mignolet naar JPL-concurrent?'

Amper werk voor Mignolet

"Ik kan niet in de hoofden van de Genk-spelers kijken. Ik weet dus niet of dit een dreun is voor hen. Ik weet wel dat wij onze job gedaan hebben. Dat doen we al de hele Play-Offs. Die weg zijn we ingeslagen en dat moeten we vasthouden", vertelde Mignolet aan de clubkanalen. 

Met negen op negen is Club, samen met Union, de beste van de Champions Play-offs én het speelt ook naar eigen zeggen heel mooi voetbal. "Het gaat niet om mooi voetbal, maar om punten pakken. Aanvallend spelen we het meest attractieve voetbal, maar dat maakt op zich niet uit. Je moet punten pakken."

Club Brugge jaagt

Club Brugge nadert op Genk, wat het plan was met deze match. "Je staat achter. Dan ben je de jager. Dan moet je punten pakken. Het is goed dat we winnen. Het kan zomaar gebeuren dat er plots een bal goed valt voor hen en dat zij aan het langste eind trekken. Dat is gelukkig niet gebeurd. Ik ben blij dat we die penalty creëren en ook scoren."

Volgende week trekt Club Brugge naar AA Gent, waar het altijd moeilijke matchen kent. De Slag om Vlaanderen belooft weer pittig te worden, waar Club Brugge wéér een goede zaak kan doen. Er staat ook immers een KRC Genk - Union SG op het programma, waardoor de Bruggelingen mits een zege dus wéér eens de winnaar van de speeldag kunnen worden.

Is dit Club nog te stoppen?

Meest recent

'Club Brugge strikt toptarget: opvolger Ordonez gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

8
8
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

147
147
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

120
120
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

52
52
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

111
111
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

20
20
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

81
81
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

247
247
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

66
66
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

115
115
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

164
164
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

176
176
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

86
86
Strijd om top zes: Westerlo-spelers maken verrassende keuze

De strijd om de top zes kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending, want de vele kandidaten blijven ...

78
78
Selectie Club: Leko krijgt flinke opstekers

Club Brugge haalde in twee van de drie vorige edities van de Champions League de achtste finale en ...

211
211
STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

255
255
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

152
152
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

204
204
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

179
179
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

31
31
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

285
285
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

253
253
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

350
350
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

102
102
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

462
462

Meer sportnieuws