Saelemaekers zet transferwens kracht bij met assist in derby

door
Saelemaekers zet transferwens kracht bij met assist in derby

De 32ste speeldag in de Serie A werd zondagavond afgesloten met een absolute kraker, want de Romeinse derby tussen Lazio en AS Roma stond nog op het programma. Beide rivalen hielden elkaar uiteindelijk in evenwicht.

Een pittige wedstrijd barstte pas in de tweede helft los, maar dat gebeurde wel op pikante wijze. Al twee minuten na rust opende Alessio Romagnoli op een vrije trap de score. Pittig detail: de verdediger kreeg zijn jeugdopleiding bij Roma, maar scoorde nu namens Lazio.

LEES OOK: Na 6 jaar wachten: “Onwerkelijk” voor Duivel

Assist Saelemaekers helpt Roma aan punt

Roma moest aan de bak en met Alexis Saelemaekers terug in het elftal kon het daarbij op een extra troef rekenen. De Rode Duivel keerde terug na een schorsing. Hij was meteen ook weer bepalend voor zijn ploeg.

Een dikke 20 minuten voor tijd legde hij de bal immers goed af voor Soulé, die vervolgens ook heerlijk afwerkte. In één tijd knalde hij met binnenkantje voet via de lat binnen. Het zou uiteindelijk bij die 1-1 blijven.

Roma wil Saelemaekers houden

Maar Saelemaekers wist zich dus wel weer te tonen en dat zal de overtuiging van Roma alleen maar kracht bijzetten. Voor de wedstrijd sprak Florent Ghisolfi, de sportief directeur van de club, bij DAZN immers duidelijke taal over onze landgenoot.

"Saelemaekers zit heel goed bij Roma en wij zijn heel tevreden over hem. Wij willen hem graag binnenhalen", verklaarde Ghisolfi immers. Saelemaekers wordt dit seizoen nog gehuurd van AC Milan, maar een definitieve transfer zit dus in de pijplijn.

Moet Saelemaekers volgend seizoen bij Roma blijven?

Meest recent

Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

23
23
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

96
96
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

46
46
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

68
68
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

183
183
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

127
127
Europese barrages: dé favorieten voor de laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

47
47
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

278
278
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

218
218
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

111
111
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

382
382
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

84
84
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

754
754
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

259
259
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

203
203
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

158
158
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

346
346
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

130
130
Mokerslag De Cuyper: WK plots in gevaar?

Maxim De Cuyper heeft de afgelopen jaren een ferme opmars gemaakt. Van Club Brugge naar een ...

123
123
‘Strijd om Amadou Onana barst los: drie grootmachten’

Amadou Onana is bij de Rode Duivels niet meer weg te denken. Bij Aston Villa speelt de boomlange ...

81
81
Raman deelt ferme steek uit aan Club Brugge-fans

Benito Raman en Club Brugge, het zal nooit meer goedkomen. De aanvaller maakt nu het mooie weer bij ...

408
408
Vervanger Lukaku? Rudi Garcia maakt keuze

Romelu Lukaku geeft verstek voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten. De topscorer ...

87
87
De Cuyper slaat terug na kritiek op defensie Duivels

Komende zomer willen de Rode Duivels op het WK graag hoge ogen gooien. Om zo goed mogelijk aan de ...

48
48
Ruzie escaleert: Napoli stelt Lukaku ultimatum

De Rode Duivels stomen zich in de Verenigde Staten klaar voor het WK zonder Romelu Lukaku. De ...

280
280
De Cat voor toptransfer? Oude bekende duikt op

Nathan De Cat speelde zich de voorbije maanden al in de kijker en in de komende dagen zal zijn ...

108
108

Meer sportnieuws