RSCA Futures volgen voorbeeld A-ploeg met pijnlijk verlies

door
RSCA Futures volgen voorbeeld A-ploeg met pijnlijk verlies

De voorlaatste speeldag in de Challenger Pro League werd zondagavond afgesloten met een clash tussen twee teams voor wie in principe niets meer op het spel staat. De RSCA Futures hebben het voorbeeld gevolgd van hun A-elftal met een pijnlijke nederlaag op het veld van Francs Borains.

LEES OOK: Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

RSCA Futures bekronen sterke start niet

Het jonge Paars-Wit volgt daarmee het voorbeeld van de grote broer en laat een nul op negen noteren. Nochtans kon trainer Jelle Coen wel rekenen op enkele pionnen uit de A-kern met Vanhoutte, Kana en Dao, terwijl ook Engwanda dit seizoen al in actie kwam voor het eerste elftal.

Zij zagen het jonge RSCA nochtans uitstekend beginnen. Al in de derde minuut kwamen ze op voorsprong toen Sylla een strafschop omzette. Omdat Ruiz-Atil na iets meer dan een halfuur tegenscoorde, gingen we rusten met een gelijke stand.

Na rode kaart geven ze voorsprong weg

De tweede helft leek rampzalig te beginnen voor de Futures, want al in de openingsminuut pakte Vroninks een rode kaart. Toch kwamen ze een kwartier later weer op voorsprong, deze keer via Dao.

Lang konden ze daar echter niet van genieten, want amper drie minuten later hing Curci de bordjes alweer in evenwicht. Met tien konden de Futures vervolgens niet standhouden. Acht minuten voor tijd bezegelde Prunier hun lot met de 3-2.

Zal RSCA Futures volgende week nog zijn seizoen in schoonheid eindigen?

Meest recent

Anderlecht ziet af in Genk: "Wie haalt zo'n speler?"

Om 13u30 stond in de Cegeka Arena met KRC Genk - RSC Anderlecht een topduel op het programma. Een ...

0
0
Zorgen om Romelu Lukaku? Antonio Conte geeft update

Napoli won gisterenavond met 2-3 op het veld van Genoa. Een belangrijke zege voor de Napolitanen. ...

7
7
AA Gent en OHL geven update na zeer zware botsing

AA Gent verloor gisterenavond verrassend met 1-3 in eigen huis van OH Leuven. Tijdens de match ...

16
16
Tah doet stevig boekje open over Kompany

Jonathan Tah werkt sinds 2025 samen met Vincent Kompany. De centrale verdediger sprak bij ESPN over ...

20
20
"Anderlecht vertelde mij dat ik de club diende te verlaten"

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van een aantal overbodige spelers én ze verkochten ...

99
99
Still gooit ploeg compleet door elkaar bij Anderlecht

RSC Anderlecht en KRC Genk spelen om 13u30 tegen elkaar in de Cegeka Arena. Beide ploegen kunnen een ...

209
209
'Antwerp hakt knoop door over toekomst Praet'

Dennis Praet kwam anderhalf jaar geleden met grote verwachtingen naar Royal Antwerp FC. Tot op heden ...

294
294
TRANSFERUURTJE: Club versus Barça, 'njet' van Kompany

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

70
70
Hoe Anderlecht de verkeerde les leerde van Union SG

RSC Anderlecht zal komende zomer de fouten van de afgelopen transferperiodes moeten aanpakken. Union ...

142
142
Genk én Anderlecht onder zware druk: Boeckx voorspelt

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het om 13u30 op tegen elkaar. In de Cegeka Arena is het voor beide ...

264
264
Rangers lyrisch over Belg, Celtic zet landgenoot op zijspoor

Rangers FC en Celtic Glasgow zijn de twee grote clubs in Schotland. Al is het dit seizoen Hearts dat ...

143
143
Westerlo doet boekje open over interesse Club en Anderlecht

KVC Westerlo verkocht afgelopen wintermercato voor ruim 5 miljoen euro aan spelers. De Kemphanen ...

64
64
Straffe JPL-club net achter Club: miljoenenbedrag als statement

Cercle Brugge pakte stevig uit op de wintermercato. De Bruggelingen willen de komende weken verder ...

142
142
Anderlecht hakt twee transferknopen door: club geeft uitleg

Bij RSC Anderlecht lieten ze vooral spelers vertrekken in januari. Ook bij RSCA Futures vertrokken ...

149
149
Brandon Mechele deelt nieuws dat Club-fans diep raakt

Brandon Mechele straalt de laatste weken meer dan ooit. Op en naast het veld lijkt alles samen te ...

306
306
Zulte Waregem compleet verrast met gouden transfer

Zulte Waregem kende een pittige transfermercato. Ze trokken een blik buitenlanders open. Daarnaast ...

151
151
‘Transferbom naast het veld: Mannaert naar Anderlecht?’

Bij Anderlecht is de storm niet gaan liggen na het ontslag van Besnik Hasi: nu staat vooral Olivier ...

1073
1073
Zware klap bij AA Gent: “Dit komt hard aan”

Rik De Mil krijgt AA Gent maar niet echt constant op de rails. Tegen OH Leuven werd met 1-3 verloren ...

155
155
Still rekent op debutant om KRC Genk te verslaan

RSC Anderlecht moet om 13u30 aan de bak tegen KRC Genk. Een partij die ze daar maar beter kunnen ...

182
182
Rode loper ontploft: Aster en Lize delen groot geheim

Soms zegt één beeld meer dan duizend woorden. Op de rode loper in Oostende was het ...

19
19
‘Alarm bij Club Brugge: meteen drama rond Lemaréchal’

Club Brugge heeft Felix Lemaréchal aangetrokken, maar de omstandigheden maken hem meteen een ...

738
738
Van bankzitter naar sleutelspeler: Genk ziet nieuwe leider

Bij KRC Genk weten ze wat ze moeten doen tegen RSC Anderlecht: winnen. Ze hebben zo goed als geen ...

350
350
Anderlecht in nood: twee spelers moeten alles redden

Bij RSC Anderlecht blijven ze maar verliezen. Het is Crisis met grote C. Paars-Wit moet ...

250
250
Stijnen verrast opnieuw: Belgische top, opgelet

Stijn Stijnen komt vaak in het nieuws omwille van zijn straffen, maar de man ziét voetbal. ...

184
184
Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

45
45

Meer sportnieuws