KV Mechelen én OHL blijven hierdoor met wrang gevoel achter

79 stemmen
KV Mechelen én OHL blijven hierdoor met wrang gevoel achter

KV Mechelen heeft sinds het ontslag van Besnik Hasi niet verloren en Dion Lauberbach scoort plots vlot. Sommigen lijken bevrijd. De spits bezorgde zijn ploeg uiteindelijk een punt. Wat vonden ze bij KVM en OHL over deze match?

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Billijk gelijkspel

KV Mechelen en OH Leuven hielden elkaar in evenwicht. Het werd 1-1. Vooral de thuisploeg zal balen, want zij hoopten te profiteren van het puntenverlies van Sporting Charleroi tegen KVC Westerlo. Dat gebeurde dus niet.

Toon Ramaekers deed zijn zegje bij Sporza. "We hebben meer dan genoeg kansen gehad om de 2-1 te maken, dus het is zuur dat we met maar één punt achterblijven. We maken onze kansen niet af en benutten de ruimte niet altijd goed. Het is nog een geluk dat de pegel van Thibaud Verlinden op de kruising gaat en niet erin."

Scorende Schrijvers

KV Mechelen kwam op voorsprong, maar een knappe goal van Siebe Schrijvers zorgde voor de 1-1. De middenvelder was uiteraard gelukkig met zijn vijfde doelpunt van het seizoen. Wat had hij te zeggen over het gelijkspel tegen de Maneblussers?

"We hebben inderdaad al te veel gelijke spelen dit seizoen, maar tegelijk is het buitenshuis wel belangrijk om niet te verliezen. Zeker tegen een goede ploeg als KV Mechelen. Ik heb wel het gevoel dat er zeker de eerste helft meer in zat, de tweede waren ze veel dominanter dan wij." 

"We moeten blij zijn dat we dat punt vasthouden, maar als we er op de juiste momenten hadden gestaan hadden we vandaag kunnen winnen", liet de ex-speler van Club Brugge en KRC Genk nog weten.

Terecht gelijkspel?

Meest recent

Ook Kane op afspraak: Engeland dwingt Kroatië op de knieën

Schaduwfavoriet Engeland heeft zijn start op het WK 2026 niet gemist. Kroatië maakte het de ...

8
8
'Schok bij Club Brugge: topploeg klopt aan voor Siquet'

Als vervanger voor de geblesseerde Kyriani Sabbe, werkte Hugo Siquet sterke Play-Offs af bij Club ...

66
66
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

60
60
'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

136
136
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

137
137
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

305
305
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

301
301
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

231
231
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

64
64
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

93
93
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

170
170
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

48
48
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

58
58
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

493
493
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

121
121
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

170
170
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

182
182
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

906
906
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

97
97
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

244
244
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

119
119
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

80
80
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

371
371
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

99
99

Meer sportnieuws