KV Mechelen én OHL blijven hierdoor met wrang gevoel achter

door
KV Mechelen én OHL blijven hierdoor met wrang gevoel achter

KV Mechelen heeft sinds het ontslag van Besnik Hasi niet verloren en Dion Lauberbach scoort plots vlot. Sommigen lijken bevrijd. De spits bezorgde zijn ploeg uiteindelijk een punt. Wat vonden ze bij KVM en OHL over deze match?

LEES OOK: Genk komt goed weg: Heymans zorgt voor broodnodige thuiszege

Billijk gelijkspel

KV Mechelen en OH Leuven hielden elkaar in evenwicht. Het werd 1-1. Vooral de thuisploeg zal balen, want zij hoopten te profiteren van het puntenverlies van Sporting Charleroi tegen KVC Westerlo. Dat gebeurde dus niet.

Toon Ramaekers deed zijn zegje bij Sporza. "We hebben meer dan genoeg kansen gehad om de 2-1 te maken, dus het is zuur dat we met maar één punt achterblijven. We maken onze kansen niet af en benutten de ruimte niet altijd goed. Het is nog een geluk dat de pegel van Thibaud Verlinden op de kruising gaat en niet erin."

Scorende Schrijvers

KV Mechelen kwam op voorsprong, maar een knappe goal van Siebe Schrijvers zorgde voor de 1-1. De middenvelder was uiteraard gelukkig met zijn vijfde doelpunt van het seizoen. Wat had hij te zeggen over het gelijkspel tegen de Maneblussers?

"We hebben inderdaad al te veel gelijke spelen dit seizoen, maar tegelijk is het buitenshuis wel belangrijk om niet te verliezen. Zeker tegen een goede ploeg als KV Mechelen. Ik heb wel het gevoel dat er zeker de eerste helft meer in zat, de tweede waren ze veel dominanter dan wij." 

"We moeten blij zijn dat we dat punt vasthouden, maar als we er op de juiste momenten hadden gestaan hadden we vandaag kunnen winnen", liet de ex-speler van Club Brugge en KRC Genk nog weten.

Terecht gelijkspel?

Meest recent

'Barça bezorgt Club Brugge nieuwe miljoenen'

Club Brugge cashte de voorbije jaren al stevig en er lijken nog de nodige lucratieve transfers in de ...

68
68
Haroun bezorgt Antwerp extra troeven: "Een no-brainer"

Een week geleden zat Antwerp nog in zak en as, maar nu lijkt de Great Old weer te leven. Na de ...

64
64
Transferadvies voor Anderlecht: "Niet meer doen"

Anderlecht heeft zondag een geweldige zaak gedaan met een zege in de kraker tegen Union. Daarmee ...

119
119
Sonck zorgt voor rel: “Hij verheerlijkt onsportiviteit”

Het was een opmerkelijk moment, afgelopen weekend bij Play Sports. Terwijl de tafel — met ...

42
42
TRANSFERUURTJE: 'Transferplan Anderlecht, bom bij City'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

132
132
‘Wilmots mikt op miljoenen: knaltransfer Standard in vizier’

Standard Luik won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van KV Mechelen en de Rouches staan ...

97
97
Eerste wintertransfer: KV Mechelen berooft rivaal

De Belgische clubs zijn al volop de transfermarkt aan het afspeuren naar opportuniteiten. Het ...

96
96
Hayen de weg kwijt bij Club: “Wie begrijpt dit nog?”

Club Brugge kreeg na de pandoering tegen Sporting CP een nieuwe mokerslag in de Jupiler Pro League. ...

289
289
Transfervuurwerk bij RSCA: Vandenbempt verwacht iéts

RSC Anderlecht staat weer onder de mensen. De Brusselaars wonnen van Union SG na een zeer matig ...

343
343
Vandenbempt doet boekje open: nam Club Brugge énorm risico?

Club Brugge is voorlopig bezig aan een heel grijs seizoen. De Bruggelingen spelen in de Jupiler Pro ...

328
328
Anderlecht titelkandidaat? Hasi zet puntjes op de i

Voor de neutrale voetbalfan was RSC Anderlecht - Union SG niet bepaald een leuke match. Geen goed ...

79
79
Anderlecht krijgt verdict over blessure van Marco Kana

RSC Anderlecht gaf achteraan amper iets weg tegen Union SG. Defensief speelde RSCA een ijzersterke ...

366
366
Crisis loert om de hoek bij AA Gent: "Als je dat bekijkt..."

Ivan Leko krijgt AA Gent niet op de rails. De ploeg toont amper beterschap ten opzichte van vorig ...

214
214
Llansana over ploegmaat: "Zoiets heb ik nog nooit gezien"

RSC Anderlecht won met 1-0 van Union SG. De Brusselaars doen zo weer mee voor de titel, al zal het ...

304
304
Gent zakt wéér door ondergrens: "Onderling gesprek nodig"

De zogenaamde 'Super Sunday' in de Jupiler Pro League heeft enkele frappante resultaten opgeleverd. ...

98
98
Verbijsterend transferplan Club: Van der Elst gelooft oren niet

Club Brugge zit momenteel in een moeilijke periode. Ook in aanvallend opzicht sputtert de motor, met ...

628
628
"Op WK-niveau" - kranten zien grote uitblinker bij Anderlecht

Het Lotto Park kon zondagavond nog eens uitgebreid vieren. Enkele weken na de knappe zege tegen Club ...

349
349
Verbazend optreden De Cuyper: Engelse pers gaat los

In de Engelse Premier League is Brighton and Hove Albion opgerukt naar een fraaie vijfde plaats in ...

366
366
'Club Brugge verbluft: 'Portugese Hazard' als transferbom'

Stel je voor: de man die ooit heel Jan Breydel stil kreeg, staat plots weer op de radar van Club ...

568
568
Karetsas dropt straffe uitspraak na heropstanding Genk

Op een week tijd kan er veel veranderen in het voetbal, dat is ook bij KRC Genk het geval. Na de ...

319
319
'Premier League davert: eerste transferbom van 2026'

Manchester City won zaterdag op de valreep van Leeds United, maar moest tot in de extra tijd knokken ...

172
172
Anderlecht tóch titelkandidaat? Analisten trekken conclusie

RSC Anderlecht is één van de grote winnaars van het voorbije Jupiler Pro ...

533
533
Hayen wankelt, crisis dreigt: dé oorzaken voor verval Club

Club Brugge heeft allesbehalve een geslaagde novembermaand achter de rug. De stunt tegen FC ...

776
776
STVV vol voor top zes: "Die ambitie mogen we uitspreken"

STVV sloot de heenronde van de reguliere competitie af op een knappe vierde plaats en blijft maar ...

95
95
Titelkandidaat? Dit denken ze erover bij Anderlecht

Het kan snel verkeren in de voetbalwereld, zo mag ook Anderlecht nog eens ondervinden. Een maand ...

289
289

Meer sportnieuws