Nainggolan blijft verrassen en legt transferkaarten op tafel

door
Nainggolan blijft verrassen en legt transferkaarten op tafel

Het kwam als een grote verrassing dat Radja Nainggolan plots opdook bij Belgische tweedeklasser Lokeren-Temse. De voormalige Rode Duivel kende een grootste carrière bij clubs zoals AS Roma en Internazionale. In de herfst van zijn carrière speelt Il Ninja in de Challenger Pro League.

En tegen alle verwachtingen in doet Nainggolan het uitstekend. Lokeren-Temse is bezig aan een geweldige comeback in de Challenger Pro League. Ook tegen promotiefavoriet Zulte Waregem won het verrassend. Nainggolan gaf onder meer een knappe assist.

LEES OOK: ‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

Ferme comeback

Nainggolan en Lokeren-Temse maken een enorme comeback mee. “Dit is genieten, niemand had dit verwacht. 21 op 24: dat is ongelofelijk. Ik weet niet wat ik moet zeggen. Ik ben blij dat ik mijn comeback heb gemaakt en dat ik Lokeren-Temse genot bijbreng met de resultaten. En wie weet nog een beetje meer”, citeert Het Nieuwsblad.

De voormalige Rode Duivel zag meteen dat er kwaliteit was bij Lokeren-Temse ondanks de mindere resultaten. Onder Stijn Vreven ging het plots in stijgende lijn. "Op mijn eerste training zag ik dat er veel kwaliteit aanwezig was. Alleen moest het vertrouwen en de overtuiging groeien. Zoals je weet: goede resultaten leiden tot nog meer resultaten."

Transferkaarten

Nainggolan tekende een prestatiegericht contract tot het einde van het seizoen bij Lokeren-Temse. Het is niet zeker waar zijn toekomst ligt. Hij gooide alvast alle transferkaarten op tafel. "Ik voel me goed en gerespecteerd. Een ploeg met allemaal goeie boys bij een club die groeit. Maar het moet van twee kanten komen."

Moet Radja Nainggolan bij Lokeren-Temse blijven?

Meest recent

'Radja Nainggolan maakt zeer pikante transfer'

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

31
31
Anderlecht of Ajax? Butera geeft duidelijke hint

Anderlecht zag de voorbije jaren de nodige talenten op piepjonge leeftijd naar het buitenland ...

67
67
TRANSFERUURTJE: 'Smaakmaker langer bij Anderlecht, Ten Hag verrast'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

86
86
Masterplan Anderlecht voor supertalent: ‘Lokroep grote geld’

RSC Anderlecht zet weer vol in op de jeugd en met Nathan De Cat staat er weer een nieuw ...

171
171
DAZN verbaast iedereen met ultiem charmeoffensief

De perikelen rond DAZN en de uitzendrechten van het Belgische voetbal krijgen een verrassende ...

381
381
Club Brugge-pion onthult contact met Union

Club Brugge moest vorig seizoen de titel laten aan Union SG en ook dit seizoen staat de Brusselse ...

228
228
‘Knaltransfers Penders en Moreira na aardverschuiving’

De trainerscarrousel in de Premier League heeft grote gevolgen. Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca ...

140
140
'Anderlecht dreigt Standard pijn te doen'

Bij Standard kenden ze toch een zeer wisselvallige zomermercato. De Rouches staan dan wel zesde, ...

242
242
Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Beerschot kende een dramatisch einde van 2025 met een 0 op 12. De Kielse Ratten moeten zich ...

134
134
'Club Brugge baalt: parel ontbolstert bij Anderlecht'

De fans van RSC Anderlecht moeten zich geen zorgen maken, want de komende jaren gaat er weer heel ...

426
426
Vanzeir geeft dé reden voor transfer naar Cercle Brugge

Cercle Brugge pakte uit met een grote transfer. Ze huren Dante Vanzeir van AA Gent. Het zou wel eens ...

195
195
Spetterende onthulling Van Gucht: "Van alle kanten komen ze"

Hij is een man die zelden onopgemerkt blijft. Wat Ruben Van Gucht zegt of doet, zorgt steevast voor ...

145
145
Bassette heeft transfer naar echte traditieclub beet

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

37
37
Vergeten grote JPL-namen: actief van Tsjechië tot Marokko

De afgelopen jaren trokken heel wat Belgen naar opvallende bestemmingen. Ook een aantal ex-Rode ...

156
156
'Persoonlijk akkoord: tweede Anderlecht-transfer in zicht'

RSC Anderlecht nam afgelopen maandag afscheid van Cedric Hatenboer, die een half seizoen aan Telstar ...

368
368
'Nieuwe coach United: onderhandelingen al opgestart'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

95
95
Nieuwe keepersrotatie bij Club? Jackers doet boekje open

Club Brugge hoopt bij de start van de tweede seizoenshelft enkele geblesseerde spelers te ...

357
357
Genk-fan Luca Brecel opent onverwacht nieuwe sportdeur

Hij verraste vriend en vijand al meer dan eens met zijn keuzes. Net wanneer je denkt dat Luca Brecel ...

71
71
WK-selectie Rode Duivels: enorme verrassing op tafel

Het kalenderjaar 2026 is aangebroken, het aftellen naar het wereldkampioenschap is nu ook echt ...

926
926
‘Club Brugge davert: ‘GO’ voor 10M-winterdeal’

Bij Club Brugge ligt een duur winterdossier klaar. Geen glamour, geen grote naam, wel een stevige ...

504
504
'City heeft beet: 75 miljoen voor eerste bom van 2026'

In de Engelse Premier League wil Manchester City woensdagavond tegen Brighton and Hove Albion zijn ...

78
78
Nieuwe wending: toch géén Gouden Schoen voor Club Brugge?

Komende zondag wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. De voorbije dagen werd vooral Club ...

616
616
'Pech voor Hayen: sterkhouder sowieso weg bij Genk'

Ook KRC Genk is gearriveerd op Spaanse bodem om een winterstage af te werken. Maar de kans is groot ...

283
283
Hazard doet Anderlecht schrikken: vertrek in de maak?

De sportieve leiding van RSC Anderlecht is momenteel druk in de weer. Paars-Wit wil zich immers ...

497
497
'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

839
839

Meer sportnieuws