Nainggolan blijft verrassen en legt transferkaarten op tafel

door
Nainggolan blijft verrassen en legt transferkaarten op tafel

Het kwam als een grote verrassing dat Radja Nainggolan plots opdook bij Belgische tweedeklasser Lokeren-Temse. De voormalige Rode Duivel kende een grootste carrière bij clubs zoals AS Roma en Internazionale. In de herfst van zijn carrière speelt Il Ninja in de Challenger Pro League.

En tegen alle verwachtingen in doet Nainggolan het uitstekend. Lokeren-Temse is bezig aan een geweldige comeback in de Challenger Pro League. Ook tegen promotiefavoriet Zulte Waregem won het verrassend. Nainggolan gaf onder meer een knappe assist.

LEES OOK: Ferme opsteker Lukaku: Rode Duivel roept boodschap

Ferme comeback

Nainggolan en Lokeren-Temse maken een enorme comeback mee. “Dit is genieten, niemand had dit verwacht. 21 op 24: dat is ongelofelijk. Ik weet niet wat ik moet zeggen. Ik ben blij dat ik mijn comeback heb gemaakt en dat ik Lokeren-Temse genot bijbreng met de resultaten. En wie weet nog een beetje meer”, citeert Het Nieuwsblad.

De voormalige Rode Duivel zag meteen dat er kwaliteit was bij Lokeren-Temse ondanks de mindere resultaten. Onder Stijn Vreven ging het plots in stijgende lijn. "Op mijn eerste training zag ik dat er veel kwaliteit aanwezig was. Alleen moest het vertrouwen en de overtuiging groeien. Zoals je weet: goede resultaten leiden tot nog meer resultaten."

Transferkaarten

Nainggolan tekende een prestatiegericht contract tot het einde van het seizoen bij Lokeren-Temse. Het is niet zeker waar zijn toekomst ligt. Hij gooide alvast alle transferkaarten op tafel. "Ik voel me goed en gerespecteerd. Een ploeg met allemaal goeie boys bij een club die groeit. Maar het moet van twee kanten komen."

Moet Radja Nainggolan bij Lokeren-Temse blijven?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

21
21
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

159
159
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

12
12
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

215
215
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

39
39
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

93
93
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

22
22
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

49
49
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

63
63
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

49
49
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

35
35
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

76
76
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

33
33
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

68
68
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

669
669
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

227
227
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

283
283
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

80
80
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

526
526
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

20
20
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

93
93
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

109
109
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

159
159
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1193
1193

Meer sportnieuws