Nainggolan blijft verrassen en legt transferkaarten op tafel

1117
Nainggolan blijft verrassen en legt transferkaarten op tafel

Het kwam als een grote verrassing dat Radja Nainggolan plots opdook bij Belgische tweedeklasser Lokeren-Temse. De voormalige Rode Duivel kende een grootste carrière bij clubs zoals AS Roma en Internazionale. In de herfst van zijn carrière speelt Il Ninja in de Challenger Pro League.

En tegen alle verwachtingen in doet Nainggolan het uitstekend. Lokeren-Temse is bezig aan een geweldige comeback in de Challenger Pro League. Ook tegen promotiefavoriet Zulte Waregem won het verrassend. Nainggolan gaf onder meer een knappe assist.

LEES OOK: Belgisch lichtpunt in Parijs: zelfs Zidane zwaait met lof

Ferme comeback

Nainggolan en Lokeren-Temse maken een enorme comeback mee. “Dit is genieten, niemand had dit verwacht. 21 op 24: dat is ongelofelijk. Ik weet niet wat ik moet zeggen. Ik ben blij dat ik mijn comeback heb gemaakt en dat ik Lokeren-Temse genot bijbreng met de resultaten. En wie weet nog een beetje meer”, citeert Het Nieuwsblad.

De voormalige Rode Duivel zag meteen dat er kwaliteit was bij Lokeren-Temse ondanks de mindere resultaten. Onder Stijn Vreven ging het plots in stijgende lijn. "Op mijn eerste training zag ik dat er veel kwaliteit aanwezig was. Alleen moest het vertrouwen en de overtuiging groeien. Zoals je weet: goede resultaten leiden tot nog meer resultaten."

Transferkaarten

Nainggolan tekende een prestatiegericht contract tot het einde van het seizoen bij Lokeren-Temse. Het is niet zeker waar zijn toekomst ligt. Hij gooide alvast alle transferkaarten op tafel. "Ik voel me goed en gerespecteerd. Een ploeg met allemaal goeie boys bij een club die groeit. Maar het moet van twee kanten komen."

Moet Radja Nainggolan bij Lokeren-Temse blijven?

Meest recent

Vermeeren en Frey als exponenten: pijnpunt bij Antwerp

Voor Antwerp is het tot dusver een seizoen met twee gezichten. De Great Old begon nog verrassend ...

0
0
Afscheid Messi ontspoort: Bedrijf gaat diep door het stof

Het afscheid van Lionel Messi in Buenos Aires moest een avond worden om nooit te vergeten. Voor ...

6
6
'Kompany lonkt naar PL: topdeal van 60 miljoen'

Bayern München is alweer scherp aan het seizoen begonnen. Het pakte tot dusver tien op twaalf ...

3
3
Beerschot onthoofd zonder Vossen? Ex-speler velt oordeel

Komend weekend wordt ook de Challenger Pro League weer op gang getrapt na een onderbreking van ...

10
10
Balans Van Bommel: gemiste kans versus nieuwe schwung

De eerste interlandperiode van Mark van Bommel ligt achter de rug. Het werd er eentje met ups en ...

75
75
STVV maakt zich klaar voor historische avond

Het aftellen is begonnen. Volgende week donderdag om 21 uur maakt STVV zich op voor een historische ...

35
35
David Silva keert op 40-jarige leeftijd plots terug

David Silva (40) keert terug op de voetbalvelden. Drie jaar na zijn noodgedwongen afscheid heeft de ...

20
20
'Tegenstander België zet coach op straat'

Vincenzo Montella is niet langer bondscoach van Turkije. De Turkse voetbalbond (TFF) heeft volgens ...

58
58
Icoon van FC Barcelona stopt op 39-jarige leeftijd

Op 39-jarige leeftijd is het definitief voorbij voor Pedro Rodríguez. De Spaanse aanvaller ...

53
53
Bellingham: "Hij is de beste Engelse speler ooit"

Engeland heeft al héél wat wereldtoppers gehad in zijn geschiedenis. Eén van de ...

44
44
'Essevee wil in januari toeslaan met buitenlands talent'

De extra lange interlandbreak gaf de clubs uit de Jupiler Pro League de tijd om al een eerste ...

57
57
Jorge Jesus reageert kurkdroog op statement Ronaldo

Portugal was de voorbije dagen in de ban van de rel rond Cristiano Ronaldo. De 41-jarige vedette ...

112
112
Ex-Rode Duivel miste droomtransfer: "Bayern en Ajax..."

Dezer dagen spelen heel wat Rode Duivels bij de allergrootste clubs van Europa, maar rond de ...

39
39
'Nieuw FIFA-schandaal rond WK-deelname van Congo'

De laatste maanden liggen de FIFA en voorzitter Gianni Infantino zwaar onder vuur. Alles begon met ...

136
136
KV Kortrijk heeft nieuwe trainer helemaal beet

Komend weekend trekt de Jupiler Pro League zich na een aanzienlijke pauze weer op gang. Dat zal ...

47
47
De Ketelaere incasseert slecht nieuws bij Atalanta

In Frankrijk verscheen Romelu Lukaku nog eens aan de aftrap als diepe spits van de Rode Duivels, ...

309
309
Coucke krijgt heel emotionele smeekbede: "Help me..."

Marc Coucke blijft iemand die het leven duidelijk ten volle wil beleven. De ondernemer is ...

40
40
De Mil doet straf verhaal: "Zonder hen nooit profcoach"

De voorbije jaren manifesteerden enkele verrassende namen zich aan het Belgische trainersfirmament. ...

80
80
Jonge Duivels naar EK: Swerts ziet grote verandering

Het was bibberen tot het bittere einde, maar de Jonge Duivels zijn er dinsdagavond wel in geslaagd ...

35
35
JPL-aanvoerder gaat plots aan de slag in Litouwen

De transfermarkt mag momenteel dan wel gesloten zijn, toch zien we regelmatig nog deals voorbij ...

74
74
TRANSFERUURTJE: 'Cercle slaat fraaie slag, grote kuis Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

285
285
Vrancken geeft Vanderbiest gouden KV Mechelen-raad

Wouter Vrancken is nu actief bij het Schotse Hearts, maar de oefenmeester boekte eerder succes bij ...

148
148
Kompany krijgt “zwaarbeveiligde gevangenis” bij Bayern

Vincent Kompany werd afgelopen seizoen kampioen met Bayern München en ook dit seizoen maakt de ...

68
68
Vanden Borre praat over toekomst: opvallend plan

Anthony Vanden Borre speelde in het verleden onder meer bij RSC Anderlecht en KRC Genk en was ook ...

91
91
Vanhaezebrouck over Rode Duivel: "Gouden Bal-niveau"

Hein Vanhaezebrouck heeft weinig twijfels over de kwaliteiten van Roméo Lavia. De analist is ...

240
240

Meer sportnieuws