Nainggolan blijft verrassen en legt transferkaarten op tafel

1117 stemmen
Nainggolan blijft verrassen en legt transferkaarten op tafel

Het kwam als een grote verrassing dat Radja Nainggolan plots opdook bij Belgische tweedeklasser Lokeren-Temse. De voormalige Rode Duivel kende een grootste carrière bij clubs zoals AS Roma en Internazionale. In de herfst van zijn carrière speelt Il Ninja in de Challenger Pro League.

En tegen alle verwachtingen in doet Nainggolan het uitstekend. Lokeren-Temse is bezig aan een geweldige comeback in de Challenger Pro League. Ook tegen promotiefavoriet Zulte Waregem won het verrassend. Nainggolan gaf onder meer een knappe assist.

LEES OOK: Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Ferme comeback

Nainggolan en Lokeren-Temse maken een enorme comeback mee. “Dit is genieten, niemand had dit verwacht. 21 op 24: dat is ongelofelijk. Ik weet niet wat ik moet zeggen. Ik ben blij dat ik mijn comeback heb gemaakt en dat ik Lokeren-Temse genot bijbreng met de resultaten. En wie weet nog een beetje meer”, citeert Het Nieuwsblad.

De voormalige Rode Duivel zag meteen dat er kwaliteit was bij Lokeren-Temse ondanks de mindere resultaten. Onder Stijn Vreven ging het plots in stijgende lijn. "Op mijn eerste training zag ik dat er veel kwaliteit aanwezig was. Alleen moest het vertrouwen en de overtuiging groeien. Zoals je weet: goede resultaten leiden tot nog meer resultaten."

Transferkaarten

Nainggolan tekende een prestatiegericht contract tot het einde van het seizoen bij Lokeren-Temse. Het is niet zeker waar zijn toekomst ligt. Hij gooide alvast alle transferkaarten op tafel. "Ik voel me goed en gerespecteerd. Een ploeg met allemaal goeie boys bij een club die groeit. Maar het moet van twee kanten komen."

🚀

Moet Radja Nainggolan bij Lokeren-Temse blijven?

Meest recent

Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

0
0
Courtois over nieuwe coach Mourinho: "We hadden aanvaringen"

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

13
13
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

30
30
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

135
135
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

70
70
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

38
38
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

373
373
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

169
169
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

96
96
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

103
103
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

152
152
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

449
449
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

132
132
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

138
138
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

184
184
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

231
231
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

236
236
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

189
189
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

436
436
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

87
87
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

550
550
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

91
91
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

482
482

Meer sportnieuws