Geloof Anderlecht volledig weg: ‘Extreme make-over...’

door
Geloof Anderlecht volledig weg: ‘Extreme make-over...’

RSC Anderlecht zit weer in zak en as. De Champions Play-Offs gaan desastreus met een nul op negen. Besnik Hasi kan zijn stempel niet drukken na het ontslag van David Hubert en ook achter de schermen rommelt het.

Anderlecht veranderde de sportieve structuur alweer en na de slechte sportieve resultaten beginnen de fans ook nog maar eens te morren op beleidsbepalers Marc Coucke en Wouter Vandenhaute. Het Nieuwsblad stelt dat er véél moet veranderen.

LEES OOK: Onrust over David: Hubert brengt eerste update

Extreme make-over

De fans zien het erg somber in bij Anderlecht. ‘Een bijkomend probleem is dat het geloof bij de achterban (momenteel) helemaal weg is. Anderlecht zit dit seizoen al aan 14 (!) competitienederlagen. Wat zou het dan Club Brugge verslaan op de Heizel in die Cup Final? De paars-witte aanhang beseft dat deze ploeg voor volgend seizoen een extreme make-over nodig heeft.’

Verschillende sterkhouders dreigen te vertrekken en ook over Hasi is er veel onzekerheid. ‘Wat kun je in de toekomst nog doen met Vazquez, Dendoncker, Adryelson, Verschaeren, Hazard, Rits, Foket…Wat zal er met coach Besnik Hasi gebeuren als die de doelstelling - bekerwinst/Europees voetbal - niet haalt? Welke versterkingen zullen er komen als er geen mooi Europees ticket wordt gepakt.’

Pijnlijke nederlaag

De 2-0 nederlaag tegen Union SG was extra pijnlijk door het feit dat Anderlecht-jeugdproducten Sadiki en El Hadj na afloop met de geel-blauwe vlag stonden te zwaaien. Een extra slag in het gezicht over het falende beleid van de afgelopen jaren. Terwijl er bij Union SG telkens wél succes wordt gehaald met een volledig nieuwe selectie, blijft Anderlecht op de sukkel.

Moet Anderlecht de selectie compleet vernieuwen komende zomer?

Meest recent

"De Redder" - Courtois laat Spanjaarden uit hun dak gaan

Real Madrid treedt binnen een tweetal weken aan in de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

24
24
UCL: Verleningen fnuiken Juve-sprookje, Real dankt sterke Courtois

Woensdag zijn de laatste tickets voor de 1/8ste finales van de Champions League uitgedeeld. Real ...

38
38
'Lammens verstomt: bizarre keeperswending United'

Senne Lammens werd de voorbije dagen opnieuw bewierrookt bij Manchester United na zijn sterke ...

116
116
'Anderlecht lonkt plots naar Ajax voor nieuwe TD'

Nu de kans steeds groter wordt dat Jérémy Taravel het seizoen zal uitdoen als ...

133
133
Overmars aan zet: zaakwaarnemer geeft grote transferhint

Antwerp FC wil dit seizoen alsnog een Europees ticket veroveren, via eender welke play-off. ...

246
246
Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

324
324
Groot feest bij Beveren: "Of ik dít ook in de JPL zal doen?"

Het is eind februari en de eerste promovendus voor komend seizoen is al bekend. Het ongeslagen SK ...

126
126
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

90
90
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

490
490
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

287
287
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

261
261
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

167
167
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

271
271
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

417
417
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

65
65
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

133
133
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

60
60
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

254
254
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

207
207
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

70
70
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

70
70
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

97
97
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

198
198
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

148
148
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

126
126

Meer sportnieuws