Geloof Anderlecht volledig weg: ‘Extreme make-over...’

492 stemmen
Geloof Anderlecht volledig weg: ‘Extreme make-over...’

RSC Anderlecht zit weer in zak en as. De Champions Play-Offs gaan desastreus met een nul op negen. Besnik Hasi kan zijn stempel niet drukken na het ontslag van David Hubert en ook achter de schermen rommelt het.

Anderlecht veranderde de sportieve structuur alweer en na de slechte sportieve resultaten beginnen de fans ook nog maar eens te morren op beleidsbepalers Marc Coucke en Wouter Vandenhaute. Het Nieuwsblad stelt dat er véél moet veranderen.

LEES OOK: 'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

Extreme make-over

De fans zien het erg somber in bij Anderlecht. ‘Een bijkomend probleem is dat het geloof bij de achterban (momenteel) helemaal weg is. Anderlecht zit dit seizoen al aan 14 (!) competitienederlagen. Wat zou het dan Club Brugge verslaan op de Heizel in die Cup Final? De paars-witte aanhang beseft dat deze ploeg voor volgend seizoen een extreme make-over nodig heeft.’

Verschillende sterkhouders dreigen te vertrekken en ook over Hasi is er veel onzekerheid. ‘Wat kun je in de toekomst nog doen met Vazquez, Dendoncker, Adryelson, Verschaeren, Hazard, Rits, Foket…Wat zal er met coach Besnik Hasi gebeuren als die de doelstelling - bekerwinst/Europees voetbal - niet haalt? Welke versterkingen zullen er komen als er geen mooi Europees ticket wordt gepakt.’

Pijnlijke nederlaag

De 2-0 nederlaag tegen Union SG was extra pijnlijk door het feit dat Anderlecht-jeugdproducten Sadiki en El Hadj na afloop met de geel-blauwe vlag stonden te zwaaien. Een extra slag in het gezicht over het falende beleid van de afgelopen jaren. Terwijl er bij Union SG telkens wél succes wordt gehaald met een volledig nieuwe selectie, blijft Anderlecht op de sukkel.

Moet Anderlecht de selectie compleet vernieuwen komende zomer?

Meest recent

Club casht na titel: toptransfer voor deze kampioenmakers

De 20ste landstitel uit de clubgeschiedenis zal in de komende dagen ongetwijfeld stevig gevierd ...

100
100
Tranen met tuiten: Ronaldo heeft Saudische titel beet

Hij heeft er lang op moeten wachten, maar Cristiano Ronaldo heeft zich met Al-Nassr dan toch tot ...

28
28
"Woede, blijdschap, verdriet" - rauwe emoties na titel Club

Het werd nog bijzonder spannend in de slotminuten. Maar Club Brugge is er dan toch in geslaagd om ...

140
140
Impressionant! De spectaculaire legacy van Verhaeghe bij Club

Club Brugge heeft de 20ste landstitel uit zijn clubgeschiedenis beet. Liefst zeven daarvan werden ...

247
247
Anderlecht wint weer: onverwachte held verzilvert vierde plaats

Ondanks de malaise van de voorbije weken heeft RSC Anderlecht beslag kunnen leggen op de vierde ...

296
296
Tweede ster is binnen! Club kampioen na krankzinnig slot

Club Brugge heeft zich donderd voor de 20ste keer tot kampioen van België gekroond. Blauw-Zwart ...

186
186
Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

245
245
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

140
140
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

136
136
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

283
283
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

268
268
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

111
111
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

42
42
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

87
87
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

590
590
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

205
205
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

450
450
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

537
537
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

186
186
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

100
100
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

246
246
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

157
157
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

94
94
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

341
341
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

259
259

Meer sportnieuws