Union SG stoomt door: "Wat de vorige jaren niet lukte..."

door
Union SG stoomt door:

Union SG stoomt rustig door. Het pakte 9 op 9 en ook RSC Anderlecht kon weinig uitrichten in het Dudenpark. De Brusselaars wonnen met 2-0 en zetten Club Brugge en KRC Genk onder druk. De titel is meer en meer een ambitie.

LEES OOK: Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

Union SG praat niet over de titel

Union SG scoorde 10! keer in drie matchen en incasseerde er 0. Tegen Anderlecht, dat al jaren sterretjes ziet tegen Union SG, kenden ze wel hun moeilijkste match van de drie. Het was strijden tegen de buren, maar de zege smaakte zo extra lekker.

Anthony Moris wil nog niet over de titel praten. “Onze ambitie? We bekijken het gewoon wedstrijd per wedstrijd, en dan zien we wel. Er zijn twee ploegen nog beter geklasseerd dan ons. Genk heeft voorlopig alles in handen, en Club is er ook nog. Over de titel praten, zou nu misplaatst zijn. We zullen zien wat er zondag in de topper gebeurt, en vanaf dan moeten we al focussen op onze wedstrijd tegen Genk", zei hij aan Het Nieuwsblad.

Volgende week wacht KRC Genk. Dat gaat een héél belangrijk duel worden. "We gaan alleszins naar daar vol vertrouwen, en we willen een ander gelaat tonen dan tijdens onze nederlaag in de reguliere competitie", zei hij. 

Genk en Club Brugge

"Het is zeker een belangrijke match, maar beslissend zou ik het nog niet noemen. Het enige wat we kunnen doen is al onze wedstrijden proberen winnen, te beginnen met volgende week. We zetten Genk alleszins al onder druk door nu te winnen, dus wie weet wat het verschil nog is volgende week.”

Trainer Sébastien Pocognoli legt de druk ook bij de anderen. "Wij gaan door zonder druk en volgende week wordt het een hele belangrijke wedstrijd. Sterker nog, de komende weken moeten we het opnemen tegen de topploegen uit de competitie. We moeten proberen iets te brengen wat de vorige jaren niet is gelukt. Samen met de staf moeten we rust in de groep brengen."

Gaat USG kampioen spelen?

Meest recent

Champions' Play-Offs barsten los: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

25
25
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

13
13
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

143
143
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

23
23
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

291
291
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

245
245
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

292
292
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

14
14
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

30
30
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

53
53
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

90
90
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

92
92
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

61
61
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

383
383
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

153
153
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

310
310
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

126
126
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

465
465
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

273
273
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

217
217
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

170
170
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

247
247
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

69
69
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

739
739
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

59
59

Meer sportnieuws