Union SG stoomt door: "Wat de vorige jaren niet lukte..."

door
Union SG stoomt door:

Union SG stoomt rustig door. Het pakte 9 op 9 en ook RSC Anderlecht kon weinig uitrichten in het Dudenpark. De Brusselaars wonnen met 2-0 en zetten Club Brugge en KRC Genk onder druk. De titel is meer en meer een ambitie.

LEES OOK: Union neemt definitief afscheid van boegbeeld

Union SG praat niet over de titel

Union SG scoorde 10! keer in drie matchen en incasseerde er 0. Tegen Anderlecht, dat al jaren sterretjes ziet tegen Union SG, kenden ze wel hun moeilijkste match van de drie. Het was strijden tegen de buren, maar de zege smaakte zo extra lekker.

Anthony Moris wil nog niet over de titel praten. “Onze ambitie? We bekijken het gewoon wedstrijd per wedstrijd, en dan zien we wel. Er zijn twee ploegen nog beter geklasseerd dan ons. Genk heeft voorlopig alles in handen, en Club is er ook nog. Over de titel praten, zou nu misplaatst zijn. We zullen zien wat er zondag in de topper gebeurt, en vanaf dan moeten we al focussen op onze wedstrijd tegen Genk", zei hij aan Het Nieuwsblad.

Volgende week wacht KRC Genk. Dat gaat een héél belangrijk duel worden. "We gaan alleszins naar daar vol vertrouwen, en we willen een ander gelaat tonen dan tijdens onze nederlaag in de reguliere competitie", zei hij. 

Genk en Club Brugge

"Het is zeker een belangrijke match, maar beslissend zou ik het nog niet noemen. Het enige wat we kunnen doen is al onze wedstrijden proberen winnen, te beginnen met volgende week. We zetten Genk alleszins al onder druk door nu te winnen, dus wie weet wat het verschil nog is volgende week.”

Trainer Sébastien Pocognoli legt de druk ook bij de anderen. "Wij gaan door zonder druk en volgende week wordt het een hele belangrijke wedstrijd. Sterker nog, de komende weken moeten we het opnemen tegen de topploegen uit de competitie. We moeten proberen iets te brengen wat de vorige jaren niet is gelukt. Samen met de staf moeten we rust in de groep brengen."

🔥 Populair bij onze lezers

Barça pakt uit met spetterend nieuws over Yamal
Barça pakt uit met spetterend nieuws over Yamal

Gaat USG kampioen spelen?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

162
162
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

259
259
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

283
283
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

711
711
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

519
519
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1728
1728
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

98
98
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

232
232
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1194
1194
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

781
781
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1191
1191
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

451
451
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

523
523
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

117
117

Meer sportnieuws