Union SG stoomt door: "Wat de vorige jaren niet lukte..."

door
Union SG stoomt door:

Union SG stoomt rustig door. Het pakte 9 op 9 en ook RSC Anderlecht kon weinig uitrichten in het Dudenpark. De Brusselaars wonnen met 2-0 en zetten Club Brugge en KRC Genk onder druk. De titel is meer en meer een ambitie.

Union SG praat niet over de titel

Union SG scoorde 10! keer in drie matchen en incasseerde er 0. Tegen Anderlecht, dat al jaren sterretjes ziet tegen Union SG, kenden ze wel hun moeilijkste match van de drie. Het was strijden tegen de buren, maar de zege smaakte zo extra lekker.

Anthony Moris wil nog niet over de titel praten. “Onze ambitie? We bekijken het gewoon wedstrijd per wedstrijd, en dan zien we wel. Er zijn twee ploegen nog beter geklasseerd dan ons. Genk heeft voorlopig alles in handen, en Club is er ook nog. Over de titel praten, zou nu misplaatst zijn. We zullen zien wat er zondag in de topper gebeurt, en vanaf dan moeten we al focussen op onze wedstrijd tegen Genk", zei hij aan Het Nieuwsblad.

Volgende week wacht KRC Genk. Dat gaat een héél belangrijk duel worden. "We gaan alleszins naar daar vol vertrouwen, en we willen een ander gelaat tonen dan tijdens onze nederlaag in de reguliere competitie", zei hij. 

Genk en Club Brugge

"Het is zeker een belangrijke match, maar beslissend zou ik het nog niet noemen. Het enige wat we kunnen doen is al onze wedstrijden proberen winnen, te beginnen met volgende week. We zetten Genk alleszins al onder druk door nu te winnen, dus wie weet wat het verschil nog is volgende week.”

Trainer Sébastien Pocognoli legt de druk ook bij de anderen. "Wij gaan door zonder druk en volgende week wordt het een hele belangrijke wedstrijd. Sterker nog, de komende weken moeten we het opnemen tegen de topploegen uit de competitie. We moeten proberen iets te brengen wat de vorige jaren niet is gelukt. Samen met de staf moeten we rust in de groep brengen."

POLL: Gaat USG kampioen spelen?

Meest recent

'Standard legt lot in handen van zeer verrassende naam'

Standard sleept zich momenteel door de Europe Play-Off. De Rouches hebben alles gegeven om in de ...

12
12
Tzolis lacht met Club-revelatie: "Hij mag mij bedanken"

Club Brugge kan met een uitstekend gevoel naar de bekerfinale van zondag. Het bracht zijn generale ...

54
54
Vertonghen in finale? Hasi onthult dé factor in beslissing

Zondag gaat Anderlecht in de bekerfinale op zoek naar een eerste prijs in acht jaar tijd. Het ...

40
40
Zeldzaam lichtpunt bij Gent: "Voorbeeld voor andere spelers"

AA Gent blijft voorlopig maar aanmodderen in de Champions' Play-Offs en verloor donderdag ook met ...

74
74
Vermant titularis in finale? Hayen licht tipje van sluier

Club Brugge veegde donderdagnamiddag de vloer aan met AA Gent en haalde het met duidelijke ...

103
103
Eén positief punt bij pover Antwerp: "Dan is vijfde plaats binnen"

Antwerp FC maakte afgelopen weekend nog indruk met een overwinning op het veld van KRC Genk. Maar ...

172
172
Engelse finale in UEL lonkt, Chelsea blijft foutloos

Het heeft er alle schijn van dat de Europa League dit seizoen een Engelse finale krijgt. In de ...

65
65
'Totale exodus bij City: volgende grote naam kan beschikken'

Manchester City strijdt in de Premier League momenteel volop voor een Champions League-ticket. Toch ...

163
163
Anderlecht onder stoom: kaarten in bekerfinale herschud?

Aanstaande zondag is het zover, dan wordt op de Heizel gestreden om de Beker van België. Club ...

368
368
Delorge kijkt ogen uit bij Club Brugge: "Hij is ongelooflijk"

AA Gent wist donderdagnamiddag zijn tweede doelpunt in de Champions' Play-Offs te scoren, maar ...

1102
1102
'Xabi Alonso vraagt meteen om transferbom bij Real'

Real Madrid strijdt momenteel nog volop voor de Spaanse titel, toch is het bij de Koninklijke ook al ...

190
190
"Te goed voor JPL" - miljoenentransfer Club onvermijdelijk

In afwachting van de clash tussen Union SG en KRC Genk, heeft Club Brugge beslag gelegd op de ...

417
417
De Cat duidelijk over Anderlecht-toekomst: "Mijn grootste droom"

RSC Anderlecht lijkt een nieuwe publiekslieveling te hebben. Na enkele veelbelovende optredens ...

258
258
Tzolis dankt één specifieke ploegmaat na nieuwe glansrol

Christos Tzolis is momenteel bezig aan zijn allereerste campagne in de Champions' Play-Offs en die ...

336
336
JPL-topclub ruikt buitenkans: Mensah komt in beeld

Antwerp FC is op zoek naar versterking op de linksachter en richt zijn pijlen op Gideon Mensah, een ...

111
111
'Onvrede bij Real Madrid: smaakmaker vraagt om vertrek'

Behoudens een last-minute wending in de titelstrijd, dreigt Real Madrid dit seizoen zonder grote ...

329
329
Rooskleurige toekomst Genk: "De club heeft hem superhard nodig"

KRC Genk heeft een tegenvallende periode achter de rug en gooide de landstitel te grabbel na een ...

411
411
Anderlecht-doublure valt hard door de mand: 4 op 10

RSC Anderlecht tankte donderdagmiddag een extra portie vertrouwen voor de bekerfinale door met 1-3 ...

463
463
'Titanenstrijd City en Bayern voor dé zomertransfer van 2025'

Kevin De Bruyne vertrekt na het seizoen bij Manchester City. Het wordt dus uitkijken wat zijn nieuwe ...

113
113
Club-smaakmaker peuzelt Gent op: "Beste speler van het land"

Club Brugge kreeg donderdagnamiddag de kans om voorlopig beslag te leggen op de leidersplaats in de ...

718
718

Meer sportnieuws