Union SG stoomt door: "Wat de vorige jaren niet lukte..."

door
Union SG stoomt door:

Union SG stoomt rustig door. Het pakte 9 op 9 en ook RSC Anderlecht kon weinig uitrichten in het Dudenpark. De Brusselaars wonnen met 2-0 en zetten Club Brugge en KRC Genk onder druk. De titel is meer en meer een ambitie.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Last-minute vuurwerk bij Club, miljoenendeal Genk'

Union SG praat niet over de titel

Union SG scoorde 10! keer in drie matchen en incasseerde er 0. Tegen Anderlecht, dat al jaren sterretjes ziet tegen Union SG, kenden ze wel hun moeilijkste match van de drie. Het was strijden tegen de buren, maar de zege smaakte zo extra lekker.

Anthony Moris wil nog niet over de titel praten. “Onze ambitie? We bekijken het gewoon wedstrijd per wedstrijd, en dan zien we wel. Er zijn twee ploegen nog beter geklasseerd dan ons. Genk heeft voorlopig alles in handen, en Club is er ook nog. Over de titel praten, zou nu misplaatst zijn. We zullen zien wat er zondag in de topper gebeurt, en vanaf dan moeten we al focussen op onze wedstrijd tegen Genk", zei hij aan Het Nieuwsblad.

Volgende week wacht KRC Genk. Dat gaat een héél belangrijk duel worden. "We gaan alleszins naar daar vol vertrouwen, en we willen een ander gelaat tonen dan tijdens onze nederlaag in de reguliere competitie", zei hij. 

Genk en Club Brugge

"Het is zeker een belangrijke match, maar beslissend zou ik het nog niet noemen. Het enige wat we kunnen doen is al onze wedstrijden proberen winnen, te beginnen met volgende week. We zetten Genk alleszins al onder druk door nu te winnen, dus wie weet wat het verschil nog is volgende week.”

Trainer Sébastien Pocognoli legt de druk ook bij de anderen. "Wij gaan door zonder druk en volgende week wordt het een hele belangrijke wedstrijd. Sterker nog, de komende weken moeten we het opnemen tegen de topploegen uit de competitie. We moeten proberen iets te brengen wat de vorige jaren niet is gelukt. Samen met de staf moeten we rust in de groep brengen."

Gaat USG kampioen spelen?

Meest recent

Grote gelijk van Club Brugge: ‘gemiste’ transfer beste zet

Club Brugge zit weer op een wolk na de demonstratie tegen Marseille. Die had de club nodig, want het ...

13
13
Steun voor Hasi: hoe Anderlecht héél geduldig is

Bij RSC Anderlecht besloten ze om verder te gaan met Besnik Hasi. Hij moet echter winnen van ...

17
17
Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

108
108
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

367
367
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

20
20
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

163
163
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

143
143
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

87
87
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

157
157
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

68
68
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

412
412
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

32
32
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

136
136
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

32
32
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

215
215
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

796
796
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

379
379
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

121
121
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

190
190
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

98
98
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

82
82
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43

Meer sportnieuws