Probleemgeval bij Anderlecht: "Hij is onherkenbaar"

door
Probleemgeval bij Anderlecht:

Voor Anderlecht zijn de play-offs tot dusver een grote ontgoocheling. Na de nederlagen tegen Club Brugge en Genk moesten ze nu ook hun meerdere erkennen in Union. Dat hoefde niet eens groots te zijn om het met 2-0 te halen.

Opnieuw stelde Anderlecht zwaar teleur en maakte het op offensief vlak bijna niets klaar. Besnik Hasi is daarmee de slechtst debuterende trainer in de clubgeschiedenis, want nog nooit begon een trainer met drie nederlagen op rij.

Hasi had ook in het Dudenpark vastgehouden aan hetzelfde recept van tegen Genk. Een helft lang gaf Anderlecht ook geen kansen weg, maar dan liep het toch pijnlijk mis. Union rondde een snelle counter af na balverlies van Thorgan Hazard.

LEES OOK: Onmisbaar bij Anderlecht: tijd dringt voor Renard

Hazard gaat alweer in de fout

De (ex-)Rode Duivel had ook al boter op het hoofd in Brugge, waar hij ook met balverlies de 1-0 van Club inleidde. Een tweede keer in drie wedstrijden ging hij in de fout en de kranten zijn zeer hard voor hem.

"Ce n’est plus un Hazard. Te vertalen als: Dit is geen toeval meer ofwel Dit is geen Hazard meer. De dribbelaar was onherkenbaar. Hij verspeelde de bal bij de 1-0 en dat is dan toch het balverlies te veel", halen ze bij Het Nieuwsblad uit.

Hasi had halfweg genoeg gezien

De krant bedenkt Hazard met een drie op tien voor zijn partij, net als La Dernière Heure. "Hij was vrijwel de hele eerste helft nutteloos en het was weer hij die de bal verloor bij het doelpunt van Union", stelden ze vast.

Hasi had bij de rust alvast genoeg gezien en liet Hazard in de kleedkamer. De ervaren pion zou Anderlecht in deze play-offs op sleeptouw moeten nemen, maar slaagt daar voorlopig niet in. Het wordt nu afwachten of hij volgende week tegen Antwerp weer zal starten.

Moet Hazard tegen Antwerp nog in de basis staan?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

3
3
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

49
49
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

373
373
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

125
125
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

361
361
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

298
298
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

143
143
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

366
366
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

539
539
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

457
457
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

104
104
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

192
192
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

282
282
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

299
299
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

442
442
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

83
83
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

427
427
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

431
431
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

111
111
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

704
704
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

419
419
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

198
198
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

343
343
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

573
573
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

228
228

Meer sportnieuws