Probleemgeval bij Anderlecht: "Hij is onherkenbaar"

door
Probleemgeval bij Anderlecht:

Voor Anderlecht zijn de play-offs tot dusver een grote ontgoocheling. Na de nederlagen tegen Club Brugge en Genk moesten ze nu ook hun meerdere erkennen in Union. Dat hoefde niet eens groots te zijn om het met 2-0 te halen.

Opnieuw stelde Anderlecht zwaar teleur en maakte het op offensief vlak bijna niets klaar. Besnik Hasi is daarmee de slechtst debuterende trainer in de clubgeschiedenis, want nog nooit begon een trainer met drie nederlagen op rij.

Hasi had ook in het Dudenpark vastgehouden aan hetzelfde recept van tegen Genk. Een helft lang gaf Anderlecht ook geen kansen weg, maar dan liep het toch pijnlijk mis. Union rondde een snelle counter af na balverlies van Thorgan Hazard.

LEES OOK: Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

Hazard gaat alweer in de fout

De (ex-)Rode Duivel had ook al boter op het hoofd in Brugge, waar hij ook met balverlies de 1-0 van Club inleidde. Een tweede keer in drie wedstrijden ging hij in de fout en de kranten zijn zeer hard voor hem.

"Ce n’est plus un Hazard. Te vertalen als: Dit is geen toeval meer ofwel Dit is geen Hazard meer. De dribbelaar was onherkenbaar. Hij verspeelde de bal bij de 1-0 en dat is dan toch het balverlies te veel", halen ze bij Het Nieuwsblad uit.

Hasi had halfweg genoeg gezien

De krant bedenkt Hazard met een drie op tien voor zijn partij, net als La Dernière Heure. "Hij was vrijwel de hele eerste helft nutteloos en het was weer hij die de bal verloor bij het doelpunt van Union", stelden ze vast.

Hasi had bij de rust alvast genoeg gezien en liet Hazard in de kleedkamer. De ervaren pion zou Anderlecht in deze play-offs op sleeptouw moeten nemen, maar slaagt daar voorlopig niet in. Het wordt nu afwachten of hij volgende week tegen Antwerp weer zal starten.

Moet Hazard tegen Antwerp nog in de basis staan?

Meest recent

Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

8
8
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

15
15
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

63
63
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

159
159
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

110
110
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

172
172
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

73
73
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

140
140
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

227
227
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

445
445
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

198
198
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

159
159
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

97
97
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

357
357
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

283
283
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

269
269
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

403
403
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

94
94
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

193
193
Bom onder stoel Leko: Club Brugge staat perplex

Bij Club Brugge blijft niet alleen de nederlaag op Union hangen, maar vooral het gevoel dat de titel ...

1223
1223
Titelstrijd beslecht? “Club Brugge kampt met stress”

Club Brugge verloor afgelopen speeldag met 2-1 van Union SG. De leider deelt zo een eerste ferme ...

99
99
Union schokt België én wereld: “Sterkste prestatie ooit"

Union SG is sinds de promotie naar eerste klasse zéér snel opgeklommen naar de status ...

138
138
Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

447
447
Grote fout bij Club Brugge: "Geen schande, maar ..."

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

175
175
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

583
583

Meer sportnieuws