Probleemgeval bij Anderlecht: "Hij is onherkenbaar"

door
Probleemgeval bij Anderlecht:

Voor Anderlecht zijn de play-offs tot dusver een grote ontgoocheling. Na de nederlagen tegen Club Brugge en Genk moesten ze nu ook hun meerdere erkennen in Union. Dat hoefde niet eens groots te zijn om het met 2-0 te halen.

Opnieuw stelde Anderlecht zwaar teleur en maakte het op offensief vlak bijna niets klaar. Besnik Hasi is daarmee de slechtst debuterende trainer in de clubgeschiedenis, want nog nooit begon een trainer met drie nederlagen op rij.

Hasi had ook in het Dudenpark vastgehouden aan hetzelfde recept van tegen Genk. Een helft lang gaf Anderlecht ook geen kansen weg, maar dan liep het toch pijnlijk mis. Union rondde een snelle counter af na balverlies van Thorgan Hazard.

LEES OOK: WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hazard gaat alweer in de fout

De (ex-)Rode Duivel had ook al boter op het hoofd in Brugge, waar hij ook met balverlies de 1-0 van Club inleidde. Een tweede keer in drie wedstrijden ging hij in de fout en de kranten zijn zeer hard voor hem.

"Ce n’est plus un Hazard. Te vertalen als: Dit is geen toeval meer ofwel Dit is geen Hazard meer. De dribbelaar was onherkenbaar. Hij verspeelde de bal bij de 1-0 en dat is dan toch het balverlies te veel", halen ze bij Het Nieuwsblad uit.

Hasi had halfweg genoeg gezien

De krant bedenkt Hazard met een drie op tien voor zijn partij, net als La Dernière Heure. "Hij was vrijwel de hele eerste helft nutteloos en het was weer hij die de bal verloor bij het doelpunt van Union", stelden ze vast.

Hasi had bij de rust alvast genoeg gezien en liet Hazard in de kleedkamer. De ervaren pion zou Anderlecht in deze play-offs op sleeptouw moeten nemen, maar slaagt daar voorlopig niet in. Het wordt nu afwachten of hij volgende week tegen Antwerp weer zal starten.

Moet Hazard tegen Antwerp nog in de basis staan?

Meest recent

CIES noemt 10 volgende Duivels: hoop voor Charleroi en Gent?

De interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein leverden weer twee nieuwe Rode Duivels op, want ...

17
17
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil oude bekende, Standard wil cashen'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

61
61
KBVB maakt scheidsrechters speeldag 15 wereldkundig

Het interlandvoetbal is achter de rug, tijd om de aandacht weer op de Jupiler Pro League. Daar staat ...

85
85
WK-selectie Rode Duivels: 4 wildcards voor Garcia?

De logische kwalificatie voor het WK is een feit. Ondanks de stemmingmakerij van de afgelopen dagen ...

66
66
'Coorevits laat bombshell vallen over Van Gucht'

Gisteren maakte sportjournalist en presentator Ruben Van Gucht zijn terugkeer in De Slimste Mens ter ...

183
183
Proto tipt Belgische clubs: transfer voor JPL-smaakmaker?

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. Silvio Proto zal alvast ...

59
59
Congolese bondscoach stuurt Rode Duivels forse waarschuwing

Na het afgelopen interlandluik zijn 42 van de 48 deelnemers aan het WK van volgende zomer bekend. De ...

104
104
'Penders in januari alweer terug naar Chelsea'

De interland tegen Liechtenstein betekende voor Mike Penders een mooie première. De jonge ...

95
95
Doku maakt indruk op Boeckx, maar niet met zijn dribbels

De Rode Duivels zullen wellicht toch een beetje met gemengde gevoelens terugblikken op de voorbije ...

64
64
'Volgende droomclub meldt zich voor Tzolis'

De voorbije dagen wist Christos Tzolis zich nog maar eens in de kijker te spelen. Met een heerlijk ...

174
174
Ophef rond Courtois bij Rode Duivels: "Het verbaasde me"

De Rode Duivels hebben in de voorbije week hun WK-ticket helemaal over de streep getrokken met een ...

197
197
'Standard mikt op megadeal: monstersom op komst'

Standard kan het geld nog steeds héél goed gebruiken. De Rouches moeten in 2026 ...

157
157
WK-bom bij Duivels: Genk- en RSCA-spelers in beeld?

Hein Vanhaezebrouck en Franky Van der Elst stelden via Het Nieuwsblad hun ideale selectie van 26 ...

521
521
'Clement weigert: gigantisch bod resoluut afgewezen'

Philippe Clement tekende verrassend genoeg voor Norwich City. Dat is de voorlaatste uit de ...

147
147
Genk slaat gigantische slag: “Dit is nergens te zien”

KRC Genk is al vele jaren een club die goed werk levert. Zowel sportief als financieel doen ze het ...

209
209
'Mannaert verrast: Rode Duivels flirten met grote naam'

Bij de Rode Duivels is het WK-ticket binnen, maar rustig is het allerminst. Rudi Garcia ligt onder ...

551
551
'Lewandowski fronst: Barça-eis belandt op straat'

Robert Lewandowski gaat FC Barcelona in de zomer transfervrij verlaten. De Poolse spits brengt ...

52
52
Renard spreekt: bliksemvertrek twee aanwinsten?

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Paars-Wit heeft voorlopig nog steeds een ...

225
225
'Transferbom: Messi én Haaland mogelijk samen?'

Bij FC Barcelona moet voorzitter Joan Laporta misschien wel vrezen voor zijn toekomst. De ...

136
136
Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

KRC Genk begon moeizaam aan het seizoen, maar de laatste weken draait het steeds beter. De ...

169
169
Grote Garcia Rapport: exit of vertrouwen houden?

De Rode Duivels hebben zich geplaatst voor het WK 2026. Alweer opdracht volbracht voor bondscoach ...

75
75
Loting WK 2026: alsnog 'Poule des Doods' voor Duivels?

De Rode Duivels hebben zich dinsdag geplaatst voor het WK 2026, net zoals 42 van de andere 48 ...

368
368
'Grote WK-verrassing voor Brandon Mechele bij Duivels'

Brandon Mechele kreeg dinsdagavond zijn kans in de basiself bij de Rode Duivels en de sterkhouder ...

319
319
'Transferplan Barça onthuld: Flick's topprioriteit voor 2026'

FC Barcelona wil in de komende weken zijn achterstand op La Liga-koploper Real Madrid verder ...

85
85
Feestavond wordt nachtmerrie: Duivel maanden buiten strijd

De Rode Duivels vierden dinsdagavond hun WK-kwalificatie na een 7-0-monsterzege tegen het weerloze ...

234
234

Meer sportnieuws