Ook Anderlecht kan zegereeks van Union niet afstoppen

163
Ook Anderlecht kan zegereeks van Union niet afstoppen

Net als in de vorige twee weekends voert Union de druk op Genk en Club Brugge op. De Brusselaars wonnen ook hun derde wedstrijd in de Champions' Play-Off, want deze keer ging Anderlecht voor de bijl. In een flauwe derby ging Paars-Wit met 2-0 onderuit, waardoor het achterblijft met nul op negen.

Besnik Hasi hield opvallend genoeg vast aan hetzelfde recept als tegen Genk, maar ook deze keer pakte de mayonaise niet. Ook Union bakte er dit keer echter weinig van en dat leverde een weinig verheffend kijkstuk op.

LEES OOK: Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

Union het efficiëntst in matige partij

De kansen waren dan ook op zijn best schaars, maar vlak voor rust kwam Union wel op voorsprong. Na balverlies van Thorgan Hazard - net als vorige week - konden ze snel omschakelen en uiteindelijk werkte Promise David af.

Ondanks het doelpunt bracht de tweede helft geen verandering in het spelbeeld. Het bleef wachten op gevaar, ook omdat Fuseini en David het niet goed uitspeelden na een slechte uittrap. Maar in de slotfase viel alsnog de 2-0.

Druk op Genk en Club verhoogd

Uitgerekend Anouar Ait El Hadj deed tegen de club van zijn jeugd de boeken helemaal toe. Daarmee was Union helemaal zegezeker, waardoor het opnieuw over Club Brugge naar de tweede plaats springt.

Met zondag Genk-Club kunnen ze bovendien een geweldige zaak doen in de titelstrijd. Anderlecht moet dan weer bang achterom kijken, want de winnaar van Antwerp-AA Gent kan hen bijhalen in de rangschikking.

Kan dit Union nog kampioen worden?

Meest recent

AA Gent bevestigt mokerslag: zwaar verdict voor Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

58
58
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

15
15
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

32
32
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

116
116
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

150
150
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

133
133
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

118
118
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

74
74
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

163
163
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

156
156
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

206
206
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

100
100
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

115
115
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

204
204
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

145
145
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

349
349
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

101
101
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

468
468
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

641
641
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

219
219
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

144
144

Meer sportnieuws