Weergaloze De Bruyne loodst Man City naar heerlijke comeback

door
Weergaloze De Bruyne loodst Man City naar heerlijke comeback

Manchester City sleept zich naar het einde van het seizoen en heeft als doel het winnen van de FA Cup en in de top vier eindigen in de Premier League. Om 13u30 gaven ze Crystal Palace partij. Dat werd een masterclass van Kevin De Bruyne.

De Bruyne alomtegenwoordig

City kreeg al snel stevige tikken te verwerken. Verdedigen is er al een tijdje niet meer de grootste kwaliteit. Het werd immers al snel 0-2 via Eberechi Eze en Chris Regards. De 0-3 van Eze werd nog afgekeurd wegens buitenspel. 

Bij de thuisploeg was De Bruyne veruit de beste speler. Hij loodste Omar Marmoush naar een goal, maar hij miste. KDB trof nadien de paal én scoorde via diezelfde paal de 1-2 via een vrije trap. De Rode Duivel was ook betrokken bij de aanval van de 2-2 van Marmoush. Op slag van rust miste De Bruyne nog dé kans op 3-2. Een héérlijke eerste helft.

Goal én assist voor  KDB

En de heren gingen verder na de pauze. Een weergaloze De Bruyne was onstopbaar en hij bood Matteo Kovacic de 3-2 aan en die trapte de bal in doel na amper twee minuten spelen in de tweede helft. Het was zijn 119de assist voor City in de Premier League.

City leek weer op de ploeg die we zolang gekend hebben, want ze waren nu oppermachtig. James McAtee maakte nog voor het uur de 4-2. Game over voor de bezoekers. En De Bruyne? Die bleef strooien met assists, Marmoush maakte het niet af. Alweer. Het werd wel nog 5-2 dankzij Nico O'Reilly. Een klinkende zege voor The Citizens, waar KDB een staande ovatie kreeg in het slot. Jérémy Doku mocht ook nog enkele minuten spelen. 

POLL: De beste match van KDB dit seizoen?

Meest recent

Pocognoli ziet Club Brugge-beul criticasters de mond snoeren

Union SG deed een uitstekende zaak op het veld van Club Brugge. De manschappen van Sebastien ...

71
71
Licentiecommissie straft Beerschot, Dender én Antwerp

De Licentiecommissie heeft alle clubs een positief signaal gegeven voor volgend seizoen. Toch was ...

69
69
Vier Club Brugge-spelers afgebrand: “Liep er gefrustreerd bij”

Club Brugge pakte in het Jan Breydelstadion een verrassende nederlaag tegen Union SG. De Brusselaars ...

132
132
Nieuwe sensatie in JPL? "Binnen 5 jaar staan we in top 6"

Het Belgische voetbalseizoen is in de laatste rechte lijn beland en een aantal zaken zijn al ...

97
97
Transfer De Bruyne: Garcia geeft zijn mening

De komende weken probeert Kevin De Bruyne nog afscheid in schoonheid te nemen bij Manchester City, ...

42
42
'Union hakt Europese knoop voor volgend seizoen door'

Union zou weleens op weg kunnen zijn naar een zeer straffe stunt. Nadat het in een moeilijke eerste ...

73
73
Paniek bij Club Brugge? Jashari doorbreekt het stilzwijgen

Vorig weekend reikte Club Brugge nog de hand naar de titel door met een zege in Gent de koppositie ...

565
565
'Fink loodst verrassende aanwinst naar Genk'

Op tien dagen tijd zijn de titelkansen van Genk helemaal gekeerd. Door een één op ...

295
295
Pocognoli onthult opmerkelijk detail uit kleedkamer Union

Wordt de vierde keer eindelijk de goede keer? De voorbije drie seizoenen greep Union telkens op ...

191
191
'Arsenal wil 3 Real Madrid-sterren contracteren'

Op de titel in de Premier League moet Arsenal niet meer hopen, want zondag kan Liverpool de ...

105
105
Anderlecht verbijsterd: flink belazerd met Renard-deal

Anderlecht wijzigt zijn transferstrategie en legt de focus op jonge talenten, met onder meer de al ...

320
320
Nainggolan hint naar zeer opmerkelijke carrièreswitch

Radja Nainggolan gaf donderdagavond nog eens zijn visitekaartje af. De ex-Rode Duivel was ...

148
148
Mignolet met schrik vrij: "Ze maken het me niet makkelijk"

Club Brugge kreeg donderdagavond een onverwachte tik in de titelstrijd. Na vier overwinningen op rij ...

105
105
Vrancken duidt kop van Jut aan bij AA Gent

De komende dagen wordt er ook weer gevoetbald in de Relegation Play-Off, na een onderbreking van ...

772
772
Union plots op kop: Moris waarschuwt ploegmaats

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd spannender dan ooit. Na een één op ...

142
142
Na de deceptie: Hayen trekt goudeerlijke pijnlijke conclusie

De titelstrijd in de Jupiler Pro League kreeg donderdagavond nog maar eens een nieuwe wending. Amper ...

323
323
'Onzichtbaar' en 'gefrustreerd': kranten hard voor gebuisde Bruggeling

Club Brugge heeft donderdagavond de leidersplaats in de Champions' Play-Offs uit handen gegeven. ...

504
504
Hoogspanning op Jan Breydel: bierdouches spelers én staf Union

Club Brugge heeft de leidersplaats in de Champions' Play-Offs donderdagavond verspeelt aan Union SG ...

1351
1351
Rotavond rode Lukebakio, PSV houdt sprankel titelhoop

In Nederland behoudt PSV nog een waterkansje op de titel. De Eindehovenaren wonnen donderdagavond ...

31
31
Spektakel in Promotie Play-Offs: RWDM in erg vieze papieren

Nog geen week na de ontknoping van de reguliere competitie in de Challenger Pro League, gingen de ...

201
201

Meer sportnieuws