Pocognoli waarschuwt Club Brugge en KRC Genk

door
Pocognoli waarschuwt Club Brugge en KRC Genk

Union SG neemt het vanavond op tegen RSC Anderlecht. Een zege van de bekerwinnaar zou Club Brugge en Union SG stevig onder druk zetten en USG alvast een van de winnaars van het weekend maken. Maar eerst moet Paars-Wit dus voor de bijl in het Dudenpark.

LEES OOK: Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Union SG met vertrouwen tegen RSCA

Sébastien Pocognoli pakte met Union SG een 4 op 6 tegen Anderlecht. Union SG scoorde twee keer, Anderlecht geen enkele keer. Pocognoli weet dat Union SG bij een overwinning een goede zaak kan doen.

"Als ons resultaat gunstig is, kunnen we inderdaad druk zetten. Ik denk echter dat er niemand écht een voordeel haalt uit de kalender. Alle matchen in de play-offs zijn echter moeilijk. Maar het is wel zo dat je dan op zondag met een ander gevoel naar hun match kan kijken”, vertelde hij op zijn perspraatje. 

Union was twee keer de betere ploeg in de reguliere competitie. In het Dudenpark werd het 0-0, maar toen verdienden ze meer. Pocognoli ziet zeker kansen tegen RSCA, dat toch met angst naar Union zal afzakken.

4 op 6 in de competitie 

"Thuis speelden we écht goed. En toen zaten we nog in die overgang. We legden er de basis voor onze speelstijl. Het bleef toen 0-0, maar we verdienden te winnen. En in Anderlecht wonnen we met 0-2. De derby, dat blijft iets speciaal”, vertelde hij daarover.

Union SG telt acht punten meer dan Anderlecht. Als RSCA verliest, is de derde plaats al zo goed als zeker weg. Bij een nederlaag van Union moet het naar onder kijken en lijkt het zijn titelambities te kunnen opbergen.

Gaat USG kampioen spelen?

Meest recent

'Anderlecht neemt drastische beslissing in dossier-Duranville'

De fans van RSC Anderlecht blijven voorlopig wachten op de eerste directe aanwinsten van de ...

60
60
Eerste finalist Africa Cup bekend: Mané zet Salah een hak

De eerste finalist op de Africa Cup is bekend. Senegal rekende woensdag in de vooravond namelijk met ...

60
60
Antwerp ontdekt nieuwe parel: Goots gecharmeerd

Antwerp sloot 2025 ijzersterk af en is ook goed begonnen aan 2026. Het heeft zich dinsdag geplaats ...

71
71
'Club vindt vervanger voor Ordoñez in Ligue 1'

Club Brugge hoopt om Joel Ordoñez nog minstens tot het einde van het seizoen te kunnen ...

151
151
'Club Brugge twijfelt: risico of buitenkans?'

Zes miljoen. Dat bedrag doet iets met een club, met supporters, met verwachtingen. Club Brugge staat ...

203
203
'Standard heeft beet en troeft Westerlo af'

Standard begint aan 2026 als de toch wel verrassende nummer zes in de Jupiler Pro League. Om op het ...

88
88
Eddy Snelders opnieuw voor rechter: confrontatie dreigt

Morgen staat Eddy Snelders opnieuw in het middelpunt van de belangstelling, dit keer voor het ...

41
41
Antwerp heeft miljoenentransfer helemaal beet

Antwerp heeft zich dinsdag al geplaatst voor de halve finale van de beker en wil straks ook nog de ...

163
163
'Leegloop op Lisp? 3 Lierse goudhaantjes gegeerd'

Lierse schreef de voorbije jaren een mooi verhaal. Het groeide uit tot een stabiele club in 1B die ...

109
109
'Verbannen' Rode Duivel wil Garcia keuzestress bezorgen

Komende zomer staat er een WK op het programma en dat zal ongetwijfeld ook zijn weerslag hebben op ...

67
67
Lieveling terug in Gent, Cercle casht stevig

We zijn intussen toch al bijna halfweg de wintermercato. Er worden dan ook alsmaar meer deals ...

90
90
Westerlo rondt transferdeal met Rangers helemaal af

Bij Westerlo hebben ze in de voorbije mercato's de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer ...

42
42
'KV Mechelen wijst miljoenenbod naar prullenmand'

KV Mechelen prijkt nog steeds op een zeer knappe vijfde plaats in de Jupiler Pro League en mag dus ...

233
233
Hasi komt met zéér duidelijke boodschap voor RSCA-bestuur

Besnik Hasi sprak op winterstage met DAZN. Peter Morren was de interviewer van dienst en legde hem ...

259
259
De Mil heeft transferboodschap voor ongeruste AA Gent-fans

Bij AA Gent moeten ze donderdag aan de bak in het Lotto Park. De start onder Rik De Mil was ...

238
238
'Messi krijgt voorstel van 1,4 miljard euro'

In het voetbal gaat véél te veel geld om. Dat bleek nog maar eens. Gelukkig is er ...

208
208
Hasi heeft goed én slecht nieuws voor bekertreffen

RSC Anderlecht staat voor een heel belangrijk duel. Tegen AA Gent moet Paars-Wit zich plaatsen voor ...

306
306
Karl Vannieuwkerke verliest geduld rond Gouden Schoen

Karl Vannieuwkerke neemt doorgaans geen blad voor de mond. De VRT-man keek met stijgende verbazing ...

364
364
'Kassa, kassa voor Zulte Waregem: strijd barst los'

Zulte Waregem gaat wellicht nog een uitgaande miljoenentransfer afronden. De interesse in een van de ...

445
445
'Anderlecht ruikt toptransfer: miljoenendeal onderweg'

RSC Anderlecht hoopt deze mercato toch een speler voor een aantal miljoenen euro’s te ...

746
746
'Anderlecht krijgt concurrentie: Club en Inter melden zich'

Anderlecht heeft nog heel veel werk om zich te versterken deze winter te versterken. Er liggen nog ...

503
503
'Transferdompers voor Club én Cercle Brugge'

De wintermercato is intussen al bijna halfweg, maar het is nog wachten op het échte vuurwerk ...

122
122
Japans talent voor Gent, Standard haalt jeugdproduct terug

Het echte transfergeweld moet nog losbarsten in de Jupiler Pro League, maar dat betekent niet dat de ...

75
75
'Overmars richt zijn pijlen op Chelsea-flop'

Antwerp plaatste zich dinsdagavond voor de halve finale van de Croky Cup na een thriller tegen La ...

207
207
'Club Brugge heeft nieuwe Stankovic al in vizier'

Bij Club Brugge zal de transfermolen de komende maanden ongetwijfeld weer volop draaien. Met Kaye ...

386
386

Meer sportnieuws