Tzolis spreekt duidelijke taal over zomerse knaltransfer

door
Tzolis spreekt duidelijke taal over zomerse knaltransfer

Christos Tzolis een belangrijke pion van Nicky Hayen bij Club Brugge. De Griekse buitenspeler kent een sterk seizoen en wordt dan ook in verband gebracht met een zomerse knaltransfer. Blauw-Zwart dreigt met een leegloop te kampen komende transferperiode.

Verschillende sterkhouders worden bij een vertrek genoemd en ook Tzolis staat op enkele lijstjes. Club Brugge zou de Griekse international echter graag behouden. Tegenover Het Nieuwsblad sprak Tzolis duidelijke taal over zijn toekomstplannen.

LEES OOK: ‘Rigaux voorspelt Club-leegloop: monsterbod onthuld’

Clubhopper

De laatste drie seizoenen verhuisde Tzolis naar vier landen. “Geen slecht gemiddelde, hè. (lacht) Weet je dat ik als prof nog nooit twee volledige seizoenen bij dezelfde ploeg speelde? Mijn moeder is gelukkig héél goed in inpakken, maar dat jaarlijkse verhuizen is wel vermoeiend. Altijd weer nieuwe vrienden maken, je aanpassen,…”

Het ziet er dan ook naar uit dat Tzolis op zoek is naar standvastigheid. Een percentage kans dat hij volgend seizoen bij Club Brugge zal blijven kon hij niet geven, maar er is toch een grote kans. “Tricky vraag. Een grote kans, maar in voetbal weet je het nooit.”

Interesse

Club Brugge had in 2021 al interesse in Tzolis, maar toen koos hij voor Norwich. Dat was echter niet zijn eigen keuze. “Neen, wegens de prijs was er geen andere optie. Maar ik heb er geen spijt van. In voetbal is niet alles makkelijk. Het draaide verkeerd uit, maar ik werd er sterker van. Vandaag ben ik beter dan voordien. En je hebt me nog altijd niet op mijn best gezien.”

In het verleden waren er nog gegadigden voor Tzolis. “Freiburg wilde me op het laatste moment nog vorige zomer, maar ik had al een akkoord met Club. Fenerbahçe eveneens, maar dat zag ik niet zitten. En verder waren er altijd veel geruchten. Toen ik dertien was, werd gezegd dat Barcelona naar me vroeg. Op die leeftijd was een transfer niet mogelijk. Dat was nadat we met PAOK in Barcelona hadden gespeeld en ik had gescoord. Die trip, met een bezoek aan Nou Camp ook, blijft memorabel.”

Moet Tzolis volgend seizoen nog bij Club Brugge blijven?

Meest recent

Code rood bij Charleroi: aanvoerder slaat ferm op tafel

Sporting Charleroi zat onder coach Hans Cornelis in een positieve flow, maar de afgelopen weken ...

2
2
België vs Nederland bij Ajax: “Toch niet zo dom…”

De Belgische pionnen bij Ajax schitterden tegen Fortuna Sittard. Jorthy Mokio, Rayane Bounida en ...

13
13
Kane wil fameus record laten sneuvelen dankzij Kompany

Bayern München won dit weekend bijzonder makkelijk met 0-3 van Werder Bremen. Harry Kane was de ...

24
24
RSCA baalt enorm: "Vol verbazing dat Ajax hem er weghaalde"

Bij Ajax mogen ze hun Belgen bedanken, want Mika Godts, Jorthy Mokio en Rayane Bounida zorgden voor ...

138
138
Vannieuwkerke krijgt absolute mokerslag op Valentijn

Karl Vannieuwkerke groeide binnen de VRT uit tot een waar fenomeen. De man is uiteraard het gezicht ...

33
33
Union SG verliest punten: gigantisch probleem duikt op

Union SG speelde geen goede wedstrijd op het veld van Standard. De landskampioen verspeelde punten ...

63
63
Vanaken laat fans smelten met diep ontroerende beelden

Deze namiddag staat de Brugse derby op het programma tussen Cercle en Club Brugge. Blauw-Zwart kan ...

116
116
Standard likt zijn wonden: "Dit is heel ongelukkig"

Standard leek op weg naar een stuntzege tegen Union SG, maar Guilherme Smith maakte uiteindelijk het ...

79
79
‘Antwerp geschokt: Gheysens beslissing slaat in als een bom'

Antwerp FC staat op scherp. Paul Gheysens zet een beslissing door die intern en extern zwaar ...

350
350
CIES: KRC Genk beste van de klas, Club bijna 600 miljoen

De financiële cijfers van de Pro League bewijzen nog maar eens dat de Belgische clubs boven hun ...

335
335
Nu of nooit voor Marc Coucke: eerste RSCA-stap is gezet

De kritiek was de afgelopen maanden bij RSC Anderlecht vooral richting Wouter Vandenhaute en Olivier ...

369
369
'KRC Genk hakt knoop door over ervaren smaakmaker'

Bij KRC Genk is het bijzonder druk met de strijd voor de top zes en de matchen in de Europa League ...

172
172
Vertrek Hasi bevrijdend voor ‘vergeten’ RSCA-smaakmaker

We haalden het de afgelopen maanden zeer vaak aan toen Besnik Hasi nog coach was van RSC Anderlecht. ...

351
351
Crisis met grote C bij Antwerp: alle alarmbellen gaan af

Royal Antwerp FC boekte een verlies van amper 500.000 euro, maar dat gebeurde wel nog nadat ze voor ...

266
266
Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

186
186
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

882
882
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

77
77
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

29
29
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

108
108
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

41
41
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

103
103
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

57
57
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

63
63
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

134
134
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

62
62

Meer sportnieuws