Tzolis spreekt duidelijke taal over zomerse knaltransfer

door
Tzolis spreekt duidelijke taal over zomerse knaltransfer

Christos Tzolis een belangrijke pion van Nicky Hayen bij Club Brugge. De Griekse buitenspeler kent een sterk seizoen en wordt dan ook in verband gebracht met een zomerse knaltransfer. Blauw-Zwart dreigt met een leegloop te kampen komende transferperiode.

Verschillende sterkhouders worden bij een vertrek genoemd en ook Tzolis staat op enkele lijstjes. Club Brugge zou de Griekse international echter graag behouden. Tegenover Het Nieuwsblad sprak Tzolis duidelijke taal over zijn toekomstplannen.

LEES OOK: Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Clubhopper

De laatste drie seizoenen verhuisde Tzolis naar vier landen. “Geen slecht gemiddelde, hè. (lacht) Weet je dat ik als prof nog nooit twee volledige seizoenen bij dezelfde ploeg speelde? Mijn moeder is gelukkig héél goed in inpakken, maar dat jaarlijkse verhuizen is wel vermoeiend. Altijd weer nieuwe vrienden maken, je aanpassen,…”

Het ziet er dan ook naar uit dat Tzolis op zoek is naar standvastigheid. Een percentage kans dat hij volgend seizoen bij Club Brugge zal blijven kon hij niet geven, maar er is toch een grote kans. “Tricky vraag. Een grote kans, maar in voetbal weet je het nooit.”

Interesse

Club Brugge had in 2021 al interesse in Tzolis, maar toen koos hij voor Norwich. Dat was echter niet zijn eigen keuze. “Neen, wegens de prijs was er geen andere optie. Maar ik heb er geen spijt van. In voetbal is niet alles makkelijk. Het draaide verkeerd uit, maar ik werd er sterker van. Vandaag ben ik beter dan voordien. En je hebt me nog altijd niet op mijn best gezien.”

In het verleden waren er nog gegadigden voor Tzolis. “Freiburg wilde me op het laatste moment nog vorige zomer, maar ik had al een akkoord met Club. Fenerbahçe eveneens, maar dat zag ik niet zitten. En verder waren er altijd veel geruchten. Toen ik dertien was, werd gezegd dat Barcelona naar me vroeg. Op die leeftijd was een transfer niet mogelijk. Dat was nadat we met PAOK in Barcelona hadden gespeeld en ik had gescoord. Die trip, met een bezoek aan Nou Camp ook, blijft memorabel.”

Moet Tzolis volgend seizoen nog bij Club Brugge blijven?

Meest recent

'Nieuwe mokerslag voor Vermeeren'

Enkele jaren geleden werd Arthur Vermeeren nog gezien als dé toekomst van het Belgische ...

39
39
Goots heeft slecht nieuws voor ambitieus Mechelen

Vorig weekend werd de Champions' Play-Off op gang getrapt. Daarbij scheidden Union en Club Brugge ...

26
26
Neerpede-golf op komst: Borguet wrijft zich in handen

Anderlecht kreeg vorig weekend op Club Brugge nog eens een reality check, want de 4-2-nederlaag ...

50
50
Kompany verovert Bernabeu, Arsenal wint in slot nog

Dinsdagavond stonden de eerste heenwedstrijden op het programma in de kwartfinale van de Champions ...

63
63
'Congo wil alweer talent bij Rode Duivels weghouden'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al verschillende talenten afhaken. Konstantinos Karetsas ...

95
95
'Lommel wil vervolg breien aan voetbalsprookje'

De Challenger Pro League kent in de komende weken zijn ontknoping, waarin onder meer de strijd om de ...

26
26
Cornelis reageert na ontslag, opvolger bekend

Er viel dinsdag nog maar eens een trainerswissel te noteren in de Jupiler Pro League. Nu was het ...

75
75
'PSG komt aankloppen bij revelatie Club Brugge'

Club Brugge zal in de komende weken nog alles op alles zetten om de landstitel binnen te halen. Voor ...

258
258
Oude bekende van Genk en Charleroi zet punt achter carrière

Het einde van het seizoen nadert stilaan en dat betekent dat enkele bekende namen weer de Belgische ...

110
110
Vanhaezebrouck verschroeiend hard voor Anderlecht

Hein Vanhaezebrouck is een man met een uitgesproken mening. Soms zit hij er knal op, soms er ...

187
187
Voetbalwereld in rouw: Mircea Lucescu overleden

Bijzonder droevig nieuws vanuit Roemenië. Daar raakte zopas bekend dat Mircea Lucescu op ...

0
0
Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

50
50
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

194
194
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

90
90
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

28
28
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

135
135
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

87
87
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

347
347
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

235
235
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

331
331
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

304
304
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

441
441
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

215
215
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

66
66
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

373
373

Meer sportnieuws