Tzolis spreekt duidelijke taal over zomerse knaltransfer

door
Tzolis spreekt duidelijke taal over zomerse knaltransfer

Christos Tzolis een belangrijke pion van Nicky Hayen bij Club Brugge. De Griekse buitenspeler kent een sterk seizoen en wordt dan ook in verband gebracht met een zomerse knaltransfer. Blauw-Zwart dreigt met een leegloop te kampen komende transferperiode.

Verschillende sterkhouders worden bij een vertrek genoemd en ook Tzolis staat op enkele lijstjes. Club Brugge zou de Griekse international echter graag behouden. Tegenover Het Nieuwsblad sprak Tzolis duidelijke taal over zijn toekomstplannen.

LEES OOK: ‘Club Brugge hakt transferknopen door: Leko drukt stempel'

Clubhopper

De laatste drie seizoenen verhuisde Tzolis naar vier landen. “Geen slecht gemiddelde, hè. (lacht) Weet je dat ik als prof nog nooit twee volledige seizoenen bij dezelfde ploeg speelde? Mijn moeder is gelukkig héél goed in inpakken, maar dat jaarlijkse verhuizen is wel vermoeiend. Altijd weer nieuwe vrienden maken, je aanpassen,…”

Het ziet er dan ook naar uit dat Tzolis op zoek is naar standvastigheid. Een percentage kans dat hij volgend seizoen bij Club Brugge zal blijven kon hij niet geven, maar er is toch een grote kans. “Tricky vraag. Een grote kans, maar in voetbal weet je het nooit.”

Interesse

Club Brugge had in 2021 al interesse in Tzolis, maar toen koos hij voor Norwich. Dat was echter niet zijn eigen keuze. “Neen, wegens de prijs was er geen andere optie. Maar ik heb er geen spijt van. In voetbal is niet alles makkelijk. Het draaide verkeerd uit, maar ik werd er sterker van. Vandaag ben ik beter dan voordien. En je hebt me nog altijd niet op mijn best gezien.”

In het verleden waren er nog gegadigden voor Tzolis. “Freiburg wilde me op het laatste moment nog vorige zomer, maar ik had al een akkoord met Club. Fenerbahçe eveneens, maar dat zag ik niet zitten. En verder waren er altijd veel geruchten. Toen ik dertien was, werd gezegd dat Barcelona naar me vroeg. Op die leeftijd was een transfer niet mogelijk. Dat was nadat we met PAOK in Barcelona hadden gespeeld en ik had gescoord. Die trip, met een bezoek aan Nou Camp ook, blijft memorabel.”

Moet Tzolis volgend seizoen nog bij Club Brugge blijven?

Meest recent

Bastien (ex-Standard) zorgt voor geweldig moment in Eredivisie

Samuel Bastien kwam in de Jupiler Pro League nog uit voor Anderlecht en Standard, maar is intussen ...

11
11
Anderlecht benadeeld? Hazard duidelijk over penaltyfase

Anderlecht heeft zaterdagavond de topper tegen STVV naar zich toe weten te trekken, maar daarvoor ...

115
115
Late own-goal behoedt Arsenal voor blamage

Arsenal heeft zaterdagavond maar net een blamage vermeden. Het kwam bijzonder dicht bij ...

10
10
Lotto Park jubelt: Anderlecht toont karakter tegen STVV

Na een aangename topper heeft Anderlecht zich herpakt van de zware nederlaag in 'T Kuipje. Het team ...

192
192
La Louvière kondigt nu al eerste winterse vertrekker aan

Lange tijd wist La Louvière te verbazen en weg te blijven uit de gevarenzone, maar de laatste ...

33
33
'Duranville schiet zichzelf in de voet bij Dortmund'

Het wordt uitkijken naar wat er tijdens de wintermercato zal gebeuren met Julien Duranville. Het ...

78
78
PSV doet geweldige zaak na absoluut spektakelstuk

In de Eredivisie heeft PSV zaterdag een uitstekende zaak gedaan in de titelstrijd. Het pakte de drie ...

19
19
Patro bezorgt Beerschot mokerslag, droomreeks voor Lierse

In de Challenger Pro League moet Beerschot voorlopig de rol lossen bovenin. Een uitgekookt Patro ...

42
42
Onrust bij Essevee: "Slepen ons naar de winterstop"

Zulte Waregem is bezig aan een zeer bizarre reeks. Het gaf zaterdag tegen La Louvière in de ...

51
51
Charleroi mag ook deze 1A-coach vergeten

Deze week was er weer een stevige trainerswals in de Jupiler Pro League. Club Brugge zette Nicky ...

43
43
Afscheid Salah? Slot spreekt duidelijke taal

Het heeft de voorbije week bij Liverpool stevig gestormd rond Mohamed Salah. De steraanvaller gaf ...

33
33
Barça zwoegt zich in slotfase alsnog voorbij Osasuna

FC Barcelona heeft zaterdag de druk op Real Madrid in LaLiga nog wat verder opgevoerd. De ...

16
16
Zulte Waregem deelt in klappen na dramatische slotfase

In het duel der promovendi hebben Zulte Waregem en La Louvière mekaar in evenwicht gehouden. ...

75
75
Broos reageert na racismerel: "Woorden fout geïnterpreteerd"

Vorige maand was Hugo Broos nog God in Zuid-Afrika, nadat hij het land een WK-ticket bezorgde. Nu ...

32
32
Anderlecht-STVV: Hasi verrast met spits, één wissel Vrancken

RSC Anderlecht wil zich zaterdagavond voor eigen volk herpakken na de blamage in Westerlo. Maar dat ...

67
67
Smerig spelletje Verhaeghe? "Meest gehaat in Belgisch voetbal"

De aanstelling van Ivan Leko als nieuwe hoofdcoach en vooral het ontslag van Nicky Hayen, heeft heel ...

606
606
Trainersontslag Cercle nabij: Van der Bruggen reageert

Cercle Brugge raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. De Vereniging verloor ...

218
218
"Leek wel dood vogeltje" - over en uit voor Thorsten Fink?

In de Jupiler Pro League krijgt KRC Genk zondagavond het bezoek van KVC Westerlo. Een wedstrijd waar ...

275
275
BV haalt Waes snoeihard onderuit: "Aanstellerij of...?"

Antwerp-fan Tom Waes en Ruben Van Gucht zijn twee bekende VRT-gezichten die het voorbije jaar ...

75
75
'Club Brugge nóg rijker: Engelse miljoenen onderweg'

Club Brugge geldt momenteel als veruit de meeste rijke club in het Belgische voetbal. Die status ...

488
488
Salah drukt rel de kop in met assist, Atlético en Chelsea leven weer

In de Engelse Premier League heeft Liverpool FC aangeknoopt met een broodnodige overwinning tegen ...

18
18
KV Kortrijk pakt winst tegen Seraing en kijkt omhoog in CPL

Na de late overwinning van concurrent Beveren tegen de RSCA Futures, gisteren, wist KV Kortrijk wat ...

92
92
Steviger in top 6: KV Mechelen geeft Cercle nieuwe uppercut

KV Mechelen blijft een serieuze kandidaat voor de Champions' Play-Off. Het nestelde zich zaterdag ...

105
105
Lokeren neemt na drie maanden al afscheid van flop

Lokeren is de laatste weken aan een opmars bezig in de Challenger Pro League. Het is intussen al ...

141
141
Leko drukt stempel: opsteker én 3 spelers vallen uit de boot

Het is bij Club Brugge een zeer woelige week geweest. Maandag maakte het bekend dat na de nederlaag ...

1162
1162

Meer sportnieuws