Kevin De Bruyne start revolutie: “Absolute wereldtoppers"

door
Kevin De Bruyne start revolutie: “Absolute wereldtoppers

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. De spelverdeler is einde contract in Engeland en heeft de clubs voor het uitkiezen. Vooral een uitdaging in de Verenigde Staten wordt naar voren geschoven. Het sterrenensemble van Inter Miami lonkt.

De ambitieuze club heeft met Lionel Messi, Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez al enkele sterren in de ploeg. De drie eerstgenoemden zorgen echter voor een struikelblok voor De Bruyne. MLS-clubs mogen slechts drie ‘Designated Players’ een groot contract aanbieden. 

LEES OOK: Buitenaardse Messi helpt Inter Miami aan straffe comeback

Verlenging Messi

Dat betekent dat De Bruyne in zijn eerste seizoen alvast een pak minder zal verdienen dan wat hij nu krijgt bij Man City. Toch is Inter Miami ambitieus. Een contractverlenging van Lionel Messi is alvast nakend. “Veel mensen zijn jaloers op wat we bij Inter Miami doen”, citeert Het Laatste Nieuws eigenaar Jorge Mas.

Messi gaat verlengen volgens Mas. “De sterren staan gunstig voor een grote toekomst voor de club en voor Messi. Het is zijn beslissing, maar binnenkort zal dit allemaal op z’n pootjes vallen. Ik heb altijd gehoopt Messi te zien spelen in ons fonkelnieuwe Miami Freedom Park-stadion, waarin we vanaf volgend seizoen zullen spelen.”

MLS-revolutie

Maar daar stopt het niet bij. De komst van De Bruyne moet één van de vele sterren zijn. De MLS moet volgens Mas uitgroeien tot één van de beste competities ter wereld. “We moeten het groots aanpakken, zeker ook met de MLS. Ik wil niet dat we de zevende of achtste beste competitie ter wereld zijn. De MLS moet een van de beste competities ter wereld worden, of misschien wel de allerbeste.”

En daarvoor zal ook Inter Miami stevig willen uitpakken. De Bruyne wordt alvast nadrukkelijk genoemd. “Wat we daarvoor moeten doen? De beste spelers ter wereld aantrekken. Op korte termijn moeten we de vijftien of twintig beste spelers ter wereld naar onze competitie halen. Inter Miami moet áltijd drie absolute wereldtoppers hebben. We zullen het hoogste blijven nastreven, dat heb ik aan onze fans beloofd.”

Is de Verenigde Staten de beste optie voor De Bruyne?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

6
6
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

38
38
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

70
70
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

133
133
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

204
204
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

74
74
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

57
57
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

151
151
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

464
464
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

185
185
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

709
709
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

175
175
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

124
124
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

147
147
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

222
222
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

646
646
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

63
63
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

361
361
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

301
301
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

181
181
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

416
416
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

200
200
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

70
70
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

52
52
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

313
313

Meer sportnieuws