Kevin De Bruyne start revolutie: “Absolute wereldtoppers"

door
Kevin De Bruyne start revolutie: “Absolute wereldtoppers

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. De spelverdeler is einde contract in Engeland en heeft de clubs voor het uitkiezen. Vooral een uitdaging in de Verenigde Staten wordt naar voren geschoven. Het sterrenensemble van Inter Miami lonkt.

De ambitieuze club heeft met Lionel Messi, Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez al enkele sterren in de ploeg. De drie eerstgenoemden zorgen echter voor een struikelblok voor De Bruyne. MLS-clubs mogen slechts drie ‘Designated Players’ een groot contract aanbieden. 

LEES OOK: FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Verlenging Messi

Dat betekent dat De Bruyne in zijn eerste seizoen alvast een pak minder zal verdienen dan wat hij nu krijgt bij Man City. Toch is Inter Miami ambitieus. Een contractverlenging van Lionel Messi is alvast nakend. “Veel mensen zijn jaloers op wat we bij Inter Miami doen”, citeert Het Laatste Nieuws eigenaar Jorge Mas.

Messi gaat verlengen volgens Mas. “De sterren staan gunstig voor een grote toekomst voor de club en voor Messi. Het is zijn beslissing, maar binnenkort zal dit allemaal op z’n pootjes vallen. Ik heb altijd gehoopt Messi te zien spelen in ons fonkelnieuwe Miami Freedom Park-stadion, waarin we vanaf volgend seizoen zullen spelen.”

MLS-revolutie

Maar daar stopt het niet bij. De komst van De Bruyne moet één van de vele sterren zijn. De MLS moet volgens Mas uitgroeien tot één van de beste competities ter wereld. “We moeten het groots aanpakken, zeker ook met de MLS. Ik wil niet dat we de zevende of achtste beste competitie ter wereld zijn. De MLS moet een van de beste competities ter wereld worden, of misschien wel de allerbeste.”

En daarvoor zal ook Inter Miami stevig willen uitpakken. De Bruyne wordt alvast nadrukkelijk genoemd. “Wat we daarvoor moeten doen? De beste spelers ter wereld aantrekken. Op korte termijn moeten we de vijftien of twintig beste spelers ter wereld naar onze competitie halen. Inter Miami moet áltijd drie absolute wereldtoppers hebben. We zullen het hoogste blijven nastreven, dat heb ik aan onze fans beloofd.”

Is de Verenigde Staten de beste optie voor De Bruyne?

Meest recent

Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

13
13
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

31
31
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

277
277
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

86
86
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

16
16
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

306
306
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

92
92
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

167
167
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

289
289
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

594
594
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

795
795
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

170
170
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

46
46
FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Het WK 2026 komt dichterbij en het landentornooi in de Verenigde Staten, Mexico en Canada kreeg al ...

121
121
Vanaken zekerheid op WK? “Had al eerder kunnen zijn”

Hans Vanaken is al jaren een sterkhouder op het middenveld van Club Brugge, maar bij de Rode Duivels ...

145
145
Antwerp wrijft zich in de handen: topduo staat op

Royal Antwerp FC kende een desastreuze reeks en keek zelfs even tegen degradatiezorgen aan. Stef ...

172
172
Boeckx doet straffe uitspraken over “maniakale” Kompany

Het einde van het jaar zit er bijna op en dan worden de beste momenten overal bovengehaald. Ook ...

116
116
Vaste Rode Duivel plots ferm in de rats: "Héél vreemd"

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada komt dichterbij met de nakende jaarwisseling. ...

92
92
‘Code rood bij Antwerp: exit ‘stabiele factor’ dreigt’

Royal Antwerp FC dreigt weer een totale leegloop mee te maken. Achter de schermen is de club al druk ...

249
249
Extra pijnlijk: Lardot steunt uithaal naar ref en VAR

De VAR en scheidsrechters in België blijven een groot discussiepunt. Ook afgelopen speeldag ...

286
286
Garcia houdt hart vast: grote vrees De Bruyne en Lukaku

2026 staat voor de deur en dat is het jaar van het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada. De ...

125
125
Joos geeft raad: “Deze Duivel zou áltijd bij Real spelen”

De Rode Duivels lagen de afgelopen seizoenen erg goed in de transfermarkt. Met de wintermercato voor ...

177
177
‘Transferwending Ordonez: Club ziet strijd losbarsten’

Joel Ordonez werd afgelopen zomer al nadrukkelijk met een transfer in verband gebracht. Zo stond ...

406
406
TRANSFERUURTJE: ‘Grootse plannen Club, leegloop Antwerp’

De wintermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk ...

346
346
‘OHL bereidt zich al voor op gigantische knaltransfer’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen is volop aan het draaien. Bij Oud-Heverlee ...

124
124

Meer sportnieuws