Kevin De Bruyne start revolutie: “Absolute wereldtoppers"

door
Kevin De Bruyne start revolutie: “Absolute wereldtoppers

Kevin De Bruyne zal Manchester City aan het einde van het seizoen verlaten. De spelverdeler is einde contract in Engeland en heeft de clubs voor het uitkiezen. Vooral een uitdaging in de Verenigde Staten wordt naar voren geschoven. Het sterrenensemble van Inter Miami lonkt.

De ambitieuze club heeft met Lionel Messi, Sergio Busquets, Jordi Alba en Luis Suarez al enkele sterren in de ploeg. De drie eerstgenoemden zorgen echter voor een struikelblok voor De Bruyne. MLS-clubs mogen slechts drie ‘Designated Players’ een groot contract aanbieden. 

LEES OOK: FIFA-baas Infantino slaat snoeihard terug op WK-chaos

Verlenging Messi

Dat betekent dat De Bruyne in zijn eerste seizoen alvast een pak minder zal verdienen dan wat hij nu krijgt bij Man City. Toch is Inter Miami ambitieus. Een contractverlenging van Lionel Messi is alvast nakend. “Veel mensen zijn jaloers op wat we bij Inter Miami doen”, citeert Het Laatste Nieuws eigenaar Jorge Mas.

Messi gaat verlengen volgens Mas. “De sterren staan gunstig voor een grote toekomst voor de club en voor Messi. Het is zijn beslissing, maar binnenkort zal dit allemaal op z’n pootjes vallen. Ik heb altijd gehoopt Messi te zien spelen in ons fonkelnieuwe Miami Freedom Park-stadion, waarin we vanaf volgend seizoen zullen spelen.”

MLS-revolutie

Maar daar stopt het niet bij. De komst van De Bruyne moet één van de vele sterren zijn. De MLS moet volgens Mas uitgroeien tot één van de beste competities ter wereld. “We moeten het groots aanpakken, zeker ook met de MLS. Ik wil niet dat we de zevende of achtste beste competitie ter wereld zijn. De MLS moet een van de beste competities ter wereld worden, of misschien wel de allerbeste.”

En daarvoor zal ook Inter Miami stevig willen uitpakken. De Bruyne wordt alvast nadrukkelijk genoemd. “Wat we daarvoor moeten doen? De beste spelers ter wereld aantrekken. Op korte termijn moeten we de vijftien of twintig beste spelers ter wereld naar onze competitie halen. Inter Miami moet áltijd drie absolute wereldtoppers hebben. We zullen het hoogste blijven nastreven, dat heb ik aan onze fans beloofd.”

Is de Verenigde Staten de beste optie voor De Bruyne?

Meest recent

Transfer naar Belgische topclub? Titraoui reageert

Charleroi loodste de voorbije jaren vrij consistent spelers door naar de Belgische top, met vorige ...

69
69
Broos baalt na eliminatie: "Niet onze dag"

Voor Hugo Broos zit de Africa Cup er al op. Onze landgenoot zag zijn Zuid-Afrika sneuvelen in de ...

22
22
'Standard heeft eerste winteraanwinst beet'

Standard mag nog hopen op een ticket voor de Champions' Play-Off, want na 20 speeldagen prijkt het ...

46
46
Kompany verliest nieuwe chouchou: "Ik wil absoluut naar Real"

Vincent Kompany heeft dit seizoen van Bayern München een machine gemaakt die amper af te ...

138
138
'Spaans toptalent wil doorbreken in Jupiler Pro League'

Nu de wintermercato van start gegaan is, zijn de Belgische clubs volop aan het zoeken naar ...

104
104
Anderlecht lanceert toptalent: Proto optimistisch

Anderlecht vertrok dit weekend naar Spanje om zich in warmere en zonnigere omstandigheden te kunnen ...

137
137
Broos ziet Africa Cup al in achtste finale eindigen

Hugo Broos is er zondagavond niet in geslaagd om het goede voorbeeld van Tom Saintfiet te volgen. ...

57
57
De Zerbi doet zeer pijnlijke uitspraak over rode Vermeeren

Arthur Vermeeren beleefde zondag een zeer pijnlijke primeur. De middenvelder pakte immers de eerste ...

130
130
Transfer bijna rond: Vanzeir niet mee op stage met Gent

Heel wat eersteklassers brengen de komende week door in zonniger oorden om zich klaar te stomen voor ...

185
185
'Club Brugge trekt dikke streep door twee miljoenentransfers'

Club Brugge vertoeft momenteel in Marbella, waar coach Ivan Leko zijn troepen klaarstoomt voor de ...

510
510
Hans Vanaken verovert ook naast het veld alle harten

Hans Vanaken is al jaren een vaste waarde bij Club Brugge. Niet alleen met zijn voeten, maar ook met ...

213
213
City sputtert in 2026: Chelsea steelt punt in 94ste minuut

De eerste grote Premier League-topper van het nieuwe kalenderjaar heeft geen winnaar opgeleverd. ...

56
56
'Wending Anderlecht: onverwachte aanwinst op radar'

RSC Anderlecht wil zich in januari verzekeren van enkele gerichte aanwinsten. Op de verlanglijst ...

404
404
'Club Brugge ruikt bloed: jacht op nieuwe '10' ontploft'

Club Brugge voelt een buitenkans en gaat vol in de aanval voor een nieuwe ‘10’. Leipzig ...

418
418
Africa Cup: Marokko door dankzij uitblinker (en keepersblunder)

Op de Africa Cup wordt momenteel gestreden om de tickets voor de kwartfinales. Marokko wist zich ...

87
87
Transferbom! 'Anderlecht vol voor terugkeer Duranville'

RSC Anderlecht werkt achter de schermen aan een heuse transferbom. Volgens het Duitse Sport1 heeft ...

1204
1204
'KVM neemt drastische beslissing op transfermarkt'

KV Mechelen kan terugblikken op een knap seizoen tot dusver. De Maneblussers staan zelfs vijfde in ...

614
614
Van Gucht krijgt hoon internet over zich na rijbewijs-saga

We zijn nog maar vier dagen ver in het nieuwe jaar, toch heeft Ruben Van Gucht al twee dagen op een ...

178
178
Vervanger Mbappé held bij Real, ijskoude douche Liverpool

Real Madrid heeft het nieuwe kalenderjaar ingezet met een duidelijke zege, De Koninklijke haalde het ...

54
54
Letterlijk code rood: bijzondere beelden op stage Club

Om de tweede seizoenshelft tot in de puntjes voor te bereiden, trokken de meeste eersteklassers naar ...

234
234
'Antwerp maakt balans op: bliksemvertrek in de maak'

De Belgische clubs zullen nog enkele dagen geduld moeten hebben, officieel gezien opent de ...

959
959
Absolute nachtmerrie Vermeeren, Napoli wint brute veldslag

Het nieuwe kalenderjaar is dramatisch begonnen voor Athur Vermeeren. De middenvelder pakte zondag ...

172
172
Wéér slipper United: Engelse pers pakt Lammens onder de loep

Manchester United is niet bepaald goed aan het nieuwe kalenderjaar begonnen. Zondagnamiddag raakten ...

188
188
'Anderlecht en Antwerp nek aan nek voor eerste winteraanwinst'

Officieel gaat de winterse transferperiode voor de Belgische ploegen pas open op 6 januari. Maar ...

421
421
Leko drukt stempel bij Club: drie spelers in vizier

Ivan Leko is goed begonnen aan zijn tweede ambstermijn bij Club Brugge en pakte meteen 9 op 9 in de ...

756
756

Meer sportnieuws