Timmy Simons sneert snoeihard naar Charleroi

door
Timmy Simons sneert snoeihard naar Charleroi

Westerlo en Sporting Charleroi speelden 2-2 gelijk in de Europe Play-Offs. De Kemphanen konden pas in het absolute slot de gelijkmaker scoren. Na afloop was coach Timmy Simons niet te spreken over de mentaliteit van de Carolo’s.

Matija Frigan zette Westerlo op voorsprong, maar nog voor rust maakte Nikola Stulic gelijk. In de negentigste minuut leek Zan Rogelj Charleroi de overwinning te bezorgen, maar diep in blessuretijd legde Griffin Yow de 2-2 eindstand vast.

LEES OOK: Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

Simons sneert

Na afloop sneerde Simons snoeihard naar Charleroi. "Er verdiende maar één ploeg om te winnen, maar één ploeg die wilde voetballen en vooruit trok. Als je van het begin tijd begint te rekken met je keeper, bij 0-0... Ieder zijn recht natuurlijk.”

Simons zag Westerlo wél goed voetbal brengen. “We hebben er alles aan gedaan om goed voetbal te brengen, tempo te brengen, dan verdien je meer dan dit. Trots wel op de jongens, de intenties en energie waren goed, daar was niets op aan te merken."

Genoeg kansen

Volgens Dogucan Haspolat had Westerlo genoeg mogelijkheden om de wedstrijd neer zich toe te trekken. "Ik had dat laatste doelpunt nog verwacht, ja. We waren de hele wedstrijd de betere ploeg maar laten gaatjes vallen waardoor we twee stomme goals binnenkrijgen. We verdienden drie punten, we hebben zeker genoeg kansen daarvoor gekregen. Als je die niet afmaakt, weet ik het ook niet."

Heeft Timmy Simons hier gelijk?

Meest recent

Charleroi mag terugkeer bekende naam alvast schrappen

De trainerscarousel draaide dit seizoen al op volle toeren in de Jupiler Pro League en deze week was ...

3
3
'Club baalt: grootmacht schiet in actie voor smaakmaker'

Bij Club Brugge hebben ze een woelige week achter de rug met een trainerswissel en een zware ...

71
71
'Straffe transferwending rond 2 sterkhouders Antwerp'

Enkele weken geleden leek Antwerp nog een dode mus, maar de Great Old is sindsdien plots weer ...

81
81
‘Doku verbaast Guardiola: spectaculaire exit dreigt’

Jérémy Doku zal zelf wel eens met de ogen knipperen. Een jaar geleden vroegen we ons ...

63
63
Dolberg krijgt lof van icoon: "Zie je meteen"

Besnik Hasi laat zijn naam regelmatig vallen. Dat is geen toeval, want met Kasper Dolberg zag hij de ...

49
49
Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Bij RSC Anderlecht zullen Olivier Renard en Tim Borguet van Kenneth Bornauw misschien toch eens de ...

27
27
Makelaar Benteke reageert op geruchten RSCA en Club Brugge

Christian Benteke is vanaf 1 januari 2026 een vrije speler. De 35-jarige Belgische aanvaller verlaat ...

234
234
'Sadiki versiert na één jaar al absolute monstertransfer'

Noah Sadiki maakte afgelopen zomer de overstap van Union SG naar Sunderland. De defensieve ...

59
59
Hasi zet speler op scherp: "Hij moet zich herpakken"

Bij RSC Anderlecht stond de defensie de afgelopen maanden pal. Dat kwam onder meer dankzij de ...

87
87
Vrancken misnoegd over actie RSCA: "Dat weten ze nochtans"

Zaterdavond staat de topper tussen RSC Anderlecht en STVV op het programma. De Truienaars gaan ...

275
275
De Mil spreekt Bayat resoluut tegen na Charleroi-exit

Rik De Mil werd al in verband gebracht met Royal Antwerp FC én Union SG. Telkens wilde ...

139
139
Hasi vol lof: "Een van de slimste spelers in de JPL"

RSC Anderlecht ging afgelopen speeldag zwaar onderuit tegen Westerlo. Besnik Hasi en consorten zaten ...

173
173
Hubert over trainerscarrousel: “Je bent met mensen bezig…”

De trainerscarrousel in de Jupiler Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Club Brugge liet ...

53
53
Hartverscheurend verhaal De Laet beroert fans héél diep

Ritchie De Laet blijft voor Antwerp-supporters een absolute cultheld. De voormalige rechtsachter ...

83
83
Verhaeghe doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge verraste maandag vriend en vijand door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko als ...

394
394
Genk slikt bittere pil: wangedrag fans breekt zuur op

KRC Genk zit tegenwoordig in de hoek waar de klappen vallen. Na de bekeruitschakeling en zware ...

177
177
Leko drukt stempel: Club Brugge vist 'miskoop' weer op

Ivan Leko vierde een comeback in mineur bij Club Brugge, dat woensdag met 0-3 onderuit ging tegen ...

935
935
Anderlecht titelkandidaat? Hasi spreekt duidelijke taal

RSC Anderlecht zat in de zevende hemel na zeges tegen Union SG en KRC Genk, maar Westerlo zette ...

159
159
Fans Rode Duivels in zak en as: WK-fiasco aan het licht

De Rode Duivels nemen het volgende zomer in de groepsfase op tegen Egypte, Nieuw-Zeeland en Iran ...

92
92
De Mil bonkt direct op tafel: “Zeker versterkingen"

Rik De Mil staat voor zijn vuurdoop bij KAA Gent. De oefenmeester verliet Sporting Charleroi voor de ...

324
324
Groot nieuws voor Kompany: Bayern doet ferme geste

Vincent Kompany is dit seizoen geweldig bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester is ...

99
99
Opvolger De Mil bekend: Bayat verbaast vriend en vijand

Door het ontslag van Nicky Hayen klopte Club Brugge aan bij KAA Gent en door de exit van Ivan Leko ...

454
454
Hasi looft verrassend trio bij Anderlecht: “Stappen gezet”

RSC Anderlecht kreeg afgelopen speeldag een pandoering van Westerlo en komende speeldag wacht ...

254
254
UEFA brengt geweldig nieuws voor Belgische refs

In eigen land is er zeer vaak grote kritiek op de Belgische scheidsrechters. Spelers, trainers en ...

80
80
Anderlecht troeft Standard en buitenland af: dit is waarom

Anderlecht maakte donderdag bekend dat het nog maar eens schuift in zijn organigram. Nadat de ...

256
256

Meer sportnieuws