Timmy Simons sneert snoeihard naar Charleroi

door
Timmy Simons sneert snoeihard naar Charleroi

Westerlo en Sporting Charleroi speelden 2-2 gelijk in de Europe Play-Offs. De Kemphanen konden pas in het absolute slot de gelijkmaker scoren. Na afloop was coach Timmy Simons niet te spreken over de mentaliteit van de Carolo’s.

Matija Frigan zette Westerlo op voorsprong, maar nog voor rust maakte Nikola Stulic gelijk. In de negentigste minuut leek Zan Rogelj Charleroi de overwinning te bezorgen, maar diep in blessuretijd legde Griffin Yow de 2-2 eindstand vast.

LEES OOK: ‘Mazzu op een zucht van verrassende JPL-comeback'

Simons sneert

Na afloop sneerde Simons snoeihard naar Charleroi. "Er verdiende maar één ploeg om te winnen, maar één ploeg die wilde voetballen en vooruit trok. Als je van het begin tijd begint te rekken met je keeper, bij 0-0... Ieder zijn recht natuurlijk.”

Simons zag Westerlo wél goed voetbal brengen. “We hebben er alles aan gedaan om goed voetbal te brengen, tempo te brengen, dan verdien je meer dan dit. Trots wel op de jongens, de intenties en energie waren goed, daar was niets op aan te merken."

Genoeg kansen

Volgens Dogucan Haspolat had Westerlo genoeg mogelijkheden om de wedstrijd neer zich toe te trekken. "Ik had dat laatste doelpunt nog verwacht, ja. We waren de hele wedstrijd de betere ploeg maar laten gaatjes vallen waardoor we twee stomme goals binnenkrijgen. We verdienden drie punten, we hebben zeker genoeg kansen daarvoor gekregen. Als je die niet afmaakt, weet ik het ook niet."

Heeft Timmy Simons hier gelijk?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: Vers bloed voor Club Brugge & RSCA

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

24
24
Hasi in de problemen: zes dikke buizen bij Anderlecht

RSC Anderlecht kreeg weer een ferme klap te verwerken. Paars-Wit verloor in de Jupiler Pro League ...

101
101
RAFC-fan Celine in shock na pikante Metejoor-geruchten

Het glamourkoppel van het moment zorgt opnieuw voor stof tot praten. Sinds kort vormen Metejoor en ...

41
41
Gheysens op puntje van zijn stoel: hoeveel krediet nog?

Royal Antwerp FC zit in de gevarenzone. The Great Old zit in een desastreuze vorm en de stoel van ...

84
84
Rik De Mil draait mes in wonde Anderlecht

Sporting Charleroi won met het kleinste verschil van RSC Anderlecht. Paars-Wit kreeg zo weer een ...

111
111
Nieuw wapen Antwerp staat op: "Klaar voor Club Brugge"

Royal Antwerp FC zag afgelopen zomer Senne Lammens naar Manchester United trekken. The Great Old ...

134
134
Pijnlijke Anderlecht-afwijzing onthuld: “Anders hartinfarct”

RSC Anderlecht maakte de afgelopen jaren heel wat veranderingen mee zowel op het veld als achter de ...

98
98
Beckham glundert: "De allerbeste voetballer ooit"

Lionel Messi tekende voor drie jaar bij in Miami. De smaakmaker van Inter Miami zal zo tot zijn ...

52
52
‘Cvetković voor 20 miljoen weg bij Anderlecht’

Anderlecht droomt luidop van een nieuwe Mitrović-jackpot. Mihajlo Cvetković scoorde twee keer in ...

260
260
Coosemans luidt alarmbel: "Dan schort er iets"

RSC Anderlecht verloor met 1-0 van Sporting Charleroi. Het was alweer een zeer povere prestatie. ...

122
122
Druk neemt toe bij Club Brugge: "Met hakken over de sloot"

Club Brugge is niet goed bezig. In de competitie staan ze nog wel tweede, maar het voetbal is er ...

331
331
'Toby Alderweireld zorgt voor shock: maskers vallen af'

Toby Alderweireld is sinds een paar maanden profvoetballer af. De voormalig Rode Duivel geniet ...

126
126
Hazard verklaart hét probleem bij Anderlecht

Thorgan Hazard was veruit de meest aanwezige aanvallende pion bij RSC Anderlecht. Hij had het nodige ...

215
215
Engelsen verstomd: Brighton choqueert met De Cuyper-wending

Maxim De Cuyper lijkt bij Brighton zijn basisplaats kwijt, maar de waarheid is strategischer dan ...

233
233
'Antwerp neemt beslissing over lot van Wils'

Royal Antwerp FC moet zondag flink aan de bak tegen Club Brugge. Puntengewin is nodig. De toekomst ...

153
153
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Hasi oordeelt

RSC Anderlecht verloor alweer na een zwakke prestatie. Sporting Charleroi was met 1-0 te sterk. ...

180
180
'Bloedbad in België: DAZN zorgt voor absolute ramp'

De twaalfde speeldag van de Jupiler Pro League is inmiddels van start gegaan en nog steeds is er ...

868
868
'AA Gent liet Antwerp verweesd achter in transferdossier'

AA Gent en Royal Antwerp FC zijn twee ploegen die toch een jasje hebben moeten uitdoen de afgelopen ...

164
164
Crisis bij Anderlecht: fans laten zich gelden na verlies

RSC Anderlecht speelde alweer een partij die pijn deed aan de ogen. Het verloor met 1-0 van Sporting ...

388
388
Zorgen om grote naam Anderlecht: "Waar zit hij?"

Er komt bij Anderlecht maar geen regelmaat in de prestaties dit seizoen. Dat bleek nog maar eens op ...

386
386
Hasi scherp na wanprestatie: "Een catastrofe"

Anderlecht heeft vrijdag in Charleroi een zeer pijnlijke avond beleefd. Het slaagde er alweer niet ...

202
202
'Club gaat transferstrijd aan met Como en Leverkusen'

Club Brugge heeft zich in de zomer nog grondig versterkt, maar lijkt nu al bezig te zijn met het ...

150
150
Milan kan vernedering tegen laagvlieger net vermijden

In de Serie A dreigt AC Milan na amper een week zijn kopppositie alweer af te moeten staan. De ...

45
45
Anderlecht met billen bloot op Mambourg en lost rol bovenin

Anderlecht lijkt bovenaan de rol helemaal te moeten lossen. Het kan de kloof met de top twee al zien ...

200
200
Degradatie dreigt voor Red Flames na pijnlijke avond

De Red Flames hebben vrijdagavond een zeer slechte zaak gedaan. Ze beleefden een pijnlijke avond in ...

103
103

Meer sportnieuws