Timmy Simons sneert snoeihard naar Charleroi

202 stemmen
Timmy Simons sneert snoeihard naar Charleroi

Westerlo en Sporting Charleroi speelden 2-2 gelijk in de Europe Play-Offs. De Kemphanen konden pas in het absolute slot de gelijkmaker scoren. Na afloop was coach Timmy Simons niet te spreken over de mentaliteit van de Carolo’s.

Matija Frigan zette Westerlo op voorsprong, maar nog voor rust maakte Nikola Stulic gelijk. In de negentigste minuut leek Zan Rogelj Charleroi de overwinning te bezorgen, maar diep in blessuretijd legde Griffin Yow de 2-2 eindstand vast.

LEES OOK: 'Cercle Brugge informeert naar goalgetter'

Simons sneert

Na afloop sneerde Simons snoeihard naar Charleroi. "Er verdiende maar één ploeg om te winnen, maar één ploeg die wilde voetballen en vooruit trok. Als je van het begin tijd begint te rekken met je keeper, bij 0-0... Ieder zijn recht natuurlijk.”

Simons zag Westerlo wél goed voetbal brengen. “We hebben er alles aan gedaan om goed voetbal te brengen, tempo te brengen, dan verdien je meer dan dit. Trots wel op de jongens, de intenties en energie waren goed, daar was niets op aan te merken."

Genoeg kansen

Volgens Dogucan Haspolat had Westerlo genoeg mogelijkheden om de wedstrijd neer zich toe te trekken. "Ik had dat laatste doelpunt nog verwacht, ja. We waren de hele wedstrijd de betere ploeg maar laten gaatjes vallen waardoor we twee stomme goals binnenkrijgen. We verdienden drie punten, we hebben zeker genoeg kansen daarvoor gekregen. Als je die niet afmaakt, weet ik het ook niet."

Heeft Timmy Simons hier gelijk?

Meest recent

Seys lyrisch over Rode Duivel: "Zelfde niveau als Yamal"

Joaquin Seys is mee naar het WK en de linkerflankverdediger steelt op training met zijn ogen. In de ...

4
4
"Dat is heel belangrijk": Courtois voert druk op bij Duivels

De Rode Duivels spelen maandag tegen Egypte. Dat is meteen een belangrijke wedstrijd voor de Belgen. ...

3
3
Raadsel van Canada: geflopt bij Club, wel succes in La Liga

Canada speelt vanavond zijn openingsmatch van het WK tegen Bosnië. De Canadezen hebben spelers ...

44
44
Standard en België: Witsel verrast iedereen

Axel Witsel is op zijn 37ste misschien wel de meest ervaren speler van alle Rode Duivels. Na een ...

71
71
Opschudding op WK: speler mag Canada niet in en mist match

Er is al heel wat te doen geweest over bepaalde regels in de Verenigde Staten. De strenge aanpak van ...

183
183
Vertrek bij Club Brugge? Seys geeft duidelijk antwoord

Joaquin Seys maakte de afgelopen jaren een goede ontwikkeling door. De linksachter van Club Brugge ...

322
322
JPL-clubs kijken rond op WK: derde keer, goede keer?

Bosnië neemt het vanavond op tegen gastland Canada. Voor de Bosniërs een mooie match om ...

43
43
Onrust voor WK-opener: Duivels kennen scheidsrechter

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

140
140
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

257
257
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

747
747
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

106
106
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

287
287
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

156
156
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

583
583
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

527
527
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

19
19
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

159
159
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

334
334
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

50
50
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

211
211
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

508
508
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

660
660
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

65
65
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

155
155
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

412
412

Meer sportnieuws