Hasi heeft er speler bij: "Geweldige toekomst bij Anderlecht"

door
Hasi heeft er speler bij:

Besnik Hasi zorgde niet voor een schokeffect bij RSC Anderlecht. Er werd verloren van Club Brugge en KRC Genk en weinig mensen verwachten een zege tegen Union SG. De trainer sprak over een van de lichtpunten waar de fans zich aan optrekken.

LEES OOK: ‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

De Cat maakt indruk

Anderlecht heeft een uitstekende jeugdopleiding en de komende jaren gaan er nog genoeg talenten doorstromen vanuit Neerpede. Er staan een aantal potentiële toppers in de wachtrij. Eén van hen klopt stevig aan de deur van Hasi.

Wie het jeugdvoetbal volgt, weet dat Nathan De Cat een groot talent is. Over hem wordt al een aantal jaren gesproken en de amper zestienjarige middenvelder stak er dit seizoen bovenuit bij RSCA Futures. Straf op die jonge leeftijd.

Hasi vol lof

De Cat maakte tegen Fenerbahçe zijn debuut onder David Hubert en Hasi liet hem ook invallen tegen KRC Genk. Hasi sprak op zijn perspraatje over het toptalent, dat volgend seizoen definitief in de A-kern zal worden opgenomen.

"Nathan is een geweldig talent. Hij is 16 jaar en heeft een geweldige présence en er wacht hem een zeer mooie toekomst bij Anderlecht. We mogen hem ook niet verbranden. Het was al een grote stap voor hem dat hij mocht invallen tegen KRC Genk. Ik heb liever dat zo jongens invallen als we al gewonnen zijn. Hij deed het goed en het is iemand met persoonlijkheid. Hij is 16 jaar, bijna twee meter, maar we moeten opletten. Hij heeft echter al veel grote stappen gezet", zegt Hasi.

De Cat is een middenvelder die op de 6 en 8 kan spelen. Hij is zeker geen dribbelaar, maar heeft een zeer goede functionele techniek met een geweldig spelinzicht. Wie weet kan Hasi hem eerder minuten geven, nu iemand als Majeed Ashimeru tegen Club en Genk weinig indruk maakte.

Moet De Cat meer spelen de komende weken?

Meest recent

AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

27
27
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

113
113
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

175
175
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

77
77
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

144
144
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

134
134
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

176
176
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

97
97
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

326
326
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

143
143
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

131
131
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

62
62
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

66
66
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

143
143
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

248
248
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

63
63
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

380
380
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

226
226
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

178
178
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

103
103
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

291
291
Vandenbempt kijkt ogen uit: “Onverwacht succes in JPL”

De plekjes werden afgelopen speeldag uitgedeeld. KV Mechelen wist tegen RSC Anderlecht een plek in ...

178
178
Antwerp zoekt jackpot: drie spelers richting knaltransfer?

Royal Antwerp FC kent een teleurstellend seizoen. The Great Old kan Play-Off 1 vergeten en dat ...

422
422
Drama lonkt voor Hayen: serieuze loer KRC Genk

KRC Genk kent hoogtes en laagtes dit seizoen. In Europa verdedigen de Limburgers een goede ...

798
798

Meer sportnieuws