Hayen waarschuwt Club Brugge: "Dat mag niét"

door
Hayen waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge ontvangt zondagavond om 18u30 KRC Genk. De druk ligt bij de landskampioen, want verliezen is uit den boze. Trainer Nicky Hayen blikte vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club en Anderlecht dumpen, verrassing Benteke’

Alle druk bij Club Brugge

Het verschil tussen Club Brugge en KRC Genk bedraagt 4 punten, al heeft Racing Genk nog een bonus van een half punt. Het is dus zaak voor Club Brugge om zeker niet te verliezen tegen de grote concurrent.

Hayen weet dat het een belangrijke wedstrijd is. "Richtinggevend, maar niet beslissend. Eigenlijk mogen wij geen enkele match verliezen", vertelde Hayen op zijn persbabbel. 

Tegen RSC Anderlecht was Club Brugge heel dominant en wonnen ze met 2-0. Blauw-Zwart hoopt op dergelijke zege, maar Racing Genk is een ploeg die momenteel sterker is dan Anderlecht. De tegenstand zal dus van een ander niveau zijn.

Genk met goed gevoel

Kan Club die prestatie van regen RSCA herhalen? "Dat kan zeker, maar we zullen wel honderd procent moeten zijn. Elke pass, elk duel, elke tweede bal… We hebben al zo vaak getoond tot wat we in staat zijn", vertelde hij.

Voor Genk is een punt ook goed, alle druk ligt bij Club Brugge. "Genk heeft natuurlijk een comfortabeler gevoel dan wij. Het klopt dat we niet mogen verliezen, maar dat geldt eigenlijk voor eender welke match in deze play-offs."

Hayen kreeg ook een vraag over RSCA, Antwerp en AA Gent, die nul punten tellen. "Dat sommige ploegen weinig weerwerk bieden? Nu is dat misschien het geval, maar zij hebben ook hun eergevoel. Ik denk niet dat er ook maar één ploeg is die zich zomaar naar de slachtbank wil laten leiden.”

Gaat Club winnen van Genk?

Meest recent

Degryse steekt tirade af nadat VAR Union nekt

Union is er dinsdagavond op het nippertje niet geslaagd om een knappe comeback tegen Olympique ...

79
79
De Ketelaere schittert, opluchting voor Barça en Liverpool

Er stond dinsdagavond nog heel wat Champions League-voetbal op het programma. Charles De Ketelaere ...

34
34
Anticlimax: Union strandt op milimeters van straffe comeback

Kwalificatie voor de play-offs van de Champions League wordt weer wat moeilijker voor Union. De ...

54
54
Beslissende De Ketelaere zorgt voor zeer straffe statistiek

Charles De Ketelaere stond dinsdagavond met Atalanta voor een lastige opdracht in de Champions ...

52
52
Jong Genk wint dankzij blitzstart prestigeduel tegen Futures

In de schaduw van de Champions League werd er dinsdagavond ook nog gevoetbald in de Challenger Pro ...

82
82
Arteta baalt om deze reden van trainerswissel bij Club

Dinsdag verzamelden de media in Brugge voor het traditionele persmoment aan de vooravond van de ...

234
234
Verrassende zet Anderlecht: spelers in etalage gezet

Anderlecht werd vorig weekend weer met de voetjes op de grond gezet, want het kreeg een 4-0 om de ...

185
185
Hayen komt met emotionele reactie op ontslag bij Club

Bij Club Brugge werd Ivan Leko dinsdag officieel aan de pers voorgesteld en woensdag zal de Kroaat ...

315
315
Bayern schrikt even, maar boekt nog vlotte CL-zege

In de Champions League mochten Bayern München en Sporting CP het om 18u45 tegen elkaar opnemen. ...

55
55
Rigaux over onvrede AA Gent: "In eer en geweten"

Club Brugge heeft 2025 afgesloten met beslissingen die Blauw-Zwart niet geliefd hebben gemaakt in de ...

371
371
De Zerbi komt met verrassende transferonthulling Vermeeren

Bij Olympique Marseille start Arthur Vermeeren wellicht in de basis tegen Union SG. De middenvelder ...

98
98
‘Salah uitgekotst: Liverpool zet icoon brutaal aan de deur’

Je voelt bijna de gêne in de kleedkamer. Een club die haar grootste icoon brutaal naar de deur ...

161
161
'Weggehoond' in België, nu waardevolle kracht bij Marseille

Union SG neemt het vanavond in het Lotto Park op tegen Olympique Marseille. Het is bij de Fransen ...

151
151
Verhuurde JPL-spelers: KV Mechelen en AA Gent heel tevreden

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
Ex-smaakmaker wil terug naar Union SG: "Waarom niet?"

Bij Union SG verkochten ze de afgelopen jaren héél veel spelers voor tientallen ...

120
120
Club Brugge-bestuur verdedigt ontslag Hayen: "Het was op"

Het tweede tijdperk van Ivan Leko als hoofdcoach van Club Brugge is officieel begonnen. Dinsdag ...

298
298
'Baro loopt blauwtje: AA Gent mag 2 coaches schrappen'

 Terwijl ex-coach Ivan Leko voor het eerst de pers te woord stond als trainer van Club Brugge ...

967
967
Van Gucht hangt het serieus uit: tv-bazen pisnijdig

Ruben Van Gucht jaagt heel wat vuurwerk door het medialandschap. Ingrijpende beslissingen zorgden ...

396
396
Leko speelt open kaart over verhuis van Gent naar Club

Na een hectische dag stond Ivan Leko dinsdag voor het eerst opnieuw op het oefenveld bij Club ...

296
296
Vanaken doet boekje open over trainerswissel Club Brugge

Club Brugge dropte maandag een bom van formaat door Nicky Hayen in te wisselen voor Ivan Leko. Diens ...

803
803
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 18 bekend

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 18 op het programma. Via de officiële ...

228
228
'AA Gent vindt opvolger Leko: topkandidaat al bekend'

Als een donderslag bij heldere hemel nam KAA Gent maandag afscheid van Ivan Leko, die door Club ...

754
754
Vuurwerk bij Club Brugge: solo slim van Verhaeghe?

Ivan Leko leidde zopas zijn eerste training als hoofdcoach van Club Brugge, straks verschaft hij ...

501
501
Familie betreurde De Boeck komt met hartverwarmende actie

Het onverwachte overlijden van voormalig profvoetballer en trainer Glen De Boeck, gisteren, laat een ...

156
156
‘Leko grijpt genadeloos in: Club-smaakmaker afgedankt?'

Nicky Hayen out, Ivan Leko in. Club Brugge verraste vriend en vijand door de Kroaat weg te plukken ...

1074
1074

Meer sportnieuws