Hayen waarschuwt Club Brugge: "Dat mag niét"

door
Hayen waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge ontvangt zondagavond om 18u30 KRC Genk. De druk ligt bij de landskampioen, want verliezen is uit den boze. Trainer Nicky Hayen blikte vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Genk vloekt op kwelduivel: “Uiteraard weer hij bij Club”

Alle druk bij Club Brugge

Het verschil tussen Club Brugge en KRC Genk bedraagt 4 punten, al heeft Racing Genk nog een bonus van een half punt. Het is dus zaak voor Club Brugge om zeker niet te verliezen tegen de grote concurrent.

Hayen weet dat het een belangrijke wedstrijd is. "Richtinggevend, maar niet beslissend. Eigenlijk mogen wij geen enkele match verliezen", vertelde Hayen op zijn persbabbel. 

Tegen RSC Anderlecht was Club Brugge heel dominant en wonnen ze met 2-0. Blauw-Zwart hoopt op dergelijke zege, maar Racing Genk is een ploeg die momenteel sterker is dan Anderlecht. De tegenstand zal dus van een ander niveau zijn.

Genk met goed gevoel

Kan Club die prestatie van regen RSCA herhalen? "Dat kan zeker, maar we zullen wel honderd procent moeten zijn. Elke pass, elk duel, elke tweede bal… We hebben al zo vaak getoond tot wat we in staat zijn", vertelde hij.

Voor Genk is een punt ook goed, alle druk ligt bij Club Brugge. "Genk heeft natuurlijk een comfortabeler gevoel dan wij. Het klopt dat we niet mogen verliezen, maar dat geldt eigenlijk voor eender welke match in deze play-offs."

Hayen kreeg ook een vraag over RSCA, Antwerp en AA Gent, die nul punten tellen. "Dat sommige ploegen weinig weerwerk bieden? Nu is dat misschien het geval, maar zij hebben ook hun eergevoel. Ik denk niet dat er ook maar één ploeg is die zich zomaar naar de slachtbank wil laten leiden.”

Gaat Club winnen van Genk?

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

147
147
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

138
138
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

91
91
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

40
40
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

135
135
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

257
257
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

253
253
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

101
101
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

39
39
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

107
107
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

221
221
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

247
247
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

536
536
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

353
353
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

440
440
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

135
135
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

77
77
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

623
623
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

625
625
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

421
421
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

435
435
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

299
299
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2234
2234
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

152
152

Meer sportnieuws