Hayen waarschuwt Club Brugge: "Dat mag niét"

304 stemmen
Hayen waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge ontvangt zondagavond om 18u30 KRC Genk. De druk ligt bij de landskampioen, want verliezen is uit den boze. Trainer Nicky Hayen blikte vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: De Mil wisselt drie keer, Genk met onuitgegeven elftal

Alle druk bij Club Brugge

Het verschil tussen Club Brugge en KRC Genk bedraagt 4 punten, al heeft Racing Genk nog een bonus van een half punt. Het is dus zaak voor Club Brugge om zeker niet te verliezen tegen de grote concurrent.

Hayen weet dat het een belangrijke wedstrijd is. "Richtinggevend, maar niet beslissend. Eigenlijk mogen wij geen enkele match verliezen", vertelde Hayen op zijn persbabbel. 

Tegen RSC Anderlecht was Club Brugge heel dominant en wonnen ze met 2-0. Blauw-Zwart hoopt op dergelijke zege, maar Racing Genk is een ploeg die momenteel sterker is dan Anderlecht. De tegenstand zal dus van een ander niveau zijn.

Genk met goed gevoel

Kan Club die prestatie van regen RSCA herhalen? "Dat kan zeker, maar we zullen wel honderd procent moeten zijn. Elke pass, elk duel, elke tweede bal… We hebben al zo vaak getoond tot wat we in staat zijn", vertelde hij.

Voor Genk is een punt ook goed, alle druk ligt bij Club Brugge. "Genk heeft natuurlijk een comfortabeler gevoel dan wij. Het klopt dat we niet mogen verliezen, maar dat geldt eigenlijk voor eender welke match in deze play-offs."

Hayen kreeg ook een vraag over RSCA, Antwerp en AA Gent, die nul punten tellen. "Dat sommige ploegen weinig weerwerk bieden? Nu is dat misschien het geval, maar zij hebben ook hun eergevoel. Ik denk niet dat er ook maar één ploeg is die zich zomaar naar de slachtbank wil laten leiden.”

Gaat Club winnen van Genk?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

71
71
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

0
0
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

43
43
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

28
28
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

77
77
Club Brugge in paniek: transferbom niet meer te stoppen

Bij Club Brugge groeit één dossier uit tot het grote transferverhaal van de zomer. ...

738
738
STVV bevestigt fraaie transferslag, OHL laat aanvaller gaan

Terwijl de start van het WK met rasse schreden nadert, zijn de ploegen in de Jupiler Pro League al ...

47
47
Twijfels na Duivels experiment: "Hij blijft risicopatiënt"

De driemansdefensie van Rudi Garcia heeft dinsdag goed uitgepakt bij de Rode Duivels. De kans is dan ...

312
312
'Atlético drukt door: Club Brugge-deal van 30 miljoen'

Club Brugge sneuvelde afgelopen seizoen in de tussenronde van de Champions League tegen ...

532
532
'Kompany geeft persoonlijke zegen: dubbele toptransfer Bayern'

Bayern München heeft een grandioos seizoen achter de rug in Duitsland. In de komende jaargang ...

90
90
Nederland ontdekt Hans Vanaken: duidelijk oordeel

De Rode Duivels willen tijdens het komende WK uitgroeien tot één van de positieve ...

539
539
Nieuwe naam staat op bij Duivels: ex-bondscoach lyrisch

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun voorlaatste oefenwedstrijd in aanloop naar het ...

341
341
Napoli-voorzitter dropt bom omtrent Lukaku en De Bruyne

Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne focussen zich op het WK met de Rode Duivels. Nadien keren ze terug ...

255
255
Antwerp strikt spits, Standard stuurt grote naam door

Royal Antwerp FC weet nog steeds wat de toekomst brengt. Er is heel veel onzekerheid. De club blijft ...

225
225
STVV heeft prijs en legt sterkhouder langer onder contract

Bij STVV hebben ze heel veel kwaliteit rondlopen, maar daardoor is er ook heel veel interesse. De ...

45
45
'Antwerp lanceert zomeroffensief: 3 vliegen in 1 klap'

Hoewel het rommelt in de bestuurskamer kan Antwerp niet bij de pakken blijven zitten. Na alweer een ...

169
169
Peter Vandenbempt slaat VRT-kijker met totale verstomming

Nog voor de eerste bal is getrapt op het WK, heeft Peter Vandenbempt al voor een verrassing gezorgd. ...

337
337
Joma trapt na richting Anderlecht: "Sporting onwaardig"

RSC Anderlecht presenteerde donderdag de nieuwe outfit voor volgend seizoen. Na zeven jaar slaan de ...

645
645
Frankrijk voor de bijl: Jonge Duivels naar finale EK U17

Terwijl de Rode Duivels zich klaarstomen voor het WK, spelen hun toekomstige opvolgers momenteel het ...

445
445
Coucke gaat helemaal los in interview: "Het moet stoppen!"

Marc Coucke heeft nog steeds meerdere hangijzers in het vuur hangen. Zijn meest bekende, in ...

416
416
'Onwaarschijnlijke uittocht Ajax: 21 spelers in etalage'

Ajax beleefde een zeer woelig en tegenvallend seizoen, waarin het pas op de valreep een Europees ...

196
196
Vanaken wil komaf maken met vloek bij Rode Duivels

De Rode Duivels oefenen zaterdag nog eens tegen Tunesië, maar daarna begint het echte werk. Er ...

119
119
Beerschot verrast: ervaren rot moet vertrekken

Beerschot mocht dit seizoen lange tijd dromen van een terugkeer naar de Jupiler Pro League, maar die ...

128
128
Nieuwe marktwaardes JPL: Tzolis breekt alle records

De zomermercato komt eraan en voor heel wat Belgische clubs belooft die zeer druk te worden. Met het ...

665
665
'STVV krijgt volgende transferaanbieding binnen'

STVV was dé revelatie van het seizoen in de Jupiler Pro League. De Kanaries sloten het ...

150
150
'Tedesco haalt vergeten Rode Duivel naar nieuwe club'

Sinds hij begin 2025 opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels zat Domenico Tedesco ...

149
149

Meer sportnieuws