Hayen waarschuwt Club Brugge: "Dat mag niét"

door
Hayen waarschuwt Club Brugge:

Club Brugge ontvangt zondagavond om 18u30 KRC Genk. De druk ligt bij de landskampioen, want verliezen is uit den boze. Trainer Nicky Hayen blikte vooruit naar het treffen met de leider uit de Jupiler Pro League.

LEES OOK: Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

Alle druk bij Club Brugge

Het verschil tussen Club Brugge en KRC Genk bedraagt 4 punten, al heeft Racing Genk nog een bonus van een half punt. Het is dus zaak voor Club Brugge om zeker niet te verliezen tegen de grote concurrent.

Hayen weet dat het een belangrijke wedstrijd is. "Richtinggevend, maar niet beslissend. Eigenlijk mogen wij geen enkele match verliezen", vertelde Hayen op zijn persbabbel. 

Tegen RSC Anderlecht was Club Brugge heel dominant en wonnen ze met 2-0. Blauw-Zwart hoopt op dergelijke zege, maar Racing Genk is een ploeg die momenteel sterker is dan Anderlecht. De tegenstand zal dus van een ander niveau zijn.

Genk met goed gevoel

Kan Club die prestatie van regen RSCA herhalen? "Dat kan zeker, maar we zullen wel honderd procent moeten zijn. Elke pass, elk duel, elke tweede bal… We hebben al zo vaak getoond tot wat we in staat zijn", vertelde hij.

Voor Genk is een punt ook goed, alle druk ligt bij Club Brugge. "Genk heeft natuurlijk een comfortabeler gevoel dan wij. Het klopt dat we niet mogen verliezen, maar dat geldt eigenlijk voor eender welke match in deze play-offs."

Hayen kreeg ook een vraag over RSCA, Antwerp en AA Gent, die nul punten tellen. "Dat sommige ploegen weinig weerwerk bieden? Nu is dat misschien het geval, maar zij hebben ook hun eergevoel. Ik denk niet dat er ook maar één ploeg is die zich zomaar naar de slachtbank wil laten leiden.”

Gaat Club winnen van Genk?

Meest recent

Grote verandering: hier zal CL vanaf 2027 te zien zijn

De voorbije jaren moest de Belgische voetbalfan zich al stevig aanpassen om naar voetbal te kunnen ...

12
12
'Garcia schokt: 2 certitudes vallen nog uit de boot voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden. In de komende weken zullen de eerste selecties voor ...

39
39
Lukaku biedt zichzelf aan: pikante toptransfer lonkt

Romelu Lukaku werkt nog steeds in België aan zijn terugkeer, nadat eind maart een nieuwe ...

59
59
Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

12
12
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

36
36
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

105
105
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

58
58
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

39
39
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

156
156
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

263
263
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

67
67
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

204
204
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

220
220
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

249
249
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

251
251
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

44
44
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

327
327
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

25
25
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

214
214
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

29
29
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

563
563
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

228
228
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

425
425
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

330
330
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

661
661

Meer sportnieuws