STVV vangt wéér bot: "Hij zal niet de coach worden"

door
STVV vangt wéér bot:

STVV speelde paniekvoetbal van de zuiverste soort na de 0-3 tegen KV Kortrijk. Felice Mazzu werd ontslagen en ondertussen zoeken ze een nieuwe coach. Maar die zoektocht loopt zoals verwacht bijzonder moeilijk.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Geen Grosjean

Jonas De Roeck, Wouter Vrancken en Bernd Hollerbach weigerden. Het Belang van Limburg weet dat Marc Grosjean naast Hernan Losada ook een piste was. Maar beiden gaan het ook niet worden.

Frédéric De Meyer is nu interimtrainer en werkte met die laatste twee samen. "Grosjean is 66 jaar en staat op zijn leeftijd niet meer te springen voor een job in het voetbal, dat weet ik. Met Losada had ik de voorbije dagen bewust geen rechtstreeks contact. Hij wordt het niet, hoorde ik? Dat is tussen hem en de clubleiding. Ik wacht af, ik ga ervan uit dat mijn interimjob voor een heel korte termijn is en dat we volgende week een nieuwe T1 hebben", zei hij aan Het Belang van Limburg.

Zoektocht verloopt moeilijk

Het is geen verrassing dat veel trainers afhaken. Dat komt onder meer omdat er weinig te winnen valt. STVV in de Jupiler Pro League houden is geen grootse prestatie met deze kern en als er toch een degradatie zou volgen, dan is dat niet goed voor een carrière van een coach. Bovendien is er eigenlijk geen tijd om bepaalde zaken in de ploeg te slijpen.

Mazzu werd ontslagen na de 0-3 tegen KV Kortrijk. Nochtans boekte hij voordien drie zeges in vier matchen. De resultaten onder Mazzu waren gemiddeld goed voor een tiende tot elfde plaats. Alleen was de start van het seizoen onder Christian Lattanzio met een 3 op 18 dramatisch. Daardoor was er geen marge meer en dat nekte de Kanaries.

Gaat STVV een Belgische trainer aanstellen?

Meest recent

Still kondigt veranderingen aan: "Dat zou dom zijn"

Bij Anderlecht staat er donderdag heel wat druk op de ketel, want na de zwakke resultaten van de ...

22
22
Opvallend: Club Luik zet na 2 dagen streep door transfer

Het slot van de mercato betekent voor veel clubs dat ze nog snel snel op zoek moeten naar ...

8
8
KV Mechelen zet Anderlecht en co een hak met contract

KV Mechelen is de voorbije weken weggezakt uit de top zes na een drie op vijftien, maar mag nog ...

58
58
'Verrassende transfer Frutos: dit wordt zijn nieuwe functie'

Nicolas Frutos staat op het punt om een opmerkelijke transfer te maken. Woensdag bevestigde La ...

74
74
KRC Genk krijgt stevige waarschuwing over nieuwe aanwinst

Bij KRC Genk beleefden ze uiteindelijk een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky en ...

124
124
'Club en Anderlecht grepen naast komst Guiagon'

Charleroi is bezig aan een zeer straffe reeks. Het is in de competitie opgeklommen naar de zesde ...

133
133
PSV-fan Van Gerwen breekt: Nieuw privédrama schokt

Michael van Gerwen staat bekend als een man die zelden mist. Op het dartbord is hij meedogenloos, ...

48
48
Go Ahead Eagles brengt verrassend Belgisch transfernieuws

Go Ahead Eagles was de voorbije jaren één van de revelaties in Nederland. Het wist ...

22
22
Dé waanzinnige top vijf van RC Genk: “Absolute wereldklasse”

KRC Genk heeft een voortreffelijke jeugdopleiding. De Limburgers lieten al héél wat ...

269
269
Oosting komt met enorme dompers voor Antwerp

Royal Antwerp FC haalde Rein Van Helden weg bij STVV, maar daar bleef het bij. Nochtans kon de ploeg ...

306
306
'Rodriguez (ex-Real) op zucht van zeer knappe transfer'

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

25
25
Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

341
341
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

39
39
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

236
236
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

212
212
Tinder-match met Van Gucht krijgt hallucinante wending

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

36
36
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

70
70
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

25
25
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

472
472
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

173
173
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

210
210
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

80
80
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

241
241
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

251
251
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

135
135

Meer sportnieuws