STVV vangt wéér bot: "Hij zal niet de coach worden"

door
STVV vangt wéér bot:

STVV speelde paniekvoetbal van de zuiverste soort na de 0-3 tegen KV Kortrijk. Felice Mazzu werd ontslagen en ondertussen zoeken ze een nieuwe coach. Maar die zoektocht loopt zoals verwacht bijzonder moeilijk.

LEES OOK: Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Geen Grosjean

Jonas De Roeck, Wouter Vrancken en Bernd Hollerbach weigerden. Het Belang van Limburg weet dat Marc Grosjean naast Hernan Losada ook een piste was. Maar beiden gaan het ook niet worden.

Frédéric De Meyer is nu interimtrainer en werkte met die laatste twee samen. "Grosjean is 66 jaar en staat op zijn leeftijd niet meer te springen voor een job in het voetbal, dat weet ik. Met Losada had ik de voorbije dagen bewust geen rechtstreeks contact. Hij wordt het niet, hoorde ik? Dat is tussen hem en de clubleiding. Ik wacht af, ik ga ervan uit dat mijn interimjob voor een heel korte termijn is en dat we volgende week een nieuwe T1 hebben", zei hij aan Het Belang van Limburg.

Zoektocht verloopt moeilijk

Het is geen verrassing dat veel trainers afhaken. Dat komt onder meer omdat er weinig te winnen valt. STVV in de Jupiler Pro League houden is geen grootse prestatie met deze kern en als er toch een degradatie zou volgen, dan is dat niet goed voor een carrière van een coach. Bovendien is er eigenlijk geen tijd om bepaalde zaken in de ploeg te slijpen.

Mazzu werd ontslagen na de 0-3 tegen KV Kortrijk. Nochtans boekte hij voordien drie zeges in vier matchen. De resultaten onder Mazzu waren gemiddeld goed voor een tiende tot elfde plaats. Alleen was de start van het seizoen onder Christian Lattanzio met een 3 op 18 dramatisch. Daardoor was er geen marge meer en dat nekte de Kanaries.

Gaat STVV een Belgische trainer aanstellen?

Meest recent

'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

6
6
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

13
13
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

26
26
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

192
192
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

80
80
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

96
96
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

28
28
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

49
49
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

106
106
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

110
110
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

213
213
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

187
187
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

36
36
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

187
187
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

20
20
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

46
46
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

273
273
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

88
88
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

44
44
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

118
118
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

177
177
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

41
41
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

122
122
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

152
152
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

168
168

Meer sportnieuws