Anderlecht krijgt hoopgevend nieuws uit ziekenboeg

405
Anderlecht krijgt hoopgevend nieuws uit ziekenboeg

Anderlecht slaagde er tot dusver nog niet echt in om een vuist te maken in de play-offs. Dat voorspelt weinig goeds voor de bekerfinale tegen Club Brugge op 4 mei, wanneer Besnik Hasi wel een paar pionnen hoopt te recupereren. Maar of dat ook zal lukken?

Nadat ze de afgelopen maanden reeds geregeld geteisterd werden door fysieke perikelen hoopten de Brusselaars bespaard te blijven van verder onheil eens het om de knikkers ging. In plaats daarvan is er evenwel alweer sprake van een blessuregolf in het Lotto Park, waar de ziekenboeg andermaal volzit.

LEES OOK: 'Bruno haalt gram: Anderlecht kan cashen op Stroeykens'

Duimen voor Degreef

Zo kon Hasi in de voorbije twee matchen niet rekenen op Jan Vertonghen, achter wiens naam wekelijks een vraagteken zal staan. Ondertussen belandden ook Mats Rits, Mario Stroeykens en Moussa N'Diaye in de lappenmand. Dat eerste duo dreigt alvast niet tijdig opgelapt te geraken voor de bekerfinale.

Ook voor N'Diaye wordt het een race tegen de klok. En voor Killian Sardella, die vlak voor de play-offs uitviel, komt de match van het jaar wellicht eveneens te vroeg. Tot slot kon Hasi tot dusver evenmin een beroep doen op Tristan Degreef, die al sinds eind februari geveld is door een vervelende rugblessure.

Hasi heeft haast

Voor hem schijnt er volgens Het Nieuwsblad nu stilaan licht aan het einde van de tunnel. Al blijft het wel nog opletten geblazen. "Degreef zou sneller kunnen terugkeren, maar een rugblessure blijft delicaat", waarschuwt de krant voor een eventuele terugval. Het zou dit seizoen al de zoveelste zijn in Neerpede.

Iets wat ook Hasi maar al te goed beseft. "Hij blijft een veeleisende coach, maar begrijpt dat hij nu niet moet forceren", besluit de krant, die zich toch afvraagt hoelang de trainer dat nog zal volhouden. Extra druk op de alsmaar meer gecontasteerde medische staf kan Paars-Wit niettemin missen als kiespijn.

Degreef kan de oplossing zijn voor RSCA

Meest recent

Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

1
1
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

3
3
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

34
34
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

96
96
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

50
50
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

49
49
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

507
507
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

66
66
Databureau voorspelt stunt van Club Brugge in CL

Nadat het woensdag PSV over de knie legde verzamelde Club Brugge na vier speeldagen al negen punten ...

111
111
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

67
67
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

31
31
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

335
335
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

360
360
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-0 zegde ...

201
201
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

342
342
Brandon Mechele schiet raak met heel bijzonder nieuws

Brandon Mechele beleeft bijzonder mooie dagen. De verdediger van Club Brugge knokte zich na een ...

308
308
'De Bruyne krijgt bekende naam als nieuwe trainer'

Voor Napoli werd het woensdag alweer een pijnlijke avond in de Champions League. Kevin De Bruyne en ...

77
77
Leko: "Hij speelt volgend seizoen niet meer bij ons"

Dat er met Club Brugge rekening gehouden moet worden op het Europese toneel, bleek woensdagavond nog ...

339
339
'Vermeeren bezorgt Antwerp enorme tegenslag'

Donderdag wordt er nog gevoetbald in de Europa League en Conference League, maar daarna gaat het ...

114
114
Anderlecht heeft 'nieuwe Doku': "Minstens even ver"

Het is voor Anderlecht tot dusver een wisselvallig seizoen. Nadat het een uitstekende zomer kende en ...

128
128
Vermant legt straffe ambitie voor WK U17 op tafel

In de loop van donderdag zal de selectie bekend gemaakt worden van de Belgische U17, die van 19 ...

43
43
Weer geen Tresoldi bij Duitsland: Klopp moet uitleg geven

Nicolo Tresoldi heeft zich woensdagavond nog maar eens laten zien in de Champions League. De spits ...

319
319
'Club gaat transferstrijd aan met Juve en Dortmund'

Club Brugge is alweer geweldig aan het seizoen begonnen, want het staat aan de leiding in de Jupiler ...

203
203
Ronaldo dropt bom en stopt bij Portugal

Portugal nam tijdens het vorige interlandluik een geweldige start in de Nations League, want het ...

125
125
TRANSFERUURTJE: 'Essevee shopt bij Club, Kane heeft beslist'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

61
61

Meer sportnieuws