Anderlecht krijgt hoopgevend nieuws uit ziekenboeg

door
Anderlecht krijgt hoopgevend nieuws uit ziekenboeg

Anderlecht slaagde er tot dusver nog niet echt in om een vuist te maken in de play-offs. Dat voorspelt weinig goeds voor de bekerfinale tegen Club Brugge op 4 mei, wanneer Besnik Hasi wel een paar pionnen hoopt te recupereren. Maar of dat ook zal lukken?

Nadat ze de afgelopen maanden reeds geregeld geteisterd werden door fysieke perikelen hoopten de Brusselaars bespaard te blijven van verder onheil eens het om de knikkers ging. In plaats daarvan is er evenwel alweer sprake van een blessuregolf in het Lotto Park, waar de ziekenboeg andermaal volzit.

LEES OOK: 'Taravel grijpt in: vier slachtoffers bij Anderlecht'

Duimen voor Degreef

Zo kon Hasi in de voorbije twee matchen niet rekenen op Jan Vertonghen, achter wiens naam wekelijks een vraagteken zal staan. Ondertussen belandden ook Mats Rits, Mario Stroeykens en Moussa N'Diaye in de lappenmand. Dat eerste duo dreigt alvast niet tijdig opgelapt te geraken voor de bekerfinale.

Ook voor N'Diaye wordt het een race tegen de klok. En voor Killian Sardella, die vlak voor de play-offs uitviel, komt de match van het jaar wellicht eveneens te vroeg. Tot slot kon Hasi tot dusver evenmin een beroep doen op Tristan Degreef, die al sinds eind februari geveld is door een vervelende rugblessure.

Hasi heeft haast

Voor hem schijnt er volgens Het Nieuwsblad nu stilaan licht aan het einde van de tunnel. Al blijft het wel nog opletten geblazen. "Degreef zou sneller kunnen terugkeren, maar een rugblessure blijft delicaat", waarschuwt de krant voor een eventuele terugval. Het zou dit seizoen al de zoveelste zijn in Neerpede.

Iets wat ook Hasi maar al te goed beseft. "Hij blijft een veeleisende coach, maar begrijpt dat hij nu niet moet forceren", besluit de krant, die zich toch afvraagt hoelang de trainer dat nog zal volhouden. Extra druk op de alsmaar meer gecontasteerde medische staf kan Paars-Wit niettemin missen als kiespijn.

Degreef kan de oplossing zijn voor RSCA

Meest recent

Leko maakt Club Brugge-speler kapot: “Einde verhaal?”

Club Brugge kende een desastreuze eerste helft tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kwam op ...

10
10
Spanning in CPL: Beveren viert en balende Vanderhaeghe

SK Beveren blijft nog wat verder bouwen aan zijn droomseizoen. Op de Freethiel werd nu ook ...

11
11
Club Brugge krijgt driedubbele mokerslag tegen STVV

Club Brugge en Sint-Truiden VV bekampen elkaar op Stayen en Blauw-Zwart kreeg nog voor rust een ...

78
78
Kompany haalt ongezien uit en breekt records met Bayern

Vincent Kompany zit op een roze wolk bij Bayern München. De Belgische oefenmeester won midweeks ...

42
42
Ex-Antwerp-speler duwt Saelemaekers kopje onder

AC Milan nam het in eigen huis op tegen Udinese. Bij de thuisploeg speelden Koni De Winter en Alexis ...

5
5
Standard krijgt ferme uppercut van Westerlo

Standard Luik nam het in Sclessin op tegen Westelro namens de Europe Play-Offs. De Rouches kregen ...

28
28
'Anderlecht slaat toe: droomtransfer in stroomversnelling'

De eindsprint van het seizoen loopt, maar achter de schermen werkt Anderlecht ook aan volgend jaar. ...

190
190
Kompany verbreekt 54 jaar oud record bij Bayern München

Vincent Kompany is op jonge leeftijd al uitgegroeid tot een van de beste trainers in Europa. Hij ...

160
160
'KRC Genk laat oog vallen op pion van Kompany'

KRC Genk is een club met een zeer goed scoutingsapparaat. De Limburgers leverden de afgelopen jaren ...

174
174
Leko maakt basisploeg bij Club Brugge bekend

Om 20u45 nemen STVV en Club Brugge het tegen elkaar op. Vooral Blauw-Zwart moet tonen dat het ...

67
67
Arsenal met enorme zorgen: Arteta luidt alarmbel

Arsenal maakt zich grote zorgen. De Gunners verloren met 1-2 van Bournemouth en dat is zeer hard ...

24
24
Genk-fan Luca Brecel breekt stilte met pittige onthulling

Na zijn historische wereldtitel leek de wereld aan zijn voeten te liggen, maar voor Luca Brecel ...

47
47
Zeleni komt met zeer straf transferverhaal over Union SG

Union SG haalde in januari Besfort Zeneli voor heel wat miljoenen euro's naar het Dudenpark. De ...

28
28
Neymar mee naar het WK? Ancelotti schept duidelijkheid

Brazilië trekt voor het eerst sinds lange tijd niet als favoriet naar een WK. De Brazilianen ...

29
29
Euvrard ziet pijnpunt bij Standard: "Is niet normaal"

Standard hoopt tegen KVC Westerlo een volgende zege te boeken. De fans lopen niet warm voor de ...

54
54
Cercle Brugge na vlotte zege bijna zeker van het behoud

In de Jupiler Pro League en Challenger Pro League stonden er twee belangrijke degradatieduels op het ...

75
75
Bayern München kan de titel nu al ruiken in de Bundesliga

In de Bundesliga en Premier League stonden er een aantal matchen op het programma. In Duitsland was ...

29
29
Van Gucht en Valentine zorgen voor flinke opschudding

Opnieuw zorgt Ruben Van Gucht voor ophef, dit keer niet door zijn werk op televisie maar door ...

73
73
Taravel geeft oorzaak voor blessures Camara

RSC Anderlecht weet wat het morgen moet doen tegen AA Gent: winnen. De Brusselaars moeten het weer ...

69
69
De Mil bijzonder misnoegd: "Waar halen ze het?!

AA Gent heeft sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck twee keer de Champions' Play-Offs gehaald. ...

112
112
Anderlecht hoopt op uitgaande transfer: "Alles is mogelijk"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer een stevige schoonmaak volgen. De Brusselaars hopen een aantal ...

163
163
'Juventus gaat voor zes absolute knaltransfers'

Juventus is al jaren op de dool. De Oude Dame wil daar verandering in gaan brengen. De Italiaanse ...

58
58
Weldra transferdeal tussen AA Gent en Cercle Brugge?

Het is april en dan begint de transfermolen inzake transfers steeds meer te draaien. De Belgische ...

257
257
Arsenal met grote zorgen na nieuwe optater

Arsenal wil dit jaar na ruim 20 jaar eindelijk nog eens landskampioen worden. De Gunners hoopten ...

36
36
'Standard kan eindelijk cashen: twee hete transferdossiers'

Standard is een club die de komende jaren weer aansluiting wil vinden met de Belgische subtop. De ...

82
82

Meer sportnieuws