Anderlecht krijgt hoopgevend nieuws uit ziekenboeg

405 stemmen
Anderlecht krijgt hoopgevend nieuws uit ziekenboeg

Anderlecht slaagde er tot dusver nog niet echt in om een vuist te maken in de play-offs. Dat voorspelt weinig goeds voor de bekerfinale tegen Club Brugge op 4 mei, wanneer Besnik Hasi wel een paar pionnen hoopt te recupereren. Maar of dat ook zal lukken?

Nadat ze de afgelopen maanden reeds geregeld geteisterd werden door fysieke perikelen hoopten de Brusselaars bespaard te blijven van verder onheil eens het om de knikkers ging. In plaats daarvan is er evenwel alweer sprake van een blessuregolf in het Lotto Park, waar de ziekenboeg andermaal volzit.

LEES OOK: Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Duimen voor Degreef

Zo kon Hasi in de voorbije twee matchen niet rekenen op Jan Vertonghen, achter wiens naam wekelijks een vraagteken zal staan. Ondertussen belandden ook Mats Rits, Mario Stroeykens en Moussa N'Diaye in de lappenmand. Dat eerste duo dreigt alvast niet tijdig opgelapt te geraken voor de bekerfinale.

Ook voor N'Diaye wordt het een race tegen de klok. En voor Killian Sardella, die vlak voor de play-offs uitviel, komt de match van het jaar wellicht eveneens te vroeg. Tot slot kon Hasi tot dusver evenmin een beroep doen op Tristan Degreef, die al sinds eind februari geveld is door een vervelende rugblessure.

Hasi heeft haast

Voor hem schijnt er volgens Het Nieuwsblad nu stilaan licht aan het einde van de tunnel. Al blijft het wel nog opletten geblazen. "Degreef zou sneller kunnen terugkeren, maar een rugblessure blijft delicaat", waarschuwt de krant voor een eventuele terugval. Het zou dit seizoen al de zoveelste zijn in Neerpede.

Iets wat ook Hasi maar al te goed beseft. "Hij blijft een veeleisende coach, maar begrijpt dat hij nu niet moet forceren", besluit de krant, die zich toch afvraagt hoelang de trainer dat nog zal volhouden. Extra druk op de alsmaar meer gecontasteerde medische staf kan Paars-Wit niettemin missen als kiespijn.

Degreef kan de oplossing zijn voor RSCA

Meest recent

"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

34
34
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

56
56
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

200
200
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

74
74
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

78
78
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

143
143
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

177
177
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

188
188
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

62
62
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

148
148
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

290
290
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

373
373
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

81
81
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

538
538
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

78
78
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

448
448
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

644
644
'Club Brugge richt pijlen op Nigeriaanse flankaanvaller'

Zowel op uitgaand als inkomend vlak wordt er deze zomer heel wat verkeer verwacht bij Club Brugge. ...

249
249
Anderlecht-fans reageren massaal op vertrek van Goto

De eerste grote uitgaande transfer van deze zomermercato is een feit. Via de officiële kanalen ...

305
305
Hugo Broos beroert tot tranen toe met tragisch verhaal

Hugo Broos heeft in zijn carrière al zowat alles meegemaakt. Maar vanavond, wanneer ...

102
102
'Anderlecht zoekt T1: topkandidaat Sibierski haakt af'

Op uitgaand vlak zit er stilaan schot in de zaak, maar inkomende dossiers wist RSC Anderlecht tot op ...

927
927
'Grote kuis in Anderlecht: abrupte exit in de maak'

Nadat het eerder al een aantal huurlingen uitzwaaide, en enkele aflopende contracten niet meer ...

496
496
Vlak voor WK: De Wever slaat voetbalfans met verstomming

Opvallende beelden vanuit de Wetstraat 16, waar Bart De Wever zich vlak voor de openingswedstrijd ...

154
154
'Club Brugge aast op dubbelslag bij PSG'

Bij Club Brugge lijkt er deze zomer heel wat te gaan bewegen. Het zal vervangers moeten vinden voor ...

461
461
Vossen ziet Genk goudmijn aanboren op transfermarkt

Jelle Vossen is nog op zoek naar een nieuwe uitdaging. De 37-jarige spits nam enkele weken geleden ...

613
613

Meer sportnieuws