'Verrassende wending op komst omtrent Théo Leoni'

door
'Verrassende wending op komst omtrent Théo Leoni'

Théo Leoni kent een vreemd seizoen bij RSC Anderlecht. Hij speelde nog best vaak onder Brian Riemer, maar dat is minder het geval onder David Hubert en Besnik Hasi. Gaat de middenvelder bijtekenen, vertrekken of nog een jaar blijven?

LEES OOK: Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Leoni-dossier zorgt voor spanning

Leoni heeft een contract dat afloopt in de zomer van 2026. De centrale middenvelder zat al aan tafel met Olivier Renard om dat te verlengen, maar de speler sprak héél opvallende taal bij de persbabbel voor de match tegen Fenerbahçe.

"Het zijn mijn makelaars die zich daarmee bezighouden. Zij proberen daar het maximum voor mij uit te halen, het zijn geen clubmakelaars. Ik doe alles voor Anderlecht en ik bekijk het nu match per match. Nogmaals, mijn makelaars houden zich daarmee bezig. Ik ben fier om voor Anderlecht te spelen", klonk het toen. 

Ondertussen is er geen schot in de zaak gekomen. Paars-Wit wil hem aan boord houden tot medio 2030, maar Leoni speelt sinds die woorden niet vaak meer. La Dernière Heure weet dat Anderlecht rustig blijft in de zaak. 

Wat brengt de toekomst?

Leoni lijkt af te willen wachten wat de sportieve plannen zijn met hem, want hij komt al een tijdje weinig aan spelen toe. Opvallend: de kans is niet uitgesloten dat Anderlecht hem aan boord zal houden tot de zomer van 2026 en hem dan gratis laat gaan, wat ook een vreemde piste zou zijn. Dat komt omdat het loon niet al te hoog ligt.

Renard was van mening dat Fredberg dit dossier al had moeten oplossen. Een vreemde redenering. Leoni tekende op 22 mei 2023 pas een nieuw contract tot medio 2026, Fredberg werd oktober 2024 ontslagen. Renard heeft dus bijna twee jaar de tijd om een akkoord te vinden. Hij is dus aan zet om de speler te overtuigen van het project.

Zal Leoni bijtekenen?

Meest recent

Mazzu verrast: plots heel ander Anderlecht

OH Leuven is de laatste weken zeker niet onaardig bezig. Vorig week verloren ze nog nipt van Club ...

91
91
‘Svilar grof wild: AS Roma krijgt héél pikant voorstel

Mile Svilar is een van de beste keepers in de Serie A. De doelman van AS Roma zou de club in de ...

22
22
Plat verklapt: "Daarom spelen we graag voor Beerschot"

Beerschot vecht met KV Kortrijk, Lommel SK, Patro Eisden en RFC Luik voor de tweede plaats in de ...

30
30
Standard doet slechte zaak na draak van een wedstrijd

Standard en La Louvière namen het vanavond op tegen elkaar. Een zeer belangrijke partij voor ...

60
60
KRC Genk evenaart record: De Condé wil méér

We haalden gisteren aan dat KRC Genk zijn strafste Europese campagne ooit is aan het afwerken. Head ...

119
119
Bosz looft Belgische diamant: "Een zeer goede zaak"

Bij PSV hebben ze een geweldige geschiedenis inzake Belgische spelers. Eric Gerets, Luc Nilis, Timmy ...

40
40
Club Brugge is gewaarschuwd: "Zo gaan we niet spelen"

Sporting Charleroi speelt dit weekend in eigen huis tegen Club Brugge. Als ze nog een kans willen ...

146
146
"Van Ajax naar Anderlecht? Dat moet hij direct doen!"

RSC Anderlecht is op zoek naar een sportief directeur die dicht bij het eerste elftal staat en niet ...

278
278
Groot schandaal in Challenger Pro League: "Illegale praktijken"

Het voetbal is al vele jaren de weg kwijt. De verhalen van ‘opvallende’ figuren die in ...

245
245
Top zes? Taravel wijst naar één speler

Bij RSC Anderlecht kunnen ze mits een zege tegen OH Leuven zo goed als zekerheid verschaffen over de ...

135
135
François ontkent zeer opvallend gerucht over Wilmots

Bij Standard nam Marc Wilmots afscheid van zijn rol als lid van de raad ven bestuur bij Standard. ...

77
77
'Anderlecht gooit deur open: Vrancken naar Lotto Park?'

Wouter Vrancken duikt alweer op bij Anderlecht. Zijn naam valt bijna automatisch zodra paars-wit ...

644
644
STVV de strafste, KRC Genk dramatisch

Voor het seizoen spreken heel wat clubs altijd de ambitie uit om beter te doen. Zeker als er veel ...

107
107
Vrancken lacht 'probleem' weg: "Begint op een soap te lijken”

STVV neemt het dit weekend op tegen Royal Antwerp FC. De Kanaries zijn de grote favoriet in dit ...

105
105
'Anderlecht en JPL-rivalen zetten zinnen op nieuwe smaakmaker'

RSC Anderlecht heeft komende zomer heel wat werk. De nieuwe sportief directeur zal samen met de ...

181
181
'Club Brugge loopt jackpot mis: Inter casht op Stankovic'

Mede dankzij de fraaie campagne in de Champions League zal de kassa straks weer flink rinkelen bij ...

272
272
Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

Na een schamele drie op 18 heeft Antwerp dringend nog eens nood aan een zege. Gemakkelijker gezegd ...

149
149
'Recordzomer wenkt: totale uitverkoop bij KRC Genk'

KRC Genk kwalificeerde zich donderdag voor de achtste finale van de Europa League, waar een aantal ...

137
137
'STVV houdt adem in: Vrancken richting Anderlecht?'

Het ziet er momenteel naar uit dat RSC Anderlecht de aanstelling van een nieuwe hoofdcoach dan toch ...

473
473
De Mil moet puzzelen: rampscenario AA Gent komt uit

Na de collectieve offday tegen Cercle Brugge rekent Rik De Mil op een reactie van zijn troepen. Dat ...

130
130
Bob Peeters krijgt warm eerbetoon na promotie

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

298
298
'Miljoenen uit Manchester: kassa rinkelt bij Club Brugge'

Atlético Madrid bleek een maatje te groot, maar Club Brugge mag toch terugblikken op een ...

502
502
Taravel slikt bittere pil: twee wissels bij Anderlecht?

RSC Anderlecht gaat zaterdag tegen OHL eindelijk nog eens op zoek naar een overwinning in eigen ...

402
402
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

240
240
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent en grijpt drastisch in

KAA Gent kreeg vorige speeldag een mokerslag van jewelste in de strijd om een plek in de top 6. In ...

406
406

Meer sportnieuws