'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

599 stemmen
'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

Het belooft een drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waar een aantal smaakmakers zouden kunnen gaan vertrekken. Eén van de spelers die de laatste tijd nadrukkelijk aan een transfer gelinkt wordt, is Ferran Jutgla.

De Spanjaard is de laatste weken uitstekend op dreef met zes goals in zijn laatste zes competitiewedstijden en gaat bovendien zijn laatste contractjaar in. De kans is dus reëel dat Club hem zal moeten verkopen en dan zal er een vervanger moeten komen.

LEES OOK: 'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge doet bod op oude bekende

Mogelijk zijn ze daar in Brugge nu al mee bezig. Club staat erom bekend vroeg aan zijn huiswerk te beginnen en volgens Afrikaanse bronnen maken ze al werk van een nieuwe spits. Ze zouden een bod neergelegd hebben voor Amady Camara.

De 19-jarige Malinees is momenteel nog aan de slag bij Sturm Graz, met wie hij eerder dit seizoen in de Champions League nog tegen Club speelde. Hij was bij de Oostenrijkse topclub tot dusver goed voor twee goals en twee assists in 44 wedstrijden.

6,5 miljoen om concurrentie af te troeven

Aan zijn statistieken is er dus nog werk, maar desondanks wordt Camara wel gezien als een speler met potentieel. Er zijn dan ook nog andere teams die aan zijn mouw trekken. FC Midtjylland, Atalanta, Fiorentina en Genoa zouden ook geïnteresseerd zijn.

Club wil hen echter te snel af zijn en zou al een bod van 6,5 miljoen euro neergelegd hebben. Het is nog niet duidelijk hoe Sturm Graz op dat bod reageert. Camara pakte in september ook al zijn eerste caps voor de Malinese nationale ploeg, waar onze landgenoot Tom Saintfiet hem liet debuteren.

Zou dat een goede transfer zijn van Club Brugge?

Meest recent

Punten van VN: drie buizen bij Duivels, zondebok krijgt 3 op 10

De Rode Duivels zijn vrij tegenvallend aan het WK begonnen. Tijdens hun openingsduel mochten ze ...

588
588
Rudi Garcia verbaast met uitspraken na België - Egypte

De Rode Duivels beginnen het WK 2026 met een 1-1 gelijkspel tegen Egypte. De eerste helft was niet ...

132
132
Tielemans onthult woorden tijdens de rust: sfeer bekend

De Rode Duivels hebben de eerste WK-wedstrijd in de Verenigde Staten gelijkgespeeld tegen Egypte. ...

99
99
Één Rode Duivel de redder: “Zo iemand heb je nodig!”

De Rode Duivels hebben 1-1 gespeeld tegen Egypte. De eerste helft was het zweten voor de Belgen en ...

83
83
Povere start België: invalbeurt Lukaku voorkomt WK-drama

De Rode Duivels hebben niet de beste start van hun WK genomen. Tegen een sterk en stug Egypte leek ...

75
75
Garcia laat wenkbrauwen fronsen: “Wat heeft hij misdaan?”

De Rode Duivels hebben het moeilijk tegen Egypte. Bij de rust keken de Belgen tegen een 0-1 ...

240
240
Nainggolan snoeihard voor Duivels na 'kinderlijke' helft

De Rode Duivels kijken bij de rust tegen een 0-1 achterstand aan. Een afstandsschot was buiten het ...

112
112
"Rampzalig" - Duivel afgemaakt na zorgwekkende eerste helft

De Rode Duivels hebben maandagavond hun WK 2026 op gang getrapt. Maar de eerste helft tegen Egypte ...

308
308
Commotie op WK: bondscoach vliegt buiten na één match

Het wereldkampioenschap is nog geen volledige speeldag ver, toch is het bij bepaalde landen al code ...

34
34
Aanwinst nummer vier: Union haalt revelatie uit eigen land

Union SG laat er tijdens de zomerse transferperiode geen gras over groeien. Nog voor de ...

98
98
Basiself Duivels: voetbalfans nemen één naam onder vuur

De Rode Duivels trappen om 21u hun WK-campagne op gang met een verraderlijk duel tegen Egypte. ...

85
85
'Sibierski vloekt: Anderlecht slikt koude douche op mercato'

RSC Anderlecht wil eerstdaags zijn nieuwe hoofdtrainer presenteren. In afwachting daarvan zit de ...

280
280
Dé stunt van het WK?! Kaapverdië houdt Spanje in bedwang

Op dag vijf van het wereldkampioenschap is de grootste stunt tot dusver een feit. Vooraf werd een ...

68
68
Opstelling Duivels bekend! Garcia hakt knoop in defensie door

Het wachten is voorbij: de Rode Duivels beginnen eindelijk aan hun campagne op het WK. In Seattle ...

182
182
"Hele wereld weet het" - Egyptenaren vrezen vier Duivels

De WK-stress bereikt stilaan een hoogtepunt, het aftellen is nu ook echt begonnen. Maandagavond ...

183
183
Rode Duivels verrast: 'Drastische ingreep voor WK-match'

Egypte lijkt net voor de WK-match tegen België een drastische beslissing te nemen. De speler ...

234
234
'Club Brugge tast in buidel: drie toptargets onderweg'

Club Brugge dreigt deze zomer een pak steunpilaren te verliezen, en dus is er op inkomend vlak werk ...

701
701
'KRC Genk vangt jackpot: Kompany laat kassa rinkelen'

Na een teleurstellend seizoen heeft KRC Genk heel wat werk aan de winkel. Op inkomend vlak plukten ...

282
282
'Arsenal shopt bij Club Brugge: plottwist rond Tzolis'

Club Brugge gaat een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van smaakmakers komen in ...

520
520
Lokeren rondt verrassende deal af met JPL-club

Sporting Lokeren heeft vandaag een volgende aanwinst aangekondigd. De Waaslanders gingen shoppen in ...

45
45
Rode Duivels beschikken plots over ‘nieuwe Kompany’

De Rode Duivels hebben achteraan niet meer de weelde van pakweg tien jaar geleden. Dat is ook geen ...

108
108
'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Schalke 04 speelt komend seizoen weer in de Bundesliga. De club heeft altijd een verleden gehad met ...

137
137
'Westerlo weigert eerste miljoenenbod'

Bij KVC Westerlo gaat er heel wat volk de club verlaten. De Kemphanen merken dat er heel veel ...

31
31
Rode Duivels, opgelet: Egyptenaar wil revanche tegen België

Egypte is vooral Omar Marmoush en Mohamed Salah. Toch staat er nog een aanvallende pion om in de ...

81
81
'Anderlecht drukt door: nieuwe coach én verdediger'

RSC Anderlecht begint binnen een week aan de fysieke proeven. De Brusselaars maken achter de ...

635
635

Meer sportnieuws