'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

door
'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

Het belooft een drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waar een aantal smaakmakers zouden kunnen gaan vertrekken. Eén van de spelers die de laatste tijd nadrukkelijk aan een transfer gelinkt wordt, is Ferran Jutgla.

De Spanjaard is de laatste weken uitstekend op dreef met zes goals in zijn laatste zes competitiewedstijden en gaat bovendien zijn laatste contractjaar in. De kans is dus reëel dat Club hem zal moeten verkopen en dan zal er een vervanger moeten komen.

LEES OOK: ‘Antwerp en Standard strijden om winterse toptransfer’

Club Brugge doet bod op oude bekende

Mogelijk zijn ze daar in Brugge nu al mee bezig. Club staat erom bekend vroeg aan zijn huiswerk te beginnen en volgens Afrikaanse bronnen maken ze al werk van een nieuwe spits. Ze zouden een bod neergelegd hebben voor Amady Camara.

De 19-jarige Malinees is momenteel nog aan de slag bij Sturm Graz, met wie hij eerder dit seizoen in de Champions League nog tegen Club speelde. Hij was bij de Oostenrijkse topclub tot dusver goed voor twee goals en twee assists in 44 wedstrijden.

6,5 miljoen om concurrentie af te troeven

Aan zijn statistieken is er dus nog werk, maar desondanks wordt Camara wel gezien als een speler met potentieel. Er zijn dan ook nog andere teams die aan zijn mouw trekken. FC Midtjylland, Atalanta, Fiorentina en Genoa zouden ook geïnteresseerd zijn.

Club wil hen echter te snel af zijn en zou al een bod van 6,5 miljoen euro neergelegd hebben. Het is nog niet duidelijk hoe Sturm Graz op dat bod reageert. Camara pakte in september ook al zijn eerste caps voor de Malinese nationale ploeg, waar onze landgenoot Tom Saintfiet hem liet debuteren.

Zou dat een goede transfer zijn van Club Brugge?

Meest recent

Still met goed én slecht nieuws: "Kan spelen tegen Antwerp"

RSC Anderlecht staat onder vuur. De resultaten zijn slecht, de coach werd ontslagen en de sportief ...

0
0
'Olaigbe (ex-Cercle en RSCA) verrast met nieuwe club'

De carrière van Kazeem Olaigbe zit duidelijk in een dipje. De Belgische flankaanvaller gaat ...

3
3
'Ontevreden Ronaldo maakt blits comeback in Europa'

De voorbije dagen is er in Saudi-Arabië een bom ontploft rond Cristiano Ronaldo. De Portugese ...

28
28
Edward Still: "Of hij trainer wordt van Anderlecht?"

Edward Still heeft zijn eerste persconferentie als trainer van RSC Anderlecht afgewerkt. De ...

93
93
Ruben Van Gucht gespot op Tinder en dat verrast velen

Ruben Van Gucht is op dit eigenste moment te zien op VRT. De journalist doet immers verslag van de ...

9
9
Noa Lang geeft dé reden voor bliksemvertrek bij Napoli

De wintermercato zit er in de meeste landen op. De voorbije maand hebben we heel wat opmerkelijke ...

24
24
Hubert kan revanche nemen: "Bleef wel mooie ervaring"

Deze week worden de heenwedstrijden in de halve finales van de Croky Cup afgewerkt. Woensdagavond ...

8
8
'Club Brugge hoopt: alsnog miljoenen voor flop?'

Club Brugge beleefde al bij al een vrij rustige wintermercato. Het haalde met Felix ...

239
239
'Anderlecht, Club en co te laat voor smaakmaker JPL'

We lijken dit seizoen enkele verrassingen te kunnen krijgen in de Champions' Play-Off. STVV blijft ...

131
131
La Louvière bevestigt bom rond Nicolas Frutos

La Louvière maakte de voorbije jaren een straffe opmars, want op twee jaar tijd ging het van ...

165
165
AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

53
53
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

213
213
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

92
92
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

90
90
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

115
115
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

344
344
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

96
96
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

456
456
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

265
265
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

53
53
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

71
71
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

211
211
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

474
474
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

579
579

Meer sportnieuws