'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

599 stemmen
'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

Het belooft een drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waar een aantal smaakmakers zouden kunnen gaan vertrekken. Eén van de spelers die de laatste tijd nadrukkelijk aan een transfer gelinkt wordt, is Ferran Jutgla.

De Spanjaard is de laatste weken uitstekend op dreef met zes goals in zijn laatste zes competitiewedstijden en gaat bovendien zijn laatste contractjaar in. De kans is dus reëel dat Club hem zal moeten verkopen en dan zal er een vervanger moeten komen.

LEES OOK: 'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Club Brugge doet bod op oude bekende

Mogelijk zijn ze daar in Brugge nu al mee bezig. Club staat erom bekend vroeg aan zijn huiswerk te beginnen en volgens Afrikaanse bronnen maken ze al werk van een nieuwe spits. Ze zouden een bod neergelegd hebben voor Amady Camara.

De 19-jarige Malinees is momenteel nog aan de slag bij Sturm Graz, met wie hij eerder dit seizoen in de Champions League nog tegen Club speelde. Hij was bij de Oostenrijkse topclub tot dusver goed voor twee goals en twee assists in 44 wedstrijden.

6,5 miljoen om concurrentie af te troeven

Aan zijn statistieken is er dus nog werk, maar desondanks wordt Camara wel gezien als een speler met potentieel. Er zijn dan ook nog andere teams die aan zijn mouw trekken. FC Midtjylland, Atalanta, Fiorentina en Genoa zouden ook geïnteresseerd zijn.

Club wil hen echter te snel af zijn en zou al een bod van 6,5 miljoen euro neergelegd hebben. Het is nog niet duidelijk hoe Sturm Graz op dat bod reageert. Camara pakte in september ook al zijn eerste caps voor de Malinese nationale ploeg, waar onze landgenoot Tom Saintfiet hem liet debuteren.

Zou dat een goede transfer zijn van Club Brugge?

Meest recent

‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

7
7
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

12
12
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

113
113
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

120
120
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

520
520
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

10
10
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

73
73
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

122
122
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

300
300
Doku hartelijk onthaald in Seattle; tweetal afwezig op training

Jérémy Doku is opnieuw bij de spelersgroep van de Rode Duivels. Na de geboorte van ...

73
73
Thibaut Courtois vol emotie na opvallende uitspraken

Op het veld staat hij onder enorme druk, maar achter de schermen lijkt Thibaut Courtois zich in een ...

43
43
Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

Daags na de start van de voorbereiding, heeft RSC Anderlecht dan toch een nieuwe trainer gevonden. ...

746
746
'Tzolis krijgt voorwaarde te horen voor droomtransfer'

Christos Tzolis vertoeft momenteel in Griekenland, maar hij met een aantal collega-internationals ...

263
263
Transferbommetje! 'Jelle Vossen vindt Belgische club'

Na een bijzonder lastig seizoen, nam Jelle Vossen enkele weken geleden op mooie wijze afscheid van ...

420
420
Blunder van Anderlecht? 'Nieuwe trainer brengt pure miserie'

Anderlecht zocht een trainer die meteen rust en structuur moet brengen. Alleen heeft Sporting nu met ...

698
698
WK-route Duivels voorspeld: wordt dít de volgende tegenstander?

De tweede speelronde van de groepsfase op het WK zit erop. Uiteraard kan er tijdens de slotspeeldag ...

283
283
Garcia met rug tegen muur: dubbele schok in basiself Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdagochtend nood aan een ruime en overtuigende zege tegen Nieuw-Zeeland. ...

427
427
"België nog niks laten zien" - nieuwe bondscoach op komst?

De Rode Duivels zijn tegenvallend aan het WK 2026 en dus wordt met een kritische blik naar de ...

401
401
Muñoz held bij Colombia, Kroatië voorkomt horror-scenario

Op het WK 2026 heeft Colombia zich geplaatst voor de volgende ronde. De Zuid-Amerikanen pakte 6 op 6 ...

51
51
Engelsen vinden geen opening en blijven gefrustreerd achter

Engeland is er dinsdagavond niet in geslaagd om zich al helemaal te verzekeren van de knock-outfase. ...

39
39
Ronaldo slaat terug na kritiek: "I'm back!"

Portugal was er niet in geslaagd om zijn openingsmatch op het WK te winnen tegen DR Congo en dat ...

46
46
Grote verrassing: Lommel-speler stopt op 28-jarige leeftijd

Lommel SK maakt komend seizoen na 23 jaar afwezigheid zijn rentree in de Jupiler Pro League. De ...

122
122
Controverse bij aftrap Engeland-Ghana na handshake-incident

Engeland kan dinsdagavond al de kwalificatie voor de zestiende finales over de streep trekken, als ...

139
139
Nieuwe wending in vete tussen Atletico en Barça over Alvarez

De voorbije weken is er een heuse vete ontstaan tussen Atletico Madrid en FC Barcelona. De Catalanen ...

123
123
Deschamps verlaat voorlopig WK na persoonlijke tragedie

Frankrijk heeft in de nacht van maandag op dinsdag al zijn ticket voor de zestiende finales op het ...

160
160

Meer sportnieuws