'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

door
'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

Het belooft een drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waar een aantal smaakmakers zouden kunnen gaan vertrekken. Eén van de spelers die de laatste tijd nadrukkelijk aan een transfer gelinkt wordt, is Ferran Jutgla.

De Spanjaard is de laatste weken uitstekend op dreef met zes goals in zijn laatste zes competitiewedstijden en gaat bovendien zijn laatste contractjaar in. De kans is dus reëel dat Club hem zal moeten verkopen en dan zal er een vervanger moeten komen.

LEES OOK: 'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge doet bod op oude bekende

Mogelijk zijn ze daar in Brugge nu al mee bezig. Club staat erom bekend vroeg aan zijn huiswerk te beginnen en volgens Afrikaanse bronnen maken ze al werk van een nieuwe spits. Ze zouden een bod neergelegd hebben voor Amady Camara.

De 19-jarige Malinees is momenteel nog aan de slag bij Sturm Graz, met wie hij eerder dit seizoen in de Champions League nog tegen Club speelde. Hij was bij de Oostenrijkse topclub tot dusver goed voor twee goals en twee assists in 44 wedstrijden.

6,5 miljoen om concurrentie af te troeven

Aan zijn statistieken is er dus nog werk, maar desondanks wordt Camara wel gezien als een speler met potentieel. Er zijn dan ook nog andere teams die aan zijn mouw trekken. FC Midtjylland, Atalanta, Fiorentina en Genoa zouden ook geïnteresseerd zijn.

Club wil hen echter te snel af zijn en zou al een bod van 6,5 miljoen euro neergelegd hebben. Het is nog niet duidelijk hoe Sturm Graz op dat bod reageert. Camara pakte in september ook al zijn eerste caps voor de Malinese nationale ploeg, waar onze landgenoot Tom Saintfiet hem liet debuteren.

Zou dat een goede transfer zijn van Club Brugge?

Meest recent

Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

3
3
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

93
93
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

136
136
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

39
39
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

75
75
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

147
147
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

407
407
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

88
88
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

98
98
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

300
300
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

23
23
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

395
395
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

254
254
Hubert spreekt duidelijke taal over rode kaart

De Brusselse derby is zondagavond een prooi geworden voor Union. Dat ging met 1-3 winnen op het veld ...

286
286
Essevee blijft door play-downs razen met klinkende zege

De Relegation Play-Off is voor Zulte Waregem een speeltuin. Het pronkt nu al met een tien op twaalf ...

55
55
Coosemans scherp: "Overenthousiaste VAR ontneemt onze kans"

Na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen leek Anderlecht opgeveerd, maar een week later is het ...

220
220
Union wipt weer over Club en deelt Anderlecht tik uit

Union is zondagavond niet bezweken onder de druk van Club Brugge. Het nam de koppositie weer over ...

136
136
Inter dankzij straf record op één zege van Italiaanse titel

De titelstrijd in Italië is bijna beslist. Inter zette zondagavond immers een nieuw stapje ...

45
45
TD Bayern onthult hét beslissende moment bij keuze voor Kompany

Vincent Kompany is dezer dagen God in München, maar dat had twee jaar geleden niemand durven ...

87
87
‘Anderlecht in paniek: verrassende nieuwe T1 op komst?’

Anderlecht staat onder druk: de club zoekt dringend een nieuwe hoofdtrainer. Enkele verrassende ...

883
883
Bizar rood Anderlecht: fans begrijpen één zaak helemaal niet

De vijfde speeldag van de Champions' Play-Off wordt zondagavond afgesloten met de Brusselse derby ...

553
553
Meesterzet Leko: "Hij wist héél goed wat hij deed"

Een week geleden leek de titelstrijd nog verloren voor Club Brugge na de nederlaag op Union, maar nu ...

205
205
Gents lichtpunt kijkt de ogen uit: "Vanaken, Vetlesen, ..."

AA Gent blijft na vijf speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning van de Champions' Play-Offs. ...

112
112
Nieuwe X-factor bij Club Brugge: "Bondscoach mag me bellen"

Club Brugge heeft zondagmiddag een belangrijke overwinning geboekt op het veld van AA Gent. Bij ...

196
196
KRC Genk genekt door arbitrage? Heynen spreekt zich uit

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk andermaal averij opgelopen op eigen veld. Tegen Standard bleef ...

415
415

Meer sportnieuws