'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

door
'Club anticipeert op vertrek Jutgla: bod van 6,5 miljoen'

Het belooft een drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waar een aantal smaakmakers zouden kunnen gaan vertrekken. Eén van de spelers die de laatste tijd nadrukkelijk aan een transfer gelinkt wordt, is Ferran Jutgla.

De Spanjaard is de laatste weken uitstekend op dreef met zes goals in zijn laatste zes competitiewedstijden en gaat bovendien zijn laatste contractjaar in. De kans is dus reëel dat Club hem zal moeten verkopen en dan zal er een vervanger moeten komen.

LEES OOK: Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge doet bod op oude bekende

Mogelijk zijn ze daar in Brugge nu al mee bezig. Club staat erom bekend vroeg aan zijn huiswerk te beginnen en volgens Afrikaanse bronnen maken ze al werk van een nieuwe spits. Ze zouden een bod neergelegd hebben voor Amady Camara.

De 19-jarige Malinees is momenteel nog aan de slag bij Sturm Graz, met wie hij eerder dit seizoen in de Champions League nog tegen Club speelde. Hij was bij de Oostenrijkse topclub tot dusver goed voor twee goals en twee assists in 44 wedstrijden.

6,5 miljoen om concurrentie af te troeven

Aan zijn statistieken is er dus nog werk, maar desondanks wordt Camara wel gezien als een speler met potentieel. Er zijn dan ook nog andere teams die aan zijn mouw trekken. FC Midtjylland, Atalanta, Fiorentina en Genoa zouden ook geïnteresseerd zijn.

Club wil hen echter te snel af zijn en zou al een bod van 6,5 miljoen euro neergelegd hebben. Het is nog niet duidelijk hoe Sturm Graz op dat bod reageert. Camara pakte in september ook al zijn eerste caps voor de Malinese nationale ploeg, waar onze landgenoot Tom Saintfiet hem liet debuteren.

Zou dat een goede transfer zijn van Club Brugge?

Meest recent

Eén helft wervelen volstaat: Club telt Anderlecht uit

Club Brugge heeft ervoor gezorgd dat het in het spoor blijft van Union in de titelstrijd. In de ...

27
27
'Hayen kan opgelucht ademhalen na blessurenieuws'

KRC Genk likte tijdens de interlandbreak zijn wonden na het missen van de top zes. De Limburgers ...

15
15
Vertrek bij Real? Vinicius Junior spreekt klare taal

De komende dagen zullen weer alle ogen gericht zijn op de Champions League, waarin de ...

14
14
Anderlecht ziet sterretjes: fans duiden zondebok aan

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is voor beide teams van cruciaal belang. Paars-Wit ...

172
172
Pocognoli zorgt voor straffe reeks: CL op komst?

In oktober was er de nodige ophef toen Sébastien Pocognoli plots zijn biezen pakte bij Union. ...

20
20
Verrassende optie bij Duivels: "Vuurtje brandt weer"

Zowat anderhalve maand voor de selectie voor het WK bekendgemaakt moet worden, zijn er nog de nodige ...

42
42
'Dwomoh probeert carrière met transfer weer te lanceren'

Het Belgische voetbal blijft heel wat grote talenten produceren, al kunnen die niet allemaal de hoge ...

33
33
11 namen: Vanaken terug bij Club, Taravel verrast

Er wordt op Paasmaandag heel wat gevoetbald in de Jupiler Pro League. De dag wordt afgetrapt met de ...

171
171
Malinwa-hit Van Brederode scoort met knappe voetbaldochter

Bij KV Mechelen staat alles op scherp. De club begint straks aan de eerste Champions' Play-Offs uit ...

37
37
Enorme verrassing bij Anderlecht tegen Club?

Op deze paasmandag zijn in de Jupiler Pro League vrijwel alle ogen gericht op de kraker tussen Club ...

161
161
TRANSFERUURTJE: 'Club in actie voor opvolger Mignolet, droomaanwinst Barça'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

54
54
Cornelis haalt uit en komt met Verboomen-onthulling

De scheidsrechters en VAR komen deze speeldag weer zwaar in opspraak. Ook tijdens Westerlo - ...

42
42
Anderlecht-sterkhouder geeft grote hint over toekomst

RSC Anderlecht begint op maandag aan Play-Off 1 met de topper tegen Club Brugge. Achter de schermen ...

169
169
Club Brugge krijgt ferme waarschuwing voor Anderlecht

Club Brugge neemt het op de eerste speeldag van de Champions Play-Offs op tegen RSC Anderlecht. ...

237
237
KVM wil cashen op smaakmaker: Belgische topclub ruikt kans

KV Mechelen begint maandagavond aan zijn eerste campagne in de Champions' Play-Offs. De Mechelaars ...

202
202
Club vs. Anderlecht: Boeckx waagt zich aan voorspelling

Maandagnamiddag staat dé affiche van de openingsspeeldag in de Champions' Play-Offs op het ...

182
182
UCL op TV: hier kijk jij naar Real-Bayern en PSG-Liverpool

De kwartfinales van de Champions League staan voor de deur en dat levert enkele affiches op om van ...

69
69
Van Crombrugge en Vanessa breken internet met één bericht

Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge laten opnieuw harten smelten. Deze keer geen ...

151
151
"Belachelijk" - Union flink benadeeld in volle titelstrijd

De Champions' Play-Offs zijn van start gegaand, de ontknoping van de titelstrijd is ingezet. Daarbij ...

292
292
Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

272
272
Bizarre fase in Play-Downs: "Vooral heel pijnlijk voor hem"

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

115
115
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

355
355
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

149
149
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

208
208
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

494
494

Meer sportnieuws