Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

door
Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Na zijn afscheid bij Manchester City gonst het van de geruchten. Saudi-Arabië en de Verenigde Staten worden volop genoemd, maar blijft KDB alsnog voor een laatste grote uitdaging in Europa?

De Bruyne was de afgelopen jaren een absolute smaakmaker bij Manchester City en de Rode Duivel wordt gezien als één van de beste middenvelders van de Premier League ooit. Het is dan ook geen verrassing dat Man City zelfs aan een standbeeld voor KDB denkt.

LEES OOK: Nachtmerrie voor Napoli: alle ogen op Lukaku gericht

Europese grootmacht

Na tien jaar zal De Bruyne afscheid nemen van Man City. Dit seizoen is de spelverdeler naar de achtergrond verdwenen na blessureleed en de grote vormdip van The Cityzens. Zijn contract loopt aan het einde van het seizoen af en KDB zal aldus transfervrij vertrekken. Uiteraard liggen er al verschillende opties op tafel.

In Saudi-Arabië kan De Bruyne nog een laatste keer cashen, maar ook in de VS kan hij nog een aardig centje verdienen. Zo lonken onder meer Charlotte en het Inter Miami van Lionel Messi. Een laatste avontuur in Europa is nog niet uitgesloten want volgens verschillende media is Paris Saint-Germain serieus.

Concrete interesse

Naar verluidt is PSG concreet om De Bruyne naar Parijs te halen. Luis Enrique wil de Rode Duivel op het middenveld als spelverdeler. Dit seizoen is de Franse grootmacht ongenaakbaar in eigen land en ook in de Champions League behoort het tot één van de favorieten. De Spaanse oefenmeester heeft een geoliede machine van PSG gemaakt.

De Bruyne zou aldus in een sterk elftal terechtkomen. PSG is al jaren de alleenheerser in Frankrijk, alleen succes in de Champions League ontbreekt. Mogelijk kan KDB nog een laatste keer heersen in Europa vooraleer hij in de herfst van zijn carrière uit zal bollen. Met het oog op het WK van 2026 zou dat alvast goed nieuws betekenen voor de Rode Duivels.

Vind jij dat De Bruyne in Europa moet blijven spelen?

Meest recent

Club Brugge speelt met vuur: "Moet je daarin meegaan?"

Club Brugge zorgde een dik week geleden voor een heuse schokgolf door Ivan Leko bij AA Gent weg te ...

17
17
Mbappé redt Real wééral, crisis bij Feyenoord compleet

Geen Europa en Champions League deze week, dus werd in het buitenland volop bekervoetbal afgewerkt. ...

9
9
Belgische voetbalgeschiedenis! OHL door in Womens' Champions League

OH Leuven heeft woensdag een knap stukje voetbalgeschiedenis geschreven. De landskampioen stoot als ...

101
101
Genk-bestuur onder vuur: "Dan klopt er toch iets niet"

KRC Genk nam afgelopen maandag zoals verwacht afscheid van Thorsten Fink. En dus moeten de ...

153
153
Competitiehervorming: Pro League hakt knoop definitief door

Volgend seizoen zullen er in de Belgische eerste klasse geen play-offs meer te zien zijn. Op de ...

510
510
Wat een reeks! Leider Beveren profiteert optimaal in CPL

SK Beveren heeft zich tot de grote winnaar van de midweekspeeldag in de Challenger Pro League ...

97
97
PSG pakt alwéér grote trofee: grote held na penalty's

Afgelopen zomer verloor Paris Saint-Germain nog de finale van het WK voor clubteams in de finale ...

32
32
'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

303
303
Belgische show bij monsterzege Ajax, verrassing in Copa del Rey

Terwijl de ploegen uit de Jupiler Pro League even op adem kunnen komen, staat elders in Europa ...

85
85
'Versterking Anderlecht: Renard krijgt duidelijke opdracht'

Met een sterke prestatie tegen STVV, veegde RSC Anderlecht het debacle van in Westerlo onder de mat. ...

530
530
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

509
509
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

394
394
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

53
53
'Genk pusht voor coach: contact met topkandidaat gelegd'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

1022
1022
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

283
283
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

440
440
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

81
81
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

1197
1197
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

114
114
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

222
222
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

351
351
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

124
124
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

467
467
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

368
368
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

85
85

Meer sportnieuws