Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

889 stemmen
Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Na zijn afscheid bij Manchester City gonst het van de geruchten. Saudi-Arabië en de Verenigde Staten worden volop genoemd, maar blijft KDB alsnog voor een laatste grote uitdaging in Europa?

De Bruyne was de afgelopen jaren een absolute smaakmaker bij Manchester City en de Rode Duivel wordt gezien als één van de beste middenvelders van de Premier League ooit. Het is dan ook geen verrassing dat Man City zelfs aan een standbeeld voor KDB denkt.

LEES OOK: Ongeziene stats Messi: hattrick krijgt extra glans

Europese grootmacht

Na tien jaar zal De Bruyne afscheid nemen van Man City. Dit seizoen is de spelverdeler naar de achtergrond verdwenen na blessureleed en de grote vormdip van The Cityzens. Zijn contract loopt aan het einde van het seizoen af en KDB zal aldus transfervrij vertrekken. Uiteraard liggen er al verschillende opties op tafel.

In Saudi-Arabië kan De Bruyne nog een laatste keer cashen, maar ook in de VS kan hij nog een aardig centje verdienen. Zo lonken onder meer Charlotte en het Inter Miami van Lionel Messi. Een laatste avontuur in Europa is nog niet uitgesloten want volgens verschillende media is Paris Saint-Germain serieus.

Concrete interesse

Naar verluidt is PSG concreet om De Bruyne naar Parijs te halen. Luis Enrique wil de Rode Duivel op het middenveld als spelverdeler. Dit seizoen is de Franse grootmacht ongenaakbaar in eigen land en ook in de Champions League behoort het tot één van de favorieten. De Spaanse oefenmeester heeft een geoliede machine van PSG gemaakt.

De Bruyne zou aldus in een sterk elftal terechtkomen. PSG is al jaren de alleenheerser in Frankrijk, alleen succes in de Champions League ontbreekt. Mogelijk kan KDB nog een laatste keer heersen in Europa vooraleer hij in de herfst van zijn carrière uit zal bollen. Met het oog op het WK van 2026 zou dat alvast goed nieuws betekenen voor de Rode Duivels.

Vind jij dat De Bruyne in Europa moet blijven spelen?

Meest recent

Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

58
58
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

98
98
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

138
138
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

105
105
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

206
206
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

90
90
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

477
477
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

62
62
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

46
46
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

304
304
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

48
48
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

116
116
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

32
32
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

78
78
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

127
127
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

119
119
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

162
162
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

201
201
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

532
532
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

254
254
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

964
964
Van Ibrahimovic tot Ferdinand: Ronaldo plots de held

Op dit WK zijn er veel meningen, maar weinig echt gefundeerde. Veel roepen, zodat het wordt opgepikt ...

18
18
KV Kortrijk heeft sterkhouder van Beerschot helemaal beet

KV Kotrijk-trainer Michiel Jonckheere riep om versterking bij KV Kortrijk en die is er ook gekomen. ...

109
109
KRC Genk geeft maar liefst negen talenten kans bij A-kern

KRC Genk heeft zijn volledige oefenprogramma meegedeeld. De Limburgers deelden alle matchen mee ...

243
243
Anderlecht maakt vertrek floptransfer Renard bekend

Bij RSC Anderlecht zetten ze er vaart achter. De Brusselaars haalden Jean Kindermans terug, stelden ...

407
407

Meer sportnieuws