Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

door
Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Na zijn afscheid bij Manchester City gonst het van de geruchten. Saudi-Arabië en de Verenigde Staten worden volop genoemd, maar blijft KDB alsnog voor een laatste grote uitdaging in Europa?

De Bruyne was de afgelopen jaren een absolute smaakmaker bij Manchester City en de Rode Duivel wordt gezien als één van de beste middenvelders van de Premier League ooit. Het is dan ook geen verrassing dat Man City zelfs aan een standbeeld voor KDB denkt.

LEES OOK: Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Europese grootmacht

Na tien jaar zal De Bruyne afscheid nemen van Man City. Dit seizoen is de spelverdeler naar de achtergrond verdwenen na blessureleed en de grote vormdip van The Cityzens. Zijn contract loopt aan het einde van het seizoen af en KDB zal aldus transfervrij vertrekken. Uiteraard liggen er al verschillende opties op tafel.

In Saudi-Arabië kan De Bruyne nog een laatste keer cashen, maar ook in de VS kan hij nog een aardig centje verdienen. Zo lonken onder meer Charlotte en het Inter Miami van Lionel Messi. Een laatste avontuur in Europa is nog niet uitgesloten want volgens verschillende media is Paris Saint-Germain serieus.

Concrete interesse

Naar verluidt is PSG concreet om De Bruyne naar Parijs te halen. Luis Enrique wil de Rode Duivel op het middenveld als spelverdeler. Dit seizoen is de Franse grootmacht ongenaakbaar in eigen land en ook in de Champions League behoort het tot één van de favorieten. De Spaanse oefenmeester heeft een geoliede machine van PSG gemaakt.

De Bruyne zou aldus in een sterk elftal terechtkomen. PSG is al jaren de alleenheerser in Frankrijk, alleen succes in de Champions League ontbreekt. Mogelijk kan KDB nog een laatste keer heersen in Europa vooraleer hij in de herfst van zijn carrière uit zal bollen. Met het oog op het WK van 2026 zou dat alvast goed nieuws betekenen voor de Rode Duivels.

Vind jij dat De Bruyne in Europa moet blijven spelen?

Meest recent

Leko: "Na ons zijn zij de best voetballende ploeg in België"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

4
4
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

166
166
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

75
75
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

67
67
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

304
304
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

333
333
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

95
95
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

197
197
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

593
593
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

297
297
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

202
202
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

56
56
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

30
30
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

240
240
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

83
83
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

523
523
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

192
192
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

187
187
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

40
40
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

419
419
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

406
406
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

313
313
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

157
157
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

240
240
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

614
614

Meer sportnieuws