Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

door
Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Na zijn afscheid bij Manchester City gonst het van de geruchten. Saudi-Arabië en de Verenigde Staten worden volop genoemd, maar blijft KDB alsnog voor een laatste grote uitdaging in Europa?

De Bruyne was de afgelopen jaren een absolute smaakmaker bij Manchester City en de Rode Duivel wordt gezien als één van de beste middenvelders van de Premier League ooit. Het is dan ook geen verrassing dat Man City zelfs aan een standbeeld voor KDB denkt.

LEES OOK: Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Europese grootmacht

Na tien jaar zal De Bruyne afscheid nemen van Man City. Dit seizoen is de spelverdeler naar de achtergrond verdwenen na blessureleed en de grote vormdip van The Cityzens. Zijn contract loopt aan het einde van het seizoen af en KDB zal aldus transfervrij vertrekken. Uiteraard liggen er al verschillende opties op tafel.

In Saudi-Arabië kan De Bruyne nog een laatste keer cashen, maar ook in de VS kan hij nog een aardig centje verdienen. Zo lonken onder meer Charlotte en het Inter Miami van Lionel Messi. Een laatste avontuur in Europa is nog niet uitgesloten want volgens verschillende media is Paris Saint-Germain serieus.

Concrete interesse

Naar verluidt is PSG concreet om De Bruyne naar Parijs te halen. Luis Enrique wil de Rode Duivel op het middenveld als spelverdeler. Dit seizoen is de Franse grootmacht ongenaakbaar in eigen land en ook in de Champions League behoort het tot één van de favorieten. De Spaanse oefenmeester heeft een geoliede machine van PSG gemaakt.

De Bruyne zou aldus in een sterk elftal terechtkomen. PSG is al jaren de alleenheerser in Frankrijk, alleen succes in de Champions League ontbreekt. Mogelijk kan KDB nog een laatste keer heersen in Europa vooraleer hij in de herfst van zijn carrière uit zal bollen. Met het oog op het WK van 2026 zou dat alvast goed nieuws betekenen voor de Rode Duivels.

Vind jij dat De Bruyne in Europa moet blijven spelen?

Meest recent

Zlatan Ibrahimović zet sociale media in brand met één video

Zlatan Ibrahimović heeft opnieuw van zich laten horen op sociale media, en zoals zo vaak deed hij ...

1
1
'Standard 'baalt': geen toptransfer naar Rusland'

Bij Standard gaat er deze zomer sowieso volk vertrekken. De Rouches moeten zoals elke Belgische ...

7
7
'Antwerp hakt knoop door over Janssen en Kerk'

Royal Antwerp FC kent alweer een pover seizoen en heeft de rol aan de Belgische top al even moeten ...

40
40
STVV geeft transferplan prijs: "Dat is de bedoeling"

Bij STVV zijn ze een voorbeeldclub inzake het financiële compartiment, dat maakten we al eerder ...

27
27
Wesley Sonck compleet voor schut gezet: "Wat is dit?"

Wesley Sonck heeft in zijn voetbalcarrière al heel wat meegemaakt. De ex-spits kreeg ...

20
20
Albert ziet Anderlecht fout maken: "Zijn vertrek is slecht nieuws"

RSC Anderlecht gaat nog zware weken tegemoet. De Brusselaars moeten alles op alles zetten voor een ...

97
97
'Ajax-nachtmerrie: Club Brugge-deal hakt er zwaar in'

Ajax zit met een probleem, want Club Brugge duwt stevig door voor een van de revelaties van de ...

191
191
'Alvarez verlaat Atlético: drie clubs en enorme monstersom'

Bij Atlético Madrid hebben ze met Julian Alvarez een topspits in de rangen. De kans is echter ...

43
43
Vanden Borre doet boekje open over RSCA-terugkeer Lukaku

Bij RSC Anderlecht hebben ze nood aan ervaring. Dé grote droomtransfer van de fans is Romelu ...

141
141
Taravel vindt oplossing: verrassende zet bij Anderlecht

RSC Anderlecht speelde een sterk eerste helft tegen Union SG en stond onverdiend achter bij de rust. ...

156
156
Club Brugge in dubio: twee spelers op zijspoor onder Leko

Bij Club Brugge willen ze nog meer de kaart van de jeugd trekken, maar na het vertrek van Kaye Furo ...

200
200
'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

218
218
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

40
40
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

297
297
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

23
23
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

178
178
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

24
24
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

523
523
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

226
226
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

396
396
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

315
315
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

654
654
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

657
657
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

91
91
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

109
109

Meer sportnieuws