Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

door
Toch nog Europa? ‘Grootmacht gaat vol voor De Bruyne’

Waar ligt de toekomst van Kevin De Bruyne? Na zijn afscheid bij Manchester City gonst het van de geruchten. Saudi-Arabië en de Verenigde Staten worden volop genoemd, maar blijft KDB alsnog voor een laatste grote uitdaging in Europa?

De Bruyne was de afgelopen jaren een absolute smaakmaker bij Manchester City en de Rode Duivel wordt gezien als één van de beste middenvelders van de Premier League ooit. Het is dan ook geen verrassing dat Man City zelfs aan een standbeeld voor KDB denkt.

LEES OOK: 'Europa verliest volgende ster: verrassende club Casemiro'

Europese grootmacht

Na tien jaar zal De Bruyne afscheid nemen van Man City. Dit seizoen is de spelverdeler naar de achtergrond verdwenen na blessureleed en de grote vormdip van The Cityzens. Zijn contract loopt aan het einde van het seizoen af en KDB zal aldus transfervrij vertrekken. Uiteraard liggen er al verschillende opties op tafel.

In Saudi-Arabië kan De Bruyne nog een laatste keer cashen, maar ook in de VS kan hij nog een aardig centje verdienen. Zo lonken onder meer Charlotte en het Inter Miami van Lionel Messi. Een laatste avontuur in Europa is nog niet uitgesloten want volgens verschillende media is Paris Saint-Germain serieus.

Concrete interesse

Naar verluidt is PSG concreet om De Bruyne naar Parijs te halen. Luis Enrique wil de Rode Duivel op het middenveld als spelverdeler. Dit seizoen is de Franse grootmacht ongenaakbaar in eigen land en ook in de Champions League behoort het tot één van de favorieten. De Spaanse oefenmeester heeft een geoliede machine van PSG gemaakt.

De Bruyne zou aldus in een sterk elftal terechtkomen. PSG is al jaren de alleenheerser in Frankrijk, alleen succes in de Champions League ontbreekt. Mogelijk kan KDB nog een laatste keer heersen in Europa vooraleer hij in de herfst van zijn carrière uit zal bollen. Met het oog op het WK van 2026 zou dat alvast goed nieuws betekenen voor de Rode Duivels.

Vind jij dat De Bruyne in Europa moet blijven spelen?

Meest recent

Rode Duivels op TV: hier kijk jij naar VS-België

De Rode Duivels trappen zaterdagavond hun oefencampagne richting het WK af. In Atlanta kruisen de ...

66
66
'Milan en PSG doen Barça gruwen: knaltransfer in gevaar'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

29
29
Duivels-fans worden gek: De Bruyne dropt toekomstbommetje

Kevin De Bruyne moet komende zomer één van dé Belgische speerpunten op het WK ...

75
75
Interlands: Oranje herpakt zich, Wirtz wervelt, Spaans statement

Vrijdagavond werden heel wat interessante oefenwedstrijden met oog op het WK afgewerkt. Zo wist ...

109
109
Enorme lof voor Anderlecht: "Grootste en beste van België"

RSC Anderlecht heeft niet zijn beste jaren achter de rug, maar blijft beschikken over een puike ...

302
302
Club of Union kampioen? "Half mirakel als zij het halen"

Terwijl de ogen in de komende dagen gericht zijn op de nationale ploeg, is het toch ook al uitkijken ...

285
285
Gouden zege Jonge Duivels: Vermeeren behoedt Vermant van rotavond

De Belgische beloften hebben vrijdagavond een cruciale overwinning geboekt in hun ...

196
196
Garcia geeft basiself-hint: slecht nieuws voor één Duivel

De Rode Duivels staan zaterdagavond voor een interessante test met oog op het WK. In Atlanta wordt ...

224
224
'Liverpool lanceert heuse transferraket na vertrek Salah'

Liverpool FC maakte deze week bekend dat clubboegbeeld Mohamed Salah na het seizoen andere oorden ...

194
194
Duranville doet boekje open over Anderlecht-comeback

De Belgische beloften spelen vrijdagavond een belangrijke EK-kwalificatiewedstrijd tegen Oostenrijk. ...

118
118
Open oorlog Napoli vs. Lukaku: De Bruyne komt met reactie

De voorbije dagen is een heus conflict ontstaan tussen Romelu Lukaku en zijn club SSC Napoli. De ...

134
134
Europese barrages: dé favorieten voor laatste WK-tickets

Tijdens de huidige interland-periode worden de resterende zes ticket voor het WK uitgedeeld. Vier ...

62
62
Onrust groeit rond De Cat: fout van Garcia?

De naam van Nathan De Cat springt in het oog bij de Rode Duivels, maar achter die selectie groeit ...

177
177
"Doet pijn hen zo te zien" - grote zorgen rond RSCA-tweetal

RSC Anderlecht heeft zich dan toch geplaatst voor de Champions' Play-Offs, maar de manier waarop ...

453
453
Club Brugge scherpt de messen: zinderend transferoffensief

Terwijl de spotlights deze week op de nationale ploegen zijn gerichten, kunnen de clubs hun plannen ...

395
395
'Anderlecht likt wonden: miljoenenaankoop buitenspel'

De boekhouding kleurt langzaam maar zeker groen bij RSC Anderlecht, dat weliswaar nog altijd op de ...

286
286
'Kroatisch talent zet koers richting Jupiler Pro League'

Onze competitie blijkt alsmaar meer een kweekvijver voor talent. Niet alleen jonge Belgen, ook ...

142
142
Club Brugge klopt tweedeklasser: één opvallende afwezige

Om de benen warm te houden tijdens de interlandbreak staan er bij de meeste ploegen enkele ...

443
443
Mannaert spreekt klare taal over toekomst bij KBVB

Met het oefenkamp in de Verenigde Staten zetten de Rode Duivels de laatste rechte lijn in richting ...

96
96
'Hard verdict Antwerp: sterkhouder moet beschikken'

Antwerp sloot een teleurstellende campagne in de reguliere competitie zondag op gepaste wijze af met ...

835
835
'Anderlecht op vinkenslag: comeback Lukaku deze zomer?'

Een van de vele targets op de verlanglijst van RSC Anderlecht voor volgende zomer is allicht een ...

292
292
Rigaux haalt gram: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Aleksandar Stankovic keert na amper één jaar wellicht al terug naar Inter, maar ook ...

241
241
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: Nog een nieuw gezin?

Ruben Van Gucht blijft één van de meest besproken gezichten van de VRT, niet alleen ...

182
182
Luc Nilis maakt korte metten met Anderlecht

Luc Nilis was in het verleden spitsentrainer bij RSC Anderlecht, maar uiteindelijk koos Paars-Wit ...

457
457
Nieuwe leider Duivels staat op: “Zéér serieus”

De Rode Duivels zijn momenteel op stage in de Verenigde Staten. Morgen staat de oefenwedstrijd tegen ...

164
164

Meer sportnieuws