Indrukwekkend Union walst nu ook moeiteloos over AA Gent

door
Indrukwekkend Union walst nu ook moeiteloos over AA Gent

Union heeft een verpletterende start genomen in deze Champions' Play-Off. Na de 5-1 van vorige week tegen Antwerp veegde het nu ook AA Gent van de mat. De Buffalo's mochten nog blij zijn dat het 'maar' bij 0-3 bleef. Daarmee zet Union opnieuw druk op Genk en Club Brugge.

Na de 4-0-pandoering in Genk was Gent nochtans uit op revanche. Het zorgde ook voor de eerste dreiging en claimde al na drie minuten een penalty. Samoise ging neer na een duel met Moris, maar de VAR oordeelde dat er niets aan de hand was.

LEES OOK: Play-Offs tóch behouden? Anderlecht-CEO doet markante uitspraak

Union maakt verschil in tien dolle minuten

Union kwam maar moeizaam in de wedstrijd, maar na het halfuur sloeg de machine plots aan. Op amper tien minuten scoorde het drie keer. El Hadj en Ivanovic rondden elk een knappe aanval af en vervolgens profiteerde ook David van een blunder van Kotto.

In de tweede helft ging Union gretig op zijn elan verder. El Hadj kopte al snel onbegrijpelijk nog naast en even later duwde David zijn tweede van de avond verder. De VAR had echter genade voor Gent en keurde de goal nog af voor buitenspel.

Vierde goal valt niet meer

Ook daarna bleef de 0-4 in de pijplijn zitten. El Hadj liet een nieuwe pijnlijke misser noteren, terwijl invaller Fuseini nog Vandenberghe op zijn weg vond. In de slotminuten zag David ook nog een tweede goal afgekeurd worden, deze keer wegens een voorafgaande overtreding.

Het bleef dus bij 'slechts' drie goals, maar Union wipt wel weer voorlopig over Club naar de tweede plaats en staat minstens voor een dag op drie punten van leider Genk. Gent blijft dan weer troosteloos op de zesde plaats hangen.

Zal Union snel dichter sluipen bij Genk en Club?

Meest recent

Garcia kiest radicaal: bankzitter staat blind in de basis

Hij speelt niet wekelijks bij Brighton, maar bij de Rode Duivels is Maxim De Cuyper onaantastbaar. ...

22
22
Garcia speelt blufpoker: steunpilaar Rode Duivels out?

Zaterdag beginnen de Rode Duivels in Astana aan hun laatste tweeluik richting het WK. Vermits ...

20
20
'Leegloop bij Club Brugge: volgende grootmacht klopt aan'

De geruchtenmolen draait al op volle toeren bij Club Brugge, dat volgende zomer wellicht dan ook ...

119
119
Marc Coucke pakt iedereen in snelheid met grote fusie

De afgelopen weken kwam eindelijk weer wat zuurstof in het Lotto Park te hangen. Het vertrek van ...

351
351
Garcia negeert Genk: "Als je dat doet bij Club Brugge..."

Zaterdag nemen de Rode Duivels het op tegen Kazachstan. Behalve vier spelers van Club Brugge stapte ...

120
120
Proximus trekt staart in: rampscenario voor Pro League

Voorlopig blijft DAZN voldoen aan alle (financiële) verplichtingen, maar op de langere termijn ...

390
390
'Wanda flirt met Chelsea-speler: die verrast compleet'

Wanda Nara is geen onbesproken blad. De Argentijnse kende een zeer woelige relatie met Mauro Icardi ...

22
22
Garcia speelt open kaart over aanvoerder Rode Duivels

Zaterdag om 15 uur Belgische tijd nemen de Rode Duivels het in Astana op tegen Kazachstan. Daags ...

75
75
Kater in Qatar: De Cat & co blazen aftocht op WK U17

Op het WK U17 in Qatar kregen onze jonge landgenoten met Europees kampioen Portugal in de zestiende ...

219
219
Vriendin Vanheusden deelt bericht dat door merg en been gaat

Enorm droevig nieuws voor het Belgische voetbal. Zinho Vanheusden (26), ooit één van ...

264
264
'Renard haalt gram: woekerwinst wenkt voor Anderlecht'

Dankzij de knappe zege tegen Club Brugge dook RSC Anderlecht met een goed gevoel de interlandbreak ...

230
230
'Club Brugge verlegt grenzen: transfer van 50 miljoen?'

Club Brugge bouwde het afgelopen decennium een internationale reputatie op als kweekvijver van ...

167
167
Kazachse bondscoach doet krankzinnige uitspraak over Doku

De Rode Duivels zijn donderdagavond al aangekomen in Astana, waar ze zaterdag hun ticket voor het WK ...

187
187
Jonge Duivel: "Geruchten over Anderlecht gehoord, maar..."

Anderlecht zet sinds de komst van Olivier Renard als sportief directeur zwaar in op de komst van ...

94
94
'Club zet zich schrap: Inter heeft plan met Stankovic'

Club Brugge realiseerde in de zomer een nieuwe recordtransfer met de verkoop van Ardon Jashari aan ...

208
208
'Toptransfer voor Godts: prijskaartje bekend'

Ajax beleeft een moeilijke periode en zette onlangs nog trainer John Heitinga op straat. In die ...

65
65
Baro wrijft zich in handen: jaarrekening AA Gent bekend

Bij AA Gent sloegen ze in de zomer van 2023 een nieuwe weg in. Het tijdperk van Ivan De Witte en ...

150
150
'Lukaku duwt gaspedaal in: comeback vroeger dan verwacht?'

Zoek dezer dagen niet naar Belgen bij Napoli, want Antonio Conte kan voorlopig niet rekenen op zijn ...

116
116
TRANSFERUURTJE: 'Knaltransfer De Cat, Club breekt weer record'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

299
299
'Code rood in Anderlecht: De Cat nu al onhoudbaar'

Op amper 17-jarige leeftijd beleeft Nathan De Cat al zijn seizoen van de doorbraak bij RSC ...

177
177
'Club Brugge heeft opvolger Ordonez reeds te pakken'

Club Brugge deed de afgelopen jaren meermaals gouden zaken op de transfermarkt. Dat de kassa ook ...

309
309
Julie Vanloo laat tranen rollen: Club-fans diep geraakt

Het was een emotionele klap die tot in de harten van de Club Brugge-fans aankwam. Julie Vanloo, ...

190
190
Coucke keert kar: Anderlecht dumpt masterplan Vandenhaute

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Zo ook bij RSC Anderlecht, waar er na de aftocht van Wouter Vandenhaute ...

547
547
JPL-format: 'Baro loopt blauwtje, Club wil BeNe-liga'

Terwijl de discussie rond de mediarechten het leeuwendeel van de aandacht opeist laait op de ...

449
449
Romelu Lukaku verrast iedereen met straffe 'carrièreswitch'

Wie dacht dat Romelu Lukaku enkel scoorde op het veld, heeft het mis. Terwijl de topschutter van de ...

69
69

Meer sportnieuws