Indrukwekkend Union walst nu ook moeiteloos over AA Gent

door
Indrukwekkend Union walst nu ook moeiteloos over AA Gent

Union heeft een verpletterende start genomen in deze Champions' Play-Off. Na de 5-1 van vorige week tegen Antwerp veegde het nu ook AA Gent van de mat. De Buffalo's mochten nog blij zijn dat het 'maar' bij 0-3 bleef. Daarmee zet Union opnieuw druk op Genk en Club Brugge.

Na de 4-0-pandoering in Genk was Gent nochtans uit op revanche. Het zorgde ook voor de eerste dreiging en claimde al na drie minuten een penalty. Samoise ging neer na een duel met Moris, maar de VAR oordeelde dat er niets aan de hand was.

LEES OOK: Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Union maakt verschil in tien dolle minuten

Union kwam maar moeizaam in de wedstrijd, maar na het halfuur sloeg de machine plots aan. Op amper tien minuten scoorde het drie keer. El Hadj en Ivanovic rondden elk een knappe aanval af en vervolgens profiteerde ook David van een blunder van Kotto.

In de tweede helft ging Union gretig op zijn elan verder. El Hadj kopte al snel onbegrijpelijk nog naast en even later duwde David zijn tweede van de avond verder. De VAR had echter genade voor Gent en keurde de goal nog af voor buitenspel.

Vierde goal valt niet meer

Ook daarna bleef de 0-4 in de pijplijn zitten. El Hadj liet een nieuwe pijnlijke misser noteren, terwijl invaller Fuseini nog Vandenberghe op zijn weg vond. In de slotminuten zag David ook nog een tweede goal afgekeurd worden, deze keer wegens een voorafgaande overtreding.

Het bleef dus bij 'slechts' drie goals, maar Union wipt wel weer voorlopig over Club naar de tweede plaats en staat minstens voor een dag op drie punten van leider Genk. Gent blijft dan weer troosteloos op de zesde plaats hangen.

Zal Union snel dichter sluipen bij Genk en Club?

Meest recent

Club Brugge op z’n kop: Jashari-stunt met keiharde gevolgen

Niemand bij Club Brugge zag dit aankomen. Wat een avond van bevestiging moest worden, draaide uit op ...

66
66
Vloek verbroken: Gouden Schoen sluit Anderlecht weer in armen

De hoofdprijs ging uiteindelijk naar een speler van Club Brugge, of AC Milan zo u verkiest, maar ook ...

58
58
Schok op Gouden Schoen: Tzolis stuift weg, consternatie bij Club

De 72ste Gouden Schoen heeft een verrassing van formaat opgeleverd. Het was Ardon Jashari die met de ...

371
371
"Wat een aanfluiting!" - Gouden Schoen doet bom ontploffen

De ontknoping van de Gouden Schoen zorgde zondagavond voor een verrassing van formaat. Terwijl in ...

489
489
Mokio en Bounida aangepakt: "Word er helemaal gek van"

Ajax opende zondag zijn 2026 met een overwinning, maar helemaal van een leien dakje ging het toch ...

81
81
'Van den Bosch verrast en stuurt grootmacht wandelen'

De verwachting was de voorbije weken dat Antwerp zich deze winter zou versterken om volop te kunnen ...

247
247
Grote ontgoocheling bij Tzolis: "Wat moet ik zeggen?"

De Gouden Schoen kreeg zondagavond een zeer verrassende laureaat. Het was tot ieders verbazing ...

418
418
Lang en McTominay redden Napoli in kraker tegen Inter

In de Serie A stond er zondagavond nog een onvervalste kraker op het programma. Titelverdediger ...

134
134
Geen prijs voor Courtois: Barça pakt Spaanse Supercup

Thibaut Courtois is er zondagavond niet in geslaagd om met Real Madrid een eerste prijs van het ...

109
109
Grote verrassing: Ardon Jashari pakt de Gouden Schoen

Zondagavond werd in Middelkerke de Gouden Schoen uitgedeeld. Het werd uiteindelijk een feestavond ...

625
625
Verassende beste Belg in buitenland, Belofte van het Jaar ook bekend

Op het Gala van de Gouden Schoen worden zondagavond heel wat prijzen uitgedeeld. De eerste ...

248
248
Kassa rinkelt weer bij Club: knaltransfer Furo officieel

Bij Club Brugge is de eerste transfer van deze winter een feit. Het gaat meteen om een zeer ...

212
212
Club en RSCA vallen in de prijzen, Pocognoli ook

Het gala van de Gouden Schoen is ondertussen begonnen en er is al een eerste prijs uitgedeeld. Zopas ...

417
417
De Bruyne weldra terug? KDB geeft cruciale update

Kevin De Bruyne is vanavond te gast bij het gala van de Gouden Schoen. De Rode Duivel sprak op de ...

74
74
Hatenboer laat zich gelden: RSCA weet niet wat het ziet

RSC Anderlecht kocht een jaar geleden Cedric Hatenboer voor ruim 2 miljoen euro. Hij werd al ...

271
271
'Uittocht bij Westerlo: volgende vertrekker staat klaar'

Bij KVC Westerlo mogen we nog een aantal uitgaande transfers verwachten. De Kemphanen kunnen het ...

79
79
'Clement wil smaakmaker uit de Jupiler Pro League'

Rangers FC is de afgelopen jaren wel vaker in België komen shoppen. Dat was niet altijd een ...

93
93
Kompany opent 2026 met monsterzege, Man Utd in zware crisis

In de Bundesliga opende Bayern München zijn jaar met een thuiswedstrijd tegen VfL Wolfsburg. In ...

77
77
RWDM en Lokeren komen met zeer opvallend nieuws

Bij RWDM en Sporting Lokeren hebben ze twee officiële berichten de wereld ingestuurd. De ...

76
76
United doodziek: nu ook Lammens gruwelijk in de fout

Na een erg woelige week, wou Manchester United FC zondagavond de rust binnen de club doen ...

128
128
'Transferwending Onyedika: nieuw prijskaartje genoemd'

Club Brugge staat op het punt om langs de kassa te passeren met Kaye Furo, die voor zo'n 10 miljoen ...

501
501
Martinelli-show bij Arsenal, peperdure slipper AC Milan

Arsenal FC blijft op koers om met de Engelse dubbel aan de haal te gaan. De leider uit de Premier ...

19
19
Nzeyimana legt pijnlijke waarheid bloot rond Gouden Schoen

Vanavond staat de uitreiking van de Gouden Schoen op het programma, maar dit jaar hangt er een ...

298
298
Hazard doet monden openvallen: sensationele landskampioen?

Komend weekend is het zover, dan barst de Jupiler Pro League weer los. De strijd om de tickets voor ...

378
378
Doelman vh Jaar: Mignolet duidt eigen opvolger al aan

Zondagavond wordt niet enkel de Gouden Schoen uitgereikt, op het gala zullen ook verschillende ...

853
853

Meer sportnieuws