Indrukwekkend Union walst nu ook moeiteloos over AA Gent

door
Indrukwekkend Union walst nu ook moeiteloos over AA Gent

Union heeft een verpletterende start genomen in deze Champions' Play-Off. Na de 5-1 van vorige week tegen Antwerp veegde het nu ook AA Gent van de mat. De Buffalo's mochten nog blij zijn dat het 'maar' bij 0-3 bleef. Daarmee zet Union opnieuw druk op Genk en Club Brugge.

Na de 4-0-pandoering in Genk was Gent nochtans uit op revanche. Het zorgde ook voor de eerste dreiging en claimde al na drie minuten een penalty. Samoise ging neer na een duel met Moris, maar de VAR oordeelde dat er niets aan de hand was.

LEES OOK: Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Union maakt verschil in tien dolle minuten

Union kwam maar moeizaam in de wedstrijd, maar na het halfuur sloeg de machine plots aan. Op amper tien minuten scoorde het drie keer. El Hadj en Ivanovic rondden elk een knappe aanval af en vervolgens profiteerde ook David van een blunder van Kotto.

In de tweede helft ging Union gretig op zijn elan verder. El Hadj kopte al snel onbegrijpelijk nog naast en even later duwde David zijn tweede van de avond verder. De VAR had echter genade voor Gent en keurde de goal nog af voor buitenspel.

Vierde goal valt niet meer

Ook daarna bleef de 0-4 in de pijplijn zitten. El Hadj liet een nieuwe pijnlijke misser noteren, terwijl invaller Fuseini nog Vandenberghe op zijn weg vond. In de slotminuten zag David ook nog een tweede goal afgekeurd worden, deze keer wegens een voorafgaande overtreding.

Het bleef dus bij 'slechts' drie goals, maar Union wipt wel weer voorlopig over Club naar de tweede plaats en staat minstens voor een dag op drie punten van leider Genk. Gent blijft dan weer troosteloos op de zesde plaats hangen.

Zal Union snel dichter sluipen bij Genk en Club?

Meest recent

DAZN komt met groot nieuw over Belgisch voetbal: tot 2027

De soap tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen bezighouden. Er was veel onduidelijkheid ...

139
139
Anderlecht zet streep door opmerkelijke samenwerking

RSC Anderlecht heeft veel partners en werkt ook met verschillende scholen samen om de jeugdwerking ...

41
41
Oorlog in Challenger Pro League: “Schandalig en debiel”

De Challenger Pro League is afgelopen, of niet? Door de U23-regel die vanaf volgend seizoen wordt ...

85
85
Publiekslieveling weg: loodzware transferopdracht Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs door met 1-2 te gaan ...

87
87
Bayern zonder Kompany: Anderlecht-bekende neemt over

Zondag werd de landstitel binnen gehaald, maar voor Bayern München is er momenteel geen tijd om ...

128
128
Dikke tranen bij Club Nxt: aanvoerder met klasse-gebaar

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd de prestigieuze Youth League te winnen. In de ...

102
102
Relletje voorbij? Lukaku maakt één grote fout bij Napoli

De plooien tussen SSC Napoli en Romelu Lukaku lijken weer grotendeels gladgestreken. De aanvaller ...

65
65
'STVV machteloos: steunpilaar richting topcompetitie'

De resultaten van de laatste weken zijn weliswaar minder, maar STVV kan nu al terugblikken op een ...

45
45
Amateurvoetbal op stelten: Antwerp-pion zaait titelchaos

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

85
85
"Complete mislukking" - Ivan Leko met grond gelijk gemaakt

Club Brugge heeft afgelopen weekend een opdoffer van formaat moeten verwerken. In de titelclash op ...

326
326
Puzzelwerk voor Hayen: groot vraagteken bij KRC Genk

KRC Genk wist afgelopen weekend de macht te heroveren in de Europe Play-Offs. Dinsdagavond wordt het ...

189
189
Verhaeghe verovert Europa: Club verbaast de voetbalwereld

Club Brugge heeft een stap gezet die niemand zag aankomen. De jeugdploeg speelde maandag de finale ...

280
280
Kompany-mania in München: Bayern-boegbeeld houdt zich niet in

Bayern München veroverde zondagavond de 35ste landstitel uit zijn geschiedenis, de tweede ...

122
122
'Antwerp ruikt buitenkans: vizier op Standard-smaakmaker'

In de Europe Play-Offs krijgt Standard dinsdagavond het bezoek van Antwerp FC. En beide clubs komen ...

200
200
WK-selectie Duivels: Openda gedumpt voor wit konijn?

Nog 52 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Bondscoach Rudi ...

261
261
'Volgende Anderlecht-revolutie: nieuwe trainer op komst'

RSC Anderlecht staat voor enkele cruciale weken waarin het een Europees ticket wil veroveren en ...

585
585
Catastrofe bij Club Brugge: opvallende ingreep Leko?

Club Brugge hoopte zondag haasje-over te doen met Union, maar Ivan Leko en co. kwamen van een kale ...

233
233
Essevee hakt trainersknoop door: Coen versus Colpaert

Dankzij de 0-2 zege tegen La Louvière is Zulte Waregem nog steeds ongeslagen in de Relegation ...

227
227
Lardot laat licht schijnen op speeldag 3 play-offs

De play-offs draaien op volle toeren, want de komende dagen staat speeldag vier al op het programma. ...

114
114
Leko likt wonden: steunpilaar Club Brugge valt uit

Door de nederlaag tegen Union lijkt de titel ineens ver weg voor Club Brugge. Tot overmaat van ramp ...

419
419
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

327
327
Mooie woorden: Courtois zwaait met lof naar Club Brugge

De U19 van Club Brugge is er dan toch niet in geslaagd om de prestigieuze Youth League te winnen. In ...

298
298
Nieuwe opdoffer Anderlecht: Proto heeft inside informatie

RSC Anderlecht is volop aan het strijden voor een Europees ticket in de Champions' Play-Offs en ...

463
463
Onheilspellend nieuws: Boskamp geeft gezondheidsupdate

Als speler, trainer en zelfs televisie-analist heeft Jan Boskamp een serieuze stempel gedrukt op het ...

102
102
Net niet: Club verliest finale Youth League na penalty's tegen Real

Club Nxt is er maandagavond niet in geslaagd om opnieuw een stukje Belgische voetbalgeschiedenis te ...

199
199

Meer sportnieuws