Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

door
Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

Het seizoen is nog niet ten einde, maar vele clubs kijken al uit naar de zomermercato. Liverpool is op weg om de Premier League binnen te halen, maar wil volgend seizoen ook hoge ogen gooien in de Champions League. The Reds willen met geld smijten.

Liverpool dreigt sterren zoals Virgil Van Dijk en Trent Alexander-Arnold te verliezen. Beide sterkhouders kampen met een aflopend contract en laatstgenoemde is naar verluidt al akkoord met een overgang naar Real Madrid. Liverpool blijft niet bij de pakken zitten.

LEES OOK: 'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Aanvalsleider

Het Spaanse Fichajes meldt dat Liverpool de aanval wil versterken. Ook de toekomst van sterspeler Mohamed Salah is onzeker en er worden kosten noch moeite gespaard om flink uit te pakken komende zomertransferperiode. Newcastle-aanvaller Alexander Isak staat met stip als prioriteit aangeduid.

De Zweedse aanvaller speelt dit seizoen de Premier League aan flarden en is de aanvalsleider van het rijke Newcastle. The Magpies hebben dan ook een ongelooflijk bedrag in gedachten om de Europese grootmachten af te schrikken. Liverpool moet een slordige 180 miljoen euro op tafel leggen om Isak binnen te halen.

Recordtransfer

Liverpool wil van Isak dé aanvalsleider van de ploeg maken. De Zweed moet de goaltjesdief van Anfield worden. Het vorige transferrecord van Liverpool staat op naam van Darwin Nunez. In 2022 legde Liverpool toen 85 miljoen euro op tafel. Liverpool wil dat record aldus vermorzelen met de transfer van Isak van 180 miljoen euro.

Naast Liverpool lonken ook FC Barcelona, Arsenal en PSG voor de Zweedse international. Newcastle hoopt het contract van Isak open te breken, maar naar verluidt staat zijn toekomst volledig open. Liverpool is een reële optie voor de aanvaller. Eerder werden The Reds ook al genoemd in een spraakmakende ruildeal voor Isak.

Vind jij 180 miljoen euro een correcte prijs voor Isak?

Meest recent

Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

12
12
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

74
74
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

129
129
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

14
14
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

124
124
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

12
12
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

35
35
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

174
174
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

48
48
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

33
33
Wilmots doet transferplannen Standard uit de doeken

Standard trapt dit weekend zijn campagne in de Europe Play-Off af met een bezoek aan OH Leuven. De ...

90
90
Van der Elst ziet enorm transferdilemma voor Club

Club Brugge gaat in de play-offs op zoek naar de titel en daarna volgt ongetwijfeld weer een drukke ...

148
148
Taravel spiegelt zich aan Leko: "Dat wil ik ook"

Het is op de eerste speeldag van de Champions' Play-Off vooral uitkijken naar de kraker tussen Club ...

30
30
Vanaken breekt stilte: blessure zat dieper dan gedacht

Met de Champions’ Play-offs voor de deur lijkt Club Brugge zijn kapitein net op tijd terug te ...

92
92
Nederland in shock: Hoefkens legt schandaal bloot

Wat eerst leek op een juridisch staartje na de 6-0-nederlaag van NAC Breda, de club van Carl ...

124
124
'Italië verrast met opvallende keuze als bondscoach'

Bij Italië is alweer een nieuw hoofdstuk van de crisis begonnen. Gennaro Gattuso stapte vrijdag ...

100
100
‘Bliksemvertrek Mignolet bij de KBVB?’

Simon Mignolet stopt na dit seizoen als profvoetballer en hij gaat een avontuur aan bij de KBVB. ...

167
167
'Mokerslag voor Anderlecht: Club wil 2 toptargets wegkapen'

Het keepersdossier van Club Brugge en Anderlecht dreigt deze zomer opvallend hard door elkaar te ...

494
494
Afscheid bij Club Brugge? Vanaken gooit kaarten op tafel

Club Brugge wil in de komende weken de 20ste landstitel uit zijn geschiedenis veroveren. Daarvoor ...

462
462
Bayern-top schaamt zich kapot na blunder rond Kompany

Vincent Kompany zet sterke prestaties neer bij Bayern München, maar net dat maakt de situatie ...

347
347
Commotie op Bosuil: Van der Elst gaat volledig los na dé fase

De kop is eraf in de Europe Play-Offs. Leider KRC Genk trapte de nacompetitie vrijdagavond op gang ...

649
649
'Anderlecht zet spaarpotje klaar voor eerste zomeraankoop'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs alsnog een Europees ticket af te dwingen, maar mikt ...

273
273
"Blauw-zwarte toverketel" - Club zwaar bevoordeeld in titelstrijd

De Champions' Play-Offs barsten zaterdagavond helemaal los. Hoewel het door de puntenverdeling in ...

844
844
Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

619
619
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

264
264

Meer sportnieuws