Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

door
Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

Het seizoen is nog niet ten einde, maar vele clubs kijken al uit naar de zomermercato. Liverpool is op weg om de Premier League binnen te halen, maar wil volgend seizoen ook hoge ogen gooien in de Champions League. The Reds willen met geld smijten.

Liverpool dreigt sterren zoals Virgil Van Dijk en Trent Alexander-Arnold te verliezen. Beide sterkhouders kampen met een aflopend contract en laatstgenoemde is naar verluidt al akkoord met een overgang naar Real Madrid. Liverpool blijft niet bij de pakken zitten.

LEES OOK: Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

Aanvalsleider

Het Spaanse Fichajes meldt dat Liverpool de aanval wil versterken. Ook de toekomst van sterspeler Mohamed Salah is onzeker en er worden kosten noch moeite gespaard om flink uit te pakken komende zomertransferperiode. Newcastle-aanvaller Alexander Isak staat met stip als prioriteit aangeduid.

De Zweedse aanvaller speelt dit seizoen de Premier League aan flarden en is de aanvalsleider van het rijke Newcastle. The Magpies hebben dan ook een ongelooflijk bedrag in gedachten om de Europese grootmachten af te schrikken. Liverpool moet een slordige 180 miljoen euro op tafel leggen om Isak binnen te halen.

Recordtransfer

Liverpool wil van Isak dé aanvalsleider van de ploeg maken. De Zweed moet de goaltjesdief van Anfield worden. Het vorige transferrecord van Liverpool staat op naam van Darwin Nunez. In 2022 legde Liverpool toen 85 miljoen euro op tafel. Liverpool wil dat record aldus vermorzelen met de transfer van Isak van 180 miljoen euro.

Naast Liverpool lonken ook FC Barcelona, Arsenal en PSG voor de Zweedse international. Newcastle hoopt het contract van Isak open te breken, maar naar verluidt staat zijn toekomst volledig open. Liverpool is een reële optie voor de aanvaller. Eerder werden The Reds ook al genoemd in een spraakmakende ruildeal voor Isak.

Vind jij 180 miljoen euro een correcte prijs voor Isak?

Meest recent

Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

9
9
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

49
49
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

24
24
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

101
101
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

218
218
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

71
71
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

125
125
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

425
425
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

108
108
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

75
75
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

190
190
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

382
382
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

173
173
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

60
60
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

251
251
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

29
29
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

250
250
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

211
211
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

76
76
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

170
170
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

508
508
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

82
82
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

152
152
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

105
105
Hoe 'Kompany Ball' heel Europa laat verstommen

Vincent Kompany neemt het met Bayern München vanavond op tegen Union SG. De trainer is bezig ...

126
126

Meer sportnieuws