Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

door
Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

Het seizoen is nog niet ten einde, maar vele clubs kijken al uit naar de zomermercato. Liverpool is op weg om de Premier League binnen te halen, maar wil volgend seizoen ook hoge ogen gooien in de Champions League. The Reds willen met geld smijten.

Liverpool dreigt sterren zoals Virgil Van Dijk en Trent Alexander-Arnold te verliezen. Beide sterkhouders kampen met een aflopend contract en laatstgenoemde is naar verluidt al akkoord met een overgang naar Real Madrid. Liverpool blijft niet bij de pakken zitten.

LEES OOK: Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

Aanvalsleider

Het Spaanse Fichajes meldt dat Liverpool de aanval wil versterken. Ook de toekomst van sterspeler Mohamed Salah is onzeker en er worden kosten noch moeite gespaard om flink uit te pakken komende zomertransferperiode. Newcastle-aanvaller Alexander Isak staat met stip als prioriteit aangeduid.

De Zweedse aanvaller speelt dit seizoen de Premier League aan flarden en is de aanvalsleider van het rijke Newcastle. The Magpies hebben dan ook een ongelooflijk bedrag in gedachten om de Europese grootmachten af te schrikken. Liverpool moet een slordige 180 miljoen euro op tafel leggen om Isak binnen te halen.

Recordtransfer

Liverpool wil van Isak dé aanvalsleider van de ploeg maken. De Zweed moet de goaltjesdief van Anfield worden. Het vorige transferrecord van Liverpool staat op naam van Darwin Nunez. In 2022 legde Liverpool toen 85 miljoen euro op tafel. Liverpool wil dat record aldus vermorzelen met de transfer van Isak van 180 miljoen euro.

Naast Liverpool lonken ook FC Barcelona, Arsenal en PSG voor de Zweedse international. Newcastle hoopt het contract van Isak open te breken, maar naar verluidt staat zijn toekomst volledig open. Liverpool is een reële optie voor de aanvaller. Eerder werden The Reds ook al genoemd in een spraakmakende ruildeal voor Isak.

Vind jij 180 miljoen euro een correcte prijs voor Isak?

Meest recent

Talbi verkoopt Liverpool uppercut, pijnlijke slipper Chelsea

In de Engelse Premier League heeft leider Arsenal FC woensdag weer goede zaken gedaan. De Gunners ...

12
12
Owngoals voorkomen afgang Bayern, boze Kompany pakt geel

Bayern München heeft zich woensdag geplaatst voor de volgende ronde van de DFB Pokal. Tegen ...

9
9
Croky Cup: Club, Gent én Union door, Antwerp viert na penalty's

In de 1/8ste finales van de Croky Cup werden woensdagavond vier wedstrijden afgewerkt. ...

96
96
Sensatie: 'Anderlecht contacteert Benteke, Club op de loer'

Nadat hij de voorbij jaren heeft uitgeblonken in de MLS, gaat Christian Benteke op zijn 35ste op ...

615
615
Straf! Rode Duivel bij 10 grootste blikvangers op WK 2026

Aanstaande vrijdag wordt geloot voor de samenstelling van de poules op het wereldkampioenschap 2026. ...

128
128
Kijkers walgen massaal van beelden Croky Cup: "Schandalig!"

In de Croky Cup staan woensdagavond vier matchen van de 1/8ste finales op het programma. Al deze ...

148
148
Waalse analisten vellen verdict: géén titel voor Anderlecht?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

273
273
Real recht rug dankzij Courtois en Mbappé, Napoli ontsnapt

Na een reeks van drie opeenvolgende draws, heeft Real Madrid weer aangeknoopt met de zege in La ...

24
24
Gezichtsverlies Standard: "Hier spelen vraagt bepaald niveau ..."

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

141
141
Mignolet in nauwe schoentjes: Club speelt hard spel

Alsof het dossier nog niet pijnlijk genoeg was, bleef Simon Mignolet zondag tijdens de rust tegen ...

589
589
'Schalke en co strijden volop om verrassende Belg'

Dezer dagen trekken de meeste Belgische clubs voluit de kaart van de jeugd, al blijven er nog altijd ...

28
28
Eén verrassing bij Club, Janssen start meteen bij Antwerp

Er staat woensdagavond alweer heel wat bekervoetbal op het programma. Met Club Brugge en Union komen ...

61
61
Lukaku snel terug? TD Napoli brengt update

Dit seizoen viel Romelu Lukaku nog niet te bewonderen, want de Rode Duivel liep in augustus tijdens ...

34
34
Pro League zet aanval op DAZN verder met vlammende brief

De voorbije maanden bleek het nieuwe televisiecontract een tikkende tijdbom, want een akkoord tussen ...

171
171
Vete laait weer op: Stijnen dreigt met rechtszaak tegen KBVB

Geen trainer die in ons land de voorbije jaren zo vaak in het oog van de storm stond als Stijn ...

85
85
Coup de théâtre: ronduit bizarre trainerswissel in 1B

In de Jupiler Pro League krijgen de trainers dit seizoen opvallend veel respijt. Over halfweg de ...

119
119
Antwerp blijft gaan: 2 jonge talenten tekenen

Het is bij Antwerp dezer dagen meer dan ooit aan de jeugd. Sinds de komst van Paul Gheysens werd er ...

108
108
Rode Duivels en transfer: Meunier doet straffe beloftes

De voorbije jaren zijn heel wat leden van de gouden generatie bij de Rode Duivels al afgehaakt. De ...

114
114
Cath Luyten & Frank Raes verrassen met mooi nieuws

Cath Luyten en Frank Raes waren ooit collega's bij de VRT, maar bovenal jarenlang liefdespartners. ...

113
113
Knaltransfer bij KV Mechelen? "Naar één van de grote drie"

KV Mechelen is bezig aan een sterk seizoen en staat nog altijd op een zeer knappe vijfde plaats in ...

298
298
Van Helden geeft succesrecept van sterk STVV prijs

STVV is bezig aan een fantastisch seizoen. De Truienaars staan knap vierde in de Jupiler Pro League ...

35
35
Fink slaat alarm: drie RSCA-spelers barsten los

KRC Genk is weer beter bezig. Thorsten Fink & co steken nog niet in bloedvorm, maar er is wel ...

300
300
Hasi lyrisch: Genkie maakt gigantische indruk

RSC Anderlecht won in de Jupiler Pro League en Beker van België al vijf matchen op rij. Een ...

175
175
Sneijder wijst WK-favorieten aan: verrassende namen

Vrijdag is er de loting voor het WK van 2026. Dan weten de Rode Duivels wie ze volgende zomer in de ...

145
145
KDB-onthulling doet wenkbrauwen fronsen

Kevin De Bruyne stapte afgelopen zomer transfervrij over van Manchester City naar Napoli. Dat de ...

218
218

Meer sportnieuws