Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

door
Transferbom Liverpool: 'Duurste aankoop uit de geschiedenis'

Het seizoen is nog niet ten einde, maar vele clubs kijken al uit naar de zomermercato. Liverpool is op weg om de Premier League binnen te halen, maar wil volgend seizoen ook hoge ogen gooien in de Champions League. The Reds willen met geld smijten.

Liverpool dreigt sterren zoals Virgil Van Dijk en Trent Alexander-Arnold te verliezen. Beide sterkhouders kampen met een aflopend contract en laatstgenoemde is naar verluidt al akkoord met een overgang naar Real Madrid. Liverpool blijft niet bij de pakken zitten.

LEES OOK: 'Man City zet Engeland op stelten met schoktransfer'

Aanvalsleider

Het Spaanse Fichajes meldt dat Liverpool de aanval wil versterken. Ook de toekomst van sterspeler Mohamed Salah is onzeker en er worden kosten noch moeite gespaard om flink uit te pakken komende zomertransferperiode. Newcastle-aanvaller Alexander Isak staat met stip als prioriteit aangeduid.

De Zweedse aanvaller speelt dit seizoen de Premier League aan flarden en is de aanvalsleider van het rijke Newcastle. The Magpies hebben dan ook een ongelooflijk bedrag in gedachten om de Europese grootmachten af te schrikken. Liverpool moet een slordige 180 miljoen euro op tafel leggen om Isak binnen te halen.

Recordtransfer

Liverpool wil van Isak dé aanvalsleider van de ploeg maken. De Zweed moet de goaltjesdief van Anfield worden. Het vorige transferrecord van Liverpool staat op naam van Darwin Nunez. In 2022 legde Liverpool toen 85 miljoen euro op tafel. Liverpool wil dat record aldus vermorzelen met de transfer van Isak van 180 miljoen euro.

Naast Liverpool lonken ook FC Barcelona, Arsenal en PSG voor de Zweedse international. Newcastle hoopt het contract van Isak open te breken, maar naar verluidt staat zijn toekomst volledig open. Liverpool is een reële optie voor de aanvaller. Eerder werden The Reds ook al genoemd in een spraakmakende ruildeal voor Isak.

Vind jij 180 miljoen euro een correcte prijs voor Isak?

Meest recent

'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

17
17
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

60
60
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

88
88
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

31
31
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

90
90
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

45
45
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

40
40
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

82
82
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

257
257
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

229
229
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

33
33
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

130
130
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

422
422
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

328
328
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1109
1109
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

653
653
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

235
235
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

172
172
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

377
377
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

172
172
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

337
337
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

269
269
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

229
229
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

443
443
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

293
293

Meer sportnieuws