'Rode Duivels mogen halte schrappen op Belgische tour'

330 stemmen
'Rode Duivels mogen halte schrappen op Belgische tour'

Voor de Rode Duivels was 2024 een jaar om snel te vergeten, met tegenvallende campagnes op het EK en in de Nations League. Die leidden tot heel veel negativiteit rond de nationale ploeg en daarom gooide de voetbalbond het de voorbije maanden over een andere boeg.

Niet alleen werd Domenico Tedesco op straat gezet en kwam er met Rudi Garcia een nieuwe bondscoach, maar de KBVB kwam ook met een initiatief om de banden met de fans weer aan te halen. Daarom is het plan om dit jaar in verschillende stadions over het hele land te spelen.

LEES OOK: Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

Rode Duivels trekken België rond voor thuismatchen

Zondag werd de terugwedstrijd tegen Oekraïne in de barrages van de Nations League alvast afgewerkt in Genk. In juni wordt de thuismatch tegen Wales in de kwalificaties voor het WK 2026 wel 'gewoon' in het Koning Boudewijnstadion gespeeld.

Voor de thuismatchen tegen Kazachstan, Noord-Macedonië en Liechtenstein in september, oktober en november zal er wellicht wel weer uitgeweken worden naar andere steden. Welke dat zullen worden, is nog niet duidelijk.

Sclessin lijkt geschrapt te mogen worden

Eén optie mag wel al geschrapt worden. Het was de bedoeling dat België-Liechtenstein op 18 november op Sclessin gespeeld zou worden, maar dat feestje gaat volgens Sudpresse uiteindelijk niet door.

Willy Demeyer, de burgemeester van Luik, zou roet in het eten gooien. Hij zou zijn veto stellen omdat de stad zich de beveiligingskosten voor de wedstrijd niet kan veroorloven. De Waalse minister van Sport probeert hem nog op andere gedachten te brengen, maar voorlopig ziet het ernaar uit dat de Duivels elders onderdak zullen moeten vinden.

Moet de burgemeester toch toestemming geven voor de partij?

Meest recent

'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

36
36
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

41
41
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

45
45
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

67
67
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

141
141
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

237
237
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

253
253
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

181
181
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

310
310
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

122
122
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

579
579
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

86
86
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

58
58
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

336
336
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

59
59
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

139
139
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

36
36
Veronique De Kock en Ronaldo serveren bloedheet spektakel

Véronique De Kock heeft een verhaal opgediept waar veel mensen alleen maar van kunnen dromen. ...

95
95
'Beveren baalt: smaakmaker trekt naar Bundesliga'

SK Beveren maakt zich op voor zijn grote terugkeer in de Jupiler Pro League. Het zal zich daarvoor ...

142
142
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft eindelijk coach, Vossen vindt club'

De zomerse transfercarrousel komt stilaan op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn al ...

124
124
‘Mandela Keita staat voor zomerse monstertransfer’

Mandela Keita speelde in het verleden bij Royal Antwerp FC, maar afgelopen seizoen maakte de ...

180
180
Pal tijdens het WK: Gert Verheyen slaat totaal andere weg in

Terwijl miljoenen kijkers hem wekelijks aan het werk zien als analist tijdens het WK, is Gert ...

219
219
‘Victor Bruno tweede keus: Anderlecht greep naast deze T1’

Victor Bruno werd officieel voorgesteld als de nieuwe hoofdtrainer van RSC Anderlecht. De Portugees ...

552
552
'Club Brugge en KRC Genk azen op ex-smaakmaker Antwerp'

De transfermolen begint stilaan echt op gang te komen. Ook in België werden al de nodige deals ...

267
267
'Club Brugge wil stunten met 37-jarige 'wereldster''

Club Brugge zoekt naar een nieuwe keeper. De Bruggelingen zagen Simon Mignolet stoppen en Dani van ...

1001
1001

Meer sportnieuws