'Club Brugge mag topdoelwit alweer schrappen'

door
'Club Brugge mag topdoelwit alweer schrappen'

Bij Club Brugge staan ze erom bekend dat ze meestal al zeer vroeg beginnen aan hun huiswerk. Tot dusver maakten ze nog geen zomertransfers bekend, maar achter de schermen zal sportief directeur Dévy Rigaux daar ongetwijfeld al mee bezig zijn.

De voorbije dagen werd Blauw-Zwart alvast gelinkt aan een mogelijk doelwit. Ze zouden namelijk al denken aan de mogelijke opvolging van Simon Mignolet, die onlangs toch alweer zijn 37ste verjaardag vierde.

LEES OOK: Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Club moet niet hopen op Özer

Die lijkt er voorlopig immers niet meteen te zijn. Nordin Jackers is een uitstekende doublure, maar de vraag kan gesteld worden of hij wel volstaat als nummer één. Dani van den Heuvel en Josef Bursik lijken ook niet meteen in aanmerking te komen om over te nemen.

In Turkse media werd Club de voorbije dagen daarom gelinkt aan Berke Özer. De 24-jarige ex-doelman van Westerlo is bezig aan een sterk seizoen bij Eyüpspor, waardoor hij deze maand ook een selectie versierde voor de Turkse nationale ploeg.

Jawoord al gegeven aan Galatasaray

Maar Club moet uiteindelijk niet hopen op de komst van Özer. Volgens Takvim heeft de speler immers zelf de landskampioen wandelen gestuurd. Hij zou aangegeven hebben dat hij al zijn jawoord gegeven heeft aan Galatasaray voor volgend seizoen.

De zoektocht naar de toekomstige opvolger van Mignolet gaat bij Club dus nog even verder. De ex-Rode Duivel heeft nog een contract tot 2026, dus er is wel nog even tijd om die te vinden.

Is dat een tegenvaller voor Club Brugge?

Meest recent

Totale exodus Club Brugge: halve basisploeg richting uitgang

Voor het tweede jaar op rij de 1/8ste finales halen zat er uiteindelijk niet in, maar Club Brugge ...

109
109
Sensatie in Bergamo! Atalanta wipt Dortmund met penalty in 98ste

Atalanta BC heeft zich woensdagavond geplaatst voor de 1/8ste finales van de Champions League. De ...

74
74
Lukaku-twist: schokkende transfer voor Anderlecht-comeback?

De terugkeer van Romelu Lukaku blijft met horten en stoten verloren. Voorlopig moet de Rode Duivel ...

363
363
Club likt Madrileense wonde: "Dát was het pijnlijkste moment"

De Champions League-campagne van Club Brugge zit erop dit seizoen. Ondanks een meer dan degelijk ...

271
271
Het rommelt bij Antwerp: speelt Gheysens macht kwijt?

Antwerp praat met externe investeerders: het staat nu zwart op wit in de jongste financiële ...

210
210
Prestianni gooit na racismerel nog extra olie op het vuur

Om 21u staan Real Madrid en Benfica tegenover elkaar in hun terugwedstrijd in de tussenronde van de ...

134
134
Joos tipt opvallende versterking voor Club en RSCA

De wintermercato zit er nog niet zo lang op, maar toch zullen vele clubs nu al bezig zijn met het ...

226
226
‘Dreun bij Club: ijskoude douche voor miljoenenman’

Club Brugge kijkt opnieuw rond voor een extra centrale verdediger — en dat zegt veel over de ...

388
388
Bloedvorm op komst? Lukaku brengt grote opsteker

Het is voorlopig nog niet het seizoen geweest van Romelu Lukaku. De Rode Duivel viel in augustus uit ...

56
56
'Dender handelt snel en haalt bekende nieuwe coach'

De trainerscarousel draait dit seizoen op volle toeren in de Jupiler Pro League. Woensdag zette ook ...

120
120
Eindigt straffe comeback bij Standard op WK?

Met nog vier speeldagen te gaan ligt de strijd om de top zes nog helemaal open. Ook Standard heeft ...

55
55
Club NXT verbaast weer en staat in kwartfinale Youth League

Club Brugge mag dan wel uitgeschakeld zijn in de Champions League, hun jonkies blijven wel actief in ...

239
239
Buffalo-flops schitteren in CL: Louwagie reageert

Dinsdagavond viel er het nodige spektakel te beleven in de Champions League. Opvallend daarbij was ...

183
183
WK-selectie Openda in gevaar? Joos velt keihard oordeel

Bondscoach Rudi Garcia heeft nog een drietal maanden om knopen door te hakken over de WK-selectie ...

61
61
Messi heeft één grote spijt: "Wat een idoot ben ik"

Lionel Messi is ondertussen 38 jaar en kende al een prachtige carrière. De Argentijn kwam in ...

62
62
'KV Mechelen vreest: Serie A-club meldt zich'

KV Mechelen kent een zeer goed seizoen en maakt een zeer grote kans op de top zes. Dat zorgt er ...

93
93
Club Brugge baalt: "Eentje die pijn doet"

Club Brugge verloor met 4-1 van Atlético Madrid. Het was een terechte nederlaag van de ...

193
193
El Ouahdi verrast: "Hen misschien onderschat"

KRC Genk is bezig aan een uitstekend seizoen in Europa. Het beste in vele jaren. De Limburgers staan ...

137
137
D-day voor Standard: Euvrard waarschuwt de Rouches

Standard won verrassend met 0-3 op het veld van KRC Genk. Een zeer straffe prestatie van de Rouches. ...

120
120
'Brentford klopt wéér aan bij Club Brugge voor derde deal'

Bij Club Brugge gaan ze na het seizoen een halve basisploeg verliezen, dat staat vast. Ook de ...

404
404
Hayen waarschuwt Genk: "Kijk naar Bodø/Glimt en Club"

Na de uitschakeling van Club Brugge in de Champions League is KRC Genk de laatste overgebleven ...

97
97
AA Gent krijgt flinke opsteker voor topper tegen Genk

De strijd om de laatste tickets voor de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Dat komt onder ...

107
107
'Atletico berooft Club na eliminatie ook van smaakmaker'

Voor Club Brugge is het avontuur in de Champions League dit seizoen uiteindelijk in de tussenronde ...

818
818
Preud'homme geeft verklaring voor vreemd seizoen Club NXT

Club Brugge sneuvelde dinsdagavond in de Champions League tegen Atletico Madrid, maar helemaal van ...

252
252
Anderlecht krijgt stevige waarschuwing over Sibierski

Het zijn drukke tijden voor Anderlecht, want na het ontslag van Olivier Renard en Besnik Hasi moeten ...

296
296

Meer sportnieuws