De Bruyne praat over 'gevoelige' aanvoerdersband én toekomst

door
De Bruyne praat over 'gevoelige' aanvoerdersband én toekomst

Kevin De Bruyne schoof vandaag aan om te praten een dag voor de match met de Rode Duivels tegen Oekraïne. KDB kreeg er vragen over de aanvoerdersband en ook over zijn toekomst. De Bruyne reageerde op zijn manier.

LEES OOK: Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Bruyne aanvoerder in Genk

Er was al veel ophef omtrent de aanvoerdersband. Domenico Tedesco pakte dat niet bepaald handig aan. Rudi Garcia wil eerst de groep wat leren kennen en zal dan een beslissing nemen. Het zal wellicht gaan tussen Lukaku en De Bruyne, die de band mochten dragen na deze interlandperiode.

De Bruyne hecht er weinig belang aan. "Goh, het is leuk om je land als kapitein te vertegenwoordigen. Maar geen probleem als dat niet zo is. Mijn rol verandert daar niet in. Er is al genoeg gedoe geweest voor niks. (glimlacht) De trainer heeft zijn keuzes gemaakt voor deze week en dat is oké. Hij wil zien hoe iedereen zich gedraagt in de groep en dan kan hij een beslissing maken wanneer dat nodig is."

Toekomst onduidelijk

De Bruyne nam het ook op voor Garcia. "Het is niet makkelijk voor de trainer. Hij kon nog niet veel tactisch doen want hij heeft nog maar weinig tijd gehad. Hij heeft al wel wat richtlijnen gegeven. Maar we hebben niet genoeg gedaan. Dat zal wel verbeteren. De trainer heeft tijd nodig."

En dan was er nog de vraag van vele miljoenen euro's. Waar speelt De Bruyne volgend seizoen? Hij heeft een aflopend contract en achter de schermen klinken steeds meer geluiden dat hij Saudi-Arabië of de Verenigde Staten zal trekken.

"Wat ik volgend seizoen ga doen? Voetballen", zei De Bruyne op zijn gekende droge wijze. Zo blijft de vraag nog even in de lucht hangen.

Wie moet de aanvoerder zijn van de Rode Duivels?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

44
44
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

99
99
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

77
77
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

138
138
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

135
135
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

175
175
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

59
59
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

162
162
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

405
405
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

351
351
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

115
115
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

118
118
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

328
328
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

236
236
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

107
107
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

260
260
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

25
25
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

115
115
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

529
529
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

135
135
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

250
250
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

101
101
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

358
358
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws