De Bruyne praat over 'gevoelige' aanvoerdersband én toekomst

door
De Bruyne praat over 'gevoelige' aanvoerdersband én toekomst

Kevin De Bruyne schoof vandaag aan om te praten een dag voor de match met de Rode Duivels tegen Oekraïne. KDB kreeg er vragen over de aanvoerdersband en ook over zijn toekomst. De Bruyne reageerde op zijn manier.

LEES OOK: De Winter geeft oorzaak voor uitbarstingen De Bruyne

De Bruyne aanvoerder in Genk

Er was al veel ophef omtrent de aanvoerdersband. Domenico Tedesco pakte dat niet bepaald handig aan. Rudi Garcia wil eerst de groep wat leren kennen en zal dan een beslissing nemen. Het zal wellicht gaan tussen Lukaku en De Bruyne, die de band mochten dragen na deze interlandperiode.

De Bruyne hecht er weinig belang aan. "Goh, het is leuk om je land als kapitein te vertegenwoordigen. Maar geen probleem als dat niet zo is. Mijn rol verandert daar niet in. Er is al genoeg gedoe geweest voor niks. (glimlacht) De trainer heeft zijn keuzes gemaakt voor deze week en dat is oké. Hij wil zien hoe iedereen zich gedraagt in de groep en dan kan hij een beslissing maken wanneer dat nodig is."

Toekomst onduidelijk

De Bruyne nam het ook op voor Garcia. "Het is niet makkelijk voor de trainer. Hij kon nog niet veel tactisch doen want hij heeft nog maar weinig tijd gehad. Hij heeft al wel wat richtlijnen gegeven. Maar we hebben niet genoeg gedaan. Dat zal wel verbeteren. De trainer heeft tijd nodig."

En dan was er nog de vraag van vele miljoenen euro's. Waar speelt De Bruyne volgend seizoen? Hij heeft een aflopend contract en achter de schermen klinken steeds meer geluiden dat hij Saudi-Arabië of de Verenigde Staten zal trekken.

"Wat ik volgend seizoen ga doen? Voetballen", zei De Bruyne op zijn gekende droge wijze. Zo blijft de vraag nog even in de lucht hangen.

🚀

Wie moet de aanvoerder zijn van de Rode Duivels?

Meest recent

Rode Duivels: drie grootste verliezers na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

2
2
'Titanengevecht Messi en Ronaldo voor knaltransfer'

Het wereldkampioenschap van komende zomer wordt naar alle waarschijnlijkheid het laatste WK van ...

13
13
Play-Offs barsten los: de blikvangers van eerste speeldag

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

17
17
Zeven matchen voor behoud: Tottenham presenteert topcoach

Tottenham Hotspur zal in de komende weken vol aan de bak moeten. De Londense club heeft nog zeven ...

18
18
Kantelpunt in stadionplannen Club: twee scenario's op tafel

Donderdag staat voor Club Brugge een erg belangrijke afspraak op de agenda. Zo zal Raad voor ...

357
357
Rode Duivels: drie grootste winnaars na Amerikaanse trip

De verkennende stage van de Rode Duivels richting het WK '26 zit erop. Tijdens hun trip in de ...

209
209
Real Madrid vs. Bayern: Kompany krijgt gigantische opsteker

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

100
100
'Ogen Club Brugge fonkelen: monstertransfer via WK '26'

De Jupiler Pro League zal komende zomer verschillende smaakmakers afleveren op het WK. Ook Club ...

335
335
Italiaans voetbal in brand: vergaande gevolgen na WK-ramp

Het Italiaanse voetbal heeft andermaal een gigantisch drama beleefd. Voor de derde keer op rij ...

118
118
"Slordig en onhandig" - Doorn in het oog bij Rode Duivels

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

200
200
Lukebakio opzijgezet? Garcia kiest andere Duivel

Dodi Lukebakio deed in Amerika zowat alles goed. Drie goals in twee matchen, beslissend op de ...

168
168
'STVV casht: transfer van 8 miljoen op komst'

STVV begint komend weekend aan de Champions' Play-Off als nummer drie in de rangschikking. De ...

119
119
Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

88
88
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

101
101
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

118
118
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

67
67
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

284
284
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

85
85
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

148
148
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

145
145
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

496
496
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

370
370
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

517
517
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

455
455
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

384
384

Meer sportnieuws