Kuyt geniet én baalt: "Daar hadden we pech"

door
Kuyt geniet én baalt:

Dirk Kuyt kent een leuk weekend. De voormalige aanvaller is te gast bij Liverpool, waar er een Legends Game met Everton op het programma staat. Een leuk weerzien met heel wat grootheden van vroeger. De Nederlander zat ook kort samen met The Athletic.

Kuyt geniet bij Beerschot

Bij het betrouwbare Amerikaanse medium sprak Kuyt over zijn tijd bij Beerschot. De coach promoveerde vorig jaar naar de Jupiler Pro League, wat uiteraard een geweldig gevoel is. Daarnaast is het dit seizoen er wel een met kommel en kwel.

Toch geniet Kuyt op het Kiel. "Ik vind het echt leuk. Niemand had verwacht dat we vorig seizoen kampioen zouden worden, maar het is ons gelukt. Het was een enorme prestatie voor de club en de spelers", opende de ex-aanvaller.

Pech gehad

Ondanks alle problemen is Kuyt positief. "Ik besloot een nieuw contract te tekenen om in de hoogste divisie te blijven. Het klinkt vreemd, maar het gaat onder de huidige omstandigheden heel goed met ons. We hebben het laagste budget in de competitie en we hebben soms pech gehad, vooral met de VAR. We speelden gelijk tegen Club Brugge en wonnen van Anderlecht."

Hij beseft echter ook dat het een dramatisch seizoen zal worden. " Het is een geweldige ervaring voor mij als manager. Hoewel de kans groot is dat we degraderen, zullen we tot het einde alles geven. Zolang het nog kan, moeten we erin blijven geloven", vertelde hij nog.

Kuyt en Beerschot krijgen veel lof voor hun 'grinta', maar dat is het minste wat je van voetballers mag verwachten. Je best doen... De resultaten zijn echter ronduit zwak met amper 3! zeges in 30 matchen.

POLL: Zal Kuyt ook volgend jaar nog coach zijn van Beerschot?

Meest recent

David 'lacht' met Penders: "Het is maar elf meter, hoor"

Union SG verrast vriend en vijand en startte de Play-Offs met een 12 op 12. Zeer straf. De 1-2-zege ...

29
29
Weergaloos Club vermorzelt pover Gent in Slag om Vlaanderen

Met een ferm statement heeft Club Brugge de leidersplaats opgeëist in de Champions' Play-Offs. ...

61
61
Besnik Hasi ziet lichtpunt: "Zo wil ik hem altijd zien"

RSC Anderlecht speelde 0-0 tegen Royal Antwerp FC. Ze waren de ploeg die het meest een zege ...

42
42
KRC Genk briest naar Union: "Zie je enkel in amateurvoetbal"

Een viriel Union SG won met 1-2 op het veld van KRC Genk. Daardoor ligt de titelstrijd meer dan ooit ...

277
277
Winnend Liverpool op zucht van titel in Premier League

Liverpool kon geen kampioen worden tegen Leicester City omdat Arsenal zijn match won. De troepen van ...

31
31
Club demonstreert in Gent: verrassende naam scoort punten

Club Brugge kon zondagavond mits een zege aan de leiding komen in de Jupiler Pro League. Dus moesten ...

180
180
Vossen komt met groot toekomstnieuws op kampioenenfeest

Zulte Waregem kroonde zich vrijdagavond tot kampioen in de Challenger Pro League. Zondag werd die ...

50
50
Union toont lelijkste kantje: "Kan niet door de beugel!"

Union blijft zijn sterke reeks in de Champions' Play-Offs maar doortrekken. De Brusselaars wonnen ...

376
376
Onvrede neemt toe: supporters eisen vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht slaagt er maar niet in om wedstrijden te winnen in de Champions' Play-Offs en bleef ...

361
361
Union bezorgt tandeloos Racing Genk mokerslag in titelstrijd

Een klinisch Union heeft deze namiddag nog een portie extra spanning geïnjecteerd in de ...

81
81
Genk genekt door arbitrage? Deschacht fileert penaltyfase

KRC Genk heeft zondagnamùiddag een bijzonder slechte zaak in de titelstrijd gedaan. De ...

473
473
Slag om Vlaanderen: Club-sterkhouder valt in extremis uit

Club Brugge kan zondagavond opnieuw een gouden zaak doen in de titelstrijd. Maar dan moet het wel ...

107
107
Trossard stelt titelfeest persoonlijk uit, nieuwe afgang United

Liverpool FC mag de champagne nog een weekje in de koelkast laten staan. De Reds konden zondag enkel ...

56
56
Kranten hard voor 'onzichtbare' Anderlecht-titularis: 4 op 10

Voor RSC Anderlecht is de campagne in de Champions' Play-Offs voorlopig een flinke teleurstelling. ...

266
266
De Bruyne gooit details op tafel na gedwongen City-vertrek

Kevin De Bruyne moet in de komende weken op zoek naar een nieuwe werkgever voor komend seizoen. Het ...

81
81
Anderlecht strafschop ontnomen? Analisten vellen oordeel

RSC Anderlecht heeft zijn eerste puntje in de Champions' Play-Offs beet, maar het werd niet bepaald ...

694
694
Gent grote winnaar: Anderlecht en Antwerp blijven zegeloos achter

RSC Anderlecht en Antwerp FC blijven ook na vier speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de ...

190
190
Smaakmakers terug bij Genk, opvallende wissel in basiself Union

Zondagnamiddag staat opnieuw een cruciaal duel in de Belgische titelstrijd op het programma. Zo ...

42
42
'Real Madrid offert goudhaantje op voor nieuwe coach'

Real Madrid sneuvelde afgelopen woensdag op pijnlijke wijze uit de Champions League. Sindsdien wordt ...

134
134
Genk-speler beleeft catastrofe vlak voor titelclash

KRC Genk staat zondagnamiddag voor een cruciale thuiswedstrijd. De leider krijgt immers het bezoek ...

223
223

Meer sportnieuws