Kuyt geniet én baalt: "Daar hadden we pech"

door
Kuyt geniet én baalt:

Dirk Kuyt kent een leuk weekend. De voormalige aanvaller is te gast bij Liverpool, waar er een Legends Game met Everton op het programma staat. Een leuk weerzien met heel wat grootheden van vroeger. De Nederlander zat ook kort samen met The Athletic.

LEES OOK: Beerschot speurt rond: Messoudi geeft transferupdate

Kuyt geniet bij Beerschot

Bij het betrouwbare Amerikaanse medium sprak Kuyt over zijn tijd bij Beerschot. De coach promoveerde vorig jaar naar de Jupiler Pro League, wat uiteraard een geweldig gevoel is. Daarnaast is het dit seizoen er wel een met kommel en kwel.

Toch geniet Kuyt op het Kiel. "Ik vind het echt leuk. Niemand had verwacht dat we vorig seizoen kampioen zouden worden, maar het is ons gelukt. Het was een enorme prestatie voor de club en de spelers", opende de ex-aanvaller.

Pech gehad

Ondanks alle problemen is Kuyt positief. "Ik besloot een nieuw contract te tekenen om in de hoogste divisie te blijven. Het klinkt vreemd, maar het gaat onder de huidige omstandigheden heel goed met ons. We hebben het laagste budget in de competitie en we hebben soms pech gehad, vooral met de VAR. We speelden gelijk tegen Club Brugge en wonnen van Anderlecht."

Hij beseft echter ook dat het een dramatisch seizoen zal worden. " Het is een geweldige ervaring voor mij als manager. Hoewel de kans groot is dat we degraderen, zullen we tot het einde alles geven. Zolang het nog kan, moeten we erin blijven geloven", vertelde hij nog.

Kuyt en Beerschot krijgen veel lof voor hun 'grinta', maar dat is het minste wat je van voetballers mag verwachten. Je best doen... De resultaten zijn echter ronduit zwak met amper 3! zeges in 30 matchen.

Zal Kuyt ook volgend jaar nog coach zijn van Beerschot?

Meest recent

Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

26
26
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

132
132
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

182
182
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

36
36
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

210
210
Egypte maakt indruk en kegelt titelhouder uit Africa Cup

De Rode Duivels zouden volgende zomer weleens hun handen vol kunnen hebben met Egypte op het WK. De ...

107
107
'Standard met handen in haar: bizarre transfer verklaard'

Standard hoopt na de winterstop zijn zesde plaats vast te kunnen houden, maar evident zal dat niet ...

106
106
Goots vreest ramp voor Antwerp: "Als zij opnieuw uitvallen..."

Volgend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt. In de laatste tien speeldagen van ...

79
79
Waanzinnige beelden: massale knokpartij na Algerije-Nigeria

Zaterdag worden op de Africa Cup de laatste twee kwartfinales afgewerkt. In de eerste van die ...

191
191
'Dwomoh grijpt naast verhoopte transfer'

Enkele jaren geleden stond Pierre Dwomoh nog te boek als één van de grootste talenten ...

78
78
'Standard haakt af voor sensatie op Belgische velden'

De wintermercato begint in ons land alsmaar meer op gang te komen. Daarbij lijken verschillende ...

141
141
Club Brugge bedrogen: Furo-deal blijkt zware misrekening

Het voelde als slim verkopen, maar dat knaagt nu al. Club Brugge laat Kaye Furo vertrekken en dacht ...

1233
1233
'Zirkzee baalt en ziet mooie transfer definitief afketsen'

Joshua Zirkzee wist zich nog niet door te zetten bij Manchester United. De Nederlandse aanvaller ...

68
68
Westerlo aan zet: derde sterkhouder weg?

Bij KVC Westerlo moeten ze deze mercato verkopen. De Kemphanen hebben alle seizoenen rode cijfers en ...

80
80
'AA Gent ruikt volgende jackpot na vertrek Gandelman'

AA Gent heeft al wat spelers van de hand kunnen doen. De kans is bestaande dat de Buffalo's nog een ...

539
539
'Simic verrast iedereen compleet met nieuwe transfer'

RSC Anderlecht wist Jan-Carlo Simic afgelopen zomer te verkopen aan Al-Ittihad. Dat vulde de kassa ...

244
244
'Gerucht ontkracht: géén prioriteit voor Anderlecht'

De tweede seizoenshelft staat voor de deur bij RSC Anderlecht, aanstaande donderdag begint RSCA ...

123
123
Tessa Wullaert open over relatie: "We hebben het echt gehad"

Tessa Wullaert is al jaren het gezicht en het geweten van het Belgische vrouwenvoetbal. Als ...

157
157
Hasi ziet druk stijgen: "Dat is onze doelstelling"

RSC Anderlecht moet volgende week aan de bak tegen AA Gent. Een uitschakeling in de Beker van ...

140
140
Manchester City stoot met monsterzege door in FA Cup

In Duitsland en Engeland stonden er namiddag wedstrijden op het programma. De Bundesliga opende het ...

33
33
Megatransfers Club Brugge en Genk: "Hij moét vertrekken"

Club Brugge en KRC Genk zijn twee Belgische clubs die al vele jaren op rij jaarlijks zeer goed ...

1080
1080
'STVV raast door en wil toeslaan met knaltransfer'

STVV is bezig met heel wat transferdossiers. De Kanaries willen zich duidelijk versterken en ...

134
134
'Charleroi wil uitpakken met straffe Belgische transfer'

Sporting Charleroi wil een grote slag slaan op de transfermarkt. De Carolo's willen een Belgische ...

64
64
Hayen onder de indruk: "De Vanaken van Racing Genk"

Nicky Hayen heeft veel werk bij KRC Genk. De defensieve stabiliteit terugvinden is daarbij het ...

402
402
Hazard wil niet wachten: witte rook op komst bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht dringt de tijd. Marco Kana, Yari Verschaeren en Thorgan Hazard zijn einde ...

904
904

Meer sportnieuws