'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

door
'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

STVV trok zopas op stage om zich optimaal voor te bereiden op de Play-Downs. Zónder woelwater Didier Lamkel Zé, die nochtans deel uitmaakte van een heus winteroffensief om het degradatiespook te ontlopen. Wellicht heeft hij zijn laatste match voor de Kanaries al gespeeld.

Nadat hij afgelopen zondag forfait gaf tegen OH Leuven werd er druk gespeculeerd over de afwezigheid van de 28-jarige Kameroener, die uiteindelijk met fysieke perikelen bleek te kampen. Al werden er hier en daar meteen ook de nodige vraagtekens geplaats bij die uitleg. Niet geheel onterecht, zo blijkt nu.

LEES OOK: Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Mazzu dumpt Lamkel Zé

Eerst voedde Lamkel Zé zelf de geruchten met een mysterieuze post op sociale media, die hij intussen alweer verwijderde. Het Belang van Limburg weet echter dat Felipe Mazzu niet meer hoeft te rekenen op de aanvaller, die ondanks vier goals in negen optredens vooral voor onrust in de kleedkamer zorgde.

"Het is zo klaar als een klontje dat het verhaal van de aanvaller in Sint-Truiden geschreven is. Lamkel Zé kijkt uit naar een zoveelste nieuwe werkgever", aldus de krant, volgens wie de fratsenkoning vorige week vooral zelf zijn kat stuurde omdat hij de wedstrijd voordien op de bank had moeten plaatsnemen.

Ergernis bij Bertaccini

Bovendien liet zijn werkethiek te wensen over, tot ergernis van topschutter Adriano Bertaccini en de rest van de kleedkamer bij wie hij zijn geloofwaardigheid daardoor al een tijdje kwijt was. Nog volgens HBVL wou Lamkel Zé amper een week na aankomst in Stayen trouwens al ingaan op een voorstel uit China.

In het belang van de focus op degradatiestrijd besloot Mazzu, die met Andrés Ferrari, Billal Brahimi en Loïc Lapoussin nog voldoende jokers voorhanden heeft, dan ook om geen rekening meer te houden met het enfant terrible. Voorlopig is het wel wachten op bevestiging, maar Lamkel Zé mag dus beschikken.

STVV zoekt oplossing

"Maar twee transfers binnen één mercato realiseren is niet simpel. We vermoeden dat STVV wil meewerken als het management van de spits met een voorstel tot vroegtijdige verbreking komt, maar de club zal pas echt groen licht geven als het daar geen extra financiële kater aan overhoudt", besluit de krant.

STVV is beter zonder Lamkel Zé

Meest recent

Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

6
6
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

5
5
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

19
19
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

31
31
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

67
67
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

62
62
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

114
114
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

214
214
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

206
206
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

547
547
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

222
222
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

100
100
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

92
92
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

83
83
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

237
237
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

121
121
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

174
174
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

92
92
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

281
281
'Toekomstwending Coosemans: Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht blijft voorlopig op zoek naar een nieuwe sportief directeur. Maar ondertussen wordt ...

249
249
'Manchester United lonkt: transferdeal met KRC Genk'

KRC Genk is goed begonnen aan de Europe Play-Offs en kan komend weekend opnieuw een uitstekende zaak ...

304
304
"Hallucinant" - Union structureel bevoordeeld door arbitrage?

De Play-Offs zijn nog maar één speeldag ver en de arbitrage heeft al voor de nodige ...

413
413
Taravel zakt weg: Anderlecht richt blik op opvolgers

De 4-2-nederlaag op Club Brugge heeft het debat rond Jérémy Taravel weer helemaal ...

340
340
Nieuwe PO-mokerslag voor Gent: "Zeer pijnlijk"

AA Gent heeft het nagelaten om een gouden zaak te doen tijdens de openingsspeeldag van de Champions' ...

152
152

Meer sportnieuws