'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

353 stemmen
'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

STVV trok zopas op stage om zich optimaal voor te bereiden op de Play-Downs. Zónder woelwater Didier Lamkel Zé, die nochtans deel uitmaakte van een heus winteroffensief om het degradatiespook te ontlopen. Wellicht heeft hij zijn laatste match voor de Kanaries al gespeeld.

Nadat hij afgelopen zondag forfait gaf tegen OH Leuven werd er druk gespeculeerd over de afwezigheid van de 28-jarige Kameroener, die uiteindelijk met fysieke perikelen bleek te kampen. Al werden er hier en daar meteen ook de nodige vraagtekens geplaats bij die uitleg. Niet geheel onterecht, zo blijkt nu.

LEES OOK: Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Mazzu dumpt Lamkel Zé

Eerst voedde Lamkel Zé zelf de geruchten met een mysterieuze post op sociale media, die hij intussen alweer verwijderde. Het Belang van Limburg weet echter dat Felipe Mazzu niet meer hoeft te rekenen op de aanvaller, die ondanks vier goals in negen optredens vooral voor onrust in de kleedkamer zorgde.

"Het is zo klaar als een klontje dat het verhaal van de aanvaller in Sint-Truiden geschreven is. Lamkel Zé kijkt uit naar een zoveelste nieuwe werkgever", aldus de krant, volgens wie de fratsenkoning vorige week vooral zelf zijn kat stuurde omdat hij de wedstrijd voordien op de bank had moeten plaatsnemen.

Ergernis bij Bertaccini

Bovendien liet zijn werkethiek te wensen over, tot ergernis van topschutter Adriano Bertaccini en de rest van de kleedkamer bij wie hij zijn geloofwaardigheid daardoor al een tijdje kwijt was. Nog volgens HBVL wou Lamkel Zé amper een week na aankomst in Stayen trouwens al ingaan op een voorstel uit China.

In het belang van de focus op degradatiestrijd besloot Mazzu, die met Andrés Ferrari, Billal Brahimi en Loïc Lapoussin nog voldoende jokers voorhanden heeft, dan ook om geen rekening meer te houden met het enfant terrible. Voorlopig is het wel wachten op bevestiging, maar Lamkel Zé mag dus beschikken.

STVV zoekt oplossing

"Maar twee transfers binnen één mercato realiseren is niet simpel. We vermoeden dat STVV wil meewerken als het management van de spits met een voorstel tot vroegtijdige verbreking komt, maar de club zal pas echt groen licht geven als het daar geen extra financiële kater aan overhoudt", besluit de krant.

STVV is beter zonder Lamkel Zé

Meest recent

Patro Eisden flikt het weer: alweer 'onbekende' topdeal?

Patro Eisden kende al een zeer drukke mercato. De Limburgse tweedeklasser is zeker nog niet klaar op ...

12
12
Antwerp rekent op toptransfer: "RAFC is een grote club"

Bij Royal Antwerp FC is er nood aan duidelijkheid in het bestuur, want er is héél veel ...

59
59
Baouf op weg naar absolute knaltransfer?

Bij RSC Anderlecht kunnen ze nog wel een goede centrale verdediger gebruiken. De Brusselaars hadden ...

118
118
'Dossier Adedeji-Sternberg: Club Brugge neemt standpunt in'

KRC Genk werkte afgelopen weekend een oefenduel tegen Fortuna Sittard af (2-1-nederlaag). Daarbij ...

433
433
Messi clasht met ref: liplezers onthullen harde woorden

Argentinië is nog steeds in de running om zichzelf op te volgen als wereldkampioen. De ...

148
148
'Nieuwe transferwending: Tzolis maakt helder statement'

Christos Tzolis traint opnieuw mee bij Club Brugge en maakte afgelopen weekend zelfs een mooie goal ...

178
178
Infantino flikt het weer: grandioze WK-verandering op tafel

Het wereldkampioenschap 2026 zit er bijna op. Komende zondag wordt de finale in New York alweer ...

286
286
Thomas Meunier deelt hartverscheurend bericht na WK

Enkele dagen na de pijnlijke uitschakeling op het WK heeft Thomas Meunier voor het eerst van zich ...

205
205
Alles slaat om voor Lammens: meteen grote gevolgen

Senne Lammens kreeg tegen Spanje negentien minuten die alles konden veranderen. Het werd geen ...

246
246
'Recordaanwinst van 10 mil zorgt voor extra vertrekker Genk'

KRC Genk toonde zich voorlopig redelijk rustig op de zomerse transfermarkt. Maar daar zou wel eens ...

229
229
'Vuurwerk bij Club: Sommer binnen, drie knaltransfers in pijplijn'

Club Brugge beleefde een vrij kalme zomermercatot tot dusver, maar begint nu toch onder stoom te ...

688
688
'Sibierski zet exodus voort: nog meer vertrekkers Anderlecht'

Op donderdag 23 juli begint RSC Anderlecht aan zijn nieuwe seizoen in de voorrondes van de Europa ...

689
689
Nieuwe bondscoach België? 'Mannaert neigt duidelijke richting op'

De Belgische WK-delegatie is opnieuw geland op eigen bodem. De spelers kunnen nu op vakantie na een ...

458
458
Standard slikt stevige transferdomper

Standard beleeft een zeer drukke transferzomer. Zowel aan inkomende als uitgaande zijde beweegt er ...

111
111
Boskamp scherp voor Courtois: "Vond ik maar raar"

De uitschakeling van de Rode Duivels op het WK zindert twee dagen later nog steeds na. De manier ...

309
309
'Stroomversnelling op komst in dossiers Trossard én Tzolis'

Het WK is in zijn eindfase beland en dat betekent dat de transfermarkt stilaan onder stoom kan ...

152
152
'Straffe stoot: zo wist Club Sommer te overtuigen'

Het heeft er alle schijn van dat Club Brugge in blijde verwachting is van zijn eerste echte ...

633
633
STVV-coach klopt op tafel: "Enkel dat mist nog"

Bij STVV moeten ze deze zomer een nieuwe start nemen na een topseizoen. Succescoach Wouter Vrancken ...

173
173
Ciman ziet zeer gunstig teken voor toekomst Rode Duivels

Het WK zit erop voor de Rode Duivels, nadat ze vrijdag in de kwartfinale strandden tegen Spanje. ...

188
188
'Club is helemaal los: Sommer én piepjonge spits binnen'

Bij Club Brugge komt de mercato deze zomer wat trager op gang dan gebruikelijk. Doorgaan is ...

548
548
'Club strijd met Ajax om nieuwe Scandinavische slag'

Bij Club Brugge lijkt er stilte voor de storm te heersen op het vlak van transfers. Met Cheveyo ...

261
261
'Genk verbaast met aanwinst van 10 miljoen'

Het is voor KRC Genk een woelige zomer. Het verloor met Nicky Hayen plots zijn trainer en moest dus ...

483
483
'Topclub zet Lucas Stassin op verlanglijstje'

Lucas Stassin is op zoek naar een nieuwe club. De Belgische aanvaller wil terug op het hoogste ...

108
108
'KRC Genk heeft verrassende opvolger Hayen bijna beet'

KRC Genk zag Nicky Hayen naar Burnley vertrekken. De Engelsen betaalden één miljoen ...

604
604
‘Club Brugge vangt grote vis: WK-held moet komen’

Club Brugge wil toeslaan op de transfermarkt. Blauw-zwart heeft een opvallende WK-held in het vizier ...

1076
1076

Meer sportnieuws