'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

353
'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

STVV trok zopas op stage om zich optimaal voor te bereiden op de Play-Downs. Zónder woelwater Didier Lamkel Zé, die nochtans deel uitmaakte van een heus winteroffensief om het degradatiespook te ontlopen. Wellicht heeft hij zijn laatste match voor de Kanaries al gespeeld.

Nadat hij afgelopen zondag forfait gaf tegen OH Leuven werd er druk gespeculeerd over de afwezigheid van de 28-jarige Kameroener, die uiteindelijk met fysieke perikelen bleek te kampen. Al werden er hier en daar meteen ook de nodige vraagtekens geplaats bij die uitleg. Niet geheel onterecht, zo blijkt nu.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

Mazzu dumpt Lamkel Zé

Eerst voedde Lamkel Zé zelf de geruchten met een mysterieuze post op sociale media, die hij intussen alweer verwijderde. Het Belang van Limburg weet echter dat Felipe Mazzu niet meer hoeft te rekenen op de aanvaller, die ondanks vier goals in negen optredens vooral voor onrust in de kleedkamer zorgde.

"Het is zo klaar als een klontje dat het verhaal van de aanvaller in Sint-Truiden geschreven is. Lamkel Zé kijkt uit naar een zoveelste nieuwe werkgever", aldus de krant, volgens wie de fratsenkoning vorige week vooral zelf zijn kat stuurde omdat hij de wedstrijd voordien op de bank had moeten plaatsnemen.

Ergernis bij Bertaccini

Bovendien liet zijn werkethiek te wensen over, tot ergernis van topschutter Adriano Bertaccini en de rest van de kleedkamer bij wie hij zijn geloofwaardigheid daardoor al een tijdje kwijt was. Nog volgens HBVL wou Lamkel Zé amper een week na aankomst in Stayen trouwens al ingaan op een voorstel uit China.

In het belang van de focus op degradatiestrijd besloot Mazzu, die met Andrés Ferrari, Billal Brahimi en Loïc Lapoussin nog voldoende jokers voorhanden heeft, dan ook om geen rekening meer te houden met het enfant terrible. Voorlopig is het wel wachten op bevestiging, maar Lamkel Zé mag dus beschikken.

STVV zoekt oplossing

"Maar twee transfers binnen één mercato realiseren is niet simpel. We vermoeden dat STVV wil meewerken als het management van de spits met een voorstel tot vroegtijdige verbreking komt, maar de club zal pas echt groen licht geven als het daar geen extra financiële kater aan overhoudt", besluit de krant.

STVV is beter zonder Lamkel Zé

Meest recent

United-insiders doen boekje open: collectieve verbazing over Lammens

In de Premier League wil Manchester United zondag op het veld van Everton zijn eerste uitzege van ...

11
11
Toby Alderweireld en Ruben Van Gucht keihard in de clinch

De spanning liep recent bijzonder hoog op tussen Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld. Wat begon als ...

14
14
Standard-Antwerp: supporterssoap kent totale wending

In de Jupiler Pro League staat zaterdagavond het interessante duel tussen Standard en Antwerp FC op ...

51
51
Steun voor zondebok Club: "Zijn shirt weegt 100 kilo"

Club Brugge pakte vrijdagavond de drie punten mee uit het Soevereinstadion, maar maakte tegen Lommel ...

416
416
TRANSFERUURTJE: 'Genk slaat toe bij Anderlecht, zware klap Talbi'

De zomermercato mag in België dan wel voorbij zijn, ploegen kunnen nog steeds spelers verpatsen ...

259
259
Westerlo wrijft zich in de handen met nieuwe aanvalsleider

Westerlo heeft zich deze zomermercato flink geroerd. De Kemphanen haalde bijna een nieuwe selectie ...

40
40
Vanaken eerlijk na speciale wedstrijd tegen Lommel

Club Brugge kreeg vorige speeldag een mokerslag te verwerken met de nederlaag tegen KAA Gent, maar ...

112
112
Hairemans neemt met pijn in het hart afscheid van Antwerp

Geoffrey Hairemans (35) maakt de overstap van Royal Antwerp FC naar Sporting Hasselt. De ...

90
90
Lille stampt hard na en maakt Meunier compleet af

Thomas Meunier vertrok afgelopen zomer transfervrij van Lille naar Sunderland. De Rode Duivel was ...

149
149
Antwerp-fans kloppen op tafel: dreigende taal voor Standard

Vlak voor de topper tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd plots bekend dat de supporters van ...

113
113
Thorup overweegt drastische Brughmans-keuze

De grote transferverrassing van afgelopen zomermercato was de uitgaande deal van Lucca Brughmans. De ...

275
275
Basispion Club Brugge: "Ben geen 15 miljoen waard"

Club Brugge had nog véél meer geld kunnen vangen op de transfermarkt, maar ze ...

195
195
Smaakmaker voor Union: "Explosief, stevig en prima schot"

In het Belgische voetbal worden er héél veel transfers gedaan. Elke zomer worden de ...

62
62
Nostalgie voor Kompany: "Krijgen steun uit België"

Bayern München is uitstekend begonnen aan het seizoen. Vincent Kompany & co wonnen drie ...

66
66
Selectie Van Bommel: eerste grote slachtoffers al bekend?

Eind deze maand maakt Mark van Bommel zijn officiële debuut als Belgisch bondscoach. De ...

2011
2011
Anderlecht bikkelhard: kaakslag voor Stroeykens/Bertaccini

RSC Anderlecht heeft een razend drukke mercato achter de rug. De Brusselaars haalden een elftal aan ...

684
684
Verhaeghe voorspelt complete Club Brugge-ramp

Bart Verhaeghe waarschuwde zelf al voor het enorme financiële risico dat Club Brugge liep met ...

606
606
"Lamentabel" - Club Brugge-schlemiel 'delft eigen graf'

Club Brugge heeft zich vrijdagavond herpakt na de slipper op het veld van AA Gent. Tenminste toch ...

576
576
UCL-koorts: dramatische start PSG, eerste uitschuiver Real

Volgende week gaat de League Phase in de Champions League van start. Maar enkele van de Europese ...

58
58
Patro stunt op de transfermarkt: Stijnen geeft uitleg

Patro Eisden sloeg op de laatste dag van de mercato nog keihard toe. De club uit de Challenger Pro ...

142
142
Euvrard tempert verwachtingen: “Wellicht niet tegen Antwerp”

Bij Standard begonnen ze niet onaardig aan het nieuwe seizoen. De ploeg had zelfs nog meer punten ...

163
163
Anderlecht strikt smaakmaker: "Snel, technisch en goede vrije trap"

RSC Anderlecht kende een héél drukke zomermercato. De Brusselaars haalden met Thelo ...

500
500
Zegevierend Club overtuigt wederom niet tegen moedig Lommel

Club Brugge blijft voorlopig bijzonder wisselvallig voor de dag komen. Na de pijnlijke nederlaag ...

217
217
Thorup maakt balans op van mercato KRC Genk

KRC Genk spendeerde ruim dertig miljoen euro op de transfermarkt, enkel Club Brugge investeerde meer ...

220
220
CPL knettert: Vossen zet Kiel in brand, Kadavers verbazen

Spektakel op het Kiel én een nieuwe koppositie voor Dender: de Challenger Pro League leverde ...

158
158

Meer sportnieuws