'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

door
'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

STVV trok zopas op stage om zich optimaal voor te bereiden op de Play-Downs. Zónder woelwater Didier Lamkel Zé, die nochtans deel uitmaakte van een heus winteroffensief om het degradatiespook te ontlopen. Wellicht heeft hij zijn laatste match voor de Kanaries al gespeeld.

Nadat hij afgelopen zondag forfait gaf tegen OH Leuven werd er druk gespeculeerd over de afwezigheid van de 28-jarige Kameroener, die uiteindelijk met fysieke perikelen bleek te kampen. Al werden er hier en daar meteen ook de nodige vraagtekens geplaats bij die uitleg. Niet geheel onterecht, zo blijkt nu.

LEES OOK: 'Belgische topclubs krijgen buitenkans op ex-JPL-topper'

Mazzu dumpt Lamkel Zé

Eerst voedde Lamkel Zé zelf de geruchten met een mysterieuze post op sociale media, die hij intussen alweer verwijderde. Het Belang van Limburg weet echter dat Felipe Mazzu niet meer hoeft te rekenen op de aanvaller, die ondanks vier goals in negen optredens vooral voor onrust in de kleedkamer zorgde.

"Het is zo klaar als een klontje dat het verhaal van de aanvaller in Sint-Truiden geschreven is. Lamkel Zé kijkt uit naar een zoveelste nieuwe werkgever", aldus de krant, volgens wie de fratsenkoning vorige week vooral zelf zijn kat stuurde omdat hij de wedstrijd voordien op de bank had moeten plaatsnemen.

Ergernis bij Bertaccini

Bovendien liet zijn werkethiek te wensen over, tot ergernis van topschutter Adriano Bertaccini en de rest van de kleedkamer bij wie hij zijn geloofwaardigheid daardoor al een tijdje kwijt was. Nog volgens HBVL wou Lamkel Zé amper een week na aankomst in Stayen trouwens al ingaan op een voorstel uit China.

In het belang van de focus op degradatiestrijd besloot Mazzu, die met Andrés Ferrari, Billal Brahimi en Loïc Lapoussin nog voldoende jokers voorhanden heeft, dan ook om geen rekening meer te houden met het enfant terrible. Voorlopig is het wel wachten op bevestiging, maar Lamkel Zé mag dus beschikken.

STVV zoekt oplossing

"Maar twee transfers binnen één mercato realiseren is niet simpel. We vermoeden dat STVV wil meewerken als het management van de spits met een voorstel tot vroegtijdige verbreking komt, maar de club zal pas echt groen licht geven als het daar geen extra financiële kater aan overhoudt", besluit de krant.

STVV is beter zonder Lamkel Zé

Meest recent

'Bommetje Anderlecht: ex-coach Club óf oud-topspits nieuwe T1'

RSC Anderlecht hoopt eind deze week zijn nieuwe hoofdtrainer te presenteren. De shortlist is ...

127
127
Hubert reageert: finale liefst tegen Anderlecht of Antwerp?

Union SG plaatste zich afgelopen weekend als eerste ploeg voor de Champions' Play-Offs. Enkele dagen ...

43
43
Hoofdrol Vandevoordt in bekerzege Bayern, City wint na dol kwartier

Vincent Kompany blijft voorlopig op koers om als eerste Belgische trainer de treble te winnen. Zijn ...

36
36
Coucke compléét afgemaakt: "Meer influencer dan voorzitter"

RSC Anderlecht gaat momenteel opnieuw door een diepe crisis. Al lijkt dat de laatste jaren wel vaste ...

260
260
Union naar Heizel! Charleroi krijgt 4 goals én rood om de oren

Landskampioen Union SG heeft zich als eerste geplaatst voor de finale van de Croky Cup. Ondanks een ...

50
50
Antwerp in bekerfinale? Eén groot struikelblok tegen RSCA

Donderdagavond wordt het tweede ticket voor de bekerfinale uitgedeeld. Antwerp FC beschikt daarbij ...

170
170
Blauw-zwarte Duivels: víér Club Brugge-spelers in WK-selectie?

Nog exact 120 dagen te gaan en het startschot wordt gegeven van het wereldkampioenschap 2026. ...

214
214
Nieuwe coach gezocht: twee pistes voor Anderlecht

RSC Anderlecht maakt zich op voor twee uiterst belangrijke wedstrijden deze week. Dat tweeluik zal ...

449
449
'Real Madrid pakt fors uit: superaanwinst in zomer '26'

De sportieve leiding van Real Madrid heeft zijn handen momenteel meer dan vol. Zo is nog lang niet ...

113
113
OHL kansloos: Arsenal verpulvert hoop op nieuw CL-sprookje

De damesploeg van OH Leuven zette dit seizoen een waanzinnige campagne neer in de Women's Champions ...

21
21
'Cadeau voor Kompany: topaanwinst richting München'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

151
151
‘Club Brugge op scherp: speler eist meteen zijn vertrek’

Club Brugge staat op scherp door een intern transferdossier dat plots is geëscaleerd. Een ...

477
477
Eén grote verrassing bij Union, Charleroi weer op sterkst

Vanaf 20u30 strijden Union en Charleroi om het eerste ticket voor de finale van de Croky Cup dit ...

40
40
'Garcia slaakt zucht van opluchting na blessurenieuws'

Het aftellen naar de start van het WK kan stilaan beginnen. Binnen vier maanden en vier dagen gaat ...

45
45
Oosting onthult opvallende voorbereiding bij Antwerp

Deze week ontdekken we wie op 14 mei mag aantreden in de finale van de Croky Cup, want de ...

100
100
Rechtbankdrama's: D-Day voor Snelders en Van Holsbeeck

Enkele figuren uit de voetbalwereld kwamen de laatste jaren fel in opspraak. Daarbij onder meer ...

118
118
Hooligans Anderlecht bedreigen Coucke: "Bol het af!"

Anderlecht is de laatste week in een ongeziene crisis beland, want het ontsloeg zijn hoofdtrainer ...

1224
1224
'De Ketelaere bezorgt Atalanta en Duivels enorme domper'

De voorbije maanden was de spitspositie een item bij de Rode Duivels en dat zal wellicht niet snel ...

78
78
'Lommel vreest: succescoach grof wild in Engeland'

In de Challenger Pro League is de hiërarchie dit seizoen duidelijk. SK Beveren is oppermachtig ...

54
54
Weer straf transferverhaal Union: aanwinst doet boekje open

Het gaat Union dit seizoen alweer voor de wind: het staat aan de leiding in de Jupiler Pro League, ...

70
70
'Jordan Lukaku stuurde Belgische club wandelen'

De voorbije jaren zijn een aantal Rode Duivels helemaal van de radar verdwenen. Divock Origi is een ...

181
181
'Zwak' Club Brugge legt opmerkelijke statistiek voor

Club Brugge beleeft een wisselvallig seizoen. Het legde wel weer een straf parcours af in de ...

333
333
Erik Van Looy breekt Antwerp-harten: "Twee keer verkwanseld"

Hij heeft jarenlang vragen gesteld, verhalen verteld en miljoenen kijkers geboeid. Maar dit keer ...

64
64
Antwerp met fikse mee- en tegenvaller voor bekertreffen

Royal Antwerp FC staat op een best beschamende tiende plaats in de Jupiler Pro League. Via die weg ...

269
269
Te weinig kwaliteit bij Anderlecht? Taravel velt oordeel

Jérémy Taravel moet RSC Anderlecht naar de Beker van België proberen te loodsen. ...

279
279

Meer sportnieuws