'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

door
'Over & out: Lamkel Zé alweer richting uitgang bij STVV'

STVV trok zopas op stage om zich optimaal voor te bereiden op de Play-Downs. Zónder woelwater Didier Lamkel Zé, die nochtans deel uitmaakte van een heus winteroffensief om het degradatiespook te ontlopen. Wellicht heeft hij zijn laatste match voor de Kanaries al gespeeld.

Nadat hij afgelopen zondag forfait gaf tegen OH Leuven werd er druk gespeculeerd over de afwezigheid van de 28-jarige Kameroener, die uiteindelijk met fysieke perikelen bleek te kampen. Al werden er hier en daar meteen ook de nodige vraagtekens geplaats bij die uitleg. Niet geheel onterecht, zo blijkt nu.

LEES OOK: STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

Mazzu dumpt Lamkel Zé

Eerst voedde Lamkel Zé zelf de geruchten met een mysterieuze post op sociale media, die hij intussen alweer verwijderde. Het Belang van Limburg weet echter dat Felipe Mazzu niet meer hoeft te rekenen op de aanvaller, die ondanks vier goals in negen optredens vooral voor onrust in de kleedkamer zorgde.

"Het is zo klaar als een klontje dat het verhaal van de aanvaller in Sint-Truiden geschreven is. Lamkel Zé kijkt uit naar een zoveelste nieuwe werkgever", aldus de krant, volgens wie de fratsenkoning vorige week vooral zelf zijn kat stuurde omdat hij de wedstrijd voordien op de bank had moeten plaatsnemen.

Ergernis bij Bertaccini

Bovendien liet zijn werkethiek te wensen over, tot ergernis van topschutter Adriano Bertaccini en de rest van de kleedkamer bij wie hij zijn geloofwaardigheid daardoor al een tijdje kwijt was. Nog volgens HBVL wou Lamkel Zé amper een week na aankomst in Stayen trouwens al ingaan op een voorstel uit China.

In het belang van de focus op degradatiestrijd besloot Mazzu, die met Andrés Ferrari, Billal Brahimi en Loïc Lapoussin nog voldoende jokers voorhanden heeft, dan ook om geen rekening meer te houden met het enfant terrible. Voorlopig is het wel wachten op bevestiging, maar Lamkel Zé mag dus beschikken.

STVV zoekt oplossing

"Maar twee transfers binnen één mercato realiseren is niet simpel. We vermoeden dat STVV wil meewerken als het management van de spits met een voorstel tot vroegtijdige verbreking komt, maar de club zal pas echt groen licht geven als het daar geen extra financiële kater aan overhoudt", besluit de krant.

STVV is beter zonder Lamkel Zé

Meest recent

Monaco wél met goed gevoel naar CL dankzij oude bekende

Volgende week zijn Union en Club Brugge een eerste keer aan zet in de Champions League. In hun ...

18
18
Vanaken duidt oorzaak aan voor pijnlijke nederlaag

Club Brugge trekt met een flinke kater de Champions League in. Het leed zaterdag immers al zijn ...

123
123
Onklopbare Scherpen schat kansen Union tegen PSV in

Union trekt met een goed gevoel richting de Champions League, nadat het zaterdagavond in zijn ...

19
19
De Bruyne zet Napoli op weg naar nieuwe vlotte zege

De veelbesproken overgang van Kevin De Bruyne naar Napoli deze zomer blijkt vooralsnog een schot in ...

39
39
Zoon van oud-sterkhouder Club weldra in JPL?

De transfermarkt is sinds enkele dagen gesloten in België, maar heel wat clubs blijven ...

58
58
Keiharde blamage: Hongerige Wolven vloeren dramatisch Club

Onze tweede deelnemer aan de CL, Club Brugge, heeft vanavond een ferm blauwtje gelopen in ...

138
138
2 opmerkelijke VAR-beslissingen: werd Club bestolen?

Club Brugge beleeft geen makkelijke avond in La Louvière. De bekerwinnaar lijkt met het hoofd ...

477
477
Union gewaarschuwd: PSV houdt doelpuntenkermis in Nijmegen

Dinsdagavond maakt Union zijn grote debuut in de Champions League. Daarbij krijgt het PSV als eerste ...

17
17
KV Kortrijk raast door CPL, De Camargo onder zware druk

KV Kortrijk leeft voorlopig aan 200% na de degradatie uit de Jupiler Pro League. De Kerels vloerden ...

45
45
Pocognoli meldt alsnog flinke opsteker voor Champions League

Union boekte zaterdag een zeer nipte zege op het veld van rode lantaarn Dender, dat pas door een ...

16
16
Keeperskwestie Club laait weer op: fans woedend

Club Brugge probeert zaterdagavond in La Louvière vertrouwen te tanken met het oog op de ...

391
391
Godts schittert bij Ajax maar krijgt tóch tik

Mika Godts heeft zaterdag nog eens zijn enorme talent laten zien bij Ajax. Onze jonge landgenoot ...

46
46
Kompany glundert: Bayern haalt snoeihard uit tegen HSV

Vincent Kompany blijft voorlopig een foutloos parcours rijden met Bayern München dit seizoen. ...

102
102
Openda debuteert in sensationele zege Juve tegen Inter

In de Serie A stond zaterdag de Derby dell'Italia op het programma. Net als vorig seizoen - toen ...

61
61
Union spartelt voorbij Dender en tankt vertrouwen voor CL

Na een zeer moeizame wedstrijd heeft Union in de slotfase toch de drie punten gepakt in Denderleeuw. ...

41
41
Zorgen in omgeving Viktor Verhulst: “Is hij zwakbegaafd?”

In de nieuwste aflevering van ‘De Verhulstjes’ klinkt er plots ongerustheid in het ...

95
95
Hayen zorgt voor verrassingen in basiself Club Brugge

Club Brugge speelt om 20u45 in en tegen La Louvière. Blauw-Zwart verloor op de vorige ...

205
205
Genk liet toptalent gaan: De Condé maakt bizarre eis bekend

Bij KRC Genk hebben ze toch wel wat wijzigingen doorgevoerd op de jeugdacademie. Er is een ander ...

293
293
STVV zoekt oplossing: Vrancken baalt om vertrek

STVV kende een zeer goede mercato. De club deed enkele zeer goede transfers, maar ze verkochten ook ...

60
60
Beresterke Godts de grote held bij Ajax

Ajax begon niet al te best aan het seizoen in de Eredivisie. Ze namen het vandaag in de eigen ArenA ...

45
45
Mbappé flikt het weer en trekt Real Madrid over de streep

Real Madrid moest al om 16u15 aan de bak. Ze gingen op bezoek bij Real Sociedad, altijd een ...

51
51
Lommel doet gouden zaken in pittige Limburgse derby

Na een pittige Limburgse derby heeft Lommel gouden zaken gedaan. De bezoekers pakten de zege bij ...

69
69
Essevee straft pover OHL af met dodelijke efficiëntie

Essevee blijft het niet onaardig doen bij zijn terugkeer op het hoogste niveau. Vandaag won een ...

41
41
Twee Rode Duivels vallen geblesseerd uit, Tolu maakt debuut

Arsenal won eerder op de dag vlot van Nottingham Forest, maar om 16u stonden er nog een aantal ...

58
58
Straffe Bakayoko laat Bundesliga zijn enorme talent zien

Bayer Leverkusen won gisteren zijn duel en dat was nodig na een 1 op 6. Vandaag stonden er in de ...

58
58

Meer sportnieuws