Buitenlandse media oordelen over 'nachtmerrie' Rode Duivels

413
Buitenlandse media oordelen over 'nachtmerrie' Rode Duivels

Het tijdperk-Rudi Garcia is voor de Rode Duivels begonnen met een zeperd. Ze gingen donderdagavond op pijnlijke wijze met 3-1 onderuit tegen Oekraïne en riskeren daardoor ook degradatie uit Divisie A van de Nations League.

Dat bleef ook niet onopgemerkt in het buitenland, waar ze niet anders kunnen dan vaststellen dat de negatieve tendens van het laatste halfjaar zich ook met een nieuwe bondscoach gewoon verderzet. Dat blijkt bijvoorbeeld uit de kop van VI.

LEES OOK: ‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Chagrijn blijft na gemist debuut Garcia

"Chagrijn bij België blijft, ondanks nieuwe bondscoach en debuut Mokio", titelt het Nederlandse blad immers. "Het debuut van de nieuwe bondscoach Rudi Garcia viel donderdag in twaalf minuten compleet in het water tegen Oekraïne."

"Rudi Garcia mist zijn debuut", klinkt het dan weer bij L'Equipe. "Drie tegendoelpunten in twaalf minuten maken duidelijk dat de defensie zijn grootste werkpunt zal worden." De Franse krant noemt de Rode Duivels ook 'alsmaar meer ontgoochelend'.

Terugkeer Courtois kan Duivels niet redden

Elders was er meer aandacht voor de terugkeer van Thibaut Courtois na dik anderhalf jaar afwezigheid. Dat was bijvoorbeeld het geval bij de BBC, dat opmerkte dat de aanstelling van Garcia voor zijn terugkeer zorgde. "Na de openingsgoal van Lukaku leek de Fransman op weg naar een droomdebuut, maar Oekraïne antwoordde met drie goals in twaalf minuten na rust."

"Courtois deed wat hij het beste doet: met zijn reddingen zijn ploeg rechthoude", klonk het tenslotte bij AS, dat zijn rentree een 'nachtmerrie' noemde. "Maar zelfs dat was niet genoeg tegen de Oekraïense stormloop in de tweede helft. Na het tumultueuze tijdperk-Tedesco geeft het debuut van Garcia het gevoel dat België zwak is."

Zal Garcia het tij nog kunnen keren?

Meest recent

Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

18
18
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

27
27
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

110
110
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

50
50
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

37
37
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

260
260
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

20
20
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

394
394
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

43
43
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

632
632
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

61
61
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

24
24
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

530
530
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

212
212
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1031
1031
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

161
161
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

27
27
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

210
210
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

98
98
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

324
324
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

253
253
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

125
125
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

301
301
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

130
130

Meer sportnieuws