TRANSFERUURTJE: 'Wending rond De Cuyper, Nainggolan vertrekt'

door
TRANSFERUURTJE: 'Wending rond De Cuyper, Nainggolan vertrekt'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de weer met het ontrollen van hun transferplannen voor komende zomer. Bovendien wordt er weer volop van (bonds)coaches gewisseld. VoetbalNieuws verzamelt de belangrijkste transfernieuwtjes dan ook dagelijks voor u in dit TRANSFERUURTJE.

LEES OOK: Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Jupiler Pro League

Het lijkt stilaan vrijwel zeker dat Maxim De Cuyper in de zomer Club Brugge zal verlaten. De vraag is alleen nog wat zijn bestemming zal worden. Een verrassende club zou de debatten kunnen openen, want Bournemouth zou serieus werk willen maken van zijn komst. De Cuyper moet er de vervanger worden van Milos Kerkez, die gegeerd is door vele topclubs.

Ook Joel Ordoñez zal wellicht niet te houden zijn voor Club. Nu zou ook Atalanta zich gemeld hebben voor de sterkhouder achterin. Al zouden ze in Italië wel twijfelen of de Ecuadoraan financieel wel haalbaar is voor La Dea.

Wie daarentegen niet lijkt te gaan vertrekken, is Ardon Jashari. In de Zwitserse pers bevestigde Director of Football Dévy Rigaux dat het de bedoeling is dat de middenvelder nog een seizoen op Jan Breydel blijft. Tenzij er een niet te weigeren bod binnenkomt, natuurlijk.

Ondertussen blijven ze bij Club wel werken aan de toekomst. Zo hebben ze Lucas Delorge langer aan zich kunnen binden. De 17-jarige middenvelder, broer van AA Gent-speler Mathias, tekende bij voor drie seizoenen.

Voor Radja Nainggolan zou er na nog geen halfjaar alweer een einde kunnen komen aan zijn avontuur bij Lokeren-Temse. De ex-Rode Duivel bleek de voorbije maanden een onmiskenbare meerwaarde, maar door zijn leeftijd twijfelen ze op Daknam of ze zijn contract wel moeten verlengen. Ook de toekomst van trainer Stijn Vreven is gezien zijn aflopende contract nog onzeker.

Mogelijk kunnen Belgische clubs een zaakje doen bij PSV. Een aantal clubs uit ons land zouden hun oog laten vallen hebben op Samuel Gomez Van Hoogen, die einde contract is en dus mogelijk gratis op te halen is. De 19-jarige verdediger is een jeugdinternational en mocht dit seizoen al debuteren in de hoofdmacht, waardoor PSV hem wel graag langer aan boord wil houden.

Bij Antwerp hebben ze hun eerste zomertransfer officieel gepresenteerd. Daam Foulon komt in de zomer transfervrij over van KV Mechelen en tekende een contract voor drie seizoenen op de Bosuil.

Het is mogelijk de eerste van een resem transfers, want er lijkt heel wat beweging aan te komen op de Bosuil. Uit de huidige kern hebben amper zes spelers een contract dat langer loopt dan 2026. Van die zes zijn bovendien enkel Senne Lammens en Mahamadou Doumbia basisspelers, die bovendien in de kijker lopen. Marc Overmars zal dus ofwel veel contracten snel moeten verlengen, ofwel veel transfers doen.

Buitenland

Dit seizoen gooit Daniel Muñoz zeer hoge ogen bij Crystal Palace. Dat kan de voormalige rechtsachter van Genk in de zomer een absolute knaltransfer gaan opleveren. Hij zou hoog op het verlanglijstje staan van Manchester City, dat na het vertrek van Walker nog een rechtsback zoekt.

Zou Bournemouth een goede stap zijn voor De Cuyper?

Meest recent

Beerschot klaar: "Er kunnen knotsgekke dingen gebeuren"

Beerschot speelt dit weekend de finale van de Promotion Play-Offs tegen Lommel SK. Ze trekken eerst ...

45
45
Garcia verrast compleet met uitspraak over toekomst bij Ajax

In het voetbal is het zeer belangrijk om de juiste mensen te kennen. Vraag dat maar aan Oscar ...

23
23
Vurige De Zerbi komt met zelden geziene monoloog

Tottenham staat op een degradatieplaats. De Engelse subtopper draait een werkelijk dramatisch ...

23
23
Zulte Waregem pakt in ultieme slot de scalp van Cercle

In de Jupiler Pro League stond vanavond de partij tussen Cercle Brugge en Zulte Waregem op het ...

30
30
STVV op zucht van stunt: "Gaan er vol voor"

STVV kent een van de beste seizoenen uit zijn clubgeschiedenis. De Truienaars staan knap derde in de ...

89
89
Hubert heeft goed én slecht nieuws bij Union SG

Union SG gaat voor een historisch seizoen. De Brusselaars kunnen de dubbel winnen de komende weken. ...

61
61
Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

17
17
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

158
158
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

194
194
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

49
49
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

113
113
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

353
353
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

58
58
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

263
263
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

214
214
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

84
84
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

35
35
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

77
77
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

208
208
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

106
106
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

83
83
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

136
136
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

410
410
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

41
41
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

169
169

Meer sportnieuws