Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

door
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met Oekraïne moeten ze het behoud in Divisie A van de Nations League zien af te dwingen. Het wordt ook de vuurdoop voor nieuwe bondscoach Rudi Garcia.

Die moest daarbij meteen enkele belangrijke knopen doorhakken, onder meer over de aanvoerdersband. Die zal donderdag tijdens de heenmatch in het Spaanse Murcia gedragen worden door Romelu Lukaku.

LEES OOK: Buffel ziet opvolger Lukaku: "Hij is de grootste killer"

Lukaku dacht na EK aan stoppen bij Duivels

De spits schoof woensdagavond daarom ook aan op de persconferentie. Dat was ergens toch opmerkelijk, want de voorbije maanden hield hij de lippen stijf op elkaar. Enkel in de podcast Koolcast Sport doorbrak hij in oktober de stilte.

Hij gaf toen aan dat hij na het EK moeite had om de passie voor de nationale ploeg te vinden. "Na het EK heb ik even gedacht om te stoppen", vertelde hij nu zelfs volgens Het Nieuwsblad. "Ik heb een moment voor mezelf genomen. Ik heb er ook met Jan Vertonghen over gesproken."

Geloof is terug na gesprek met Mannaert

Vertonghen hield het na dat EK voor bekeken, Lukaku uiteindelijk niet. Al duurde het wel even voor hij helemaal overtuigd was. "Toen Vincent Mannaert me belde en een nieuw project voorstelde, heb ik me herpakt. Ik geloof er weer in. Het ging allemaal te snel. Maar dat zal ik een andere keer uitleggen. Het belangrijkste is nu de wedstrijd van morgen. We moeten tonen dat we er staan."

Het was ook daarom dat Lukaku zo stil bleef. "Tijdens de grote toernooien praat ik niet graag met de pers. Dan wil ik met de ploeg bezig zijn. Op het EK ging het niet goed. Niet met de ploeg en ook niet met mezelf. Daarom heb ik niet veel gepraat", legde hij uit.

Is Lukaku een goede keuze als aanvoerder?

Meest recent

Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

62
62
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

138
138
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

68
68
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

29
29
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

99
99
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

132
132
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

38
38
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

104
104
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

228
228
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

208
208
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

169
169
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

42
42
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

237
237
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

297
297
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

53
53
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

189
189
Dé surprise in WK-selectie? 'Vermeeren steekt Duivel voorbij'

Nu het WK-ticket definitief op zak is, kan bondscoach Rudi Garcia zich stilaan buigen over het ...

189
189
'Winters vertrek Tzolis: Club stelt keiharde voorwaarde'

In de Champions League kruist Club Brugge volgende week de degens met Sporting CP. Om het verschil ...

301
301
Renard bijt terug: "Als Bart Verhaeghe dat doet ..."

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

367
367
Crisis bij Club Nxt compleet: "Dit valt ons zwaar"

De jeugdwerking van Club Brugge heeft de voorbije jaren enorme stappen gezet met Club Nxt als het ...

388
388
"Het zijn leeuwen" - La Lou-coach noemt vijf RSCA'ers bij naam

RSC Anderlecht legde vlak voor de interland-break twee overtuigende prestaties neer tegen KV ...

196
196
Reactie Lukaku zegt alles: Noa Lang krijgt Italianen stil

Hoewel het nog steeds Rode Duivels Romelu Lukaku en Kevin De Bruyne moet missen, boekte SSC Napoli ...

136
136
'Hoogspanning bij Duivels: bondstop moet actie ondernemen'

De Rode Duivels hebben zich tijdens de voorbije interland-periode geplaatst voor het WK van komende ...

291
291
Hoog bezoek in Cegeka Arena, opstellingen Genk-KVM bekend

KRC Genk krijgt zondag de kans om de heenronde van de reguliere competitie af te sluiten op de ...

76
76
Nieuwe klap geplaagd Antwerp: "Dachten dat hij vertrokken was"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

293
293

Meer sportnieuws