Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

door
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met Oekraïne moeten ze het behoud in Divisie A van de Nations League zien af te dwingen. Het wordt ook de vuurdoop voor nieuwe bondscoach Rudi Garcia.

Die moest daarbij meteen enkele belangrijke knopen doorhakken, onder meer over de aanvoerdersband. Die zal donderdag tijdens de heenmatch in het Spaanse Murcia gedragen worden door Romelu Lukaku.

LEES OOK: Garcia geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Lukaku dacht na EK aan stoppen bij Duivels

De spits schoof woensdagavond daarom ook aan op de persconferentie. Dat was ergens toch opmerkelijk, want de voorbije maanden hield hij de lippen stijf op elkaar. Enkel in de podcast Koolcast Sport doorbrak hij in oktober de stilte.

Hij gaf toen aan dat hij na het EK moeite had om de passie voor de nationale ploeg te vinden. "Na het EK heb ik even gedacht om te stoppen", vertelde hij nu zelfs volgens Het Nieuwsblad. "Ik heb een moment voor mezelf genomen. Ik heb er ook met Jan Vertonghen over gesproken."

Geloof is terug na gesprek met Mannaert

Vertonghen hield het na dat EK voor bekeken, Lukaku uiteindelijk niet. Al duurde het wel even voor hij helemaal overtuigd was. "Toen Vincent Mannaert me belde en een nieuw project voorstelde, heb ik me herpakt. Ik geloof er weer in. Het ging allemaal te snel. Maar dat zal ik een andere keer uitleggen. Het belangrijkste is nu de wedstrijd van morgen. We moeten tonen dat we er staan."

Het was ook daarom dat Lukaku zo stil bleef. "Tijdens de grote toernooien praat ik niet graag met de pers. Dan wil ik met de ploeg bezig zijn. Op het EK ging het niet goed. Niet met de ploeg en ook niet met mezelf. Daarom heb ik niet veel gepraat", legde hij uit.

Is Lukaku een goede keuze als aanvoerder?

Meest recent

Gouden kans voor Anderlecht? Trainer keihard voor Duranville

Bijna drie jaar geleden maakte Julien Duranville de overstap van RSC Anderlecht naar Borussia ...

23
23
Wils weet niet wat hij ziet: "Hij zal nu wel groen lachen"

Royal Antwerp FC is een bizarre ploeg. Ze presteren al een heel seizoen bijzonder zwak, maar dan ...

25
25
'Hommeles in Breda: Hoefkens moet plots vrezen'

Carl Hoefkens kent zware tijden in Breda. NAC doet het niet goed in de Eredivisie en het is er ...

26
26
'Ajax zet alles op alles voor ex-sterspeler uit JPL'

Bij Ajax wisten ze na een 6 op 6 terug voor wat rust in de tent te zorgen. De Amsterdammers willen ...

10
10
'KRC Genk neemt beslissing over toekomst van Fink'

KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie kansloos met 3-0 van Royal Antwerp FC. Nochtans hadden ...

280
280
Enorme verslagenheid: voetbalwereld reageert op heengaan De Boeck

Bij aanvang van alweer een drukke Europese week, is het Belgische voetbal getroffen door een drama. ...

0
0
Oosting wild van Antwerp-verrassing: "Een openbaring!"

Een tweetal weken geleden was de bodem bereikt bij Antwerp FC, momenteel is de Great Old weer ...

190
190
'Actie bij Anderlecht: twee toptransfers voor titelboost'

RSC Anderlecht heeft zondag gezichtsverlies geleden met een zware 4-0-nederlaag op het veld van KVC ...

287
287
Pijnlijke afgang Real: Spaanse pers pakt Courtois onder de loep

Real Madrid heeft zondag een pijnlijke avond beleefd in La Liga. De Koninklijke verloor, na onder ...

80
80
Belgisch voetbal in diepe rouw: Glen De Boeck plots overleden

Het Belgische voetbal werd maandagochtend opgeschrikt door bijzonder triest nieuws. Voormalig Rode ...

484
484
'IJskoude exit dreigt: Club Brugge laat geen traan om Hayen'

Aan de buitenkant oogt alles nog rustig bij Nicky Hayen. Maar binnen de club groeit het gevoel dat ...

779
779
Union zwaar bevoordeeld? Oud-ref velt keihard verdict

Leider Union SG heeft voor het tweede weekend op rij puntenverlies geleden en beet zaterdag zijn ...

229
229
'Club moddert aan: bestuur grijpt in op transfermarkt'

Wie gehoopt had dat de bekerzege in Leuven de ommekeer zou inleiden bij Club Brugge, kwam zaterdag ...

515
515
"Catastrofe" - analisten vermorzelen 'zwakke schakel' Anderlecht

Wat opnieuw een mooi weekend moest worden, is uitgedraaid op een behoorlijk drama voor RSC ...

272
272
Fink slaat mea culpa: "Foute keuzes gemaakt"

KRC Genk heeft zondag een zeer pijnlijke avond beleefd. Het werd met 3-0 afgedroogd door Antwerp en ...

218
218
Vandenbroeck ziet manco bij Essevee: "Dat miste ik"

De zegeloze reeks van Zulte Waregem is zondagavond nog wat langer geworden. De West-Vlamingen konden ...

108
108
Real beleeft rampavond met nederlaag en 2 rode kaarten

Thibaut Courtois heeft zondagavond geen heldenrol kunnen opeisen bij Real Madrid. De Rode Duivel kon ...

82
82
Napoli wint kraker en grijpt weer de macht in Serie A

De titelstrijd in de Serie A blijft dit seizoen razend spannend. Zondagavond heeft titelverdediger ...

53
53
Harde woorden bij Genk: "Er stond geen ploeg op het veld"

KRC Genk leek in een betere periode te zitten, maar heeft op enkele dagen tijd twee stevige ...

234
234
Mazzu baalt hard: "Twee verloren punten voor ons"

OH Leuven heeft zondag de kans laten liggen om een uitstekende zaak te doen in het klassement. Het ...

35
35
Stevige waarschuwing Duivels: "Wij gaan voor eerste plaats"

De Rode Duivels ontdekten de voorbije dagen hun parcours op het WK van volgende zomer. In de ...

185
185
Antwerp kan plots dromen: "Dan is er veel mogelijk"

Twee weken geleden leek Antwerp nog dood en begraven, maar sindsdien is de Great Old weer helemaal ...

240
240
Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

OHL en Zulte Waregem blijven opnieuw met een zure nasmaak achter. Beide ploegen snakten naar een ...

49
49
Charai verklaart hoe plan tegen Anderlecht werkte

KVC Westerlo gaf voetballes aan RSC Anderlecht. Het werd een ouderwetse pot voetbal in 't Kuipje, ...

138
138
Antwerp in extase: herboren Bosuil slokt Genk volledig op

De Bosuil ademde zondagavond pure nostalgie en nieuw elan. De heropening van de mythische Tribune 2 ...

226
226

Meer sportnieuws