Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

door
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met Oekraïne moeten ze het behoud in Divisie A van de Nations League zien af te dwingen. Het wordt ook de vuurdoop voor nieuwe bondscoach Rudi Garcia.

Die moest daarbij meteen enkele belangrijke knopen doorhakken, onder meer over de aanvoerdersband. Die zal donderdag tijdens de heenmatch in het Spaanse Murcia gedragen worden door Romelu Lukaku.

LEES OOK: Maesschalck komt met cruciale update omtrent Lukaku

Lukaku dacht na EK aan stoppen bij Duivels

De spits schoof woensdagavond daarom ook aan op de persconferentie. Dat was ergens toch opmerkelijk, want de voorbije maanden hield hij de lippen stijf op elkaar. Enkel in de podcast Koolcast Sport doorbrak hij in oktober de stilte.

Hij gaf toen aan dat hij na het EK moeite had om de passie voor de nationale ploeg te vinden. "Na het EK heb ik even gedacht om te stoppen", vertelde hij nu zelfs volgens Het Nieuwsblad. "Ik heb een moment voor mezelf genomen. Ik heb er ook met Jan Vertonghen over gesproken."

Geloof is terug na gesprek met Mannaert

Vertonghen hield het na dat EK voor bekeken, Lukaku uiteindelijk niet. Al duurde het wel even voor hij helemaal overtuigd was. "Toen Vincent Mannaert me belde en een nieuw project voorstelde, heb ik me herpakt. Ik geloof er weer in. Het ging allemaal te snel. Maar dat zal ik een andere keer uitleggen. Het belangrijkste is nu de wedstrijd van morgen. We moeten tonen dat we er staan."

Het was ook daarom dat Lukaku zo stil bleef. "Tijdens de grote toernooien praat ik niet graag met de pers. Dan wil ik met de ploeg bezig zijn. Op het EK ging het niet goed. Niet met de ploeg en ook niet met mezelf. Daarom heb ik niet veel gepraat", legde hij uit.

Is Lukaku een goede keuze als aanvoerder?

Meest recent

'Charleroi wil aanvallende pion wegplukken bij Anderlecht'

Sporting Charleroi heeft Nicolas Frutos enkele weken geleden aangesteld als de nieuwe sportief ...

15
15
Debast: "Van hen leerde ik het meest bij Anderlecht"

Zeno Debast kende dit seizoen maandenlang blessureleed. De afgelopen weken is hij weer fit en hij ...

32
32
'Anderlecht krijgt gigantische financiële opsteker'

RSC Anderlecht gaat komende zomer een schoonmaak houden in de kern. De Brusselaars willen dan ...

97
97
'Club Brugge informeert bij Standard voor transfer'

Gaat Club Brugge Standard een stevige tik uitdelen op de transfermarkt? Het zou zomaar kunnen. ...

147
147
Kompany: "Twee jaar geleden was ik nog de slechtste coach"

Vincent Kompany maakt al vele jaren indruk als coach. Hij hoopt morgen Real Madrid uit te schakelen ...

58
58
Neuer zet Belgische doelman in top vijf beste keepers ooit

Manuel Neuer is ook op zijn 40ste nog steeds een van de beste doelmannen ter wereld. De Duitser ...

194
194
Bertaccini in de penarie: bliksemvertrek op komst?

Adriano Bertaccini scoorde afgelopen zondag als invaller bij RSC Anderlecht het derde doelpunt tegen ...

189
189
Kuyt breekt: openhartige woorden raken diep

Dirk Kuyt is in het Europese voetbal een bekende naam door zijn indrukwekkende ...

28
28
Van Holsbeeck duikt weer op: opvallende comeback

Jarenlang was hij succesvol manager van RSC Anderlecht, maar de voorbije jaren kwam Herman Van ...

111
111
Club Brugge of Union? Chatelle waagt zich aan titelpredictie

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

187
187
'El Ouahdi weg bij Genk: landskampioen op vinkentouw'

Ondanks een erg wisselvallig seizoen lijkt KRC Genk komende zomer te gaan cashen op verschillende ...

270
270
Na Lukaku ook De Bruyne: miserie loopt uit de hand

Kevin De Bruyne kwam naar Napoli als grote naam, maar in Italië draait zoiets snel. Na de breuk ...

173
173
Napoli-hetze escaleert: Lukaku déze zomer naar Anderlecht?

De soap rond Romelu Lukaku blijft maar escaleren. Verschillende Italiaanse media meldden dinsdag dat ...

236
236
'Club Brugge boekt woekerwinst: knaltransfer Tzolis'

Dat Club Brugge komende zomer verschillende sterkhouders zal zien vertrekken, staat inmiddels buiten ...

334
334
'Anderlecht aan de bak: groot transferoffensief in de maak'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

478
478
"Match gestolen" - enorme woede na UCL-eliminatie Barça

De eerste halve finalisten in de Champions League zijn bekend. Paris Saint-Germain klaarde de klus ...

298
298
'Absolute droomtransfer lonkt voor Noah Sadiki'

De afgelopen jaren vertrokken heel wat toppers uit de Jupiler Pro League. Dat was ook afgelopen ...

105
105
Kompany waarschuwt: "Real deed daardoor vertrouwen op"

Bayern München neemt het morgenavond in eigen huis op tegen Real Madrid. In Spanje werd het ...

61
61
Heymans reageert op alle ophef: "Is géén excuus"

KRC Genk sloeg de bal aardig mis tegen OH Leuven. Achteraf sprak Nicky Hayen over een mogelijk ...

79
79
FC Barcelona redt het niet na spektakelstuk, PSG vlot door

In de Champions League stonden er vanavond twee duels op het programma. FC Barcelona en Liverpool ...

80
80
Red Flames geven in extra tijd alsnog knappe zege weg

Om 20u30 speelden de Red Flames een belangrijk duel in en tegen Schotland. De Belgische dames ...

86
86
Messi baalt enorm: Inter Miami verrast met afscheid

Inter Miami won vorig jaar de Major League Soccer. De club groeit enorm, financieel én ...

46
46
'Standard zet alles op alles voor tweede zomertransfer'

Het is Standard duidelijk menens. De Rouches willen volgend jaar sportief een volgende stap zetten ...

87
87
'Antwerp dumpt één van de vele transferflops'

Royal Antwerp FC zit in de penarie. Weer geen Europees voetbal en dat is financieel toch wel een ...

228
228
'Club Brugge krijgt héél zware concurrentie voor transfer'

Onze redactie bracht jullie in het weekend het exclusieve nieuws dat Club Brugge de prestaties van ...

141
141

Meer sportnieuws