Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

door
Lukaku doet doodeerlijke bekentenis omtrent Rode Duivels

Donderdag beginnen de Rode Duivels aan een belangrijk tweeluik, want in een dubbele confrontatie met Oekraïne moeten ze het behoud in Divisie A van de Nations League zien af te dwingen. Het wordt ook de vuurdoop voor nieuwe bondscoach Rudi Garcia.

Die moest daarbij meteen enkele belangrijke knopen doorhakken, onder meer over de aanvoerdersband. Die zal donderdag tijdens de heenmatch in het Spaanse Murcia gedragen worden door Romelu Lukaku.

LEES OOK: Garcia geeft grove fout toe bij Duivels

Lukaku dacht na EK aan stoppen bij Duivels

De spits schoof woensdagavond daarom ook aan op de persconferentie. Dat was ergens toch opmerkelijk, want de voorbije maanden hield hij de lippen stijf op elkaar. Enkel in de podcast Koolcast Sport doorbrak hij in oktober de stilte.

Hij gaf toen aan dat hij na het EK moeite had om de passie voor de nationale ploeg te vinden. "Na het EK heb ik even gedacht om te stoppen", vertelde hij nu zelfs volgens Het Nieuwsblad. "Ik heb een moment voor mezelf genomen. Ik heb er ook met Jan Vertonghen over gesproken."

Geloof is terug na gesprek met Mannaert

Vertonghen hield het na dat EK voor bekeken, Lukaku uiteindelijk niet. Al duurde het wel even voor hij helemaal overtuigd was. "Toen Vincent Mannaert me belde en een nieuw project voorstelde, heb ik me herpakt. Ik geloof er weer in. Het ging allemaal te snel. Maar dat zal ik een andere keer uitleggen. Het belangrijkste is nu de wedstrijd van morgen. We moeten tonen dat we er staan."

Het was ook daarom dat Lukaku zo stil bleef. "Tijdens de grote toernooien praat ik niet graag met de pers. Dan wil ik met de ploeg bezig zijn. Op het EK ging het niet goed. Niet met de ploeg en ook niet met mezelf. Daarom heb ik niet veel gepraat", legde hij uit.

Is Lukaku een goede keuze als aanvoerder?

Meest recent

Heftige beelden: Simeone gaat compléét over de rooie

Het is Liverpool FC andermaal gelukt om in de absolute slotfase met de zege aan de haal te gaan. ...

38
38
Onthutste Fink luidt alarmbel: "Niemand verwachtte dit"

KRC Genk is bezig aan een erg teleurstellende start van de competitie. De Limburgers verloren ...

119
119
Doemscenario Club Brugge: Europese thuisduels in buitenland?

Club Brugge opent donderdagavond zijn campagne in de League Phase van de Champions League met ...

232
232
UCL: Kompany viert, Liverpool ontsnapt en pijnlijke avond Ajax

Bayern München heeft de eerste absolute topaffiches van het nieuwe seizoen in de Champions ...

76
76
Charleroi zet pijnlijk zwak Genk te kijk in eigen huis

Racing Genk stelde vanavond zwaar teleur in de inhaalwedstrijd tegen Charleroi. De thuisploeg oogde ...

183
183
Hasi en co aan zet: "Hij is een speler voor Anderlecht"

RSC Anderlecht bleef zondagavond op een 1-1-gelijkspel steken tegen KRC Genk. Er had misschien wel ...

247
247
Mulder pakt landgenoten aan: "Schooljongetjes tegen Union"

Union SG is dinsdag als een wervelwind begonnen aan zijn eerste Champions League-campagne en haalde ...

97
97
Tresoldi kijkt ogen uit: "Dat is hét verschil bij Club"

Club Brugge wil donderdagavond op eigen veld tegen AS Monaco een goede start nemen in de League ...

257
257
Hein blikt emotioneel terug: mond vol tanden na opvallende foto

Hein Vanhaezebrouck is een van de meest markante figuren in het Belgische voetbal. Gedurende zijn ...

93
93
Union als voorbeeld: debutanten maken wéér indruk in UCL

In de Champions League zijn de debutanten tot dusver bezig aan een goede start. Daags na de zege van ...

45
45
Waalse analisten nu al overtuigd: "Zij zijn de titelfavorieten"

De zomermercato zit er definitief op en de Jupiler Pro League is alweer zeven speeldagen ver. Bij ...

433
433
Ongeziene beelden: afreis Monaco naar Brugge loop compléét fout

Club Brugge wist het vorig seizoen tot de achtste finales te schoppen in de Champions League, maar ...

398
398
11 namen: grote afwezige bij Genk, basisdebutanten Charleroi

Er wordt woensdagavond niet alleen gevoetbald in de Champions League, maar ook in de Jupiler Pro ...

73
73
'Openda na basisdebuut in de nesten bij Juventus'

De eerste avond in de League Phase van de Champions League zit erop. Dat leverde meteen een straffe ...

260
260
Straffe transformatie: "Nu zijn ze kandidaat voor top 6"

Sinds een tiental dagen is de zomermercato definitief gesloten voor Belgische clubs en dus kunnen we ...

183
183
Lokeren verrast nog met voormalig jeugdinternational

Vorig seizoen kwam Lokeren nog dicht bij promotie naar de Jupiler Pro League, maar dit seizoen ...

50
50
Selectie Club bekend: één opvallende afwezige

Club Brugge kijkt al reikhalzend uit naar donderdagavond 18u45, want dan trapt het zijn campagne in ...

307
307
'Raskin stuurde twee topclubs wandelen'

Het wordt uitkijken of Nicolas Raskin volgend weekend zijn wederoptreden zal maken bij Rangers, ...

61
61
Droomscenario bij Anderlecht: Kindermans terug?

Er staat weer heel wat verandering op til bij Anderlecht. Door het vertrek van Wouter Vandenhaute ...

680
680
Explosie bij Anderlecht: Hasi verliest alle remmen

Anderlecht staat in pure shock: onder Besnik Hasi is de knop naar intensiteit en agressiviteit ...

648
648
Hayen doet opmerkelijke ontboezeming over Ordoñez

Bij Club Brugge kwam er deze week zeer verrassend nieuws. Dinsdag kwamen ze immers met de ...

245
245
Ook de zon helpt niet: nieuwe mokerslag Vanheusden

Zinho Vanheusden zorgde misschien wel voor één van de opmerkelijkste Belgische ...

201
201
Manchester United deelt onwaarschijnlijk nieuws mee

Manchester United is al vele jaren een subtopper in de Premier League en ondertussen lijken ze ...

238
238
Toptransfer Bayern: "Kompany volgde hem al bij Anderlecht"

Vincent Kompany speelt met Bayern München tegen Chelsea. Een partij waar veel druk op zal ...

368
368
Zorgen bij Club Brugge: Hayen legt vinger op de wonde

Club Brugge staat toch wel onder druk voor de match tegen AS Monaco. In België zijn ze al voor ...

318
318

Meer sportnieuws