'Antwerp heeft beet: tweede zomeraanwinst tekent'

door
'Antwerp heeft beet: tweede zomeraanwinst tekent'

In de Champions' Play-Off hoopt Antwerp nog een Europees ticket voor volgend seizoen uit de brand te slepen. Makkelijk zal dat niet worden, maar het is wel cruciaal voor de ambities van de Great Old. Al dan niet Europees voetbal zal bijvoorbeeld ook mee bepalen wat mogelijk is op de transfermarkt.

Er ligt immers wel heel wat werk op het bureau van technisch directeur Marc Overmars, aangezien het leeuwendeel van de spelerskern ten laatste volgend seizoen einde contract is. Er zullen dus spelers vertrekken en zij zullen vervangen moeten worden.

LEES OOK: Strijd om top zes helemaal open: Antwerp als verrassing?

Antwerp heeft Foulon helemaal beet

Maar achter de schermen wordt er ook al werk gemaakt van versterking. Het is bijvoorbeeld al een publiek geheim dat Geoffry Hairemans in de zomer zal terugkeren wanneer zijn contract bij KV Mechelen afloopt. Nu zou ook de tweede zomeraanwinst een feit zijn.

De voorbije dagen raakte bekend dat Antwerp aan de mouw trok van Daam Foulon, die eveneens einde contract is bij Malinwa. Het Laatste Nieuws weet dat de deal nu ook in kannen en kruiken is. Beide partijen bereikten een akkoord en Foulon zou woensdag nog zijn handtekening zetten.

Tweede zomeraanwinst is een feit

Daarmee weet Antwerp alvast een belangrijke vacature in te vullen. De 25-jarige moet immers volgend seizoen de vaste linksachter worden. Die rol is nu nog voor Olivier Deman, maar hij wordt slechts gehuurd van Werder Bremen en een definitieve transfer zou enkele miljoenen kosten.

Dan doet Antwerp met Foulon een koopje, want hij komt gratis over van KV Mechelen. Daar was de speler twee jaar lang aan de slag, nadat hij in 2023 eveneens transfervrij overgekomen was van Benevento. Daarvoor kwam Foulon ook nog uit voor Anderlecht en Waasland-Beveren.

Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

De 11 namen: Fink voert drie wissels door bij KRC Genk

In eigen land wil het niet bepaald vlotten, maar in de Europa League loopt alles wél op ...

0
0
'Leegloop bij Club Brugge: Inter laat kassa rinkelen'

Nicky Hayen kreeg tot dan geen respijt, maar tijdens de wintermercato mag er vuurwerk worden ...

54
54
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

92
92
'Overmars aan zet: miljoenentransfer voor Antwerp?'

Antwerp zat een tijdje in de hoek waar de klappen vallen, maar de voorbije weken klaarde de zon ...

54
54
'Club Brugge wil uitpakken: peperduur toptarget lekt uit'

Na de verrassende trainerswissel bleek Dévy Rigaux niet te beroerd om de hand in eigen boezem ...

242
242
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

229
229
KRC Genk incasseert mokerslag: Fink hakt knopen door

Met de uitschakeling in de Croky Cup en een zware nederlaag tegen Antwerp heeft KRC Genk een rotweek ...

203
203
Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

376
376
“‘Bakkes tot op de grond’: Privé-mokerslag voor Brusselmans

Herman Brusselmans is al decennialang één van de meest markante stemmen in de Vlaamse ...

472
472
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

233
233
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

201
201
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

263
263
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

137
137
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

280
280
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

73
73
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

203
203
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

363
363
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

284
284
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

309
309
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

305
305
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

398
398
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

359
359
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

159
159
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

63
63
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

300
300

Meer sportnieuws