'Antwerp heeft beet: tweede zomeraanwinst tekent'

703 stemmen
'Antwerp heeft beet: tweede zomeraanwinst tekent'

In de Champions' Play-Off hoopt Antwerp nog een Europees ticket voor volgend seizoen uit de brand te slepen. Makkelijk zal dat niet worden, maar het is wel cruciaal voor de ambities van de Great Old. Al dan niet Europees voetbal zal bijvoorbeeld ook mee bepalen wat mogelijk is op de transfermarkt.

Er ligt immers wel heel wat werk op het bureau van technisch directeur Marc Overmars, aangezien het leeuwendeel van de spelerskern ten laatste volgend seizoen einde contract is. Er zullen dus spelers vertrekken en zij zullen vervangen moeten worden.

LEES OOK: 'Overmars wil stunten met terugkeer oude bekende'

Antwerp heeft Foulon helemaal beet

Maar achter de schermen wordt er ook al werk gemaakt van versterking. Het is bijvoorbeeld al een publiek geheim dat Geoffry Hairemans in de zomer zal terugkeren wanneer zijn contract bij KV Mechelen afloopt. Nu zou ook de tweede zomeraanwinst een feit zijn.

De voorbije dagen raakte bekend dat Antwerp aan de mouw trok van Daam Foulon, die eveneens einde contract is bij Malinwa. Het Laatste Nieuws weet dat de deal nu ook in kannen en kruiken is. Beide partijen bereikten een akkoord en Foulon zou woensdag nog zijn handtekening zetten.

Tweede zomeraanwinst is een feit

Daarmee weet Antwerp alvast een belangrijke vacature in te vullen. De 25-jarige moet immers volgend seizoen de vaste linksachter worden. Die rol is nu nog voor Olivier Deman, maar hij wordt slechts gehuurd van Werder Bremen en een definitieve transfer zou enkele miljoenen kosten.

Dan doet Antwerp met Foulon een koopje, want hij komt gratis over van KV Mechelen. Daar was de speler twee jaar lang aan de slag, nadat hij in 2023 eveneens transfervrij overgekomen was van Benevento. Daarvoor kwam Foulon ook nog uit voor Anderlecht en Waasland-Beveren.

Goede transfer van Antwerp?

Meest recent

Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

189
189
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

114
114
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

55
55
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

47
47
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

460
460
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

210
210
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

94
94
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

101
101
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

103
103
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

9
9
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

86
86
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

257
257
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

104
104
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

376
376
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

97
97
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

32
32
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

132
132
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

539
539
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

195
195
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

70
70
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

342
342
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

261
261
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

136
136
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

192
192
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

507
507

Meer sportnieuws