'Beerschot troeft Anderlecht en Club Brugge af'

door
'Beerschot troeft Anderlecht en Club Brugge af'

Beerschot doet in de Relegation Play-Off nog een laatste poging om zich te redden, maar met een achterstand van dertien punten op de barrageplaatsen en amper zes matchen om die in te halen, lijkt degradatie onafwendbaar. Dat zorgt mogelijk voor een leegloop op het Kiel.

Met Thibaud Verlinden verloor Beerschot in de winter al zijn grootste smaakmaker en verschillende andere spelers zullen straks ook nog vertrekken. Er zijn verschillende huurlingen op wie er geen aankoopoptie is, anderen zijn einde contract.

LEES OOK: Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

Beerschot lijkt Doucouré te kunnen houden

Daardoor staan er nog vraagtekens achter de namen van Apostolos Konstantopoulos, Derrick Tshimanga, Ryan Sanusi, Welat Cagro, Rajiv van La Parra, Tom Reyners, Daishawn Redan en Ayouba Kosiah. Maar in één dossier zou Beerschot alvast goed nieuws krijgen.

Ook Emile Doucouré is einde contract, maar zal volgens Gazet van Antwerpen wellicht bijtekenen. De 17-jarige fungeerde dit seizoen als derde doelman en debuteerde nog niet in het eerste elftal, maar wordt wel gezien als een groot talent.

Gegeerd door Club, Anderlecht en Ajax

Zo trokken anderhalf jaar geleden nog Club Brugge, Anderlecht en Ajax aan de mouw van Doucouré, die er toen echter voor koos om zijn eerste profcontract op het Kiel te tekenen. Ongetwijfeld zullen die clubs nog steeds op de loer liggen.

Doucouré is immers nog steeds een vaste waarde in de nationale jeugdselecties. Hij vertegenwoordige België al in elke categorie van de U15 tot en met de U18. Beerschot lijkt dus wel goud in handen te hebben en kan nog wat langer daarvan genieten.

Moet hij snel zijn kans krijgen bij Beerschot?

Meest recent

Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

10
10
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

99
99
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

80
80
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

137
137
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

79
79
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

159
159
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

44
44
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

114
114
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

264
264
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

262
262
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

360
360
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

313
313
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

149
149
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

57
57
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

262
262
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

70
70
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

555
555
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

460
460
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

172
172
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1012
1012
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

152
152

Meer sportnieuws