'Beerschot troeft Anderlecht en Club Brugge af'

door
'Beerschot troeft Anderlecht en Club Brugge af'

Beerschot doet in de Relegation Play-Off nog een laatste poging om zich te redden, maar met een achterstand van dertien punten op de barrageplaatsen en amper zes matchen om die in te halen, lijkt degradatie onafwendbaar. Dat zorgt mogelijk voor een leegloop op het Kiel.

Met Thibaud Verlinden verloor Beerschot in de winter al zijn grootste smaakmaker en verschillende andere spelers zullen straks ook nog vertrekken. Er zijn verschillende huurlingen op wie er geen aankoopoptie is, anderen zijn einde contract.

LEES OOK: Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Beerschot lijkt Doucouré te kunnen houden

Daardoor staan er nog vraagtekens achter de namen van Apostolos Konstantopoulos, Derrick Tshimanga, Ryan Sanusi, Welat Cagro, Rajiv van La Parra, Tom Reyners, Daishawn Redan en Ayouba Kosiah. Maar in één dossier zou Beerschot alvast goed nieuws krijgen.

Ook Emile Doucouré is einde contract, maar zal volgens Gazet van Antwerpen wellicht bijtekenen. De 17-jarige fungeerde dit seizoen als derde doelman en debuteerde nog niet in het eerste elftal, maar wordt wel gezien als een groot talent.

Gegeerd door Club, Anderlecht en Ajax

Zo trokken anderhalf jaar geleden nog Club Brugge, Anderlecht en Ajax aan de mouw van Doucouré, die er toen echter voor koos om zijn eerste profcontract op het Kiel te tekenen. Ongetwijfeld zullen die clubs nog steeds op de loer liggen.

Doucouré is immers nog steeds een vaste waarde in de nationale jeugdselecties. Hij vertegenwoordige België al in elke categorie van de U15 tot en met de U18. Beerschot lijkt dus wel goud in handen te hebben en kan nog wat langer daarvan genieten.

Moet hij snel zijn kans krijgen bij Beerschot?

Meest recent

'Grote kuis bij Antwerp: duo bij grof huisvuil gezet'

Na een teleurstellend seizoen belooft het straks alweer een drukke zomer te worden bij Antwerp, waar ...

0
0
'Dembélé maakt pikante transfer na geheime meeting'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain eindelijk de Champions League binnen te halen. De Franse club ...

29
29
Antwerp verrast en shopt in amateurreeksen

Bij Antwerp moeten ze dezer dagen de broeksriem aanspannen, want op financieel vlak zijn de middelen ...

64
64
KV Kortrijk haalt gram en mag forfaitzege bijschrijven

SK Beveren pakte woensdagavond al de titel in de Challenger Pro League. Daarmee zijn de Waaslanders ...

95
95
'Club wrijft zich in handen met nieuwe Ordoñez-wending'

Het lijkt erop dat de kassa komende zomer bij Club Brugge weer stevig zal rinkelen. Het haalde dit ...

117
117
'Thiago blijft verbazen: titanenstrijd op komst'

Igor Thiago is uitgegroeid tot één van de sensaties van het seizoen in de Premier ...

127
127
Ceulemans spreekt grote hoop uit voor Club en Westerlo

Komend weekend staat op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

119
119
Gouden Croc: MIDMID maakt 8 kanshebbers bekend

De ontknoping van het seizoen komt stilaan weer in zicht en dat betekent dat het ook tijd wordt om ...

364
364
'Bliksemtransfer Lewandowski naar grote Europese club'

Op zijn 37ste begint Robert Lewandowski komende zomer nog aan een nieuw hoofdstuk in zijn ...

110
110
TRANSFERUURTJE: 'Dompers voor Anderlecht, Sunderland shopt weer in JPL'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

283
283
Pedro Neto doet Hazard-incident opnieuw oplaaien

Chelsea kreeg een pandoering van jewelste in de Champions League. De Londense club leek nochtans op ...

27
27
Courtois slaat keihard terug: “Giftig en gebrek aan respect!”

Thibaut Courtois kreeg enorm veel lof na de 3-0 zege van Real Madrid tegen Manchester City. De ...

84
84
Ruben Van Gucht trekt aandacht in Rome met één foto

Als een ware magneet voor aandacht blijft Ruben Van Gucht de voorbije weken overal opduiken. De ...

199
199
Guardiola verrast met uitspraken over Doku: Duivel briest

Manchester City kreeg tegen Real Madrid een pak slaag. Nog voor rust stond het 3-0 na een hattrick ...

159
159
'Cercle Brugge wili stunten en PL-clubs aftroeven'

Cercle Brugge zal de komende weken nog stevig moeten knokken voor het behoud. De Vereniging kan de ...

134
134
'Inter wil Stankovic koppelen aan Rode Duivel'

Inter lijkt momenteel onbedreigd op weg naar de titel in de Serie A, maar toch lijken er grote ...

95
95
Club krijgt overbodige pion terug: "Ik moet wel"

Het wordt ongetwijfeld een zeer drukke transferzomer bij Club Brugge. Dat zal wellicht de nodige ...

529
529
Albert verbaast opnieuw: "Laat De Bruyne thuis"

De Rode Duivels vertrekken binnen een tweetal weken op stage naar de Verenigde Staten, waar ze met ...

360
360
Courtois pakt uit met klassegebaar voor Spurs-keeper

Er was deze week spektakel te beleven in de Champions League-wedstrijden in Madrid, met telkens een ...

95
95
'Rits maakt cirkel rond met gedroomde terugkeer'

Sinds hij aangesteld werd als T1 ad interim, had Jérémy Taravel al de nodige ...

965
965
Peter Vandenbempt met TV-stunt: "Transfer van de eeuw"

Gaat er binnenkort een opvallende transfer door in het internationale voetbal? Niet van een speler ...

133
133
AA Gent slaat nieuwe weg in: “Bezig aan een mooi verhaal”

Bij AA Gent willen ze stilaan af van de dure transfers. De club moet financieel inbinden na zware ...

187
187
'Antwerp neemt zware beslissing over Praet'

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen. De Great Old is uitgegroeid tot een grijze ...

350
350
Hayen looft Genkse parel: "Een natuurtalent!"

Bij KRC Genk hebben ze een zeer goede jeugdopleiding. De Limburgers hopen dat één van ...

196
196
AA Gent-parel ambitieus: "Moet het nu gaan tonen"

AA Gent haalde de afgelopen vier jaar maar liefst 20 Afrikaanse talenten naar België. Dat is ...

90
90

Meer sportnieuws