'Beerschot troeft Anderlecht en Club Brugge af'

567 stemmen
'Beerschot troeft Anderlecht en Club Brugge af'

Beerschot doet in de Relegation Play-Off nog een laatste poging om zich te redden, maar met een achterstand van dertien punten op de barrageplaatsen en amper zes matchen om die in te halen, lijkt degradatie onafwendbaar. Dat zorgt mogelijk voor een leegloop op het Kiel.

Met Thibaud Verlinden verloor Beerschot in de winter al zijn grootste smaakmaker en verschillende andere spelers zullen straks ook nog vertrekken. Er zijn verschillende huurlingen op wie er geen aankoopoptie is, anderen zijn einde contract.

LEES OOK: Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Beerschot lijkt Doucouré te kunnen houden

Daardoor staan er nog vraagtekens achter de namen van Apostolos Konstantopoulos, Derrick Tshimanga, Ryan Sanusi, Welat Cagro, Rajiv van La Parra, Tom Reyners, Daishawn Redan en Ayouba Kosiah. Maar in één dossier zou Beerschot alvast goed nieuws krijgen.

Ook Emile Doucouré is einde contract, maar zal volgens Gazet van Antwerpen wellicht bijtekenen. De 17-jarige fungeerde dit seizoen als derde doelman en debuteerde nog niet in het eerste elftal, maar wordt wel gezien als een groot talent.

Gegeerd door Club, Anderlecht en Ajax

Zo trokken anderhalf jaar geleden nog Club Brugge, Anderlecht en Ajax aan de mouw van Doucouré, die er toen echter voor koos om zijn eerste profcontract op het Kiel te tekenen. Ongetwijfeld zullen die clubs nog steeds op de loer liggen.

Doucouré is immers nog steeds een vaste waarde in de nationale jeugdselecties. Hij vertegenwoordige België al in elke categorie van de U15 tot en met de U18. Beerschot lijkt dus wel goud in handen te hebben en kan nog wat langer daarvan genieten.

🚀

Moet hij snel zijn kans krijgen bij Beerschot?

Meest recent

'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

111
111
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

188
188
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

71
71
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

50
50
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

270
270
Van Himst sprak met Sibierski: transferplannen op tafel

Paul Van Himst is een ware clublegende van RSC Anderlecht. De voormalige topspeler sprak deze week ...

298
298
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

86
86
Antwerp komt met bijzonder goed nieuws

Bij Royal Antwerp FC hopen ze nog altijd nieuwe investeerders te vinden om zo in de zomer toch meer ...

199
199
'Matthäus verklapt wie Kompany écht wil halen'

Vincent Kompany kan mits een zege in de bekerfinale de Duitse treble winnen. Voeg daarbij de halve ...

153
153
Joos schrikt van Club Brugge: “Ook tegen Union verrassing?"

Club Brugge won afgelopen speeldag overtuigend van Sint-Truiden VV, maar Filip Joos vond de tactiek ...

317
317
KAA Gent komt met verschroeiend statement na Anderlecht

De clash tussen KAA Gent en RSC Anderlecht blijft nog nazinderen. Er waren heel wat opstootjes, een ...

255
255
‘Amuzu incasseert mokerslag: WK-drama door Gremio’

Francis Amuzu speelde in het verleden bij RSC Anderlecht, maar hij maakt nu het mooie weer bij het ...

81
81
Plottwist bij Club Brugge: flop duikt op bij WK-favoriet

De voorbije mercato's waren overwegend een succes bij Club Brugge, maar af en toe slaat men ook in ...

284
284
Taravel keert kar: sterkhouder Anderlecht buitenspel

Op de manier waarop valt wel het een en ander aan te merken, maar RSC Anderlecht trok tegen AA Gent ...

294
294
TRANSFERUURTJE: Grote kuis in JPL, Courtois weg bij Real?

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

500
500
'Vlaanderen schrikt van inkomen Ruben Van Gucht'

Ruben Van Gucht is al lang niet meer alleen de man van de koers en de sportverslaggeving. De ...

367
367
'AA Gent ziet droomtransfer definitief ontploffen'

Voor het tweede jaar op rij vertolkt AA Gent een bijrol in de play-offs. Komende zomer is er dan ook ...

274
274
'Antwerp dumpt meubelstuk en shopt bij concurrent'

Na de recente nul op zes mag Antwerp allicht opnieuw fluiten naar een Europees ticket. Sinds de ...

489
489
Garcia krijgt sollicitatie: "Mee naar het WK? Fantastisch!"

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Bij de Rode Duivels zijn er een aantal ...

151
151
'Buffel op zucht van geweldige nieuwe uitdaging'

Het is al een tijdje stil rondom Thomas Buffel. De voormalige Rode Duivel werkt aan zijn ...

65
65
Joos dropt gigantisch transferbedrag voor Genk

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk komende zomer verlaten. De Griekse aanvallende middenvelder ...

295
295
Coosemans hard aangepakt: "Supporters pikken dit ook niet"

Colin Coosemans heeft de gemoederen in de voorbije dagen doen oplaaien. Zo kreeg de aanvoerder van ...

279
279
'De Ketelaere naar Bayern: cruciale voorwaarde gelekt'

Het seizoen in het clubvoetbal zit er bijna op en dus gaat de transferperiode weldra weer van start. ...

641
641
Metamorfose Genk: eerste basiskracht volgend seizoen aangeduid

KRC Genk maakt zich op voor een sleutelduel. Komend weekend gaan de Limburgers op bezoek bij ...

354
354
"100% basisspeler op WK" - Radja breekt lans voor onverwachte Duivel

Op maandag 15 juni trappen de Rode Duivels hun WK-eindronde op gang met een groepsmatch tegen ...

507
507

Meer sportnieuws