'STVV neemt beslissing over ontslag Mazzu'

door
'STVV neemt beslissing over ontslag Mazzu'

Peter Vandenbempt kwam gisteren met de informatie naar buiten dat er een vergadering op til stond om over de positie van Felice Mazzu te praten. Het STVV-bestuur gaf een duidelijk signaal. Dat meldt Het Belang van Limburg.

Mazzu staat volgens de krant voorlopig niet ter discussie. Er was volgens hen immers geen vergadering om over het lot van de coach te praten. Al scoorde die geen punten bij zijn bestuur met zijn compleet overbodige scherpe uithalen naar de spelleiding. Daarmee win je niets als coach en duidt vooral op nervositeit.

LEES OOK: Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Onder Mazzu 10de plaats

STVV verloor van OH Leuven, maar pakte voordien wel 8 op 12. Sindsdien Mazzu overnam van Lattanzio, legde de trainer van de Kanaries de 10de beste resultaten neer in de Jupiler Pro League. Inzake resultaten doet Mazzu het dus niet al te slecht.

Sinds Mazzu overnam als trainer van STVV, haalde hij 28 op 72. Daarmee doet hij als coach van STVV even goed als Charleroi en beter dan Westerlo, OH Leuven, Cercle Brugge, FCV Dender, KV Kortrijk en Beerschot. Een teken dat de grote schade toch vooral in het begin van het seizoen werd geleden. 

1 op 18 nekte STVV

Lattanzio boekte toen een 3 op 18, enkel Beerschot deed toen slechter met 1 op 18. STVV hoopt in de Play-Downs het behoud veilig te stellen. Ze mogen alvast met vertrouwen aan die minicompetitie beginnen. STVV behaalde tegen Cercle Brugge, Beerschot en KV Kortrijk een 12 op 18. Mazzu was vijf van de zes matchen trainer en daarin wist STVV een 11 op 15 bij elkaar te sprokkelen.

De tendens in bepaalde media dat Mazzu dus gefaald heeft, is cijfermatig toch wat kort door de bocht… De grote schade werd immers dus vooral in het begin van het seizoen geleden.

Goede beslissing van STVV?

Meest recent

Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

8
8
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

10
10
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

35
35
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

28
28
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

49
49
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

276
276
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

73
73
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

211
211
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

24
24
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

423
423
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

215
215
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

60
60
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

117
117
‘Frustratie De Bruyne loopt op: wat gaat er mis bij Napoli?’

Napoli werd vorig seizoen landskampioen, maar dit seizoen loopt het niet. De club deed nochtans een ...

68
68
Wending van formaat: Union hoort verdict over nieuw stadion

Het Joseph Mariënstadion is niet geschikt voor Europese wedstrijden en daardoor moest de ...

336
336
Échte reden Anderlecht-woede op Goto onthuld

RSC Anderlecht ging roemloos onderuit tegen Sint-Truiden VV. Op Stayen was Keisuke Goto weer de ...

300
300
Guardiola schokt met nieuwe uitdaging: weg Kompany open?

Waar ligt de toekomst van Pep Guardiola? De Spaanse oefenmeester werd al verschillende keren in ...

103
103
Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

203
203
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

227
227
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

224
224
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

198
198
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

95
95
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

49
49
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

73
73
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

177
177

Meer sportnieuws