'STVV neemt beslissing over ontslag Mazzu'

door
'STVV neemt beslissing over ontslag Mazzu'

Peter Vandenbempt kwam gisteren met de informatie naar buiten dat er een vergadering op til stond om over de positie van Felice Mazzu te praten. Het STVV-bestuur gaf een duidelijk signaal. Dat meldt Het Belang van Limburg.

Mazzu staat volgens de krant voorlopig niet ter discussie. Er was volgens hen immers geen vergadering om over het lot van de coach te praten. Al scoorde die geen punten bij zijn bestuur met zijn compleet overbodige scherpe uithalen naar de spelleiding. Daarmee win je niets als coach en duidt vooral op nervositeit.

LEES OOK: Union gered voor VAR: Mazzu haalt messcherp uit

Onder Mazzu 10de plaats

STVV verloor van OH Leuven, maar pakte voordien wel 8 op 12. Sindsdien Mazzu overnam van Lattanzio, legde de trainer van de Kanaries de 10de beste resultaten neer in de Jupiler Pro League. Inzake resultaten doet Mazzu het dus niet al te slecht.

Sinds Mazzu overnam als trainer van STVV, haalde hij 28 op 72. Daarmee doet hij als coach van STVV even goed als Charleroi en beter dan Westerlo, OH Leuven, Cercle Brugge, FCV Dender, KV Kortrijk en Beerschot. Een teken dat de grote schade toch vooral in het begin van het seizoen werd geleden. 

1 op 18 nekte STVV

Lattanzio boekte toen een 3 op 18, enkel Beerschot deed toen slechter met 1 op 18. STVV hoopt in de Play-Downs het behoud veilig te stellen. Ze mogen alvast met vertrouwen aan die minicompetitie beginnen. STVV behaalde tegen Cercle Brugge, Beerschot en KV Kortrijk een 12 op 18. Mazzu was vijf van de zes matchen trainer en daarin wist STVV een 11 op 15 bij elkaar te sprokkelen.

De tendens in bepaalde media dat Mazzu dus gefaald heeft, is cijfermatig toch wat kort door de bocht… De grote schade werd immers dus vooral in het begin van het seizoen geleden.

Goede beslissing van STVV?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

70
70
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

56
56
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

79
79
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

111
111
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

154
154
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

54
54
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

190
190
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

68
68
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

85
85
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

450
450
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

399
399
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

847
847
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

296
296
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

451
451
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

272
272
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1044
1044
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

349
349
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

400
400
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

109
109
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

675
675
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

276
276
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

588
588

Meer sportnieuws