'STVV neemt beslissing over ontslag Mazzu'

door
'STVV neemt beslissing over ontslag Mazzu'

Peter Vandenbempt kwam gisteren met de informatie naar buiten dat er een vergadering op til stond om over de positie van Felice Mazzu te praten. Het STVV-bestuur gaf een duidelijk signaal. Dat meldt Het Belang van Limburg.

Mazzu staat volgens de krant voorlopig niet ter discussie. Er was volgens hen immers geen vergadering om over het lot van de coach te praten. Al scoorde die geen punten bij zijn bestuur met zijn compleet overbodige scherpe uithalen naar de spelleiding. Daarmee win je niets als coach en duidt vooral op nervositeit.

LEES OOK: Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Onder Mazzu 10de plaats

STVV verloor van OH Leuven, maar pakte voordien wel 8 op 12. Sindsdien Mazzu overnam van Lattanzio, legde de trainer van de Kanaries de 10de beste resultaten neer in de Jupiler Pro League. Inzake resultaten doet Mazzu het dus niet al te slecht.

Sinds Mazzu overnam als trainer van STVV, haalde hij 28 op 72. Daarmee doet hij als coach van STVV even goed als Charleroi en beter dan Westerlo, OH Leuven, Cercle Brugge, FCV Dender, KV Kortrijk en Beerschot. Een teken dat de grote schade toch vooral in het begin van het seizoen werd geleden. 

1 op 18 nekte STVV

Lattanzio boekte toen een 3 op 18, enkel Beerschot deed toen slechter met 1 op 18. STVV hoopt in de Play-Downs het behoud veilig te stellen. Ze mogen alvast met vertrouwen aan die minicompetitie beginnen. STVV behaalde tegen Cercle Brugge, Beerschot en KV Kortrijk een 12 op 18. Mazzu was vijf van de zes matchen trainer en daarin wist STVV een 11 op 15 bij elkaar te sprokkelen.

De tendens in bepaalde media dat Mazzu dus gefaald heeft, is cijfermatig toch wat kort door de bocht… De grote schade werd immers dus vooral in het begin van het seizoen geleden.

Goede beslissing van STVV?

Meest recent

Luis Enrique onder de indruk: lof voor Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

5
5
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

26
26
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

79
79
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

52
52
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

244
244
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

115
115
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

54
54
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

276
276
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

11
11
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

121
121
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

521
521
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

58
58
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

83
83
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

256
256
Union vs Club: Gillet ziet één team in het voordeel

Halfweg de Champions' Play-Off is de titelstrijd nog steeds razend spannend. Union en Club Brugge ...

237
237
TRANSFERUURTJE: 'Nieuwe knaltransfer PSG, smaakmaker wil weg bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

217
217
Degryse velt oordeel over Sardella: harde woorden

RSC Anderlecht ging in eigen huis met 1-3 onderuit tegen Union SG. Paars-Wit kreeg nog voor rust een ...

175
175
Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

148
148
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

203
203
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

301
301
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

293
293
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

85
85
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

54
54
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

199
199
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

492
492

Meer sportnieuws