'STVV neemt beslissing over ontslag Mazzu'

door
'STVV neemt beslissing over ontslag Mazzu'

Peter Vandenbempt kwam gisteren met de informatie naar buiten dat er een vergadering op til stond om over de positie van Felice Mazzu te praten. Het STVV-bestuur gaf een duidelijk signaal. Dat meldt Het Belang van Limburg.

Mazzu staat volgens de krant voorlopig niet ter discussie. Er was volgens hen immers geen vergadering om over het lot van de coach te praten. Al scoorde die geen punten bij zijn bestuur met zijn compleet overbodige scherpe uithalen naar de spelleiding. Daarmee win je niets als coach en duidt vooral op nervositeit.

LEES OOK: Pijnlijke remise: OHL & Essevee blijven in zelfde bedje ziek

Onder Mazzu 10de plaats

STVV verloor van OH Leuven, maar pakte voordien wel 8 op 12. Sindsdien Mazzu overnam van Lattanzio, legde de trainer van de Kanaries de 10de beste resultaten neer in de Jupiler Pro League. Inzake resultaten doet Mazzu het dus niet al te slecht.

Sinds Mazzu overnam als trainer van STVV, haalde hij 28 op 72. Daarmee doet hij als coach van STVV even goed als Charleroi en beter dan Westerlo, OH Leuven, Cercle Brugge, FCV Dender, KV Kortrijk en Beerschot. Een teken dat de grote schade toch vooral in het begin van het seizoen werd geleden. 

1 op 18 nekte STVV

Lattanzio boekte toen een 3 op 18, enkel Beerschot deed toen slechter met 1 op 18. STVV hoopt in de Play-Downs het behoud veilig te stellen. Ze mogen alvast met vertrouwen aan die minicompetitie beginnen. STVV behaalde tegen Cercle Brugge, Beerschot en KV Kortrijk een 12 op 18. Mazzu was vijf van de zes matchen trainer en daarin wist STVV een 11 op 15 bij elkaar te sprokkelen.

De tendens in bepaalde media dat Mazzu dus gefaald heeft, is cijfermatig toch wat kort door de bocht… De grote schade werd immers dus vooral in het begin van het seizoen geleden.

Goede beslissing van STVV?

Meest recent

Leko houdt adem in: steunpilaar Club Brugge tijdje out?

Club Brugge bleef één helft goed overeind, maar uiteindelijk bleek Arsenal toch een ...

6
6
'Anderlecht herschikt weer: gevolgen voor Renard bekend'

Het organigram van Anderlecht was de laatste jaren een duiventil. Ook in de voorbije maanden werd er ...

99
99
'AA Gent plots opgejaagd: goudhaantje grof wild'

Het zijn voor AA Gent woelige dagen geweest. De club werd geconfronteerd met het plotse vertrek van ...

78
78
De Cat spreekt duidelijke taal over mogelijke wintertransfer

Dé ontdekking van het seizoen in de Jupiler Pro League is tot dusver zonder twijfel Nathan De ...

137
137
'Buitenkans voor JPL-clubs? Fredberg stuurt ex-Duivel weg'

Het is intussen een dik jaar geleden dat Jesper Fredberg ontslagen werd als CEO Sports bij ...

79
79
Ongeziene crisis bij Standard: "Nog nooit meegemaakt"

Vrijdagavond wordt alweer de achttiende speeldag in de Jupiler Pro League op gang getrapt. Zoals wel ...

159
159
'Genk baalt en grijpt naast WK-uitblinker'

Onlangs vond in Qatar het WK U17 plaats en dat toernooi werd door Belgische clubs gretig gevolgd. ...

44
44
'Transferstrijd los: Engelse clubs in de rij biJ Essevee'

Ondanks een reeks van zes wedstrijden zonder overwinning mag Zulte Waregem nog altijd dromen van de ...

114
114
Degryse haalt stevig uit na trainerssaga Club Brugge

Club Brugge kreeg woensdagavond een nieuwe uppercut in de Champions League, want nu leed het ook ...

307
307
TRANSFERUURTJE: 'De Mil tekent, Anderlecht verrast compleet'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

223
223
Ongezien: Brys zet Eto’o schaakmat met frontale aanval

De situatie van Marc Brys bij de nationale ploeg van Kameroen begint erg schrijnend te worden. De ...

264
264
Fink slaat op tafel bij KRC Genk: “Dan ben ik weg!”

KRC Genk was de afgelopen jaren telkens een titelkandidaat, maar dit seizoen staat de club in de ...

261
261
Club Brugge draait Hayen-knop snel om: ideeën Leko duidelijk

Club Brugge heeft een eerste wedstrijd na het tijdperk Nicky Hayen afgewerkt. Ivan Leko zat op de ...

359
359
Guardiola en Spaanse pers gaan helemaal los op Doku

In de absolute topaffiche van woensdagavond in de Champions League heeft Manchester City een serieus ...

313
313
Boudeweel trekt conclusie over kwalificatiekansen Club

Na zes van de acht speeldagen in de league phase van de Champions League ziet het er niet al te best ...

149
149
Conte komt met nieuws over terugkeer Lukaku

Napoli beleefde woensdag opnieuw een pijnlijke avond in de Champions League. Het ging met 2-0 ...

57
57
Pro League maakt kalender volgend seizoen nu al bekend

Het zijn woelige tijden voor het Belgische voetbal. De clubs verkeren in grote financiële ...

262
262
Tom Waes in oog van de storm na emotioneel tv-optreden

Antwerp-supporter Tom Waes maakte de afgelopen dagen een héél opvallende verschijning ...

70
70
'Straf gerucht: Genk verlost Anderlecht van overbodige pion'

De wintermercato staat stilaan voor de deur en er ligt ook bij de Belgische topclubs heel wat werk ...

555
555
Engelse pers mild voor Club: één speler krijgt lof

Ivan Leko heeft woensdagavond geen droomdebuut beleefd bij Club Brugge. De nieuwe trainer moest bij ...

459
459
Marc Coucke in shock: "Waarom gelooft niemand mij?"

Marc Coucke beleefde de laatste maand eindelijk nog eens een prima periode bij Anderlecht. De ...

172
172
'Anderlecht verrast compleet en shopt bij La Louvière'

Bij RSC Anderlecht lijkt er toch weer een en ander te gaan bewegen. De Brusselaars staan volgens La ...

257
257
Crisis bij Real Madrid en dure fout: Courtois slaat mea culpa

Real Madrid zit duidelijk in een mindere periode. Bepaalde media zagen al aan de poten van trainer ...

44
44
Knaltransfer Club Brugge? "Hij zou een versterking zijn"

Club Brugge verloor met 0-3 van Arsenal. Het was nooit écht een wedstrijd. Marc Degryse ...

1012
1012
‘Anderlecht en Genk kruisen de degens in transferdossier’

RSC Anderlecht en KRC Genk gaan in januari mogelijk hier en daar wat ingaande transfers afronden. ...

152
152

Meer sportnieuws