'Hubert hakt harde knopen door: Anderlecht dumpt duo'

door
'Hubert hakt harde knopen door: Anderlecht dumpt duo'

Terwijl coach David Hubert en zijn troepen in hun stoutste dromen nog hopen van prijzengewin is Olivier Renard achter de schermen ongetwijfeld reeds druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Heel wat spelers komen dan ook in aanmerking om het Lotto Park te verlaten.

Jan Vertonghen hangt zijn schoenen alvast aan de haak, terwijl de kans ook klein lijkt dat de huurlingen Samuel Edozie, Leander Dendoncker en Adryelson op post blijven. Voorts overwegen de Brusselaars om te cashen op onder meer Kasper Dolberg en Mario Stroeykens, die straks zijn laatste contractjaar ingaat.

LEES OOK: Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Rits & Leoni out?

Dat laatste geldt ook voor Thorgan Hazard, Yari Verschaeren, Mats Rits en Théo Leoni. Welke plannen Paars-Wit precies heeft met dat eerste duo is voorlopig nog onbekend. Al gaan de meeste waarnemers er ondertussen wel vanuit dat Verschaeren, die momenteel in de lappenmand ligt, andere oorden opzoekt.

Voor zijn blessure had het nummer 10 wel opnieuw een basisplaats te pakken. Dat kan niet worden gezegd van Rits en Leoni, die alsmaar minder in Hubert zijn plannen lijken te passen. Hoewel hij in Europa en de beker wel nog mocht opdraven verscheen Leoni sinds nieuwjaar nog slechts één keer aan de aftrap.

Hubert kiest Hey

Een tijdje geleden liet Renard nog verstaan dat hij het populaire product van eigen kweek langer wou vastleggen, maar voorlopig komt er geen schot in de zaak. Wordt hij daarom bewust over het hoofd gezien? Rits komt nog vaker aan de bak, al kan hij ook al even geen onbetwiste titularis meer worden genoemd.

Integendeel: tegen Cercle Brugge kreeg Lucas Hey plots de voorkeur naast Stroeykens en Dendoncker. "Geen slechte zet van Hubert, Hey kon op zijn nieuwe positie overtuigen. Is hij de missing link op het paars-witte middenveld? Het is alvast een signaal naar jongens als Rits en Leoni", merkt Het Nieuwsblad op.

Wie is volgens u een betere middenvelder?

Meest recent

Zulte Waregem kondigt eerste zomertransfer aan

Voor Zulte Waregem eindigde de reguliere competitie met een afknapper, want ondanks een zege tegen ...

0
0
'Straffe wending: Brys mag alsnog naar WK'

Voor Marc Brys zijn de voorbije twee jaar turbulent geweest. Hij ging in april 2024 aan de slag als ...

16
16
Alles op play-offs: opmerkelijke voorbereiding AA Gent

Nu de interlandbreak voorbij is, worden alle ogen weer op de Jupiler Pro League gericht. Komend ...

22
22
Geen WK: Denemarken beslist over ontslag Riemer

Dinsdagavond werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld. Enkele grote landen beten daarbij in ...

21
21
Scout Man Utd gooit alles op tafel over transfer Lammens

Groot was de verbazing in Engeland vorige zomer toen Manchester United besloot om 21 miljoen euro op ...

62
62
Ex-speler haalt uit: "Dat was Anderlecht onwaardig"

Anderlecht blijft hofleverancier van de Rode Duivels, tenminste als we afgaan op het aantal ...

41
41
'Alarmbellen bij KBVB: zware crisis loert om hoek'

De Rode Duivels vertoefden de voorbije dagen in de Verenigde Staten om zich zo in optimale ...

88
88
'Datum voor terugkeer Lukaku bij Napoli bekend'

De voorbije dagen was er heel wat te doen omtrent Romelu Lukaku. De topschutter aller tijden trok ...

103
103
'KRC Genk verlengt contract: transfer in de maak?'

KRC Genk nam eerder deze week afscheid van Luc Hooybergs als CEO. Komende zomer staat er wellicht ...

262
262
Play-Offs barsten los: aanduidingen refs bekend

Vanaf komend weekend gaat het om de knikkers in de Jupiler Pro League. Intussen maakte de ...

253
253
'Club Brugge brengt bod uit op peperdure linksback'

Club Brugge moet komende zomer terug naar de tekentafel, want tal van smaakmakers zetten dan allicht ...

388
388
Mannaert onthult: Genk-revelatie op radar Rode Duivels

Wie niet van de partij was tijdens het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde Staten, mag ...

333
333
'Bliksemtransfer Hazard: concurrentie op de loer'

Wie dacht dat Thorgan Hazard en RSC Anderlecht er wel zouden uitgeraken zonder zaakwaarnemer en ...

269
269
Degryse keihard voor Duivel: “Hij is zwakste van allemaal”

De Rode Duivels hadden een goed gevoel na de klinkende 2-5-zege tegen de Verenigde Staten, maar dat ...

319
319
'Real lacht in vuistje: miljoenenkorting op deal'

Real Madrid voerde de voorbije jaren al een stevige verjonging van zijn elftal door en de ...

89
89
'Bikkelharde strijd: 7 Duivels voor één WK-ticket'

De Rode Duivels speelden woensdag in de vroege ochtend 1-1 gelijk tegen Mexico en rondden daarmee ...

202
202
Straffe wending rond Lukaku? "Marc Coucke, bel nu!"

De komende dagen lijken bepalend te gaan worden voor de toekomst van Romelu Lukaku, zowel op korte ...

290
290
'Inter in actie: Chivu vraagt persoonlijk om Rode Duivel'

Zes Belgen droegen ooit het shirt van Inter, met Romelu Lukaku als laatste in het seizoen 2022/23. ...

68
68
Wereldtopper voor Duivels: "Hij wordt één van de besten"

De Rode Duivels sloten dinsdagnacht hun stage in de Verenigde Staten af met een gelijkspel tegen ...

128
128
Nieuw probleem voor competitieformat duikt op

De voorbije dagen barstte de discussie omtrent het competitieformat van de Jupiler Pro League en ...

189
189
'Beerschot bibbert: sterkhouder vertrekt alsnog'

Na een moeilijke periode lijkt de toekomst Beerschot weer toe te lachen. Na de overname door een ...

200
200
De Bruyne spreekt voor het eerst over Lukaku-rel

De Rode Duivels speelden in de nacht van dinsdag op woensdag 1-1 gelijk tegen Mexico en zetten ...

69
69
TRANSFERUURTJE: 'Union grijpt naast droom, Hazard out bij Anderlecht'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

282
282
Racismeschandaal in Spanje ontploft: Yamal in shock

Spanje nam het in een oefenwedstrijd op tegen Egypte in een oefenwedstrijd. Op het veld bleef het ...

128
128
Hubert en Pocognoli plots op bezoek bij… Kompany

Het is interlandperiode dus dan is er ook voor de coaches tijd om zaken op orde te stellen. Zo zijn ...

40
40

Meer sportnieuws