'Hubert hakt harde knopen door: Anderlecht dumpt duo'

door
'Hubert hakt harde knopen door: Anderlecht dumpt duo'

Terwijl coach David Hubert en zijn troepen in hun stoutste dromen nog hopen van prijzengewin is Olivier Renard achter de schermen ongetwijfeld reeds druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande zomermercato. Heel wat spelers komen dan ook in aanmerking om het Lotto Park te verlaten.

Jan Vertonghen hangt zijn schoenen alvast aan de haak, terwijl de kans ook klein lijkt dat de huurlingen Samuel Edozie, Leander Dendoncker en Adryelson op post blijven. Voorts overwegen de Brusselaars om te cashen op onder meer Kasper Dolberg en Mario Stroeykens, die straks zijn laatste contractjaar ingaat.

LEES OOK: Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Rits & Leoni out?

Dat laatste geldt ook voor Thorgan Hazard, Yari Verschaeren, Mats Rits en Théo Leoni. Welke plannen Paars-Wit precies heeft met dat eerste duo is voorlopig nog onbekend. Al gaan de meeste waarnemers er ondertussen wel vanuit dat Verschaeren, die momenteel in de lappenmand ligt, andere oorden opzoekt.

Voor zijn blessure had het nummer 10 wel opnieuw een basisplaats te pakken. Dat kan niet worden gezegd van Rits en Leoni, die alsmaar minder in Hubert zijn plannen lijken te passen. Hoewel hij in Europa en de beker wel nog mocht opdraven verscheen Leoni sinds nieuwjaar nog slechts één keer aan de aftrap.

Hubert kiest Hey

Een tijdje geleden liet Renard nog verstaan dat hij het populaire product van eigen kweek langer wou vastleggen, maar voorlopig komt er geen schot in de zaak. Wordt hij daarom bewust over het hoofd gezien? Rits komt nog vaker aan de bak, al kan hij ook al even geen onbetwiste titularis meer worden genoemd.

Integendeel: tegen Cercle Brugge kreeg Lucas Hey plots de voorkeur naast Stroeykens en Dendoncker. "Geen slechte zet van Hubert, Hey kon op zijn nieuwe positie overtuigen. Is hij de missing link op het paars-witte middenveld? Het is alvast een signaal naar jongens als Rits en Leoni", merkt Het Nieuwsblad op.

Wie is volgens u een betere middenvelder?

Meest recent

Rik De Mil gooit olie op het vuur: Ivan Leko genegeerd

Komende speeldag staat de Slag om Vlaanderen tussen KAA Gent en Club Brugge op het programma. Coach ...

7
7
'Club casht stevig: bod van 30 miljoen op komst'

Club Brugge mag weer volop dromen van de titel nadat het woensdag zijn achterstand op Union wist ...

55
55
Anderlecht afgemaakt: "Met die jongens geen derde plaats"

Bij Anderlecht was het vertrouwen gegroeid na een zes op zes tegen AA Gent en KV Mechelen, maar ...

81
81
Licentieverdict: ramp voor Sporting Hasselt en RWDM

De voorbije weken waren de Belgische profclubs druk in de weer met hun licentiedossiers. In eerste ...

100
100
Transferdilemma Standard: "Sportief geen discussie, maar..."

Bij Standard knokken ze nog volop mee voor de eindwinst in de Europe Play-Off, maar tegelijk worden ...

34
34
Union pakt uit met opmerkelijke nieuwe deal

Union scheert dit seizoen opnieuw hoge toppen. Het werkte een knappe debuutcampagne af in de ...

30
30
AA Gent slikt dubbele blessuredomper

AA Gent kon ook woensdag niet zijn eerste overwinning van de play-offs pakken. Het slaagde er wel in ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Goto-bom bij Anderlecht, Brugs toptalent grof wild'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

135
135
STVV springt in de bres voor Goto: zout in Anderlecht-wonde

Keisuke Goto is dit seizoen volledig ontploft bij STVV. Bij de revelatie scoort de Japanner het ene ...

153
153
‘Kompany hakt transferknopen door: Bayern verrast’

Vincent Kompany is dit seizoen grote ogen aan het gooien bij Bayern München. De treble ligt nog ...

68
68
Augustinsson briest na STVV en slaat op tafel bij Anderlecht

RSC Anderlecht slikte een pijnlijk nederlaag op het veld van STVV. De derde plaats is weer heel ver ...

329
329
‘Details vertrek Hazard onthuld: mokerslag Anderlecht’

Thorgan Hazard zal RSC Anderlecht na dit seizoen verlaten, dat werd eerder al bekendgemaakt door ...

277
277
‘Sensationele comeback Karim Benzema in de maak’

Karim Benzema is één van de dodelijkste spitsen van de afgelopen jaren. De Fransman ...

76
76
‘Anderlecht verbaast met standpunt over misnoegde Goto’

Keisuke Goto is dit seizoen de grote man bij revelatie Sint-Truiden VV. Dat zette de Japanner nog ...

562
562
Carrasco gaat helemaal door het lint en pakt bizar rood

Bij de Rode Duivels is hij intussen al enkele jaren uit beeld verdwenen, maar in Saudi-Arabië ...

65
65
'Jashari verlaat AC Milan met zeer pikante transfer'

In januari sleepte Ardon Jashari nog tot veler verbazing de Gouden Schoen in de wacht. De Zwitserse ...

545
545
'Anderlecht kijkt ogen uit: flop is grof wild'

Voor Anderlecht belooft het een zeer drukke zomermercato te worden. Er is in vrijwel elke linie ...

413
413
Konijnenpoot uitgewerkt: Taravel is streng voor spelers

Anderlecht had donderdagavond zijn zinnen gezet op de derde plaats. Die lag voor het grijpen, want ...

208
208
'Cercle schiet in actie voor nieuwe parel'

Cercle Brugge heeft in de Relegation Play-Off niet lang nodig gehad om het behoud af te dwingen. Al ...

119
119
Werkpunt Doku: "Dan kan ik de beste ter wereld zijn"

Voor Manchester City kan het nog een zeer fijn eindeseizoen worden, waarin het zelfs nog een treble ...

101
101
Gert Verheyen zorgt voor kippenvel bij Club-fans

Een zinderende post op Instagram van Gert Verheyen heeft heel wat reacties losgemaakt. Met een ...

253
253
Nieuwe wending Duivels: Amerikanen beslissen over Iran

Bij de Rode Duivels is de voorbereiding volop aan de gang voor het WK. Er is echter nog altijd ...

99
99
'Tresoldi blijft gegeerd: grootmacht stuurt scout'

Club Brugge haalde woensdag stevig uit door KV Mechelen met 6-1 te verslaan. Dat deed deugd na het ...

117
117
Club Brugge voor transferbom? 25 miljoen voor ‘nieuwe Yamal’

Club Brugge wordt genoemd in een transferdossier dat alle kanten opgaat. Voor een piepjonge ...

485
485
Met Duivels naar WK? Vertonghen geeft grote hint

De Rode Duivels staan deze zomer voor een grote uitdaging op het WK. Sinds de laatste wereldbeker ...

15
15

Meer sportnieuws