Ziet Garcia meteen sterkhouder afhaken bij Duivels?

door
Ziet Garcia meteen sterkhouder afhaken bij Duivels?

Maandag verzamelen de Rode Duivels verzamelen in Tubeke om te beginnen aan de voorbereiding op de barrages tegen Oekraïne in de Nations League. Het wordt voor de spelers meteen ook een eerste kennismaking met Rudi Garcia, die voor zijn vuurdoop als bondscoach staat.

De Fransman zorgde alvast voor een frisse wind met zijn eerste selectie. Met Mechele en Vanaken haalde hij enkele ervaren spelers terug die onder Tedesco uit beeld verdwenen waren, terwijl er zich met Lammens, Heynen, Raskin en Mokio ook vier nieuwkomers mogen melden.

LEES OOK: Ajax zakt door het ijs: Godts en co huiveren na wanprestatie

Theate groot vraagteken bij Duivels

Daarnaast keert ook Thibaut Courtois terug en zijn heel wat sterkhouders er weer bij nadat ze in de voorbije maanden regelmatig verstek gaven. Maar mogelijk moet één van hen maandag meteen alweer afhaken.

Het Nieuwsblad weet dat er nog een groot vraagteken staat achter de naam van Arthur Theate. De verdediger kon ook afgelopen weekend niet meespelen bij Eintracht Frankfurt doordat hij nog te veel hinder ondervond van een kuitblessure. Daardoor miste hij nu al drie wedstrijden bij zijn club.

Garcia moet mogelijk meteen puzzelen

Theate zal zich maandag nog wel in Tubeke melden, maar onderzoek moet daar duidelijk brengen of hij bij de selectie kan blijven. Als hij zou afhaken, zal Garcia meteen moeten puzzelen in zijn defensie. Als linksvoetige centrale verdediger is Theate in principe een vaste waarde in de basiself.

De enige andere linksvoetige in de selectie die centraal achterin uit de voeten kan, is Jorthy Mokio. Het is echter maar de vraag of Garcia de 17-jarige meteen voor de leeuwen zal gooien. Mogelijk zal hij dus voor een duo met twee rechtsvoetigen moeten kiezen. Faes, Mechele, Debast en De Winter zijn de andere centrale verdedigers in de kern.

Welk duo moet spelen als Theate niet fit raakt?

Meest recent

Crisis bij Zulte Waregem: Sven Vandenbroeck ontslagen

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

63
63
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

19
19
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

32
32
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

88
88
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

328
328
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

224
224
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

141
141
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

289
289
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

227
227
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

221
221
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

239
239
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

510
510
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

154
154
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

112
112
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

60
60
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

53
53
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

32
32
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

161
161
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

122
122
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

65
65
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

90
90
Leko komt met verrassende analyse over De Cat

Club Brugge - Anderlecht was een zeer leuke match, waar Nathan De Cat schitterde. Hij speelde 65 ...

399
399
Standard feest aan de Gaverbeek en doet gouden zaak

Standard had maar één opdracht op het veld van Zulte Waregem: winnen. De Rouches ...

137
137
De Cat legt Vanaken zwaar het zwijgen op in Club-RSCA

Nathan De Cat heeft in de topper tegen Club Brugge opnieuw een stevig statement gemaakt. Net naast ...

589
589
Stankovic sneert naar Anderlecht: "Zoals iedere ploeg in JPL"

Club Brugge beet zijn tanden stuk op een stevig RSC Anderlecht. Het werd 2-2 in het Jan ...

652
652

Meer sportnieuws