Mechele geërgerd door afvoeren Mignolet: "Wat dachten ze?"

door
Mechele geërgerd door afvoeren Mignolet:

Club Brugge sloot zijn reguliere competitie af met een spectaculaire zege tegen Charleroi, dat uiteindelijk met 4-2 voor de bijl ging. Maar die overwinning werd toch wat overschaduwd door het uitvallen van Simon Mignolet.

De ervaren doelman kwam zwaar in botsing met Charleroi-speler Pétris en moest na een lange verzorging afgevoerd worden op een brancard. Intussen kwamen al de eerste berichten dat er geen breuken vastgesteld zouden zijn, maar dat Mignolet wellicht wel een zware hersenschudding heeft.

LEES OOK: 'Mechele vreest: collega Duivel brengt WK-droom in gevaar'

Mechele hielp brancard dragen

Na het incident was er ook een opvallende rol weggelegd voor Brandon Mechele. De verdediger hielp immers even mee om de draagberrie te dragen toen de verzorgers van het Rode Kruis Mignolet van het veld loodsten.

"Als je zo botst, weet je dat het niet goed kan zijn. Dat ik de draagberrie mee droeg? Ja, de situatie was duidelijk ernstig en ze komen daar op hun dooie gemakje af", legde hij uit aan Het Laatste Nieuws.

Ergernis over trage optreden Rode Kruis

De Rode Duivel ergerde zich duidelijk. "Serieus, ik weet niet wat ze dachten. Misschien hadden we de brancard beter met alle spelers gedragen", opperde hij nog.

Al zou er wel een logische verklaring zijn voor het ogenschijnlijk langzame optreden van het Rode Kruis. Op DAZN legde cocommentator Wesley Sonck uit dat de officiële richtlijn zou zijn dat de hulpverleners niet mogen lopen, omdat ze dan zelf het risico nemen om te vallen.

Hadden ze sneller moeten optreden?

Meest recent

Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

101
101
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

81
81
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

23
23
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

21
21
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

175
175
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

61
61
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

382
382
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

150
150
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

158
158
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

363
363
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

33
33
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

365
365
Titelstrijd kantelt: Club Brugge heerst in Lotto Park

Amper drie speeldagen na de pijnlijke nederlaag in het Dudenpark is Club Brugge weer springlevend. ...

291
291
Grote uitblinker bij KVM: Vanderbiest deelt compliment uit

Het heeft uiteindelijk zes speeldagen geduurd, maar de eerste zege ooit van KV Mechelen in de ...

117
117
Janse-bom ontploft: Ajax zet Club Brugge voor schut

Club Brugge ziet in Dies Janse een ideale versterking voor achterin, maar in Nederland klinkt een ...

214
214
Anderlecht-fans pakken Laforge fors aan: "Paljas!"

In de Champions' Play-Offs waren de ogen zondagavond gericht op het Lotto Park. Daar kon Club Brugge ...

542
542
Keepersvloek slaat weer toe: Jackers afgevoerd op brancard

In de Champions' Play-Offs was het zondagavond uitkijken naar de clash tussen RSC Anderlecht en Club ...

146
146
"Beschaamd, belachelijk" - Antwerp likt wonden na afgang

Antwerp FC had de laatste weken een knappe reeks neergezet in de Europe Play-Offs. Maar zondag werd ...

116
116
United klopt Liverpool: Lammens ontsnapt na gruwelijke blunder

Manchester United maakt komend seizoen zijn wederoptreden in de Champions League. Door de resultaten ...

75
75
De Mil snoeihard: "Dan kan je niet voor AA Gent spelen"

AA Gent dreigt opnieuw het kneusje te worden in de Champions' Play-Offs. Met nog slechts vier ...

253
253
Ketchupfles ontploft: Standard vernedert Antwerp op Bosuil

Na een knotsgekke wedstrijd heeft Standard vandaag de vloer aangeveegd met Antwerp. In het eerste ...

162
162
Taravel dropt verrassing in basiself, Leko maakt statement

Staat er zondagavond een nieuwe ploeg aan de leiding in de Champions' Play-Offs? Die kans is ...

130
130
Pijnlijke middag Milan-Belgen, ook Lille-Duivels vloeken

Ook in de grote Europese competities is de ontknoping volop aan de gaan. In Italië ...

20
20
Kleedkamer Genk davert: Hayen zet spelers hard op hun plaats

In de Europe Play-Offs heeft KRC Genk opnieuw een bijzonder slechte zaak gedaan. De Limburgers ...

407
407
Verwittiging Club voor Anderlecht: "Dan krijgen ze probleem"

Club Brugge kan zondagavond een gouden zaak doen in de titelstrijd. Door de nederlaag van Union SG ...

297
297

Meer sportnieuws