Mechele geërgerd door afvoeren Mignolet: "Wat dachten ze?"

door
Mechele geërgerd door afvoeren Mignolet:

Club Brugge sloot zijn reguliere competitie af met een spectaculaire zege tegen Charleroi, dat uiteindelijk met 4-2 voor de bijl ging. Maar die overwinning werd toch wat overschaduwd door het uitvallen van Simon Mignolet.

De ervaren doelman kwam zwaar in botsing met Charleroi-speler Pétris en moest na een lange verzorging afgevoerd worden op een brancard. Intussen kwamen al de eerste berichten dat er geen breuken vastgesteld zouden zijn, maar dat Mignolet wellicht wel een zware hersenschudding heeft.

LEES OOK: Club-fans scanderen opvallende naam, Mechele vol lof

Mechele hielp brancard dragen

Na het incident was er ook een opvallende rol weggelegd voor Brandon Mechele. De verdediger hielp immers even mee om de draagberrie te dragen toen de verzorgers van het Rode Kruis Mignolet van het veld loodsten.

"Als je zo botst, weet je dat het niet goed kan zijn. Dat ik de draagberrie mee droeg? Ja, de situatie was duidelijk ernstig en ze komen daar op hun dooie gemakje af", legde hij uit aan Het Laatste Nieuws.

Ergernis over trage optreden Rode Kruis

De Rode Duivel ergerde zich duidelijk. "Serieus, ik weet niet wat ze dachten. Misschien hadden we de brancard beter met alle spelers gedragen", opperde hij nog.

Al zou er wel een logische verklaring zijn voor het ogenschijnlijk langzame optreden van het Rode Kruis. Op DAZN legde cocommentator Wesley Sonck uit dat de officiële richtlijn zou zijn dat de hulpverleners niet mogen lopen, omdat ze dan zelf het risico nemen om te vallen.

Hadden ze sneller moeten optreden?

Meest recent

Anderlecht historisch slecht: harde cijfers voor Taravel

Een scenaro waar vooraf haast niemand rekening mee hield, hing even toch in de lucht: KRC Genk en AA ...

24
24
Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Op een beklijvende slotspeeldag vol verrassende wendingen werden zondag de laatste tickets voor de ...

208
208
Goots wijst op enorm transferdilemma bij Antwerp

Antwerp zal de komende maanden moeten proberen om zijn seizoen nog een beetje kleur te geven in de ...

36
36
Wilmots stuurt Standard-spelers keiharde boodschap

Standard had op de slotspeeldag van de reguliere competitie nog een waterkansje om de top zes te ...

57
57
Hein in clinch met Garcia: liever JPL-klepper dan De Cat

De Rode Duivels blazen straks verzamelen voor hun trip naar de Verenigde Staten. Daar zullen ze zich ...

242
242
Hubert zoekt inspiratie bij deze buitenlandse topcoach

Het reguliere seizoen van de Jupiler Pro League zit erop. Voor de start van de play-offs krijgen de ...

26
26
Union vs Club Brugge: dit wordt bepalend in titelstrijd

De laatste speeldag van de reguliere competitie was vooral bepalend voor de laatste tickets voor de ...

206
206
'Garcia hakt selectieknoop door na dubbele opdoffer'

De Rode Duivels willen in juni in optimale omstandigheden aan de start van het WK verschijnen. ...

109
109
Lecce haalt Belgisch jeugdinternational naar Serie A

Sinds de integratie van beloftenteams in het volwassenenvoetbal krijgen jonge Belgische talenten ...

21
21
Duivels vallen als vliegen: na Vanaken tweede afzegging

De Rode Duivels bereiden zich in de komende twee weken voor op het WK met oefenwedstrijden tegen de ...

152
152
Razend spannende titelstrijd: Defour kiest favoriet

De teerling is geworpen in de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. Zondag werden op de ...

277
277
Alderweireld zorgt voor vuurwerk in opvallend debat

Toby Alderweireld blijft ook na zijn actieve carrière enorm geliefd in de voetbalwereld. ...

33
33
'Openda ziet nieuwe transferopties opduiken'

De komende oefenmatchen tegen de Verenigde Staten en Mexico worden voor heel wat Rode Duivels een ...

40
40
Gooit Hayen nieuw toptalent voor de leeuwen?

Genk zal de komende maanden de Champions' Play-Off op de televisie moeten volgen. De Limburgers ...

448
448
'Anderlecht verrast compleet met nieuwe TD'

Anderlecht heeft zich zondag geplaatst voor de Champions' Play-Off, zij het wel met de hakken over ...

296
296
Vrancken duidt hét verschil tussen STVV en Union aan

STVV sloot zijn reguliere competitie zondag af met een nieuwe domper. De Kanaries gingen in hun ...

103
103
'Zinedine Zidane keert eindelijk terug als trainer'

Zinedine Zidane groeide als speler al uit tot een voetbalicoon en ook zijn trainerscarrière ...

99
99
'Garcia ziet eerste Rode Duivel afhaken voor stage'

De Rode Duivels blazen maandag in Tubeke verzamelen voor hun komende interlands. Ze vertrekken deze ...

141
141
Na missen PO1: Hayen gaat slachtoffers maken bij Genk

De laatste speeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League kende één ...

490
490
'Einde van tijdperk: Griezmann heeft knaltransfer beet'

Atletico Madrid ging zondagavond onderuit in de derby tegen Real Madrid en ziet de top twee zo nog ...

51
51
'Bizarre soap: Lavia dan tóch niet bij Jonge Duivels'

Het heeft de voorbije dagen toch wat gestormd rond de selectie van de Jonge Duivels. Zo raakte al ...

132
132
TRANSFERUURTJE: 'Atletico lonkt naar Club, De Bruyne beslist'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

262
262
Vandenbempt snoeihard: “Dé teleurstelling van het seizoen”

De slotspeeldag van de Jupiler Pro League is afgerond. De top 6 is bekend en ook de Degradatie ...

323
323
‘Mokio slaat op tafel bij Ajax: transferwending nakend'

Jorthy Mokio werd bij KAA Gent de jongste debutant aller tijden, maar de Buffalo’s zagen het ...

74
74
Intern probleem Anderlecht: "Hoe is dat mogelijk?"

RSC Anderlecht wist zich in de top 6 te nestelen, maar de reguliere competitie werd op een valse ...

488
488

Meer sportnieuws