KV Kortrijk recht de rug: "Met hem lukt het wél"

door
KV Kortrijk recht de rug:

KV Kortrijk start met een heel positief gevoel aan de play-downs. Ze pakten tegen OH Leuven en AA Gent een zes op zes en dat zorgt voor heel veel hoop. Bernd Storck hoopt met de Kerels voor een stunt te zorgen de komende weken.

LEES OOK: Spektakel bij Dender-Westerlo, KV Kortrijk baalt in CPL

KV Kortrijk pakt zes op zes

KV Kortrijk begint als voorlaatste aan de play-downs en telt vijf en zes punten minder dan STVV en Cercle Brugge. De start wordt héél belangrijk. Storck heeft alvast het nodige vertrouwen in een goede afloop.

"We moeten onze stijl doortrekken, zoals in de laatste thuismatch. We wisten dat het een sterke tegenstander was, maar we hadden een idee voor de match. In deze situatie heb je wel wat geluk nodig. Ik weet dat ik met deze stijl kan spelen en ze volgen mij. Ik moet complimenten geven aan het team. We hebben nog zes matchen te spelen, alles is mogelijk in voetbal", vertelde hij aan Sporza.

Hoop bij de Kerels

Brecht Dejaegere ziet dat het wel klikt met Bernd Storck, die al de derde trainer is van KV Kortrijk nadat eerder Freyr Alexandersson en Yves Vanderhaeghe er de revue passeerden. Bij KVK is er hoop, maar ze weten dat ze sterk voor de dag moeten komen de komende weken.

"Nu ziet het er allemaal iets beter uit, maar we zijn nog altijd nergens. We moeten het nog altijd afwerken in de play-downs. We zijn een nieuwe weg ingeslagen met Bernd Storck en het lukt. Met de juiste ingesteldheid kan je punten pakken. Twee zeges na elkaar doen deugd en moeten hoop geven voor de toekomst", zei de ervaren middenvelder.

Gaat KVK zich redden?

Meest recent

'Club Brugge lanceert winteroffensief: toptarget bekend'

Na de 0-1 nederlaag tegen Antwerp luidt de algemene consensus dat Club Brugge voorin nood heeft aan ...

85
85
Jan Boskamp trekt hard besluit: "Zo lang het nog duurt"

Ex-voetballer, trainer en topanalist Jan Boskamp heeft een bijzonder zware periode achter de rug. De ...

30
30
‘Transferstrijd De Cat barst los: monstersom Anderlecht’

Nathan De Cat is dit seizoen volledig doorgebroken bij RSC Anderlecht. Op 17-jarige leeftijd is de ...

184
184
Beerschot brult straffe ambities: “Dat is het hoofddoel”

Beerschot degradeerde afgelopen seizoen van de Jupiler Pro League naar de Challenger Pro League. De ...

62
62
Deschacht snapt niets van Anderlecht: “Zo moe van"

RSC Anderlecht was de grote winnaar van de afgelopen speeldag. Paars-Wit won met het kleinste ...

123
123
Anderlecht boven: Kompany en De Cat maken kans op prijs

De genomineerden voor het sportgala op zondag 14 januari in Schelle zijn bekendgemaakt door Gazet ...

108
108
Straffe comeback: zingende ref blaast iedereen omver

Een bekende scheidsrechter uit Nederland had nooit gedacht dat één zondagmiddag zijn ...

14
14
‘Toekomst Saelemaekers bekend: Duivel maakt knaller’

Alexis Saelemaekers maakte de overstap van RSC Anderlecht naar AC Milan, maar de afgelopen seizoenen ...

95
95
Sonck roept ferme waarschuwing naar Anderlecht

RSC Anderlecht won vorige speeldag van Union SG. Het was al een tijdje geleden dat Paars-Wit de ...

286
286
Standard komt met statement over kandidaat-investeerders

Standard Luik is nog steeds op zoek naar nieuwe investeerders. De afgelopen dagen kwam nieuws naar ...

115
115
Parys stampt na op DAZN: Pro League doet deur dicht

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder. Het tv-contract werd stopgezet door het ...

507
507
Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

RSC Anderlecht wist vorige speeldag rivaal en competitieleider Union SG opzij te zetten in de ...

172
172
Toby Alderweireld richt verrassende boodschap aan De Wever

Toby Alderweireld zit allesbehalve stil sinds zijn afscheid van het voetbal. De man die Antwerp naar ...

177
177
Oosting krijgt meteen grote verrassing bij Antwerp

Royal Antwerp FC won vorige speeldag in het Jan Breydelstadion van Club Brugge. Na het ontslag van ...

209
209
Nucleaire ontploffing: oorlog Brys en Eto’o gaat verder

De oorlog tussen Marc Brys en Samuel Eto’o bij Kameroen is al een tijdje aan de gang. Die ...

127
127
KV Mechelen zorgt voor enorme rel: speler in shock

KV Mechelen heeft met Mauro Lenaerts al een eerste wintertransfer binnen. De aanvaller komt in ...

306
306
Anderlecht-fans verbazen met boycot: al derde keer

RSC Anderlecht heeft de afgelopen weken vertrouwen getankt. In de competitie werd leider Union SG ...

198
198
Paul Gheysens trekt fel van leer: "Ik ben geen gek!"

Het zijn woelige tijden voor Paul Gheysens. Zijn bedrijf Ghelamco verkeert al enige tijd in woelig ...

246
246
TRANSFERUURTJE: ‘Dubbelslag Club Brugge, Anderlecht verrast’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

361
361
‘Drastische VAR-veranderingen op komst: nieuwe regels'

De intrede van de videoref heeft het voetbal enorm veranderd en er lijken nog drastische ...

252
252
'Dure zaak' voor Club Brugge: plannen wintermercato

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League een ferme klap in het gezicht. Tegen ...

428
428
Anderlecht, Genk en Standard balen: spelers vertrekken

Naar goede gewoonte wordt tijdens de winterperiode de Afrika Cup afgewerkt. Op 21 december start het ...

181
181
Rode Duivels houden hart vast: WK-boycot door Trump

De loting voor het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. De Rode ...

194
194
Mertens dropt grote hint: bezoek aan verrassende club

Dries Mertens speelde de afgelopen jaren bij het Turkse Galatasaray. Na zijn afscheid bij Cim Bom ...

120
120
Anderlecht jubelt: geweldig duo sust supporters

Een tijdje geleden lag Besnik Hasi nog zwaar onder vuur bij RSC Anderlecht, maar door de sterke ...

257
257

Meer sportnieuws