Vandenbempt ziet dit verschil tussen Genk en Club Brugge

stemmen
Vandenbempt ziet dit verschil tussen Genk en Club Brugge

De Champions' Play-Offs kunnen beginnen. Het is duidelijk dat KRC Genk en Club Brugge de grote titelfavorieten zijn. Peter Vandenbempt kwam zaterdag danig onder de indruk van de Limburgers. Zij maakten een fors statement.

Union SG speelde weer geen goede uitmatch in een topper. Onlangs wonnen ze wel met 0-2 van Anderlecht, maar voetballend was het toen ook al matig. Tegen KRC Genk werd dat spel, vooral aan de bal, afgestraft door een betere tegenstander. Genk was heer en meester tegen de bekerwinnaar, waardoor USG voorlopig uit de titelrace ligt

LEES OOK: VRT pakt stevig uit: grote WK-plannen onthuld

Genk en Club Brugge

"Het verschil was veel groter dan het scorebord aangaf. Vanaf het halfuur rolde Genk over Union heen. Met dank aan de goede voeten van Steuckers en Karetsas en de krachtpatser Tolu voorin. Genk voetbalde met veel variatie en tempo en het troefde Union af in de duels. Dat mag je een prestatie noemen", zei Vandenbempt aan Sporza

"Mijn opvatting is dat Club Brugge over de beste en breedste kern beschikt, maar ook coach Fink kan wisselen zonder veel kwaliteitsverlies. Sattlberger kwam Bangoura met verve vervangen. Daarnaast heb je ook Adedeji-Stenberg en Oh, die altijd scoort. Bij Club Brugge heb je met de inbreng van Vetlesen of Skoras het gevoel dat je een stapje moet terugzetten, bij Genk is dat niet het geval", ziet hij toch een verschil.

De rest moet al stevig schitteren

Vandenbempt kijkt dus al uit naar een titelstrijd tussen KRC Genk en Club Brugge. Union SG is de verre outsider en welk niveau haalt Anderlecht als David Hubert eindelijk eens over een zo goed als fitte kern kan beschikken? 

Ploegen als Union SG en Anderlecht, en zeker Royal Antwerp FC en AA Gent, moeten al fantastische play-offs gaan spelen als ze nog een rol willen spelen in de titelstrijd. Krijgen we zo een grote verrassing, of wordt het een tweestrijd tussen Genk en Club?

Zal het een tweestrijd tussen Club en Genk worden?

Meest recent

Garcia kiest WK-elftal: basisploeg Duivels bekend?

De laatste rechte lijn richting de VS wordt dinsdag om 18 uur ingezet. Dan nemen de Rode Duivels het ...

0
0
'Club Brugge hakt knopen door: trio mag beschikken'

Na de landstitel en fraaie Champions League-campagne vertrekt er straks wellicht heel wat volk door ...

281
281
KRC Genk pakt uit: meubelstuk tekent monstercontract

KRC Genk greep zondag op de valreep naast een Europees ticket. Om de pijn enigszins te verzachten ...

55
55
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

361
361
WK '26: Ex-JPL'ers schitteren bij Noorwegen, Turken halen uit

Het aftellen tot de start van het wereldkampioenschap is nu ook echt begonnen. De 48 deelnemende ...

22
22
'Bliksemvertrek Cvetkovic: Anderlecht vraagt gepeperde som'

Antoine Sibierski moet bij RSC Anderlecht opnieuw een selectie bouwen die kan meedoen voor de ...

315
315
Kroatisch bondscoach vreest twee Duivels: "Geweldige speler"

De Rode Duivels staan dinsdagavond voor een belangrijke test richting het WK. Dan werken ze een ...

190
190
Schokgolf bij Genk: Courtois keert terug als investeerder

Thibaut Courtois gaat zijn stempel nog wat steviger drukken op het Belgische voetbal. Maandagavond ...

208
208
Amper 7 maanden in dienst: Monaco zwiert Pocognoli buiten

De ex-coaches van Union SG hebben niet bepaald een goed seizoen achter de rug. Alexander Blessin ...

107
107
Keiharde De Cat-bom: 'Dit zag niemand komen'

Anderlecht droomde lang van een nieuwe recordtransfer met Nathan De Cat. De grens van 30 miljoen ...

1116
1116
‘Zomerse monstertransfer Arne Engels: strijd barst los’

Arne Engels kende een sterk seizoen bij Celtic. De Schotse topclub werd kampioen na een heuse ...

88
88
Theate licht defensief tipje van Duivelse sluier op

De Rode Duivels zijn aan de voorbereidingen voor het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada ...

48
48
Sporting Hasselt pakt uit met toppers: RSCA en RAFC

Sporting Hasselt zal volgend seizoen te zien zijn in de Challenger Pro League. De club van Sam ...

287
287
Rudi Garcia meldt groot nieuws over Romelu Lukaku

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli. De aanvaller speelde amper in Italië en ...

183
183
Rugnummers Rode Duivels bekend: één enorme verrassing

De Rode Duivels zijn op weg naar Kroatië om de eerste oefenpot voor het WK af te werken. De ...

233
233
KAA Gent wrijft zich in de handen: goudhaantje staat op

KAA Gent heeft alsnog Europees voetbal over de streep weten te trekken. In een thriller tegen KRC ...

177
177
'Robbie Ure (ex-Anderlecht) versiert knaltransfer'

Bij RSC Anderlecht maakten ze het afgelopen anderhalf jaar héél veel verkeerde keuzes. ...

202
202
'STVV kiest voor verrassende opvolger Vrancken'

STVV is op zoek naar een opvolger voor Wouter Vrancken. De Limburgers speuren de binnen- en ...

474
474
Burgess naar Genk? Hayen doorbreekt stilte

Union SG en Christian Burgess maakten bekend dat ze uit elkaar gaan. Zo komt er een einde aan een ...

846
846
Lierse SK is Franse clubs te snel af voor toptalent

Lierse SK is een club die jonge Belgen kansen geeft. De club uit de Challenger Pro League is een van ...

46
46
'Sibierski verrast: extra versterking bij Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat deze zomer de nodige transfers afronden. De Brusselaars willen op ...

680
680
'Noa Lang versiert opnieuw droomtransfer'

Noa Lang staat voor een drukke zomer. Hij trekt met Nederland naar het WK en het is belangrijk voor ...

248
248
Rigaux zorgt meteen voor bommetje bij Feyenoord

Feyenoord stelde vandaag Dévy Rigaux en Robert Eenhoorn officieel voor aan de media. De ...

144
144
'Standard ruikt miljoenen euro's na onverwachte transfer'

Standard zoekt volgens bepaalde media naar ongeveer 13 à 14 miljoen euro. Dat moet via ...

229
229
WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

173
173

Meer sportnieuws