Vandenbempt ziet dit verschil tussen Genk en Club Brugge

1303 stemmen
Vandenbempt ziet dit verschil tussen Genk en Club Brugge

De Champions' Play-Offs kunnen beginnen. Het is duidelijk dat KRC Genk en Club Brugge de grote titelfavorieten zijn. Peter Vandenbempt kwam zaterdag danig onder de indruk van de Limburgers. Zij maakten een fors statement.

Union SG speelde weer geen goede uitmatch in een topper. Onlangs wonnen ze wel met 0-2 van Anderlecht, maar voetballend was het toen ook al matig. Tegen KRC Genk werd dat spel, vooral aan de bal, afgestraft door een betere tegenstander. Genk was heer en meester tegen de bekerwinnaar, waardoor USG voorlopig uit de titelrace ligt

LEES OOK: Waarom Sporza-commentatoren plots zwaar onder vuur liggen

Genk en Club Brugge

"Het verschil was veel groter dan het scorebord aangaf. Vanaf het halfuur rolde Genk over Union heen. Met dank aan de goede voeten van Steuckers en Karetsas en de krachtpatser Tolu voorin. Genk voetbalde met veel variatie en tempo en het troefde Union af in de duels. Dat mag je een prestatie noemen", zei Vandenbempt aan Sporza

"Mijn opvatting is dat Club Brugge over de beste en breedste kern beschikt, maar ook coach Fink kan wisselen zonder veel kwaliteitsverlies. Sattlberger kwam Bangoura met verve vervangen. Daarnaast heb je ook Adedeji-Stenberg en Oh, die altijd scoort. Bij Club Brugge heb je met de inbreng van Vetlesen of Skoras het gevoel dat je een stapje moet terugzetten, bij Genk is dat niet het geval", ziet hij toch een verschil.

De rest moet al stevig schitteren

Vandenbempt kijkt dus al uit naar een titelstrijd tussen KRC Genk en Club Brugge. Union SG is de verre outsider en welk niveau haalt Anderlecht als David Hubert eindelijk eens over een zo goed als fitte kern kan beschikken? 

Ploegen als Union SG en Anderlecht, en zeker Royal Antwerp FC en AA Gent, moeten al fantastische play-offs gaan spelen als ze nog een rol willen spelen in de titelstrijd. Krijgen we zo een grote verrassing, of wordt het een tweestrijd tussen Genk en Club?

Zal het een tweestrijd tussen Club en Genk worden?

Meest recent

'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

7
7
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

11
11
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

46
46
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

29
29
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

150
150
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

50
50
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

89
89
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

654
654
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

417
417
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

368
368
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

305
305
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

208
208
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

780
780
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

548
548
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

283
283
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

265
265
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

105
105
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

256
256

Meer sportnieuws