Vandenbempt ziet dit verschil tussen Genk en Club Brugge

1303 stemmen
Vandenbempt ziet dit verschil tussen Genk en Club Brugge

De Champions' Play-Offs kunnen beginnen. Het is duidelijk dat KRC Genk en Club Brugge de grote titelfavorieten zijn. Peter Vandenbempt kwam zaterdag danig onder de indruk van de Limburgers. Zij maakten een fors statement.

Union SG speelde weer geen goede uitmatch in een topper. Onlangs wonnen ze wel met 0-2 van Anderlecht, maar voetballend was het toen ook al matig. Tegen KRC Genk werd dat spel, vooral aan de bal, afgestraft door een betere tegenstander. Genk was heer en meester tegen de bekerwinnaar, waardoor USG voorlopig uit de titelrace ligt

LEES OOK: Vandenbempt looft RSCA-pion: "Een heel goeie speler"

Genk en Club Brugge

"Het verschil was veel groter dan het scorebord aangaf. Vanaf het halfuur rolde Genk over Union heen. Met dank aan de goede voeten van Steuckers en Karetsas en de krachtpatser Tolu voorin. Genk voetbalde met veel variatie en tempo en het troefde Union af in de duels. Dat mag je een prestatie noemen", zei Vandenbempt aan Sporza

"Mijn opvatting is dat Club Brugge over de beste en breedste kern beschikt, maar ook coach Fink kan wisselen zonder veel kwaliteitsverlies. Sattlberger kwam Bangoura met verve vervangen. Daarnaast heb je ook Adedeji-Stenberg en Oh, die altijd scoort. Bij Club Brugge heb je met de inbreng van Vetlesen of Skoras het gevoel dat je een stapje moet terugzetten, bij Genk is dat niet het geval", ziet hij toch een verschil.

De rest moet al stevig schitteren

Vandenbempt kijkt dus al uit naar een titelstrijd tussen KRC Genk en Club Brugge. Union SG is de verre outsider en welk niveau haalt Anderlecht als David Hubert eindelijk eens over een zo goed als fitte kern kan beschikken? 

Ploegen als Union SG en Anderlecht, en zeker Royal Antwerp FC en AA Gent, moeten al fantastische play-offs gaan spelen als ze nog een rol willen spelen in de titelstrijd. Krijgen we zo een grote verrassing, of wordt het een tweestrijd tussen Genk en Club?

Zal het een tweestrijd tussen Club en Genk worden?

Meest recent

Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

3
3
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

6
6
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

30
30
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

55
55
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

57
57
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

42
42
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

265
265
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

92
92
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

23
23
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

55
55
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

269
269
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

270
270
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

92
92
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

144
144
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

105
105
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

136
136
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

285
285
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

248
248
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

162
162
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

367
367
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

575
575
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

376
376
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

179
179
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

91
91
Garcia kraait victorie: Fernandez-Pardo kiest voor België

Vincent Mannaert heeft na enkele dossiers waarin hij het onderspit moest delven eindelijk nog eens ...

368
368

Meer sportnieuws