Hayen waarschuwt team: "Dat moet eruit in de play-offs"

door
Hayen waarschuwt team:

Club Brugge won verdiend met 4-2 van Sporting Charleroi, maar Blauw-Zwart kende ook heel wat mindere periodes in de match. Na de 1-1 morde het publiek. Trainer Nicky Hayen zag dat er toch nog wat werkpunten zijn voor de play-offs.

LEES OOK: Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

Club wint van Charleroi

Club Brugge deed wat het moest doen: winnen. De Bruggelingen wonnen met 4-2, maar helemaal overtuigend was het ook niet. De coach zag dat Club te makkelijk tegengoals slikte.

"Ik denk dat we goed uit kleedkamer komen waardoor we snel op voorsprong komen. Wij kunnen dan de wedstrijd versnellen, maar ook vertragen. En daarom scoort Charleroi verdiend de 1-1. In de tweede helft komen we opnieuw goed uit de kleedkamer. We maken meteen de 2-1 en dan de 3-1. Charleroi scoort de aansluitingstreffer, maar we maken het af met de 4-2", zei hij via de clubkanalen.

Hayen niet helemaal tevreden

"In de Champions' Play-Offs moeten we een heel goed niveau halen. Het eerste tegendoelpunt is een omschakeling door een dom balverlies. Bij het tweede tegendoelpunt verliezen we de bal te makkelijk op het middenveld. Dat zijn dingen die eruit moeten", zei Hayen nog.

Club Brugge gaat nog maar eens een inhaalrace proberen te bewerkstelligen. Opvallend: Club Brugge eindigt zelden eerste na de reguliere competitie, maar pakte de afgelopen jaren wel vaak de landstitel. Het zal weer twee keer meer moeten winnen dan de nummer één, KRC Genk.

Club Brugge start de play-offs met een achterstand van 4 punten, al tellen ze wel een half punt meer door de afronding naar boven. Club moet dus flink aan de bak. De start van de play-offs wordt daarom enorm belangrijk.

Gaat Club schitteren in de play-offs?

Meest recent

Van Himst verbaast iedereen met Gouden Schoen-favoriet

Zondagavond wordt de 72ste Gouden Schoen uitgereikt. In aanloop naar het Gala regent het aan ...

96
96
'Bayern verwent Kompany met supertransfer in 2026'

Zondagavond trapt het Bayern München van coach Vincent Kompany zijn tweede seizoenshelft op ...

54
54
Gouden Schoen: grootste concurrent voor Tzolis bekend

Als gerespecteerd commentator/analist mocht ook Peter Vandenbempt mee bepalen wie straks de Gouden ...

203
203
TRANSFERUURTJE: 'Kompany lonkt naar JPL, plotse exodus Antwerp'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

120
120
Skoras open over exit Leko: “Pijnlijk, dat is het ergste”

KAA Gent zag coach Ivan Leko naar Club Brugge vertrekken. De Kroatische oefenmeester werd de ...

90
90
Courtois zint op wraak: oorlogstaal richting Barça

Thibaut Courtois is al jarenlang de absolute nummer 1 onder de lat bij Real Madrid. Toch is er ...

70
70
Vandenbempt maakt Gouden Schoen af: “Kwalijke evolutie”

Vanavond staat de Gouden Schoen op het programma. De grote favorieten zijn bekend en de winnaar zit ...

181
181
'Monstertransfer Jude Bellingham: 180 miljoen euro'

Jude Bellingham is één van de grootste voetbalsterren van het moment. Sinds zijn ...

130
130
‘Twist rond Van Den Bosch, Antwerp grijpt drastisch in’

Royal Antwerp FC dreigt deze wintermercato een ferme transferklap te incasseren. Twee centrale ...

405
405
Skoras doet boekje open over Club: “Zij waren niet eerlijk”

Michal Skoras maakte voor een kleine 2 miljoen euro de overstap van Club Brugge naar KAA Gent. Bij ...

275
275
'Galatasaray klopt aan bij Jupiler Pro League-topclub'

De Belgische ploegen zijn vooral bezig met uitgaande transfers, wat geen verrassing is. Door de ...

84
84
‘Anderlecht in shock: ijskoude douche bij Gouden Schoen’

Niemand zag dit aankomen bij Anderlecht. Wat een bekroning moest worden, dreigt plots misschien een ...

440
440
Miljoenendeal bij Patro: "Er kwam al een bod binnen"

Bij Patro Eisden draaien ze alweer een goed seizoen. De Limburgse tweedeklasser heeft alweer een ...

121
121
'Antwerp ferm verzwakt: twee basispionnen meteen weg'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

446
446
Anderlecht-drama? Hasi haalt schouders op

RSC Anderlecht moet aan de bak. Er staan zeer veel pittige duels op het programma de komende weken. ...

218
218
Gouden Schoen davert: onverwachte twist rond winnaar

De favoriet ligt voor de hand, maar de discussie is nog niet voorbij. Analisten, spelers en ...

368
368
Vanaken looft één RSCA'er: “Hij is redelijk indrukwekkend”

Hans Vanaken is al tien jaar aan het schitteren in België. De middenvelder van Club Brugge zag ...

570
570
Bliksemtransfer Leon Bailey naar de Jupiler Pro League?

Leon Bailey stond bij KRC Genk al snel te boek als een absoluut toptalent. De winger ging nadien ...

271
271
Megasolden bij Club, RSCA en Genk: wie hapt snel?

Bij Club NXT, RSCA Futures en Jong Genk spelen heel veel jonge talenten. Voor andere Belgische ...

167
167
Gouden Schoen: zijn dit de zes winnaars?

Vanavond kennen we de winnaar van de Gouden Schoen bij de dames en heren. Daarnaast zullen ook de ...

290
290
Belgisch talent debuteert bij PSV en mag hopen op meer kansen

PSV heeft zijn koppositie in de Eredivisie zaterdagavond nog wat verstevigd. Het boekte een ruime ...

60
60
Hasi baalt: "Daar veel interessante spelers voor Anderlecht"

Anderlecht hoopt klaar te zijn voor de tweede helft van het seizoen na een weekje onder de Spaanse ...

439
439
'Mokerslag Antwerp: volgende sterkhouder vertrekt'

Antwerp sloot 2025 af met een sterke reeks en houdt daardoor nog uitzicht op een plaats in de top ...

373
373
De Ketelaere kroont zich tot matchwinnaar bij Atalanta

Charles De Ketelaere is uitstekend begonnen aan 2026. De Rode Duivel was eerder deze week al ...

70
70
'Verrassende transferwending rond Joel Ordoñez'

Club Brugge staat nog voor een drukke wintermercato. Niet alleen zoekt het zelf naar versterking ...

399
399

Meer sportnieuws