Hayen waarschuwt team: "Dat moet eruit in de play-offs"

385 stemmen
Hayen waarschuwt team:

Club Brugge won verdiend met 4-2 van Sporting Charleroi, maar Blauw-Zwart kende ook heel wat mindere periodes in de match. Na de 1-1 morde het publiek. Trainer Nicky Hayen zag dat er toch nog wat werkpunten zijn voor de play-offs.

LEES OOK: Hayen heeft nieuw plan bij Genk: "Daar zie ik iets in"

Club wint van Charleroi

Club Brugge deed wat het moest doen: winnen. De Bruggelingen wonnen met 4-2, maar helemaal overtuigend was het ook niet. De coach zag dat Club te makkelijk tegengoals slikte.

"Ik denk dat we goed uit kleedkamer komen waardoor we snel op voorsprong komen. Wij kunnen dan de wedstrijd versnellen, maar ook vertragen. En daarom scoort Charleroi verdiend de 1-1. In de tweede helft komen we opnieuw goed uit de kleedkamer. We maken meteen de 2-1 en dan de 3-1. Charleroi scoort de aansluitingstreffer, maar we maken het af met de 4-2", zei hij via de clubkanalen.

Hayen niet helemaal tevreden

"In de Champions' Play-Offs moeten we een heel goed niveau halen. Het eerste tegendoelpunt is een omschakeling door een dom balverlies. Bij het tweede tegendoelpunt verliezen we de bal te makkelijk op het middenveld. Dat zijn dingen die eruit moeten", zei Hayen nog.

Club Brugge gaat nog maar eens een inhaalrace proberen te bewerkstelligen. Opvallend: Club Brugge eindigt zelden eerste na de reguliere competitie, maar pakte de afgelopen jaren wel vaak de landstitel. Het zal weer twee keer meer moeten winnen dan de nummer één, KRC Genk.

Club Brugge start de play-offs met een achterstand van 4 punten, al tellen ze wel een half punt meer door de afronding naar boven. Club moet dus flink aan de bak. De start van de play-offs wordt daarom enorm belangrijk.

Gaat Club schitteren in de play-offs?

Meest recent

Met déze Google-tip krijg je veel beter voetbalnieuws

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

115
115
'Winger kan Genk nog miljoenen opleveren'

KRC Genk probeert in de komende weken nog de Europe Play-Off naar zich toe te trekken, maar sowieso ...

4
4
Taravel verrast met 4 wissels, Union start zonder Rodriguez

Vanaf 15u wordt de eerste hoofdprijs van het Belgische voetbalseizoen uitgedeeld. In het Koning ...

142
142
Deschacht zet Anderlecht-fans in vuur en vlam met uitspraak

Bij Anderlecht leven ze in volle spanning toe naar de bekerfinale. Dat gebeurt ook met de nodige ...

46
46
Van Gucht in liefdesstorm: Instagram ontploft door Charlotte

Na weken van speculatie rond haar relatie met Ruben Van Gucht laat Charlotte Van Looy opnieuw van ...

24
24
Standard bevestigt dramatisch nieuws over Homawoo

Standard en de play-offs bleek de voorbije jaren geen goed huwelijk, maar dit seizoen strijden de ...

35
35
Verschaeren spreekt klare taal over transfergeruchten

Als Yari Verschaeren nog een prijs met Anderlecht wil pakken, dan zal het donderdagnamiddag moeten ...

147
147
Nu ook officieel: Geraerts moet op zoek naar nieuwe club

Karel Geraerts kende al een woelig verloop van zijn nog zeer prille trainerscarrière. Na een ...

80
80
Verschueren velt oordeel over bekerkansen Anderlecht

De aftrap is pas voorzien voor 15u, maar in Brussel hangt er nu al elektriciteit in de lucht voor de ...

131
131
'Club duwt gaspedaal in: nieuwe Stankovic op komst'

Club Brugge staat alweer voor een bijzonder drukke transferzomer. Ze hebben hun huiswerk graag zo ...

208
208
TRANSFERUURTJE: 'Club schiet in actie,Lukaku out bij Napoli'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
'Beslissende uren aangebroken voor Taravel'

Anderlecht staat voor een zeer belangrijke dag. In de finale van de Croky Cup tegen Union droomt het ...

102
102
Kritiek op defensie en kalender: Union spreekt klare taal

Om 15u kan Union al zijn derde prijs op drie seizoenen tijd pakken. Dan nemen de Brusselaars het ...

198
198
Nieuw-Zeeland maakt als eerste tegenstander Duivels selectie bekend

Vrijdag ontdekken we welke Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Bondscoach Rudi Garcia zal ...

39
39
‘Atletico zet zinnen op verrassende Rode Duivel’

Er zijn de voorbije jaren onder Diego Simeone al de nodige Belgen bij Atletico Madrid gepasseerd. ...

145
145
Domme rode kaarten bij Anderlecht: oorzaak onthuld

Anderlecht snakt al jaren naar een prijs en donderdagnamiddag kan het eindelijk een einde maken aan ...

148
148
Deze Rode Duivel wil dé verrassing in WK-selectie zijn

Het is voor heel wat Belgische spelers nerveus uitkijken naar vrijdagmiddag, want dan maakt Rudi ...

105
105
Anderlecht krijgt duidelijke waarschuwing over Thorgan Hazard

RSC Anderlecht hoopt tegen Union SG eindelijk een prijs te pakken. De afgelopen jaren deden ze al ...

233
233
Union SG werkt aan 'bom in Belgisch voetbal'

Union SG staat voor een cruciale week. Ze spelen de bekerfinale tegen RSC Anderlecht en een ...

672
672
Alarm bij Anderlecht: Sibierski botst meteen op probleem

Vlak na de komst van Sibierski duikt er meteen twijfel op: past een man van het buikgevoel wel in ...

492
492
Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Rudi Garcia maakt vrijdag zijn WK-selectie bekend. Wij gingen langs bij Vital Borkelmans, met wie we ...

400
400
De Mil doet transferplannen AA Gent uit de doeken

AA Gent gaat nog serieus moeten stunten als ze een Europees ticket willen bemachtigen. De Buffalo's ...

439
439
Union SG - Anderlecht: drie bekerwinnaars blikken vooruit

RSC Anderlecht en Union SG werken vandaag de bekerfinale af. Het zal alvast een pittig duel worden ...

91
91
'Opvolger Onyedika: Club gaat strijd om international aan'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Ook voor Raphael ...

275
275
Anderlecht kijkt vreemd op: bizarre wending rond Schreuder

RSC Anderlecht besloot in aanloop naar de Play-Offs om het seizoen af te werken met ...

236
236
Kvaratskhelia trapt PSG naar titel, Inter voltooit dubbel

Paris Saint-Germain heeft zich op de voorlaatste speeldag van de Ligue 1 tot kampioen gekroond. Een ...

48
48

Meer sportnieuws