Hayen waarschuwt team: "Dat moet eruit in de play-offs"

door
Hayen waarschuwt team:

Club Brugge won verdiend met 4-2 van Sporting Charleroi, maar Blauw-Zwart kende ook heel wat mindere periodes in de match. Na de 1-1 morde het publiek. Trainer Nicky Hayen zag dat er toch nog wat werkpunten zijn voor de play-offs.

LEES OOK: Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

Club wint van Charleroi

Club Brugge deed wat het moest doen: winnen. De Bruggelingen wonnen met 4-2, maar helemaal overtuigend was het ook niet. De coach zag dat Club te makkelijk tegengoals slikte.

"Ik denk dat we goed uit kleedkamer komen waardoor we snel op voorsprong komen. Wij kunnen dan de wedstrijd versnellen, maar ook vertragen. En daarom scoort Charleroi verdiend de 1-1. In de tweede helft komen we opnieuw goed uit de kleedkamer. We maken meteen de 2-1 en dan de 3-1. Charleroi scoort de aansluitingstreffer, maar we maken het af met de 4-2", zei hij via de clubkanalen.

Hayen niet helemaal tevreden

"In de Champions' Play-Offs moeten we een heel goed niveau halen. Het eerste tegendoelpunt is een omschakeling door een dom balverlies. Bij het tweede tegendoelpunt verliezen we de bal te makkelijk op het middenveld. Dat zijn dingen die eruit moeten", zei Hayen nog.

Club Brugge gaat nog maar eens een inhaalrace proberen te bewerkstelligen. Opvallend: Club Brugge eindigt zelden eerste na de reguliere competitie, maar pakte de afgelopen jaren wel vaak de landstitel. Het zal weer twee keer meer moeten winnen dan de nummer één, KRC Genk.

Club Brugge start de play-offs met een achterstand van 4 punten, al tellen ze wel een half punt meer door de afronding naar boven. Club moet dus flink aan de bak. De start van de play-offs wordt daarom enorm belangrijk.

Gaat Club schitteren in de play-offs?

Meest recent

Belgische voetbalbond zorgt voor grote rel met WK-lied

De keuze van de Belgische voetbalbond om Roméo Elvis mee het officiële WK lied te laten ...

4
4
Antwerp ontdekt eindelijk nieuwe parel: reden onthuld

Bij Antwerp maken ze van de Europe Play-Off gebruik om ook enkele jonge talenten hun kans te geven. ...

17
17
'Man Utd heeft wenslijst klaar: minstens één Rode Duivel'

Voor de titel meestrijden lukte dit seizoen nog niet, maar na enkele magere seizoenen slaagde ...

39
39
TRANSFERUURTJE: 'Club slaat slag bij Antwerp, kassa voor Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

98
98
Club-man in vorm Vetlesen gooit grote droom op tafel

Hugo Vetlesen zit in bloedvorm bij Club Brugge. De Noor is normaal gezien een reservespeler bij ...

78
78
Kompany briest na spektakelstuk: arbitrage weer afgemaakt

Vincent Kompany en de arbitrage in Europa, het is dit seizoen geen goed huwelijk. De oefenmeester ...

85
85
KBVB krijgt ferme miljoenenopsteker vlak voor WK

De Koninklijke Belgische Voetbalbond kampte de afgelopen jaren met financiële problemen en ...

32
32
'Anderlecht geeft flop alsnog een nieuwe kans'

Bij RSC Anderlecht gaan er komende zomer de nodige transfers afgerond worden. Bepaalde media ...

210
210
Vandenbempt: "Eén van de waanzinnigste matchen ooit"

PSG-Bayern München was een geweldige pot voetbal. De Parijzenaars wonnen met 5-4 en het was de ...

85
85
Sonck komt met bijzonder straf verhaal: "Weigerde Kompany"

Wesley Sonck leek jaren geleden misschien wel op weg richting een trainerscarrière. De ...

88
88
'Anderlecht krijgt nieuws: La Louvière beslist over Ashimeru'

Bij RSC Anderlecht willen ze in de zomer een resem spelers van de hand doen. De Brusselaars hopen ...

137
137
Saintfiet hakt knoop door: weldra in JPL?

De Belgische coach Tom Saintfiet heeft via Instagram een belangrijke boodschap over zijn toekomst ...

68
68
'Anderlecht hakt nu al knoop door over toekomst Taravel'

Bij RSC Anderlecht is er geen technisch directeur, die begint volgende maand, maar dat is geen groot ...

357
357
Voetbalfans met kwijl in de mond: Kompany doet belofte

Voetballiefhebbers wereldwijd hebben dinsdagavond al watertandend naar het Champions ...

158
158
'Transferspektakel Anderlecht: víér topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht hoopt eerstdaags om de aanstelling van Antoine Sibierski als nieuwe sportief ...

428
428
Groot zorgenkind bij Duivels: WK-basisplaats in gevaar

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

113
113
Exit Ruben Van Gucht zindert na: "Moeilijk door te slikken"

“Moeilijk door te slikken.” Het klinkt als een oordeel over een gerecht, maar voor Ruben ...

85
85
Club Brugge of Union kampioen? "Zij staan er beter voor"

De Champions' Play-Offs zijn momenteel halfweg. Nog steeds voert Union SG het klassement aan, maar ...

293
293
Anderlecht perplex: Mbemba legt bom onder comeback-stunt

Anderlecht droomt van een terugkeer van Chancel Mbemba, maar de realiteit botst hard met de ...

387
387
Marseille dumpt Vermeeren: terugkeer naar JPL?

Arthur Vermeeren moet komende zomer alweer op zoek naar een nieuwe club. Volgens onder meer 'Het ...

395
395
'Gevolgen van succes: nieuwe ploeg én coach bij STVV'

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

241
241
Camera's registreren héérlijk momentje Kompany en Enrique

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdag voor een onvergetelijk kijkstuk gezorgd in ...

121
121
"Nog nooit meegemaakt" - voetballerij ondersteboven na PSG-Bayern

In hun heenwedstrijd van de halve finales van de Champions League hebben Paris Saint-Germain en ...

262
262
Kompany doet straffe voorspelling na ongezien spektakel

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben dinsdagavond een spektakelstuk op de mat gelegd ...

298
298
'Barça blijft doorduwen voor deal met Club'

Club Brugge hoopt de komende weken zijn seizoen in eigen land nog te bekronen met de landstitel, ...

326
326

Meer sportnieuws