Hayen waarschuwt team: "Dat moet eruit in de play-offs"

door
Hayen waarschuwt team:

Club Brugge won verdiend met 4-2 van Sporting Charleroi, maar Blauw-Zwart kende ook heel wat mindere periodes in de match. Na de 1-1 morde het publiek. Trainer Nicky Hayen zag dat er toch nog wat werkpunten zijn voor de play-offs.

LEES OOK: Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

Club wint van Charleroi

Club Brugge deed wat het moest doen: winnen. De Bruggelingen wonnen met 4-2, maar helemaal overtuigend was het ook niet. De coach zag dat Club te makkelijk tegengoals slikte.

"Ik denk dat we goed uit kleedkamer komen waardoor we snel op voorsprong komen. Wij kunnen dan de wedstrijd versnellen, maar ook vertragen. En daarom scoort Charleroi verdiend de 1-1. In de tweede helft komen we opnieuw goed uit de kleedkamer. We maken meteen de 2-1 en dan de 3-1. Charleroi scoort de aansluitingstreffer, maar we maken het af met de 4-2", zei hij via de clubkanalen.

Hayen niet helemaal tevreden

"In de Champions' Play-Offs moeten we een heel goed niveau halen. Het eerste tegendoelpunt is een omschakeling door een dom balverlies. Bij het tweede tegendoelpunt verliezen we de bal te makkelijk op het middenveld. Dat zijn dingen die eruit moeten", zei Hayen nog.

Club Brugge gaat nog maar eens een inhaalrace proberen te bewerkstelligen. Opvallend: Club Brugge eindigt zelden eerste na de reguliere competitie, maar pakte de afgelopen jaren wel vaak de landstitel. Het zal weer twee keer meer moeten winnen dan de nummer één, KRC Genk.

Club Brugge start de play-offs met een achterstand van 4 punten, al tellen ze wel een half punt meer door de afronding naar boven. Club moet dus flink aan de bak. De start van de play-offs wordt daarom enorm belangrijk.

Gaat Club schitteren in de play-offs?

Meest recent

Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

39
39
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

267
267
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

233
233
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

116
116
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

70
70
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

282
282
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

47
47
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

152
152
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

262
262
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

211
211
Anderlecht haalt uit: supertalent tekent profcontract

Anderlecht heeft er al een drukke week opzitten. Het sloot vier transferdeals met de komst van ...

199
199
'STVV vangt beperkte som en ziet nog speler vertrekken'

STVV klopte vorig weekend OHL en wipte zo over Club Brugge naar de tweede plaats in het klassement. ...

251
251
TRANSFERUURTJE: 'Club hakt knoop door, Hayen haalt oude bekende'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

235
235
Club is gewaarschuwd: Marseille roept nu al oorlogstaal

Club Brugge speelt volgende week een alles of niets-wedstrijd in de Champions League. De ...

398
398
‘Antwerp ziet verdediger deze wintermercato nog vertrekken’

Royal Antwerp FC is druk in de weer op de wintermercato. The Great Old staat dicht bij de komst van ...

200
200
Scherpen velt hard oordeel na Bayern – Union

Union SG hield lang stand tegen Bayern München, maar in de tweede helft was het de ...

58
58
'Knaltransfer Carrasco: nieuwe topclub maakt contact'

Bij de Rode Duivels is Yannick Carrasco helemaal uit beeld verdwenen sinds het EK 2024. De ...

100
100
'Antwerp verrast en kaapt smaakmaker weg bij STVV'

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen en prijkt na 21 speeldagen zowaar op de tweede plaats in ...

590
590
Bizarre beelden: Openda krijgt klets in gezicht van trainer

Op sportief vlak konden de Belgen geen hoofdrol opeisen in de Champions League woensdagavond. Union ...

78
78
Club krijgt nu al goed nieuws voor allesbeslissende kraker

De league phase van de Champions League kent volgende week zijn orgelpunt. Club Brugge mag daarbij ...

859
859
'AA Gent dumpt volgende transferflop'

Het is voor AA Gent al een zeer drukke wintermercato geweest. Daarin wisten de Buffalo's met Hong al ...

612
612
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Maar bekijk glas halfvol"

Union heeft woensdagavond niet voor een stunt kunnen zorgen in de Champions League. De landskampioen ...

33
33
'Ajax aast op dubbele JPL-slag: twee oude bekenden'

Ajax speelt dit seizoen alweer geen kampioen in Nederland. PSV is oppermachtig. Ze willen wel de ...

84
84
Standard kraait victorie: "Het was Union of de Vurige Stede"

Standard was al zeer actief op de transfermarkt. De Luikenaars wisten onder meer Teddy Teuma terug ...

189
189
'Club Brugge voelt bui hangen: Onyedika staat voor exit'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Raphael ...

431
431

Meer sportnieuws