Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

705 stemmen
Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

Bij Royal Antwerp FC haalden ze de afgelopen weken een aantal Afrikaanse talenten in huis die eerst moeten rijpen bij de Young Reds. De Great Old wil ook een spits langer onder contract leggen. Maar ondertussen begint de nodige interesse wél te komen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Club houdt been stijf, mokerslag Anderlecht’

Antwerp praat met Egah

Nelson Egah speelt voor de Young Reds en laat zich daar opmerken. De 20-jarige aanvaller wist in 20 matchen 3 keer te scoren en volgens onze bronnen is Antwerp in gesprek met de speler om hem een profcontract aan te bieden. De speler kwam afgelopen zomer gratis naar de Bosuil.

Egah had toen geen club, nadat hij voordien voor AZ en Ajax speelde in de jeugd. De Great Old is dus in gesprek met de speler om hem langer aan boord te houden, want hij is een vaste waarde bij Young Reds. Maar Antwerp is niet de enige die hem eventueel onder contract wil leggen.

Zo zijn er volgens onze informatie ook meerdere ploegen uit de Challenger Pro League die Egah op de radar hebben staan. Aangezien hij in de zomer transfervrij kan opgepikt worden, is hij een interessante speler. De komende weken en maanden zal duidelijk worden waar zijn toekomst ligt.

Interesse uit Challenger Pro League

Bij Antwerp willen ze met Young Reds op termijn doorstoten naar de Challenger Pro League. Voorlopig is dat echter nog veraf. De beloften van Antwerp staan op dit moment amper dertiende in Eerste Nationale. Het doel is om volgend jaar héél wat beter te doen.

Doordat Antwerp niet meer de financiële middelen van weleer heeft, is de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. De doorstroming naar de A-kern is voorlopig al goed, maar Young Reds gaat de komende jaren ook sterker voor de dag moeten komen om de stap naar de eerste ploeg nog kleiner te maken.

Claudio Reulens

Zal hij bij Antwerp blijven?

Meest recent

Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

0
0
'Zeer verrassende transfers voor Raskin en Fofana'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

53
53
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

105
105
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

24
24
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

151
151
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

146
146
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

24
24
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

29
29
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

128
128
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

212
212
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

59
59
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

189
189
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

38
38
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

192
192
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

270
270
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

105
105
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

418
418
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

591
591
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

151
151
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

235
235
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

314
314
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

164
164
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

301
301
Schok bij Rode Duivels: revelatie weer naar de bank

Met een gelijkspel tegen Egypte hebben de Rode Duivels hun start op het WK enigszins gemist. De ...

590
590
Garcia speelt open kaart: De Ketelaere out, Lukaku in?

Ei zo na begonnen de Rode Duivels met een valse noot aan het WK, maar uiteindelijk sleepten de ...

163
163

Meer sportnieuws