Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

705
Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

Bij Royal Antwerp FC haalden ze de afgelopen weken een aantal Afrikaanse talenten in huis die eerst moeten rijpen bij de Young Reds. De Great Old wil ook een spits langer onder contract leggen. Maar ondertussen begint de nodige interesse wél te komen.

LEES OOK: Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Antwerp praat met Egah

Nelson Egah speelt voor de Young Reds en laat zich daar opmerken. De 20-jarige aanvaller wist in 20 matchen 3 keer te scoren en volgens onze bronnen is Antwerp in gesprek met de speler om hem een profcontract aan te bieden. De speler kwam afgelopen zomer gratis naar de Bosuil.

Egah had toen geen club, nadat hij voordien voor AZ en Ajax speelde in de jeugd. De Great Old is dus in gesprek met de speler om hem langer aan boord te houden, want hij is een vaste waarde bij Young Reds. Maar Antwerp is niet de enige die hem eventueel onder contract wil leggen.

Zo zijn er volgens onze informatie ook meerdere ploegen uit de Challenger Pro League die Egah op de radar hebben staan. Aangezien hij in de zomer transfervrij kan opgepikt worden, is hij een interessante speler. De komende weken en maanden zal duidelijk worden waar zijn toekomst ligt.

Interesse uit Challenger Pro League

Bij Antwerp willen ze met Young Reds op termijn doorstoten naar de Challenger Pro League. Voorlopig is dat echter nog veraf. De beloften van Antwerp staan op dit moment amper dertiende in Eerste Nationale. Het doel is om volgend jaar héél wat beter te doen.

Doordat Antwerp niet meer de financiële middelen van weleer heeft, is de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. De doorstroming naar de A-kern is voorlopig al goed, maar Young Reds gaat de komende jaren ook sterker voor de dag moeten komen om de stap naar de eerste ploeg nog kleiner te maken.

Claudio Reulens

Zal hij bij Antwerp blijven?

Meest recent

Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

54
54
Club imponeert in CL: alwéér Bruggeling in TOTW

Club Brugge blijft maar indruk maken in de Champions League, want na Inter en Lens ging nu ook PSV ...

59
59
Union SG stunt weer in Europa, STVV geeft zege nog weg

Union SG en STVV begonnen om 20u45 aan hun Europese duels. Beide ploegen waren goed aan hun League ...

78
78
WK U17: Anderlecht hakt knoop definitief door

RSC Anderlecht en de KBVB liggen op ramkoers. De Brusselaars en de Belgische voetbalbond ...

72
72
Blessurezorgen voor Anderlecht? Bruno geeft update

RSC Anderlecht won vlot met 2-0 van RB Salzburg. De Brusselaars speelden sterk, maar er was ook ...

144
144
Coosemans sneert naar media na zege van Anderlecht

RSC Anderlecht won knap met 2-0 van RB Salzburg. Paars-Wit was stevig baas en had altijd een keer of ...

199
199
Standard met dramatisch nieuws: "9 maanden out"

Standard is niet bepaald bezig aan een goed seizoen. De laatste weken zijn de resultaten ronduit ...

75
75
Euvrard haalt verschroeiend uit naar spelersgroep Standard

De crisis bij Standard blijft aanslepen. Het gelijkspel tegen KV Kortrijk heeft de onvrede bij de ...

102
102
Joos over afscheid Ronaldo: "Zelfs zijn grootste fans..."

Het nieuws dat Cristiano Ronaldo stopt bij de nationale ploeg van Portugal roept heel wat reacties ...

72
72
Anderlecht zet Salzburg knap opzij, halve blamage AA Gent

RSC Anderlecht en AA Gent begonnen om 18u45 aan hun Europees duel. De Brusselaars ontvingen RB ...

120
120
Mika Godts gunt volgers eerste blik op zijn grote geluk: "Dankbaar"

Mika Godts beleeft bijzonder mooie tijden, zowel op als naast het voetbalveld. De Rode Duivel maakte ...

15
15
Messoudi krijgt mooie beloning en wordt compléét verrast

Mo Messoudi (42) is door de Pro League verkozen tot 'Manager van de Maand' oktober. De coach van ...

19
19
Anderlecht op voorsprong: één man verrast iedereen

RSC Anderlecht heeft de eerste 45 minuten van zijn vierde groepsmatch in de Europa League afgewerkt. ...

81
81
Yann Sommer steelt de show: Boudeweel trekt conclusie

Club Brugge heeft woensdagavond een knappe 1-2-overwinning geboekt op het veld van PSV. Een ...

215
215
Sonck haalt uit naar RSCA-bestuur: "Waarom spraken zij?"

Vitor Bruno kreeg van zijn eigen bestuur onbegrijpelijk publiekelijk wat tikken tegen het hoofd. ...

121
121
Anderlecht afgewezen: "Ik weigerde hun aanbod"

Yorbe Vertessen kijkt met bijzondere gevoelens uit naar de confrontatie van vanavond met Anderlecht. ...

103
103
‘Ontslag Bruno ligt klaar: Coucke verrast met opvolger’

De dagen van Vitor Bruno bij Anderlecht lijken geteld. Het geduld van Marc Coucke en de clubtop is ...

967
967
Bruno hakt knopen door: opstelling Anderlecht bekend

Ook na de overtuigende zege tegen Westerlo staat het mes Vitor Bruno nog steeds op de keel bij ...

74
74
Club Brugge stunt in CL: databureau voorspelt eindranking

Nadat het woensdag PSV over de knie legde, zit Club Brugge na vier speeldagen al aan negen punten in ...

163
163
Anderlecht voert druk op: Bruno met één been buiten

Van een ultimatum is er volgens Kenneth Bornauw geen sprake, maar dat Vitor Bruno zijn job op het ...

109
109
Jackpot voor Union: goudhaantje verlengt contract

Union vertoeft momenteel in Spanje, waar het tegen Celta de Vigo ongeslagen hoopt te blijven in de ...

43
43
Kopzorgen voor Club Brugge: trio valt door de mand

Nadat het eerder al won van Inter en Lens veroverde Club Brugge nu ook de scalp van PSV in de ...

397
397
Hans Vanaken deelt veelzeggend bericht na PSV-stunt

Hans Vanaken had na afloop van de Champions League-avond in Eindhoven niet veel woorden nodig om ...

436
436
'Bruno blijft roteren: opvallende wissel Anderlecht'

In de Europa League krijgt RSC Anderlecht straks RB Salzburg over de vloer. Na vlotte 4-1 zege tegen ...

207
207
Leko kruist vingers: Club Brugge likt wonden na CL-zege

Club Brugge boekte woensdag een fraaie 1-2 zege op het veld van PSV, en zette zo weer een stap ...

418
418

Meer sportnieuws