Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

door
Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

Bij Royal Antwerp FC haalden ze de afgelopen weken een aantal Afrikaanse talenten in huis die eerst moeten rijpen bij de Young Reds. De Great Old wil ook een spits langer onder contract leggen. Maar ondertussen begint de nodige interesse wél te komen.

LEES OOK: KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

Antwerp praat met Egah

Nelson Egah speelt voor de Young Reds en laat zich daar opmerken. De 20-jarige aanvaller wist in 20 matchen 3 keer te scoren en volgens onze bronnen is Antwerp in gesprek met de speler om hem een profcontract aan te bieden. De speler kwam afgelopen zomer gratis naar de Bosuil.

Egah had toen geen club, nadat hij voordien voor AZ en Ajax speelde in de jeugd. De Great Old is dus in gesprek met de speler om hem langer aan boord te houden, want hij is een vaste waarde bij Young Reds. Maar Antwerp is niet de enige die hem eventueel onder contract wil leggen.

Zo zijn er volgens onze informatie ook meerdere ploegen uit de Challenger Pro League die Egah op de radar hebben staan. Aangezien hij in de zomer transfervrij kan opgepikt worden, is hij een interessante speler. De komende weken en maanden zal duidelijk worden waar zijn toekomst ligt.

Interesse uit Challenger Pro League

Bij Antwerp willen ze met Young Reds op termijn doorstoten naar de Challenger Pro League. Voorlopig is dat echter nog veraf. De beloften van Antwerp staan op dit moment amper dertiende in Eerste Nationale. Het doel is om volgend jaar héél wat beter te doen.

Doordat Antwerp niet meer de financiële middelen van weleer heeft, is de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. De doorstroming naar de A-kern is voorlopig al goed, maar Young Reds gaat de komende jaren ook sterker voor de dag moeten komen om de stap naar de eerste ploeg nog kleiner te maken.

Claudio Reulens

Zal hij bij Antwerp blijven?

Meest recent

KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

4
4
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

43
43
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

112
112
Eden Hazard doet opvallende onthulling over carrière

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische voetballers aller tijden. Toch ...

44
44
Hayen vist flop weer op: dubbele opsteker voor Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht in een belangrijke wedstrijd voor de top ...

138
138
Ferme titelknauw STVV: “Dat mis ik toch bij Vrancken”

Sint-Truiden VV verbaast dit seizoen vriend en vijand in de Jupiler Pro League. De Kanaries staan op ...

69
69
Anderlecht plukt piepjong toptalent weg in JPL

RSC Anderlecht heeft op de officiële kanalen een nieuwe parel voor de toekomst voorgesteld. ...

133
133
‘Bom bij Marokko: bondscoach Regragui stapt plots op’

Walid Regragui wordt in Marokko gezien als een held. De bondscoach loodste de nationale ploeg van ...

66
66
Zo reageerde Anderlecht-aanwinst na rampzalig debuut

Anderlecht blijft op de sukkel, want het ging donderdag nog maar eens onderuit. Deze keer moest het ...

184
184
Anthony Limbombe vindt zeer opmerkelijke nieuwe club

In 2018 was Anthony Limbombe nog even Rode Duivel, maar daarna heeft de flankspeler nooit meer de ...

45
45
Club NXT kent zijn verdere parcours in Youth League

Club Brugge heeft de voorbije maanden een zeer knap parcours afgelegd in de Champions League. Ook ...

195
195
'Anderlecht zkt trainer: ook Neerpede-icoon in beeld'

Anderlecht zette eerder deze week Besnik Hasi op straat omwille van de tegenvallende resultaten in ...

254
254
Hubert geeft verklaring voor zeer verrassende wijziging

Voor Union is het een bewogen week geweest. Het sloot zijn campagne in de Champions League af met ...

29
29
Anderlecht in terugmatch op Antwerp toch met rode Diarra?

Anderlecht heeft donderdagavond alweer averij opgelopen. Het ging in eigen stadion met 0-1 onderuit ...

391
391
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing bij Anderlecht, nog transfer Dimata'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

261
261
Sunderland stelt Angulo voor: meteen veel druk

De transfer was al een tijdje geleden aangekondigd, maar nu heeft Sunderland Nilson Angulo ook ...

97
97
Janssen steekt Antwerp-ploegmakker hart onder de riem

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht in de heenwedstrijd van de halve finale ...

134
134
Renard op weg naar exit? “Situatie is onhoudbaar”

Het is storm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit zoekt naar een nieuwe coach na het ontslag van Besnik ...

385
385
Andy Peelman haalt vlammend uit richting Anderlecht

Andy Peelman, kennen we vooral als acteur, presentator en voormalig politieagent. De man werd de ...

377
377
Vanzeir doet boekje open over reserverol bij Cercle

Dante Vanzeir maakte in het verleden het mooie weer bij Union SG en in de MLS, maar zijn avontuur ...

431
431
Anderlecht krijgt klappen: ‘Twee coaches weigeren resoluut’

RSC Anderlecht zit in de hoek waar de klappen vallen. Paars-Wit koos ervoor om Besnik Hasi te ...

643
643
Oosting verrast met lof voor opvallende Antwerp-uitblinker

Royal Antwerp FC won met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht. The Great Old heeft zo een goede ...

209
209
'Beerschot slaat alsnog toe en haalt derde Japanner'

Beerschot is sinds enkele maanden in Japanse handen en dat laat zich ook merken op het vlak van ...

140
140
'Besiktas strikt na Oh ook oude Anderlecht-bekende'

In een handvol landen is de transfermarkt nog steeds open, waaronder ook in Turkije. Daar is onder ...

51
51
TD Westerlo onthult: "Club of Anderlecht? Niet gezien"

Westerlo beleefde een zeer drukke wintermercato. Daarin moest het ook weer een aantal smaakmakers ...

92
92

Meer sportnieuws