Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

705 stemmen
Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

Bij Royal Antwerp FC haalden ze de afgelopen weken een aantal Afrikaanse talenten in huis die eerst moeten rijpen bij de Young Reds. De Great Old wil ook een spits langer onder contract leggen. Maar ondertussen begint de nodige interesse wél te komen.

LEES OOK: Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Antwerp praat met Egah

Nelson Egah speelt voor de Young Reds en laat zich daar opmerken. De 20-jarige aanvaller wist in 20 matchen 3 keer te scoren en volgens onze bronnen is Antwerp in gesprek met de speler om hem een profcontract aan te bieden. De speler kwam afgelopen zomer gratis naar de Bosuil.

Egah had toen geen club, nadat hij voordien voor AZ en Ajax speelde in de jeugd. De Great Old is dus in gesprek met de speler om hem langer aan boord te houden, want hij is een vaste waarde bij Young Reds. Maar Antwerp is niet de enige die hem eventueel onder contract wil leggen.

Zo zijn er volgens onze informatie ook meerdere ploegen uit de Challenger Pro League die Egah op de radar hebben staan. Aangezien hij in de zomer transfervrij kan opgepikt worden, is hij een interessante speler. De komende weken en maanden zal duidelijk worden waar zijn toekomst ligt.

Interesse uit Challenger Pro League

Bij Antwerp willen ze met Young Reds op termijn doorstoten naar de Challenger Pro League. Voorlopig is dat echter nog veraf. De beloften van Antwerp staan op dit moment amper dertiende in Eerste Nationale. Het doel is om volgend jaar héél wat beter te doen.

Doordat Antwerp niet meer de financiële middelen van weleer heeft, is de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. De doorstroming naar de A-kern is voorlopig al goed, maar Young Reds gaat de komende jaren ook sterker voor de dag moeten komen om de stap naar de eerste ploeg nog kleiner te maken.

Claudio Reulens

Zal hij bij Antwerp blijven?

Meest recent

‘Club Brugge in shock: Anderlecht jaagt op topdeal’

Anderlecht mikt op een opvallende zomertransfer, en dat zorgt voor grte nervositeit in Brugge. Club ...

143
143
Verhuurde JPL-spelers: spits sluit seizoen op mooie wijze af

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

7
7
Baseggio raadt Anderlecht deze JPL-toptransfer aan

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet, maar het is ook niet dat Antoine Sibierski van ...

155
155
'Antonio Conte dropt enorme bom bij Napoli'

Napoli kent een moeilijk seizoen. De Champions League-campagne was een grote flop en in de Serie A ...

43
43
Strijkt Romelu Lukaku plots neer in de Eredivisie?

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Elke fan van RSC Anderlecht hoopt op een mirakel, maar ...

124
124
'Club Brugge weigert monsterbod van 30 miljoen euro'

Club Brugge gaat komende zomer weer héél veel aanbiedingen krijgen. De toekomstige ...

536
536
Dilemma voor Standard en Euvrard: "Wat gaan we doen?"

Standard weet wat het moet doen in Westerlo: winnen. Het is dan hopen op puntenverlies van KRC Genk ...

86
86
'Trainerswals in JPL: zes (!) coaches richting exit'

Het is stilaan helaas een jaarlijkse traditie: de onophoudelijke trainerwals in de Jupiler Pro ...

153
153
Genk-Antwerp: renovatiewerken Haroun, primeur voor Hayen

Donderdag kan de titelrace in een beslissende plooi vallen, maar in de Europe Play-Offs blijft het ...

190
190
Opvallende actie Hans Vanaken lokt massa reacties uit

Club Brugge veegde zondagavond de vloer aan met concurrent Union en vond in Hans Vanaken een ...

503
503
'Kanga buiten: AA Gent geeft razende fans hun zin'

De komende dagen staat er voor AA Gent nog een Europees ticket op het spel, al lijkt dat momenteel ...

377
377
'Sibierski verrast: steunpilaar RSCA mag beschikken'

In de resterende twee wedstrijden moet RSC Anderlecht nog een Europees ticket uit de brand zien te ...

781
781
Antwerp in vieze papieren? “Pas binnen tien jaar…”

Royal Antwerp FC kent een desastreus seizoen. The Great Old haalde een paar jaar geleden nog de ...

285
285
‘Rigaux doet wenkbrauwen fronsen bij Club Brugge’

Club Brugge staat op het punt kampioen te worden, maar Blauw-Zwart zit achter de schermen met een ...

459
459
Eden Hazard doet boekje open over Real: “Ik wilde dat niet!”

Eden Hazard wordt gezien als één van de beste Belgische spelers ooit. De buitenspeler ...

242
242
Doku verbaast met Duivelse uitspraken over WK

Jérémy Doku verkeert in bloedvorm bij Manchester City. Het dribbelwonder dartelt nu ...

153
153
Ivan Leko laat Club Brugge-pion compleet sprakeloos

Club Brugge staat zéér dicht bij een nieuwe landstitel. Na de 5-0 pandoering tegen ...

410
410
Jan Vertonghen komt met kleedkameronthulling Duivels

Jan Vertonghen is de recordinternational bij de Rode Duivels, maar de centrale verdediger geniet nu ...

43
43
'Code rood bij Club Brugge: enorme leegte dreigt'

Club Brugge staat dan wel dicht bij een zevende landstitel op elf jaar tijd, het rommelt achter de ...

494
494
Beerschot neemt emotioneel afscheid van clubicoon

Beerschot zal volgend seizoen weer in de Challenger Pro League te zien zijn. De Antwerpse club liep ...

101
101
Coucke trekt champagnefles open: concurrentie in shock

Marc Coucke staat opnieuw klaar met een opvallend project. Terwijl de druk bij Anderlecht na alweer ...

332
332
‘KV Mechelen incasseert mokerslag vlak voor Club Brugge’

Er staat een midweekspeeldag in de Play-Offs op het programma. KV Mechelen neemt het op tegen Club ...

687
687
KAA Gent pakt weer uit met toptalent: duidelijke focus

KAA Gent zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. In de Champions Play-Offs loopt het ...

79
79
‘Carl Hoefkens op weg naar straffe JPL-terugkeer’

Carl Hoefkens zit in zak en as bij NAC. De Belgische oefenmeester heeft nog een doorlopende ...

254
254
Zulte Waregem stelt nieuwe T1 voor: toekomst Colpaert bekend

Zulte Waregem heeft een nieuwe hoofdtrainer te pakken. Het was al een tijdje bekend dat Steve ...

112
112

Meer sportnieuws