Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

705 stemmen
Antwerp doet spits voorstel, concurrentie is stevig

Bij Royal Antwerp FC haalden ze de afgelopen weken een aantal Afrikaanse talenten in huis die eerst moeten rijpen bij de Young Reds. De Great Old wil ook een spits langer onder contract leggen. Maar ondertussen begint de nodige interesse wél te komen.

LEES OOK: Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Antwerp praat met Egah

Nelson Egah speelt voor de Young Reds en laat zich daar opmerken. De 20-jarige aanvaller wist in 20 matchen 3 keer te scoren en volgens onze bronnen is Antwerp in gesprek met de speler om hem een profcontract aan te bieden. De speler kwam afgelopen zomer gratis naar de Bosuil.

Egah had toen geen club, nadat hij voordien voor AZ en Ajax speelde in de jeugd. De Great Old is dus in gesprek met de speler om hem langer aan boord te houden, want hij is een vaste waarde bij Young Reds. Maar Antwerp is niet de enige die hem eventueel onder contract wil leggen.

Zo zijn er volgens onze informatie ook meerdere ploegen uit de Challenger Pro League die Egah op de radar hebben staan. Aangezien hij in de zomer transfervrij kan opgepikt worden, is hij een interessante speler. De komende weken en maanden zal duidelijk worden waar zijn toekomst ligt.

Interesse uit Challenger Pro League

Bij Antwerp willen ze met Young Reds op termijn doorstoten naar de Challenger Pro League. Voorlopig is dat echter nog veraf. De beloften van Antwerp staan op dit moment amper dertiende in Eerste Nationale. Het doel is om volgend jaar héél wat beter te doen.

Doordat Antwerp niet meer de financiële middelen van weleer heeft, is de eigen jeugd steeds belangrijker aan het worden. De doorstroming naar de A-kern is voorlopig al goed, maar Young Reds gaat de komende jaren ook sterker voor de dag moeten komen om de stap naar de eerste ploeg nog kleiner te maken.

Claudio Reulens

🚀 Royal Antwerp FC-fans lezen nu:

Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off
182

Zal hij bij Antwerp blijven?

Meest recent

Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

34
34
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

10
10
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

108
108
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

95
95
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

262
262
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

307
307
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

67
67
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

182
182
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

108
108
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

83
83
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

187
187
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

280
280
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

401
401
Lommel houdt Dender in bedwang en mag naar 1A

Lommel heeft het laatste ticket voor de Jupiler Pro League 2026/27 gepakt. Na een bewogen slotfase ...

193
193
'Club Brugge-fans kijken op: eerste transfer na titelwinst'

Na de landstitel speurt Club Brugge opnieuw naar versterking achterin. Een jonge verdediger met ...

580
580
Nederland, opgelet: Union-verhaal in de maak

Union SG, Como en Hearts werken allen samen met Jamestown Analytics, wat hen sportief al ...

64
64
Kritiek op Nicky Hayen neemt steeds meer toe

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen. Dat is best pijnlijk. De Limburgers moeten hopen ...

370
370
Hasi spreekt na ontslag: "Coucke heeft twee opties"

Besnik Hasi werd enkele maanden geleden ontslagen. Dat was geen verrassing, want de resultaten waren ...

262
262
Anderlecht wint de jackpot: tientallen miljoenen in zicht

RSC Anderlecht heeft financieel de ergste jaren achter de rug. De Brusselaars gaan ook deze zomer ...

397
397
Mertens zei dit seizoen 'neen' tegen deze Belgische transfer

Dries Mertens hing vorige zomer zijn schoenen aan de haak. De voormalige Rode Duivel kende een ...

270
270
Defour begrijpt RSCA-fans niet: "Compleet onbegrijpelijk"

RSC Anderlecht kende een slechter seizoen dan vorig jaar. De Brusselaars pakten wel nog een Europees ...

184
184
Stijnen looft Club Brugge: "Dat is top tien in de wereld"

Club Brugge pakte afgelopen donderdag zijn 20ste landstitel in België. De Bruggelingen waren ...

238
238
Boskamp looft 'onderschatte' Rode Duivel: "Wereldster!"

De Rode Duivels maken zich op voor het WK. Eén van de spelers waarvan men in België toch ...

187
187
Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

67
67
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

677
677

Meer sportnieuws