'Lamkel Zé maakt het bont: einde verhaal bij STVV?'

3737
'Lamkel Zé maakt het bont: einde verhaal bij STVV?'

STVV speelt de play-downs, maar het is nog maar de vraag of Didier Lamkel Zé daarin nog aan de bak zal gaan komen. De voormalige speler van Royal Antwerp FC heeft zich nu al haast onmogelijk gemaakt op Stayen. Dringt een vertrek zich op?

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Genk heeft beet, nieuwe club voor Lamkel Zé'

Straf voor Lamkel Zé

Lamkel Zé maakte geen deel uit van de spelerskern voor de heel belangrijke match tegen OH Leuven. Dat is geen toeval, want het 'enfant terrible' maakt het weer bont. Hij miste afgelopen week twee trainingen en dat was niet door een blessure of ziekte. Als straf zat hij niet in de kern.

Lamkel Zé maakt zich zo steeds meer onmogelijk, want het is niet de eerste keer dat hij te laat kwam. De ex-speler van Royal Antwerp FC zorgt zo voor de nodige wrevel. Vorige week begon hij ook al op de bank, wat allerminst toeval was.

Weg na het seizoen?

Het was geen toeval dat Adriano Bertaccini, die twee keer scoorde, zeer scherp was na de match. "Bij sommige jongens onbreekt de wil om er vol voor te gaan", sprak de topschutter van de Kanaries bij DAZN.

Voorlopig brengen de wintertransfers van STVV niet het gewenste effect. Simen Juklerod is vooral bankzitter, Didier Lamkel Zé zorgt al voor wrevel en Loïc Lapoussin is voorlopig ook niet de man die de Kanaries bij de hand neemt.

De vraag is of Lamkel Zé nog veel in actie gaat komen bij STVV. Als hij in zo een belangrijke week dergelijke fratsen laat zien, zorgt dat ongetwijfeld voor wrevel in de spelersgroep. De Kameroener lijkt zo na het seizoen alweer te vertrekken.

Zal Lamkel Zé nog in actie komen in de play-downs?

Meest recent

Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

0
0
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

16
16
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

13
13
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

96
96
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

143
143
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

96
96
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

119
119
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

51
51
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

47
47
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

101
101
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

70
70
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

55
55
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

112
112
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

259
259
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

63
63
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

176
176
Union SG raast door: "Lukte geen enkele Belgische club"

Union SG bezorgde België weer gouden punten in Europa. De Brusselaars wonnen zeer knap met 1-2 ...

121
121
Bruno ziet één gigantisch gevaar bij Club Brugge

Vitor Bruno haalde opgelucht adem. RSC Anderlecht won overtuigend met 2-0 van RB Salzburg. Zondag ...

433
433
'STVV heeft oude bekende beet als nieuwe hoofdcoach'

STVV heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet, dat meldt Het Belang van Limburg. De nieuwe coach zag ...

158
158
Van Bommel zet deur open voor pijnlijke ingreep bij KDB

Kevin De Bruyne speelt bij Napoli verder van doel dan hij zelf wil. Ook Mark van Bommel houdt die ...

286
286
De Mil ziet reden voor pover gelijkspel van AA Gent

AA Gent zit duidelijk in een stevige vormdip. De Buffalo's speelden 0-0 tegen het nietige KuPS, wat ...

114
114
'Grote verrassing Van Bommel bij Rode Duivels'

We zitten nog maar begin november, maar de tweede interlandperiode van de zwaar gecontesteerde en ...

440
440
Anderlecht tankt vertrouwen: "We waren beesten"

Marten Winkler is een goede aanwinst van Antoine Sibierski. De Duitser heeft alles om een smaakmaker ...

169
169
Concurrentie beeft: Club Brugge wint weer de jackpot

De sterke Europese campagne van Club Brugge levert niet alleen sportief succes op, maar ook ...

364
364
Bankzitters grijpen kans bij RSCA: dilemma voor Bruno

Met een 2-0 zege tegen RB Salzburg breidde RSC Anderlecht een vervolg aan de 4-1 overwinning tegen ...

252
252

Meer sportnieuws