Club Brugge ziet nog speler in extremis vertrekken

door
Club Brugge ziet nog speler in extremis vertrekken

De wintermercato is al een tijdje gesloten, maar dat wil niet betekenen dat spelers nog andere oorden opzoeken. Bij Club Brugge heeft talent Halid Doltmourziev zijn vertrek aangekondigd. De 17-jarige Georgische jeugdinternational speelde in het verleden bij Cercle Brugge.

Club Brugge haalde Doltmourziev bij de stadsrivaal weg in de zomer van 2022. De aanvaller wordt in eigen land gezien als een groot talent en is ook een Georgische jeugdinternational, maar bij Club Brugge was hij uiteindelijk enkel actief bij de U18.

LEES OOK: Leko hakt Club-knopen door: D-Day in Kazachstan

Toch nog vertrek

Doltmourziev is geboren in Nieuwpoort, maar koos voor de Georgische nationale ploeg. De 17-jarige aanvaller bedankte op sociale media Club Brugge en Club NXT, ook al kreeg hij bitter weinig kansen bij de Belgische landskampioen. ‘Na 2,5 geweldige jaren is het tijd om afscheid te nemen.’

‘Ik ben zo dankbaar voor de groei, onvergetelijke momenten en ongelooflijke mensen die ik heb ontmoet bij deze club. Het is tijd voor een nieuw hoofdstuk, maar deze club zal altijd een plekje in mijn hart hebben. Bedankt voor alles, Club Brugge en Club NXT!’, klinkt het.

Talentenfabriek

Club Brugge heeft de laatste jaren de focus gelegd op de jeugdacademie en dat heeft geloond. Dit seizoen zijn er meerdere spelers doorgeschoven van Club NXT. Namen zoals Joaquin Seys, Maxim De Cuyper, Kyriani Sabbe en Chemsdine Talbi zijn jeugdproducten van de club en maken dit seizoen furore bij de A-kern.

De concurrentie in de jeugd is dan ook groot. Club Brugge speurt ook elke mercato de transfermarkt af naar opportuniteiten. Er wordt dan vooral gekeken naar talenten die in de toekomst een impact kunnen hebben bij de hoofdmacht van Club Brugge. Voor Doltmourziev was de concurrentie uiteindelijk te groot.

Vind jij de jeugdwerking van Club Brugge op dit moment de beste van België?

Meest recent

Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

157
157
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

87
87
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

176
176
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

115
115
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

94
94
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

53
53
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

209
209
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

218
218
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

45
45
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

401
401
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

258
258
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

497
497
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

94
94
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

40
40
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

446
446
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

56
56
'Club Brugge loopt blauwtje: toptransfer van de baan'

Vers bloed achterin is misschien evenmin een overbodige luxe, maar Club Brugge blijkt momenteel toch ...

481
481
De Mil klopt op tafel: vijf voor twaalf bij AA Gent

AA Gent boekte zondag een deugddoende zege tegen RSC Anderlecht. De kop is er dus af voor Rik De ...

150
150
Leko hakt knopen door: selectie Club Brugge bekend

Na de nederlaag tegen La Louvière gaat Club Brugge zaterdag in eigen huis tegen Zulte Waregem ...

364
364
Hasi verschaft cruciale update uit ziekenboeg Anderlecht

Na twee competitienederlagen op een rij, en een magere vier op 12, wil RSC Anderlecht opnieuw ...

254
254
Leko moet puzzelen: 'Club Brugge transfermarkt op?'

Tussenin de helse tocht naar Kazachstan en de cruciale kraker tegen Olympique Marseille in de ...

329
329
Marc Coucke richt zich tot God: "Het is verschrikkelijk!"

Marc Coucke blijft ook zonder grote aankondigingen moeiteloos de aandacht trekken. Niet met een ...

110
110
'Hasi verrast: Anderlecht rondt transferhuiswerk af'

Tot zijn tevredenheid mocht Besnik Hasi met Danylo Sikan sneller dan verwacht een spits verwelkomen, ...

511
511
'Leko houdt adem in: totale leegloop bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt met Félix Lemaréchal en Andreas Schjelderup snel twee aanwinsten ...

532
532
Nainggolan kiest voor openheid: “Ik doe het elke dag”

Radja Nainggolan is 37 en weigert rustig uit te bollen. Na een opvallende overstap van Lokeren naar ...

681
681

Meer sportnieuws