Club Brugge ziet nog speler in extremis vertrekken

door
Club Brugge ziet nog speler in extremis vertrekken

De wintermercato is al een tijdje gesloten, maar dat wil niet betekenen dat spelers nog andere oorden opzoeken. Bij Club Brugge heeft talent Halid Doltmourziev zijn vertrek aangekondigd. De 17-jarige Georgische jeugdinternational speelde in het verleden bij Cercle Brugge.

Club Brugge haalde Doltmourziev bij de stadsrivaal weg in de zomer van 2022. De aanvaller wordt in eigen land gezien als een groot talent en is ook een Georgische jeugdinternational, maar bij Club Brugge was hij uiteindelijk enkel actief bij de U18.

LEES OOK: Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Toch nog vertrek

Doltmourziev is geboren in Nieuwpoort, maar koos voor de Georgische nationale ploeg. De 17-jarige aanvaller bedankte op sociale media Club Brugge en Club NXT, ook al kreeg hij bitter weinig kansen bij de Belgische landskampioen. ‘Na 2,5 geweldige jaren is het tijd om afscheid te nemen.’

‘Ik ben zo dankbaar voor de groei, onvergetelijke momenten en ongelooflijke mensen die ik heb ontmoet bij deze club. Het is tijd voor een nieuw hoofdstuk, maar deze club zal altijd een plekje in mijn hart hebben. Bedankt voor alles, Club Brugge en Club NXT!’, klinkt het.

Talentenfabriek

Club Brugge heeft de laatste jaren de focus gelegd op de jeugdacademie en dat heeft geloond. Dit seizoen zijn er meerdere spelers doorgeschoven van Club NXT. Namen zoals Joaquin Seys, Maxim De Cuyper, Kyriani Sabbe en Chemsdine Talbi zijn jeugdproducten van de club en maken dit seizoen furore bij de A-kern.

De concurrentie in de jeugd is dan ook groot. Club Brugge speurt ook elke mercato de transfermarkt af naar opportuniteiten. Er wordt dan vooral gekeken naar talenten die in de toekomst een impact kunnen hebben bij de hoofdmacht van Club Brugge. Voor Doltmourziev was de concurrentie uiteindelijk te groot.

Vind jij de jeugdwerking van Club Brugge op dit moment de beste van België?

Meest recent

Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

7
7
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

16
16
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is de winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

206
206
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

97
97
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

162
162
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

605
605
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

41
41
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

176
176
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

237
237
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

105
105
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

76
76
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

186
186
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

193
193
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

333
333
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

180
180
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

58
58
Club Brugge aan zet: zéér opvallende negatieve statistiek

Club Brugge moet in de Jupiler Pro League een constanter niveau gaan halen. De Bruggelingen ...

140
140
Zeneli stomverbaasd bij Union: "Dit heb ik nog nooit gezien"

Union SG won verdiend met 2-1 van een pover KRC Genk. De Brusselaars zagen dat Besfort Zeneli zijn ...

42
42
Verdwijning bij Club Brugge: "Wordt pijnlijk verhaal"

Club Brugge blijft een wisselvallig seizoen afwerken in de Jupiler Pro League. De Bruggelingen ...

217
217
Anderlecht én Garcia krijgen duidelijk De Cat-advies

Anderlecht wist zondag in de klassieker op het veld van Club Brugge een 2-2-gelijkspel uit de brand ...

230
230
Van der Elst waarschuwt Club: "Dan is Union nu al kampioen"

Club Brugge heeft vorig weekend weer wat terrein verloren in de titelstrijd. Terwijl Union vrij ...

285
285
Roestige Roméo? Chelsea-trainer oordeelt over Laviao

Ook dit seizoen werd voor Roméo Lavia weer getekend door blessureleed. Stilaan lijkt onze ...

105
105
'Arsenal casht: pikante zomertransfer voor Trossard'

Leandro Trossard vertolkt nog steeds een belangrijke rol bij Arsenal, ook al hadden velen verwacht ...

99
99
Laatste ticket voor PO1: Vandenbempt voorspelt verrassing

Met nog twee speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie blijft de strijd om de Champions' ...

646
646
WK-chaos dreigt: barrage pas week voor start van toernooi?

Begin juni moet in de Verenigde Staten, Canada en Mexico het WK van start gaan. Drie maanden voor de ...

67
67

Meer sportnieuws