Club Brugge ziet nog speler in extremis vertrekken

404 stemmen
Club Brugge ziet nog speler in extremis vertrekken

De wintermercato is al een tijdje gesloten, maar dat wil niet betekenen dat spelers nog andere oorden opzoeken. Bij Club Brugge heeft talent Halid Doltmourziev zijn vertrek aangekondigd. De 17-jarige Georgische jeugdinternational speelde in het verleden bij Cercle Brugge.

Club Brugge haalde Doltmourziev bij de stadsrivaal weg in de zomer van 2022. De aanvaller wordt in eigen land gezien als een groot talent en is ook een Georgische jeugdinternational, maar bij Club Brugge was hij uiteindelijk enkel actief bij de U18.

LEES OOK: De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

Toch nog vertrek

Doltmourziev is geboren in Nieuwpoort, maar koos voor de Georgische nationale ploeg. De 17-jarige aanvaller bedankte op sociale media Club Brugge en Club NXT, ook al kreeg hij bitter weinig kansen bij de Belgische landskampioen. ‘Na 2,5 geweldige jaren is het tijd om afscheid te nemen.’

‘Ik ben zo dankbaar voor de groei, onvergetelijke momenten en ongelooflijke mensen die ik heb ontmoet bij deze club. Het is tijd voor een nieuw hoofdstuk, maar deze club zal altijd een plekje in mijn hart hebben. Bedankt voor alles, Club Brugge en Club NXT!’, klinkt het.

Talentenfabriek

Club Brugge heeft de laatste jaren de focus gelegd op de jeugdacademie en dat heeft geloond. Dit seizoen zijn er meerdere spelers doorgeschoven van Club NXT. Namen zoals Joaquin Seys, Maxim De Cuyper, Kyriani Sabbe en Chemsdine Talbi zijn jeugdproducten van de club en maken dit seizoen furore bij de A-kern.

De concurrentie in de jeugd is dan ook groot. Club Brugge speurt ook elke mercato de transfermarkt af naar opportuniteiten. Er wordt dan vooral gekeken naar talenten die in de toekomst een impact kunnen hebben bij de hoofdmacht van Club Brugge. Voor Doltmourziev was de concurrentie uiteindelijk te groot.

Vind jij de jeugdwerking van Club Brugge op dit moment de beste van België?

Meest recent

De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

22
22
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

23
23
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

27
27
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

119
119
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

55
55
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

217
217
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

220
220
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

66
66
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

286
286
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

34
34
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

439
439
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

314
314
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

375
375
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

145
145
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

67
67
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

122
122
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

102
102
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

50
50
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

219
219
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

276
276
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

134
134
‘Westerlo start transferoorlog met Dender: juridische stappen'

Westerlo is druk in de weer om de zomermercato af te speuren. De Kemphanen willen ferm toeslaan deze ...

80
80
Dropt Garcia bom? ‘Mechele ineens geen zekerheid meer’

Brandon Mechele is één van de grote revelaties van de Rode Duivels, zoniet van het WK. ...

802
802
Anderlecht verbaast met opmerkelijke zomerplannen

Terwijl het WK volop aan de gang is, zijn de Belgische clubs zich al aan het voorbereiden op het ...

527
527
‘KAA Gent lonkt naar ambitieuze knaltransfer’

KAA Gent is naarstig op zoek naar opportuniteiten op de zomertransfermarkt. De Buffalo’s ...

292
292

Meer sportnieuws