Club Brugge ziet nog speler in extremis vertrekken

404 stemmen
Club Brugge ziet nog speler in extremis vertrekken

De wintermercato is al een tijdje gesloten, maar dat wil niet betekenen dat spelers nog andere oorden opzoeken. Bij Club Brugge heeft talent Halid Doltmourziev zijn vertrek aangekondigd. De 17-jarige Georgische jeugdinternational speelde in het verleden bij Cercle Brugge.

Club Brugge haalde Doltmourziev bij de stadsrivaal weg in de zomer van 2022. De aanvaller wordt in eigen land gezien als een groot talent en is ook een Georgische jeugdinternational, maar bij Club Brugge was hij uiteindelijk enkel actief bij de U18.

LEES OOK: Preud'homme pakt uit: nieuwe goudmijn voor Club Brugge

Toch nog vertrek

Doltmourziev is geboren in Nieuwpoort, maar koos voor de Georgische nationale ploeg. De 17-jarige aanvaller bedankte op sociale media Club Brugge en Club NXT, ook al kreeg hij bitter weinig kansen bij de Belgische landskampioen. ‘Na 2,5 geweldige jaren is het tijd om afscheid te nemen.’

‘Ik ben zo dankbaar voor de groei, onvergetelijke momenten en ongelooflijke mensen die ik heb ontmoet bij deze club. Het is tijd voor een nieuw hoofdstuk, maar deze club zal altijd een plekje in mijn hart hebben. Bedankt voor alles, Club Brugge en Club NXT!’, klinkt het.

Talentenfabriek

Club Brugge heeft de laatste jaren de focus gelegd op de jeugdacademie en dat heeft geloond. Dit seizoen zijn er meerdere spelers doorgeschoven van Club NXT. Namen zoals Joaquin Seys, Maxim De Cuyper, Kyriani Sabbe en Chemsdine Talbi zijn jeugdproducten van de club en maken dit seizoen furore bij de A-kern.

De concurrentie in de jeugd is dan ook groot. Club Brugge speurt ook elke mercato de transfermarkt af naar opportuniteiten. Er wordt dan vooral gekeken naar talenten die in de toekomst een impact kunnen hebben bij de hoofdmacht van Club Brugge. Voor Doltmourziev was de concurrentie uiteindelijk te groot.

Vind jij de jeugdwerking van Club Brugge op dit moment de beste van België?

Meest recent

Speel gratis mee met de VoetbalNieuws WK Poule 2026!

Het WK 2026 belooft een van de grootste voetbaltoernooien ooit te worden. Volg jij elke wedstrijd op ...

73
73
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

0
0
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

23
23
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

26
26
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

41
41
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

112
112
De Spor XL: Verheye en Kerkhofs clashen

Sam Kerkhofs en Rik Verheye bouwen nu al enkele jaren aan een prachtig sprookje bij Sporting ...

53
53
Lommel slikt nieuwe domper voor terugkeer in JPL

Na 23 jaar afwezigheid mag Lommel SK komend seizoen weer aan de slag in de Jupiler Pro League. De ...

20
20
'Belgische topclub aast op Zuid-Afrikaanse WK-ganger'

Voorlopig bleef het nog relatief stil qua inkomende transfers bij de Belgische topclubs, maar achter ...

60
60
'Klopp verrast en wil David Hubert binnenhalen'

Hij werd de voorbije maanden regelmatig gelinkt aan Real Madrid, maar voorlopig lijkt Jürgen ...

163
163
Waanzinnige leegloop dreigt bij Anderlecht: 20 exits?

Er ligt bij Anderlecht nog heel wat werk op de plank voor deze zomer. CEO Kenneth Bornauw onthulde ...

518
518
Mokerslag voor De Ketelaere: WK-droom plots aan flarden

Charles De Ketelaere leek plots dichter dan ooit bij een grote rol op het WK. Maar na de match tegen ...

132
132
'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

AA Gent beleefde een opmerkelijk seizoen, gekleurd door onder meer een gedwongen trainerswissel na ...

162
162
'Napoli hakt knoop door over De Bruyne en Lukaku'

Voor Napoli is het een woelig seizoen geweest en de Italiaanse club lijkt van plan om volgend ...

122
122
'Perez laat transferbom ontploffen: bod van 150 miljoen'

Zondag staan bij Real Madrid de voorzittersverkiezingen op het programma en dus gaan ze bij de ...

99
99
'WK wordt goudmijn voor Club Brugge'

De voorbije jaren bouwde Club Brugge al een stevige financiële voorsprong op de concurrentie in ...

166
166
Nederlandse analisten fileren Duivels: "Hij is een beest"

De verwachtingen rond de Rode Duivels zijn voor aanvang van het WK niet al te hoog gespannen. ...

924
924
Superfavorieten wankelen: Frankrijk onderuit, blamage Spanje

Exact één week voor de openingsmatch, zijn twee van de grootste favorieten voor de ...

145
145
"50 Miljoen" - Tzolis maakt Europese voetbalfans horendol

Christos Tzolis lijkt zich op te maken voor een mooie transfer tijdens de zomermercato. ...

298
298
Mourinho naar Real: Benfica onthult riante afkoopsom

José Mourinho staat voor zijn grote terugkeer naar Real Madrid. SL Benfica bevestigde ...

102
102
'Grote prioriteit Anderlecht: vier topaanwinsten op komst'

RSC Anderlecht presenteerde donderdag zijn nieuwe thuisshirts met de grote terugkeer van Adidas als ...

824
824
Brugse broederstrijd: Tzolis ziet Nilsson eindelijk scoren

Binnen exact één week gaat het wereldkampioenschap van start. Momenteel wordt dan ook ...

162
162
Drukte op Bosuil: Antwerp kondigt nieuwe winger aan

Antwerp FC zal het tijdens de zomermercato opnieuw moeten doen met een erg bescheiden budget. Maar ...

184
184
Nieuw-Zeeland vreest één Duivel: "Met twee man op spelen"

België wordt door de meerste kenners bestempeld als topfavoriet voor WK-groepswinst in poule G. ...

224
224
Witte rook op Anfield: Liverpool presenteert nieuwe topcoach

Liverpool FC nam vorig weekend officieel afscheid van Arne Slot. Lang heeft de zoektocht naar een ...

74
74
Investeerder Courtois bezorgt Genk meteen transferboost

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

238
238

Meer sportnieuws