KV Mechelen ruikt zijn kans: "Zij moéten"

door
KV Mechelen ruikt zijn kans:

KV Mechelen is zeker van het behoud, maar ze willen in de laatste match tegen FCV Dender een moeizaam reguliere competitie afsluiten met een goed gevoel. Frederik Vanderbiest gaat voluit voor de zege. Hij heeft immers een doel.

Drie punten tegen FCV Dender

KV Mechelen weet dat FCV Dender punten moet rapen. De druk ligt dus bij de bezoekers. Kunnen de Maneblussers daarvan profiteren?

"Dender zit ongeveer in dezelfde situatie als wij vorige week. Voor hen is het eigenlijk de eerste keer dit seizoen van moeten. Ze deden het lang goed als promovendus met weinig middelen. Alle punten die ze pakten waren bonus, maar nu staan ze met de rug tegen de muur. Enkel bij winst zijn ze zeker, anders hangen ze af van de tegenstanders", zei Vanderbiest aan Gazet van Atnwerpen.

KV Mechelen kan in het beste geval nog zevende worden. Dat zou een enorme meevaller zijn na een toch wel matig seizoen. Vanderbiest wil het seizoen daarom ook goed eindigen. Hij is gretig, nu de spelers nog.

Fans wat teruggeven

"Wij hebben dit seizoen thuis al genoeg punten verloren, dus wij gaan er vol tegenaan zondag. Het is een cliché, maar Dender gaat erg gemotiveerd zijn dus wij mogen niet slap beginnen zoals Charleroi dat deed tegen ons", zei de coach nog. 

"We kregen dit seizoen ook al vaak opdoffers in de laatste minuten. Thuis komt dat over als een nederlaag, dus dat willen we vermijden. We willen iets teruggeven aan de fans, want de laatste maanden zijn ze wat op hun honger blijven zitten", besloot Vanderbiest.

Gaat KVM winnen van Dender?

Meest recent

Assistent onthult straffe aanbiedingen voor Clement

Philippe Clement is weer aan het werk. Negen maanden na zijn ontslag bij Rangers vond onze ...

10
10
'Mislukte samenwerking krijgt voor Beerschot staartje'

Het lijkt Beerschot de laatste maanden weer voor de wind te gaan. De club werd onlangs overgenomen ...

12
12
Anderlecht in paniek: monsterbod op Cvetkovic komt

De 18-jarige Mihajlo Cvetković groeit in snelvaart uit tot Anderlechts belangrijkste spelers. Met 3 ...

299
299
'Juventus en Milan strijden om Belgische WK U17-sensatie'

De Jonge Duivels trokken met hoge verwachtingen naar het WK U17, maar hebben die niet kunnen ...

39
39
Vete explodeert: "Garcia neemt ons niet serieus"

De Rode Duivels mochten dinsdagavond de champagne boven. Niet alleen werd Liechtenstein met 7-0 door ...

100
100
'Kogel door de kerk: Celtic heeft trainer gekozen'

Het is voor de Schotse topclubs nog geen prettig seizoen. Rangers kende een dramatische start met ...

81
81
België vreest problemen: twee verrassingen achterin?

De Rode Duivels gaan naar het WK. Dat is alweer zeer goed nieuws voor het Belgisch voetbal. Rudi ...

180
180
Euvrard ziet één enorm probleem bij Standard

De trainerswissel heeft bij Standard inzake resultaten voorlopig weinig beterschap weten te brengen. ...

82
82
Vannieuwkerke breekt door verdrietige brief aan 15-jarige

Wie Karl Vannieuwkerke op televisie ziet, kent hem als de gedreven sportstem die grote wedstrijden ...

34
34
Rode Duivel eist meer: “Mijn rol moet groter worden”

Het leven zonder Romelu Lukaku is héél zwaar voor de Rode Duivels. Een gebrek aan ...

90
90
'Mokio laat Ajax daveren: megadeal lijkt onafwendbaar'

Ajax gaat momenteel door een diepe crisis, maar kan zich toch een beetje optrekken aan zijn twee ...

64
64
'Sels krijgt vergeten ex-Jonge Duivel als ploegmaat'

Vorig seizoen was Nottingham Forest nog één van de sensaties in de Premier League, met ...

30
30
Garcia botst met pers: Duivels kiezen partij

De Rode Duivels wisten zich wel opnieuw te plaatsen voor het WK, maar desondanks oogt de balans van ...

141
141
'RSCA-flop geeft op: wil Anderlecht nu zo snel mogelijk weg'

Anderlecht kende een zeer bewogen transferzomer, maar desondanks lijkt het ook in januari weer ...

270
270
Mazzu velt oordeel over Garcia: "Valse discussie"

De Rode Duivels maakten er dinsdagavond tegen Liechtenstein een feestavond van, met een deugddoende ...

121
121
'Club Brugge verrast met Portugese ex-international'

Bij Club Brugge mogen we in de komende maanden wellicht weer heel wat transferactiviteit verwachten. ...

362
362
'Doodsbedreigingen voor Noa Lang: keiharde straf'

Noa Lang versierde vorige zomer een droomtransfer van PSV naar Napoli, al heeft hij daar tot dusver ...

49
49
'Anderlecht blaast oud transferdoelwit nieuw leven in'

De wintermercato nadert met rasse schreden en het lijkt erop dat sportief directeur Olivier Renard ...

209
209
Standard kondigt nog een versterking aan

Standard hoopte dit seizoen met de terugkeer van oude glorieën Marc Wilmots en Pierre ...

67
67
Alderweireld kiest duidelijk: zo moet België spelen

De Rode Duivels hebben zich dinsdag zoals verwacht weten te plaatsen voor het WK. Rudi Garcia heeft ...

297
297
Lukaku straks toch nog met Napoli in Champions League?

Ook op zin 32ste blijft Romelu Lukaku van onschatbare waarde. De voorbije maanden werd zijn scorend ...

82
82
Vandenbempt looft 3 Duivels: "Kan hij nog uit de ploeg?"

De Rode Duivels hebben dinsdagavond een punt gezet achter hun WK-kwalificatiecampagne. Dat deden ze ...

433
433
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht heeft De Cat-plan, nieuwe job Clement'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

213
213
Hasi vloekt: twee internationals out bij Anderlecht?

Tijdens elke interlandbreak houden de Belgische ploegen hout vast dat iedereen zonder kleerscheuren ...

502
502
Analisten unaniem: één winnaar na tweeluik Rode Duivels

De Rode Duivels gaan naar het WK. Tegen het bescheiden Liechtenstein lieten de troepen van Rudi ...

283
283

Meer sportnieuws