KV Mechelen ruikt zijn kans: "Zij moéten"

door
KV Mechelen ruikt zijn kans:

KV Mechelen is zeker van het behoud, maar ze willen in de laatste match tegen FCV Dender een moeizaam reguliere competitie afsluiten met een goed gevoel. Frederik Vanderbiest gaat voluit voor de zege. Hij heeft immers een doel.

LEES OOK: Vanderbiest doet stevige 'transferoproep' aan eigen bestuur

Drie punten tegen FCV Dender

KV Mechelen weet dat FCV Dender punten moet rapen. De druk ligt dus bij de bezoekers. Kunnen de Maneblussers daarvan profiteren?

"Dender zit ongeveer in dezelfde situatie als wij vorige week. Voor hen is het eigenlijk de eerste keer dit seizoen van moeten. Ze deden het lang goed als promovendus met weinig middelen. Alle punten die ze pakten waren bonus, maar nu staan ze met de rug tegen de muur. Enkel bij winst zijn ze zeker, anders hangen ze af van de tegenstanders", zei Vanderbiest aan Gazet van Atnwerpen.

KV Mechelen kan in het beste geval nog zevende worden. Dat zou een enorme meevaller zijn na een toch wel matig seizoen. Vanderbiest wil het seizoen daarom ook goed eindigen. Hij is gretig, nu de spelers nog.

Fans wat teruggeven

"Wij hebben dit seizoen thuis al genoeg punten verloren, dus wij gaan er vol tegenaan zondag. Het is een cliché, maar Dender gaat erg gemotiveerd zijn dus wij mogen niet slap beginnen zoals Charleroi dat deed tegen ons", zei de coach nog. 

"We kregen dit seizoen ook al vaak opdoffers in de laatste minuten. Thuis komt dat over als een nederlaag, dus dat willen we vermijden. We willen iets teruggeven aan de fans, want de laatste maanden zijn ze wat op hun honger blijven zitten", besloot Vanderbiest.

Gaat KVM winnen van Dender?

Meest recent

'Kopzorgen Garcia: grote JPL-surprise in beeld bij Duivels'

De Rode Duivels trekken eind deze maand naar de VS om het WK voor te bereiden aan de hand van een ...

69
69
Droomreeks United voorbij, finalisten Copa del Rey bekend

In de Premier League heeft Manchester United zijn ongeslagen reeks onder interim-trainer Michael ...

12
12
Arsenal zet nieuwe titelstap: City maakt dure uitschuiver

In de Engelse titelstrijd heeft Arsenal FC woensdagavond een uitstekende zaak gedaan. De leider had ...

31
31
Tedesco in ziekenhuis opgenomen: pakkende details bekend

Domenico Tedesco levert dit seizoen goed werk af als hoofdcoach van Fenerbahçe. Maar de ...

53
53
Rits kwijnt weg bij Anderlecht: einde lijdensweg in zicht

Hoewel hij in de voorbije seizoenen behoorlijk wat minuten maakte, werd Mats Rits afgelopen zomer ...

361
361
DAZN-soap níét voorbij: grote ongerustheid bij Belgische clubs

De Belgische profclubs verzamelden woensdag op de burelen van de Pro League. Tijdens de meeting ...

299
299
Antwerp aangemaand tot transferactie: "In deze vorm ..."

Antwerp FC kon afgelopen weekend weer aanknopen met een broodnodige overwinning tegen revelatie ...

252
252
'Pérez drukt stempel: grote naam kandidaat-trainer Real'

Real Madrid heeft enkele mindere resultaten achter de rug in La Liga en zag FC Barcelona weer vier ...

79
79
Club Brugge boort ware goudmijn aan: dríé nieuwe jackpots

Club Brugge kan al enkele seizoenen lang uitstekende financiële cijfers voorleggen. Grotendeels ...

598
598
Nieuwe titelwending: "Bij Union beseffen ze het"

Nog drie speeldagen te gaan en de titelstrijd in de Jupiler Pro League kan helemaal losbarsten in de ...

568
568
Waagt Anderlecht stuntdeal met transfergenie uit JPL?

Anderlecht moet knopen doorhakken. Paars-wit zoekt een nieuwe technisch directeur en wil eindelijk ...

301
301
'Enorme flop: Celtic stuurt JPL-aanwinst alweer door'

De Schotse topclubs richtten in de voorbije mercato's graag hun pijlen op de Belgische markt. ...

109
109
'Antwerp krijgt nieuwe tegenvaller voor cruciale trip'

Antwerp heeft vorig weekend een belangrijke zege geboekt door STVV toch wel verrassend met 1-0 te ...

155
155
'Napoli krijgt uitsluitsel over comeback De Bruyne'

Napoli maakt een moeilijk seizoen door. De Italiaanse titelverdediger sneuvelde al in de league ...

55
55
'Weer uittocht: eerste vertrekker bij Union bekend'

Bij Union moeten ze elke zomer opnieuw hun beste spelers laten vertrekken. Dat was vorige zomer niet ...

82
82
Van Den Kerkhof kent sanctie na aanslag op Tzolis

De wedstrijd van vorig weekend tussen Charleroi en Club Brugge deed heel wat stof opwaaien. Bij de ...

423
423
'Alarm in Frankrijk: grote zorgen om WK Mbappé'

We zijn slechts drie maanden voor de start van het WK en dus is het voor vrijwel elke bondscoach van ...

58
58
Wesley Sonck beroert iedereen met openhartige getuigenis

Wesley Sonck beroert ook na zijn actieve carrière nog steeds vriend en vijand. De glimlach, ...

61
61
Centen op bij King Power? OHL reageert op malaise

In Engeland dreigt een schrijnend scenario voor Leicester City. Tien jaar nadat de Foxes de wereld ...

149
149
'Standard wacht helse strijd om goudhaantje te houden'

Standard maakt nog altijd kans op de Champions' Play-Off en dat zou voor de Rouches een opsteker ...

142
142
Beveren verrast en gaat lopen met Anderlecht-target

Het seizoen in de Challenger Pro League loopt nog een hele tijd, maar SK Beveren is nu al zeker van ...

203
203
Straffe Wullaert op weg naar Belgische voetbalgeschiedenis

Tessa Wullaert is met grote afstand de beste Belgische voetbalster ooit. Een fenomeen en een lust ...

46
46
Wout Faes leeft op: absolute toptransfer lonkt

Wout Faes kreeg als Rode Duivel in België al veel kritiek te verwerken. De Belgische centrale ...

180
180
Challenger Pro League: nieuwe regels op komst?

In de Challenger Pro League kunnen de beloftenploegen bijna niet degraderen. Dat is voor velen een ...

380
380
Garcia speurt rond: oude bekende weer Rode Duivel?

Rudi Garcia zit toch wat met de handen in het haar. De Rode Duivels spelen deze maand tegen de VS en ...

121
121

Meer sportnieuws