KV Mechelen ruikt zijn kans: "Zij moéten"

door
KV Mechelen ruikt zijn kans:

KV Mechelen is zeker van het behoud, maar ze willen in de laatste match tegen FCV Dender een moeizaam reguliere competitie afsluiten met een goed gevoel. Frederik Vanderbiest gaat voluit voor de zege. Hij heeft immers een doel.

LEES OOK: KV Mechelen legt lat opvallend hoog

Drie punten tegen FCV Dender

KV Mechelen weet dat FCV Dender punten moet rapen. De druk ligt dus bij de bezoekers. Kunnen de Maneblussers daarvan profiteren?

"Dender zit ongeveer in dezelfde situatie als wij vorige week. Voor hen is het eigenlijk de eerste keer dit seizoen van moeten. Ze deden het lang goed als promovendus met weinig middelen. Alle punten die ze pakten waren bonus, maar nu staan ze met de rug tegen de muur. Enkel bij winst zijn ze zeker, anders hangen ze af van de tegenstanders", zei Vanderbiest aan Gazet van Atnwerpen.

KV Mechelen kan in het beste geval nog zevende worden. Dat zou een enorme meevaller zijn na een toch wel matig seizoen. Vanderbiest wil het seizoen daarom ook goed eindigen. Hij is gretig, nu de spelers nog.

Fans wat teruggeven

"Wij hebben dit seizoen thuis al genoeg punten verloren, dus wij gaan er vol tegenaan zondag. Het is een cliché, maar Dender gaat erg gemotiveerd zijn dus wij mogen niet slap beginnen zoals Charleroi dat deed tegen ons", zei de coach nog. 

"We kregen dit seizoen ook al vaak opdoffers in de laatste minuten. Thuis komt dat over als een nederlaag, dus dat willen we vermijden. We willen iets teruggeven aan de fans, want de laatste maanden zijn ze wat op hun honger blijven zitten", besloot Vanderbiest.

Gaat KVM winnen van Dender?

Meest recent

'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

190
190
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

158
158
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

95
95
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

289
289
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

596
596
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

214
214
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

589
589
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

404
404
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

262
262
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

29
29
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

74
74
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

369
369
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

91
91
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

36
36
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1824
1824
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

370
370
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

266
266
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

367
367
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

153
153
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

240
240
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

96
96
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

157
157
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

522
522
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

301
301
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

90
90

Meer sportnieuws