KV Mechelen ruikt zijn kans: "Zij moéten"

door
KV Mechelen ruikt zijn kans:

KV Mechelen is zeker van het behoud, maar ze willen in de laatste match tegen FCV Dender een moeizaam reguliere competitie afsluiten met een goed gevoel. Frederik Vanderbiest gaat voluit voor de zege. Hij heeft immers een doel.

LEES OOK: KV Mechelen verbaast met komst nieuwe pion

Drie punten tegen FCV Dender

KV Mechelen weet dat FCV Dender punten moet rapen. De druk ligt dus bij de bezoekers. Kunnen de Maneblussers daarvan profiteren?

"Dender zit ongeveer in dezelfde situatie als wij vorige week. Voor hen is het eigenlijk de eerste keer dit seizoen van moeten. Ze deden het lang goed als promovendus met weinig middelen. Alle punten die ze pakten waren bonus, maar nu staan ze met de rug tegen de muur. Enkel bij winst zijn ze zeker, anders hangen ze af van de tegenstanders", zei Vanderbiest aan Gazet van Atnwerpen.

KV Mechelen kan in het beste geval nog zevende worden. Dat zou een enorme meevaller zijn na een toch wel matig seizoen. Vanderbiest wil het seizoen daarom ook goed eindigen. Hij is gretig, nu de spelers nog.

Fans wat teruggeven

"Wij hebben dit seizoen thuis al genoeg punten verloren, dus wij gaan er vol tegenaan zondag. Het is een cliché, maar Dender gaat erg gemotiveerd zijn dus wij mogen niet slap beginnen zoals Charleroi dat deed tegen ons", zei de coach nog. 

"We kregen dit seizoen ook al vaak opdoffers in de laatste minuten. Thuis komt dat over als een nederlaag, dus dat willen we vermijden. We willen iets teruggeven aan de fans, want de laatste maanden zijn ze wat op hun honger blijven zitten", besloot Vanderbiest.

Gaat KVM winnen van Dender?

Meest recent

'Napoli kan Cercle Brugge nog aardige duit opleveren'

Cercle Brugge verdiende dit seizoen al 16,80 miljoen euro aan transfers. Zelf spendeerden ze net ...

64
64
De Zerbi: "Of ik vertrek na Club Brugge-debacle?"

Roberto De Zerbi verloor met Olympique Marseille met 3-0 van Club Brugge. Een blamage voor de fiere ...

54
54
Patro plots internationaal bekend: "Zelfs in Italië nieuws"

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan voor 75.000 euro weg bij Sporting Lokeren. Hij gaat daar ...

77
77
De Mil huivert: AA Gent verspeelt dure punten in PO1-strijd

AA Gent leek vanavond lange tijd een geweldige zaak te doen in de strijd om de top-6. De Buffalo's ...

109
109
De Roeck vindt net op tijd juiste recept bij Club NXT

In de Challenger Pro League heeft Jonas De Roeck eindelijk het juiste recept gevonden voor Club NXT. ...

151
151
Man City geeft cruciale update over blessure Doku

Manchester City won afgelopen week in de Champions League van Galatasaray. Jérémy Doku ...

52
52
Hasi geeft update over Augustinsson, De Cat & co

RSC Anderlecht kampt ook dit seizoen met het nodige blessureleed. Toch wel zeer opvallend, aangezien ...

186
186
Euvrard in ‘Hasi-situatie’: "Of ik vrees voor een ontslag?"

Besnik Hasi moet vrezen voor zijn job als RSC Anderlecht verliest van Standard, maar andersom is dat ...

68
68
'Ajax gaat voor gigantische stunttransfer'

Ajax zet alles op alles om tweede te worden in de Eredivisie en zich zo te verzekeren van een ticket ...

83
83
Hubert lyrisch en noemt vier spelers van Club Brugge

Club Brugge doet het al jaren uitstekend in Europa, maar in België zullen ze in de Jupiler Pro ...

448
448
'Renard zorgt voor dure miskleun bij Anderlecht'

Olivier Renard maakte tot op heden nog geen indruk als sportieve baas van RSC Anderlecht. De ...

395
395
‘Club Brugge in shock: stunttransfer is pure blamage’

Club Brugge dacht dat het dé beoogde stunttransfer van de wintermercato beet had. Maar ...

842
842
Lichtpunt bij KRC Genk: Hayen vindt nieuwe smaakmaker

De kans dat KRC Genk de top zes gaat halen, wordt met de week kleiner. Het speelde 1-1 tegen Cercle ...

288
288
Westerlo pakt uit met volgende ingaande transfer

KVC Westerlo is zeer actief deze mercato. De Kemphanen hebben alweer een buitenlandse transfer ...

41
41
Hasi: "Dat gaat mogelijk nog gebeuren op de transfermarkt"

RSC Anderlecht haalde tot op heden drie spelers en liet er vijf gaan. Mogen we nog wat verwachten in ...

451
451
'Leegloop bij Union: 5 sterkhouders richting exit'

Union greep in de Champions League net naast de knock-outfase, maar in eigen land doet de ...

270
270
'Totale uitverkoop bij Club Brugge: trio mag beschikken'

Hoewel enkele sterkhouders nog steeds aan de mouw worden getrokken lijkt Club Brugge tijdens de ...

1041
1041
Hoogspanning in Sclessin: RSCA-fans maken statement

Net nu er weer bezoekende fans  toegestaan zijn in de immer beladen Clasico balanceren zowel ...

346
346
'Club Brugge strikt winger, goudhaantjes vertrekken'

Om de torenhoge ambities waar te moeten zoekt Club Brugge in het slot van de wintermercato vooral ...

399
399
'De Mil drukt stempel: AA Gent polst oude bekende'

AA Gent trapt straks speeldag 23 op gang op het veld van La Louvière, maar achter de schermen ...

219
219
Ruben Van Gucht draait door: Nieuw leven verrast iedereen

Dat Ruben Van Gucht moeilijk stil kan zitten, is intussen geen geheim meer. De bekende journalist en ...

109
109
'Club Brugge all-in: Mourinho stuurt bestuur wandelen'

In de late uurtjes van de wintermercato was Club Brugge sowieso nog op zoek naar versterking, maar ...

672
672
'Hasi buiten': Anderlecht-trainer bijt van zich af

Uitgerekend nu de crisis om de hoek loert na een schamele twee op 12 gaat RSC Anderlecht zondag op ...

275
275
Louis Van Gaal breekt: Nederland tot tranen toe bewogen

Eind december stond Nederland even collectief stil bij een actie die emoties losmaakte en mensen in ...

128
128
Leko doet boekje open over toptransfer Schjelderup

Club Brugge wil zich op de wintermercato nog flink versterken. Andreas Schjelderup is hét ...

588
588

Meer sportnieuws