KV Mechelen ruikt zijn kans: "Zij moéten"

door
KV Mechelen ruikt zijn kans:

KV Mechelen is zeker van het behoud, maar ze willen in de laatste match tegen FCV Dender een moeizaam reguliere competitie afsluiten met een goed gevoel. Frederik Vanderbiest gaat voluit voor de zege. Hij heeft immers een doel.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

Drie punten tegen FCV Dender

KV Mechelen weet dat FCV Dender punten moet rapen. De druk ligt dus bij de bezoekers. Kunnen de Maneblussers daarvan profiteren?

"Dender zit ongeveer in dezelfde situatie als wij vorige week. Voor hen is het eigenlijk de eerste keer dit seizoen van moeten. Ze deden het lang goed als promovendus met weinig middelen. Alle punten die ze pakten waren bonus, maar nu staan ze met de rug tegen de muur. Enkel bij winst zijn ze zeker, anders hangen ze af van de tegenstanders", zei Vanderbiest aan Gazet van Atnwerpen.

KV Mechelen kan in het beste geval nog zevende worden. Dat zou een enorme meevaller zijn na een toch wel matig seizoen. Vanderbiest wil het seizoen daarom ook goed eindigen. Hij is gretig, nu de spelers nog.

Fans wat teruggeven

"Wij hebben dit seizoen thuis al genoeg punten verloren, dus wij gaan er vol tegenaan zondag. Het is een cliché, maar Dender gaat erg gemotiveerd zijn dus wij mogen niet slap beginnen zoals Charleroi dat deed tegen ons", zei de coach nog. 

"We kregen dit seizoen ook al vaak opdoffers in de laatste minuten. Thuis komt dat over als een nederlaag, dus dat willen we vermijden. We willen iets teruggeven aan de fans, want de laatste maanden zijn ze wat op hun honger blijven zitten", besloot Vanderbiest.

Gaat KVM winnen van Dender?

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: Maneblusser blijft indruk maken

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

10
10
Anderlecht doet grote inspanning: transfersom Sikan bekend

Anderlecht beleefde zondag een pijnlijke namiddag in Gent, want het gaf in de slotfase een ...

57
57
'Schokkende transferwending rond Mike Penders'

Mike Penders zette de voorbije maanden opnieuw grote stappen in zijn ontwikkeling. De 20-jarige ...

46
46
'Garcia broedt op enorme JPL-verrassing in WK-selectie'

Voor de Rode Duivels staat 2026 uiteraard in het teken van het WK. De selectie voor het toernooi ...

33
33
'Miljoenendeal zeer nabij voor Zulte Waregem'

Zulte Waregem zette zijn 2026 uitstekend in. Het boekte vorig weekend een knappe zege tegen Genk en ...

52
52
Anderlecht jubelt: nieuwe spits strijkt eindelijk neer

De wintermercato van Anderlecht lijkt helemaal gelanceerd. Dinsdag streek met Justin Heereken al een ...

232
232
'AA Gent moet nog wachten op miljoenentransfer'

AA Gent wil zich deze winter versterken met het oog op de strijd om de top zes, maar voorlopig zien ...

94
94
Hayen haalt oude bekende van bij Club naar Genk

Bij KRC Genk grepen ze eind december hard in. Thorsten Fink werd omwille van de tegenvallende ...

284
284
'Volgende aanwinst Anderlecht helemaal in kannen en kruiken'

Bij Anderlecht lijken ze stilaan helemaal in gang geschoten te zijn op de transfermarkt. Dinsdag ...

287
287
STVV slaat toe en plukt sterkhouder weg bij Beerschot

STVV blijft ook na de winterstop verbazen. De Kanaries wipten vorig weekend zelfs naar de tweede ...

83
83
TRANSFERUURTJE: 'Verrassende vertrekker bij Club, Genk sluit deal met Milan'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

155
155
‘Na zege duiken kopzorgen Leko weer op: dilemma lonkt’

Club Brugge heeft vertrouwen getankt in de Champions League. Na de 1-4 zege op Kairat Almaty kunnen ...

250
250
Onrust rond Ronaldo: schokkend incident zorgt voor opschudding

Cristiano Ronaldo zal ongetwijfeld in shock zijn na een weerzinwekkende daad. Eén van de ...

69
69
Luis Enrique verbaast iedereen met uitspraken na zeperd

De Champions League zit vol verrassingen. Man City ging hard onderuit op het veld van Bodo/Glimt en ...

51
51
Code rood voor Guardiola: Haaland bijt door het stof

Manchester City zit plots weer in de hoek waar de klappen vallen. Na de pijnlijke derbynederlaag ...

83
83
‘Club all-in voor enorme stunt: ferm miljoenenbod op tafel'

Club Brugge wil nog ferm uitpakken op de wintermercato. De formatie van Ivan Leko wist dan wel net ...

765
765
Pocognoli out? T1 is schim van zichzelf bij AS Monaco

Sebastien Pocognoli liet Union SG achter zich en koos voor een avontuur bij AS Monaco. De ...

150
150
Pfaff snoeihard voor Anderlecht: “Kent niets van voetbal”

Bayern München neemt het vanavond op tegen Union SG. Jean-Marie Pfaff is nog steeds een legende ...

447
447
Euforie Club meteen getemperd: Leko krijgt gouden raad

Club Brugge won met 1-4 op het veld van Kairat Almaty. Blauw-Zwart zat in een desastreuze vorm en ...

309
309
Union gaat voor stunt en roept straffe taal richting Kompany

Union SG is de leider in de Jupiler Pro League, maar in de Champions League wacht een aartsmoeilijke ...

104
104
KV Mechelen neemt afscheid: talent versiert toptransfer

KV Mechelen doet dit seizoen volop mee voor een plek in de top 6. Malinwa staat op een vijfde plek ...

160
160
Analyse escaleert: Alderweireld schrikt van officiële brief

Toby Alderweireld heeft in het Belgische voetbal al lang niets meer te bewijzen. Van de Antwerpse ...

260
260
Vanaken slaat en zalft na broodnodige overwinning

Het is Club Brugge dan toch gelukt om een totale crisis te vermijden. Na de pijnlijke ...

130
130
'Anderlecht raast door: tweede winteraanwinst tekent tot 2030'

RSC Anderlecht is helemaal onder stoom aan het geraken op de transfermarkt. Dinsdag werd het vertrek ...

605
605
Hayen weet genoeg: KRC Genk grijpt in met goudklompje

Nicky Hayen moet KRC Genk zo snel mogelijk weer aan het winnen zien te krijgen. Maar ondertussen ...

240
240

Meer sportnieuws