Kompany glundert: Bayern verlengt alweer sterkhouder

102 stemmen
Kompany glundert: Bayern verlengt alweer sterkhouder

Vincent Kompany heeft de voorbije week heel wat twijfelaars het zwijgen opgelegd door met Bayern München twee keer vlotjes rivaal Bayer Leverkusen te kloppen. Daardoor mag zijn ploeg zich opmaken voor een clash met Inter in de kwartfinale van de Champions League. Enkele dagen later is er weer goed nieuws.

Kompany kreeg immers opnieuw te horen dat hij langer zal kunnen rekenen op één van zijn sterkhouders. De voorbije maanden maakte Bayern al druk werk van contractverlengingen voor belangrijke pionnen. Met name Manuel Neuer, Alphonso Davies en Jamal Musiala tekenden al bij.

LEES OOK: Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Kimmich verlengt alsnog bij Bayern

Donderdag kon Bayern een nieuwe belangrijke contractverlenging aankondigen. Nu heeft ook Joshua Kimmich immers zijn handtekening gezet onder een nieuwe verbintenis. De 30-jarige blijft daardoor tot 2029 aan Bayern verbonden.

Daarmee komt een einde aan een lange soap. Kimmich aarzelde immers lange tijd om zijn aflopende contract te verlengen, wat Bayern er twee weken geleden nog toe aanzette om zijn aanbieding in te trekken.

PSG en Arsenal grijpen mis

Ondanks dat ook PSG en Arsenal aan zijn mouw trokken, besloot Kimmich echter toch om in München te blijven en vonden beide partijen elkaar alsnog. Daardoor komt er nog een verlengstuk aan de tien jaar die de speler intussen al bij Bayern actief is.

Dat is uitstekend nieuws voor Kompany, onder wie Kimmich dit seizoen weer helemaal opengebloeid is. Onze landgenoot schoof de ervaren pion weer van de rechtsachter naar het middenveld en daar was hij in 39 matchen al goed voor tien assists en een goal. 

Goede zet van Bayern?

Meest recent

Vurige Kompany: "Héél de ploeg praat er al heel seizoen over"

Vincent Kompany is een groot succes bij Bayern München en de coach kan dit weekend nog een ...

5
5
Buitenkans voor Anderlecht: keert publiekslieveling terug?

RSC Anderlecht gaat in de zomer op zoek naar meer snelheid en creativiteit, wat uiteraard heel erg ...

159
159
Standard hoopt op énorm succes: "JPL is zo vreemd..."

Standard kan een moeizaam seizoen nog afsluiten met een geweldig feest. Ze staan zelfs op enkele ...

31
31
Beveren neemt afscheid van drie spelers

SK Beveren speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De club, die ook te koop zou staan, gaat ...

19
19
'Sibierski beslist: 'sterkhouder' verlaat Anderlecht'

RSC Anderlecht gaat een drukke zomermercato tegemoet. De Brusselaars laten heel wat spelers ...

162
162
STVV viert feest met de fans: "Kans bestaat dat ik blijf"

STVV vierde vrijdagavond samen met de fans dat ze een historisch Europees ticket hebben weten te ...

82
82
Hayen waarschuwt nu al voor volgend seizoen

KRC Genk moet vandaag winnen op het veld van OH Leuven. Daarnaast moeten ze hopen op een misstap van ...

109
109
Club Brugge plant héél mooi afscheid: "Hij speelt"

Club Brugge speelt zondag een galamatch tegen AA Gent. Het viert zijn 20ste titel en Noa Lang en ...

299
299
'Anderlecht drukt stevig door voor eerste zomertransfer'

RSC Anderlecht heeft nood aan versterking, dat is duidelijk. De Brusselaars gaan zich al snel moeten ...

282
282
Anderlecht en KRC Genk slaan toe met nieuwe contracten

RSC Anderlecht heeft op Neerpede heel veel talent rondlopen en de club is volop bezig met de ...

71
71
Union SG neemt na zes jaar afscheid van boegbeeld

Bij Union SG gaan er deze zomer weer heel wat spelers de club verlaten. De Brusselaars nemen in de ...

52
52
Profvoetballer vh Jaar: één topfavoriet, vier grote outsiders

Op een Europese barragematch na, valt dit weekend het doek over het seizoen in de Jupiler Pro ...

152
152
Vanaken blijft domineren: "Hij is top 3 aller tijden in JPL"

Met zijn zevende landstitel op zak, heeft Hans Vanaken zijn stempel op Club Brugge nog wat steviger ...

150
150
'Liverpool dokt monsterlijk bedrag voor erfgenaam Salah'

Zondag belooft het weer een emotionele avond te worden op Anfield. Liverpool FC neemt dan officieel ...

53
53
'Sibierski wrijft zich in de handen na transferwending RSCA'

Antoine Sibierski is de man die er tijdens de komende weken voor moet zorgen dat RSC Anderlecht ...

406
406
Eerste titelaanwinst? 'Club vol voor nieuwe aanvaller'

Bij Club Brugge lopen de festiviteiten na het behalen van de 20ste landstitel nog volop. Maar ...

304
304
TRANSFERUURTJE: 'Exodus Anderlecht, kampioen verlaat Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

289
289
Club-fan Julie Vanloo krijgt na titelviering koude douche

Afgelopen donderdag leefde Julie Vanloo vanuit Amerika intens mee met de titelstrijd van haar ...

73
73
Siquet komt plots boven water bij Club: “Dat wilde ik…”

Hugo Siquet is geen vaste basispion onder Ivan Leko bij Club Brugge, maar de afgelopen weken kwam de ...

301
301
Sikan klopt meteen op tafel bij Anderlecht: “Niet genoeg!”

Danylo Sikan kwam vorige speeldag plots boven water bij RSC Anderlecht De Oekraïner kon ...

369
369
Snelders zorgt voor golf van woede: "Schaamte is hem vreemd"

Eddy Snelders zit ondertussen al enkele maanden in de gevangenis. De gewezen analist en sidekick van ...

114
114
WK-drama Congo dreigt door ebolavirus: “Dan uitsluiting”

Het rampscenario is afgeroepen in Congo door het ebolavirus. Met het oog op het WK in de Verenigde ...

67
67
Tzolis legt transfereisen op tafel: wending op komst?

Christos Tzolis is de grote man bij Club Brugge dit seizoen. De Griekse buitenspeler raasde door de ...

440
440
'Van Holsbeeck in nauwe schoentjes: straffe onthullingen'

Herman Van Holsbeeck is één van de grote spilfiguren in Propere Handen. De voormalige ...

275
275
Via Lommel (ooit) naar Man City? "Eerst met Lommel in JPL"

Lommel SK hoopt in de terugmatch tegen FCV Dender de promotie naar de Jupiler Pro League te kunnen ...

82
82

Meer sportnieuws